Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Miks on nii?
Karl Kindermacher 09. juuli 2012, kl 18.29
vanavanaema Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> No kust sa Karl välja lugesid, et kõik mehed on 20
> .eluaastaks joodikud.
> Kirjas ju, et 20-25%. Ja
> see on kahjuks tõde!

Siirad vabandused, ilmselt lugesin üle rea. Kurb tõde tõesti, kuid samas 20-25% vastaks täiesti normaaljaotusele.

_________________

mnjah Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Võtame katseks flirtic tutvusmislehe.
>
> Esialgu on naisi 8957.
> Mehi on esialgu 12948.


Kui veel natuke numbrites surkida, siis statistikaameti kodulehe andmetel on naisi vanuses 20-29 - 101 359
ja mehi samas vanuses 104 915
Ehk siis laias laastus pooleks.
(http://pub.stat.ee/px-web.2001/Dialog/varval...)
Seega 12% meestest ja 9% naistest vanuses 20-29 otsib endale kaaslast. Põhjusi, miks otsitakse, võib olla mitmeid, aga fakt on see, et mehi on terake rohkem.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Karl Kindermacher 09.07.2012 18.41.
 
seda et 09. juuli 2012, kl 19.17
Statistikaametis pole kahjuks kirjas, mitu % nendest meestest on homod ja mitu % nendest on maakohtades poe taga õlut joovad impotendid.
 
ei noh 09. juuli 2012, kl 19.28
Pole mõtet ajada juttu, et see % on homod, vangid, joodikud, narkomaanid jne.
Samasugused indiviidid on olemas ka naiste hulgas.

Fakt on, et mehi rohkem ja eelisseis on naistel kuni teatud vanuseni.

Naisel tuleb ainult meeldivale mehele naeratada ja kui mehele naine meeldib ja mees suhtes siis viimane ka tuleb suhtlema. (sellele reegile ei vasta küll kõik)

Mehel seevastu võib nägu naeratamisest krampi minna, enamus naised temaga ikka suhtlema ei tule.
 
eo noh 09. juuli 2012, kl 19.28
*pole suhtes
Karl Kindermacher 09. juuli 2012, kl 19.35
Ei noh, kui naine ikka uskuda ei taha, siis tee talle või puust ja punaselt ette, tema raiub ikka oma. Seda vist nimetataksegi naiste loogikaks.
 
nii ongi 09. juuli 2012, kl 19.37
Kui maamehed, 9-kl põhiharidusega tüübid, narkarid, HOMOD, vangid maha arvata, siis tuleb 1 normaalse mehe kohta 5 naist.

Aeg Eestil mitmenaisepidamine ametlikuks kombeks teha. Naised peavad mehi jagama, kõigile ei jätku.
Karl Kindermacher 09. juuli 2012, kl 19.47
Siis arva ka maha litsid, ajudeta mimmid, naisalkohoolikud, need, kelle jaoks on silikoon ja meik tähtsamad kui pere, põhiharidusega naised, lesbid jne.
 
eli 09. juuli 2012, kl 20.58
Ma küll esialgu mõtlesin, et eluterveid mehi-naisi peaks siiski sarnane arv olema nö pere loomise eas. Jah, statistika järgi on 100 mehe kohta 95 naist (mis juba iseenesest pole suur erinevus), aga 90-95% kurjategijatest on mehed, samuti on meestel rohkem pöördumatuid haigusi ja nii saakski pm sarnase numbri. See edasine teema mimmidest ja põmmpeadest on juba maitse küsimus.

AGA, kui mehed hakkavad liiga palju surema juba alates 40-50ndatest, arstid peavad peamisteks põhjusteks alkoholi, tubakat, vähest liikumist ja ebatervet toitumist, siis...need mehed peavad ju seda alkot ja tubakat tarbima juba 20-30ndates, et 50neselt ära surra. Võib ju öelda, et naised ka ei hoia oma tervist, aga liiga paljud naised elavad meestest liiga palju kauem, et olla samasugused alkohoolikud-suitsetajad...?
Samas, naistel võivad isiksuse tasandil olla sarnased probleemid meestega, kuid nad ei otsi abi suitsust-alkost, vaid jäävadki oma madala enesehinnaguga/eneseväärikusega meestele õllepurki ette tooma vms? See nii kiiresti ilmselt füüsiliselt ei tapa, aga vaimselt...nojah. Ei teagi....mis nüüd saab.

Õnneks on igaüks oma õnne sepp :D
 
to nii ongi 09. juuli 2012, kl 21.14
Kas sa tõesti arvad, et kõik kannavad võimaliku kaaslase maha ainult seetõttu, et too elab maal või on piirdnud üksnes põhiharidusega?
 
to vau 09. juuli 2012, kl 23.10
Küll ei märganud enda ülikooli ajal, et tüdrukuid rohkem suhtes oleks. Ikka enamvähem võrdselt olid poisid ja tüdrukud suhtes. Mitu paari oli ka kursusel.
 
to einoh 09. juuli 2012, kl 23.13
Kui mees meeldib, on naised ta naeratusest sillas. Oleneb mehest.
 
to to einoh 09. juuli 2012, kl 23.36
Täpselt õige. Kui mees meeldib ja tõmbab, siis pole tal alati vaja isegi naeratada, vaid naisele endale kipub talle otsa vaadates kummalisest õnnetundest pidevalt arulagedavõitu naeratus näole. :)
 
aga ongi 09. juuli 2012, kl 23.58
Ma ei väidagi, et sedapidi ka asjad ei toimi. Lihtsalt enamuse jaoks need asjad nii ei käi.
 
to aga ongi 10. juuli 2012, kl 00.06
Mis mõttes enamuse jaoks nii ei käi ?
 
nu 10. juuli 2012, kl 00.13
Eks selles mõttes, et kui väga meeldiva mehe puhul naine mehe naeratusele reageerib ja loob ise verbaalse esmakontakti. See ei kehti enamuse jaoks.
 
to nu 10. juuli 2012, kl 00.29
Iga naine ei ole nii julge.
Näiteks ma eriti ei julge meeldiva mehega suhelda. Palju julgem on juttu alustada kellegagi, kes ei meeldi. Atraktiivse mehe puhul mõtlen, et tal naisi küll ja ma ei söanda rääkima hakata.
 
nu 10. juuli 2012, kl 00.32
Aga siis ongi antud foorumiteemale vastus olemas.
Mitte, et naised peaksid pingutama teab kui palju vaid asi jääb julguse taha, et ei saada endale meeldivat meest ja lepitakse viletsamaga.
 
to nu 10. juuli 2012, kl 00.46
Enamus naisi ikka julgeks. Küllalt näinud, kui naised ise mehi krabavad. Usun, ma olen pigem erand.
Erand olen sellepärast, et paljud naised ei suhtlegi ebasümpaatse mehega, aga ma suhtlen.
 
aga 10. juuli 2012, kl 00.52
Võib küsida, siis kus sa seda ka näinud oled ?
Ühistranspordis, tänaval, koolis või mõtled sa klubisi ja baare ?

Ega selles polegi midagi, et ebasümpaatse inimesega suheldaks. Sellest võin enese teadmata kujuneda veel suhe kui vaimne klapp on võimas.
 
to aga 10. juuli 2012, kl 01.48
Üldiselt ikka suhet ei teki, kui algul tõmme null on.
Aga mul on sõbrad-tuttavad kõik sellised mehed, kes mehena huvi ei paku. Sõbrannasid mul ei ole, mitte ühtegi.
Need tuttavad mehed ongi sõbranna eest.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!