Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Tantra kuulutused jätavad palju ütlemata
 
kakuke 25. juuli 2012, kl 17.16
Tantra koolituste teated, mis tulevad spirituaalsetesse meililistidesse või facebooki seinale, jätavad palju ütlemata. Sest neis pole sageli kirjas, et tehakse seksi ja inimene, kes pole tantrast midagi kuulnud, võib kogemata minna grupiseksi kokkutulekule. Siis peab nagunii seksima, sest gurud väidavad, et inimene on seksuaalne olend ja sellest pole pääsu, hilhjem ei tohi vägistamiseks ka nimetada.
 
sexpastor 25. juuli 2012, kl 18.01
mis teha,
 
Mall 25. juuli 2012, kl 18.05
Pole võimalik, et vähegi haritud inimene ei tea, mis asi see Tantra on? Ja kui juhuslikult tuligi põõsast välja, siis ikka enne uurib netist järgi, kuhu teda siis ikkagi kutsutakse, eks.
Aga rumalad saavad ikka kirikuski peksa, nagu öeldakse. Antud juhul siis keppi.
Mis teha, kui arukest ei ole.
 
karu aru 25. juuli 2012, kl 18.10
Mis see TANTRA on? Tammun jalalt-jalale ja mõtlen et see on seksi?
 
qq 25. juuli 2012, kl 19.19
kakuke, räägi asjast, kes teeb sexiga koolitusi, mina ei ole sellistele juhtunud. Ei ole ka soovinud tantrakoolitusel juhuslikega sexida.
Tundud ise ka teemast kaugel olev
 
Agnes 25. juuli 2012, kl 21.11
See kokkutulek kuhu sa sattusid oli jalgpallimeeskonna lõõgastuspidu, mitte tantrasexikoolitus :)
Palju maksid? :)
 
ei tea 27. juuli 2012, kl 12.07
is tantratel te käisite, aga meil pidi küll enne seansi algust guruga seksima, siis käsiti paari võtta ja kaaslasega seksida ning siis gruppidesse ja kogu grupiga. Sama kordus, kui olime juba natuke koolitust saanud (paljalt muidugi ja suvalisi mehi masturbeerides) ja ka lõpus, sest guru tahtis võrrelda. Nii, et iga harjutuse järel pidime guru ja teiste peal näitama, mida õppisime. Pärast ta kutsus veel tantra sexi olümpiale, sest tantrad seksivad eriti kaua. Sa ei saa minna tantra sexi koolitusele ja arvata, et ei pea võõrastega sexima!!!!! Sealt ei saa välja ka.
 
ohjah 27. juuli 2012, kl 12.44
Mida kõike see loomariik ka korraldada mõistab!
 
jajah 27. juuli 2012, kl 14.08
Nii see asi käibki, peene nime all. Üks guru on Jure....
 
guru Joosep 28. juuli 2012, kl 16.05
Tulge ikka meie koolitusele! Näe, mul on kristlik nimi ka, usaldage mind! Natuke palja noku ja pepuga ringi jooksmine tuleb ainult tervisele kasuks ja ei pea sugugi koolitusel oskmatutega seksima, sest seks võib toimuda kõrge guru endada, mis seks, see on paradiis, me pole lihtlabased töölised, kes paugu ära panevad, vaid guru paitab ja hellitab! Te räägite oma gurudest veel lastelastelegi! Tule ja sa ei kahetse!
Karl Kindermacher 28. juuli 2012, kl 21.25
Masendav!
Uurige budismi ajalugu, erinevaid voolusid ja seda, mis see tantrism siis ikkagi tegelikult on. Tantra keskendumine seksile on umbes sama hea, kui iseloomustada homo sapiensi ainult sittumise kaudu.
 
eestlanna Linda 28. juuli 2012, kl 21.45
Karla, vata nii see ongi, et meie kamarahvas on budismist sama kaugel kui eskimo banaanist.
Kui eestlane hakkab tantrat tegema, siis välja kukub üks labane puntraseks.
 
guru Joosep 28. juuli 2012, kl 22.02
Mis labane! Ikka sügavamõtteline ja mitmetähenduslik, näitan teile aurat ja paha karma parandamiseks saab natuke sisse sutsata ka. Looduses niimoodi need asjad käivadki, vaata, kuidas isalõvi märkab emast ja on kõigega harmoonias, nuusutab savannis kõrte lõhna, vaatleb päikest, mõtiskleb ja siis hakkab emasele tantrat tegema. Ei ole midagi, et emane ei taha, looduses tahavad kõik.
 
eestlanna Linda 28. juuli 2012, kl 23.16
Paistab, et Joosep tunneb asja:D
 
LIbetaja 29. juuli 2012, kl 00.54
No meenub mulle üks libetaja, kes libetas naisi nii, et kisa taga oma saunalaval. Ja ka ravitseja ja mida kõike veel:)
 
Juhan 29. juuli 2012, kl 10.39
ja paistab, et tantra enda vastu huvi puudub, kurb, tahaks sel teemal suhelda.
 
iks 29. juuli 2012, kl 18.46
Ma olin noorena huviline, aga ei kohanud ühtegi meest, kes asjast midagi teadnud oleks või midagi aru saanud. Nüüd ma olen loobunud ja arvatavasti saadaksin puu taha sellise sooviga. Vanad mehed ajavad seda teemat kuna muuga ei saa nad enam hakkama ja see on nii hale.
 
ints 29. juuli 2012, kl 20.39
miks solvad vanemaid mehi, loomulikult võimekus langeb, aga ega naisedki värskemaks lähe.
ajavad ka noored mehed seda teemat, riisvara on täitsa töökorras, aga tantra meeldib väga.
 
tegelikus 02. august 2012, kl 17.53
Kas sul on esinenud erektsioonihäiret?
85.9 % Jah

14.1 % Ei

Tulemusi: 1737

http://www.erektsioon.ee/seksuaalhairete-abc.html
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!