Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Kas siin on mitteseksivaid naisi? (küsitlus)
 
k2 05. august 2012, kl 13.59
7) nii ja naa, ülejäänud ei
 
jah 08. august 2012, kl 23.27
täpselt nagu enne, ühtegi väidet pole tõestatud
> Oleksid võinud kohe öelda, et te
> gid selle teema "eriliste ja väljavalitute jaoks"
> , et seksivatele alaminimestele ei ole siin kohta,
> :D
Loogiline, et küsimust mittehuvitatud inimene ei hakka oma vaateid peale suruma. Kui oleks küsinud, et kui palju on siin lumelaudureid, siis oleks selgelt nõmedad kellegi negatiivsed kommentaarid lumelaudurite kohta.
> btw, poleks sa seksivihkajaid ja anorgastili
> si inimesi "üliinimesteks" kuulutanud,
Kus on seda tehtud?
istuksid om
> a teemas kas üksinda.Reageeriti (ka mina) ikka sel
> lele, kui end oma seksihuvi ja orasmivõimetuse tõt
> tu teistest paremaks kuulutasid.
Reageerisidki paar seksisti, kes tundusid oma valikutes ebakindlad ja pidid seksi kõigile peale suruma ja propageerima, et ehk oma minevikus tehtud vigu mitte tunnistada ja läbustasid teema täis.
> Ja mida ma ikk
> agi valesti ütlesin?Nendest, kes libiido kaotanud,
> on absoluutne enamus selle maha joonud või ära õg
> inud.
Libiido kaotamine ja selle mitte kunagi tekkimine pole sama.
> Sa jahud siin seksi teemadel, kui juba ja
> paha see on, teadmata mis see on.
> Lisaks valet
> ad kogu aeg, ilmselt argumentide puudusel - ei ole
> ma kusagil väitnud, et seks on absoluutselt hädav
> ajalik.Sinu väljamõeldis.
Vastupidi, sina valetad. Juba esimene kommentaar viitab sellele, et seks on sinu meelest vajalik ja ei salli teisitimõtlemist. Just see tähendab argumentide puudumist, kui minnakse rünnakutele, et keegi valetab, aga ei suudeta tõestada.
 
jah 08. august 2012, kl 23.29
> Ma üritasin oma oponenti veenda, et anorgasmia
> ja aseseksuaalsus ei tähenda automaatselt "kõrgema
> t intellekti".Kahjuks asjatult.

Kus olen midagi sellist väitnud?
 
kivike 10. august 2012, kl 12.39
Loen ja vaatan siin, lugupeet jah, aga pole ka ühtegi argumenti saand seksi ebavajalikkusest. Jah, ilmselt on seksimittevajavad inimesed nagu kastreeritud koduloomadki tõhusamad tööloomad, sest aeg-ajalt ei puhu see uid peas ringi. Kas saaks äkki mõne näite mõnest kuulsast aseksuaalsest inimesest? Kunstnike ja üldse loomeinimeste hulgas ma kahtlen, kas selliseid palju on. Kõik vitaalne on üldjuhul paljunemisvõimeline, see on looduse üldprintsiip. Kas nüüd see kategooria inimesi, kellest me siin räägime, kes ei seksi ja lapsi ka muidu ei salli, et kas see sallimatus tuleneb otseselt nende anorgasmiast? Ja see nende väidetav loomejõud? Ja veel selline loll küsimus, et kuidas nad seksimata aru saavad, et nad anorgastilised on? On ju igasugu psühhollogilisi ja ületatavaid tõkkeid ka, nagu vaginism näiteks. Või kuipalju siis anorgasmia all, ütleme tinglikult "kannatajad", siis seda probleemiks peavad. Mull nüüd jahi postide järgi tundub, et see pole eriline probleem tegelt, no nii pisut erineda või nii, lihtsalt lisapõhjus tavalise ehk hariliku nö. normaalse inimese peed torkida. Sest mulle tundub, et kui sedasorti vähemust kiusatakse või avaldatakse mingil moel survet, siis on see võimalik mingis kitsamas ringis, kus inimesed on konkreetse inimese ütleme tinglikult "hälbest" teadlikud. Kui tavalised inimesed, kes ei tea, suhtlevad oma tasandilt ja anorgastikule tundub, et talle surutakse seksi ja pereelu peale, siis saab see toimuda ju juhul, kui tema "hälbest" teadlikud ei olda ja teda peetakse "tavaliseks" ja selles suhtes normis olevaks, teda peetakse kellekski, kes ei vaja sootsiumis erikohtlemist.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!