Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
INIMESED MIS TEIL VIGA ON!?!?!?!?!?!?!?!
 
Ebbo 02. september 2012, kl 22.28
Üks õhtu lisas mind sõbralisti üks musklis profiili pildiga mees, lisasin siis vastu. Pärast uurisin tema profiili ja tundus et tõsine tegija kellega suhelda. Üks õhtu kirjutas Tere kuidas läheb ja värki, siis mingi aeg kirjutas et kui kaamera olemas arvutil siis võiks kaamera teel suhelda. Vaatasin mis ikka suhtleme siis.
Mis oli kurb tõsiasi seal teisel pool arvutit OLI KIITSAKAS PRILLIDEGA PEDEKAS!?!?!?!
 
pederuss 02. september 2012, kl 22.35
jajaa, lõustaraamat mis muud
Karl Kindermacher 02. september 2012, kl 22.36
Palun, kas Sa sõnastaks oma küsimuse kuidagi arusaadavamalt.
Millisele inimesele see küsimus / need küsimused mõeldud on?
Miks Sa arvad, et see inimene viibib siin foorumis?
 
oijahh 02. september 2012, kl 22.37
Aru pole siis veel saanud, et 98% inimestest on peast puudusega, kel suurem, kel väiksem. Lambist mingit suva tegelast ma küll kuskil ei lisa endale ? Miks peaks ????
 
to oijahh 03. september 2012, kl 01.21
Sina siis oled enda arust selle 2% hulgas.
Normaalne inimene ei ütle, et peaaegu kõik puudega. Pealegi see puudega on ka suhteline mõiste.

Pealegi, kui inimene sulle pildi järgi väga meeldib, küll sa siis lisad ja ei peagi teda suva tegelaseks.
 
algatajale 03. september 2012, kl 01.24
Oled ilmselt väga noor. Aga niimoodi kellegi välimust mõnitada ei ole siiski ilus. Täna õnne, et sa naisena sündisid, muidu ütleks mõni ka kiitsakas p....
 
Agnes 03. september 2012, kl 10.45
Profiilipildi valinu arvas, et sarnaneb kõige rohkem just sellise turske tükiga.
Ülekaalulised ka ei pidavat tunnistama oma tõelist kmi-d.
Valed signaalid.... ;)
 
irw to agnes 03. september 2012, kl 10.55
Kuna sa ka nii kindlalt väidad, et oled ideaalkaalus ja mõnitad ülekaalulisi, siis tõenäoliselt oled sa ise tõsis rasvumise faasis juba tänaseks. Su enda loogika muideks!
 
Agnes 03. september 2012, kl 11.17
irw itajale,
Keda ma mõnitasin ja kas üldse mõnitasin?
Mulle jätab su kindlameelsus üsna külma mulje, sama võiks sinul olla minu rasvumisega.
Kas tahaksid kindlaid tõendeid mu kmi kohta, kavatsed mind kätel hakata kandma? :))
 
n38 03. september 2012, kl 11.28
irw Agnes- tegelikult on see kätelkandmine ka selline teema, et vinguvad need kellel jõudu napib.. Ehk siis mees kel jõudu küllaga suudab kätel kanda erinevaid naisi, kiitsakas mees peabki kisa tõstma ja ütlema, et liiga rasvased olete :)
 
Agnes 03. september 2012, kl 11.30
ot, kas see irw on üldse mees?!
 
irw 03. september 2012, kl 11.53
Agnesekesel läks pirn põlema! Väiksekene, kukununnukene, mis puutub siia minu sugu?
 
Agnes 03. september 2012, kl 11.57
Unista edasi musikesekene, misma sinusuguse jõuetu s.rattakesekesega ikka teen? :)
 
patsidega 03. september 2012, kl 12.50
No aga võib-olla inimene tunnebki ennast suure musklilise tegelasena ja tutvustab pildil oma sisemist poolt
Mine sa tea, mis vallas ta hoopis tegija võib olla.
 
jopski 03. september 2012, kl 13.09
ja kes selles süüdi?
ära siis lisa igasuguseid
 
jah 03. september 2012, kl 13.40
Pada sõimab siin teemas katelt, ühed mustad mõlemad.
 
to jah 03. september 2012, kl 13.41
Vot nüüd tuli tark välja.
 
muig 03. september 2012, kl 23.41
Ning algataja ei jäta endast just kuigi arukat muljet: lisas võhivõõra vaid musklite pärast, jutt ja kõik klappis ning siis põlgab välimuse pärast ära, et kui kõhn, siis kohe peab pedekas olema. Mine vaata kohalikke kulturismivõistlusi ning lisa seal osalejad oma sõbralisti, kui sulle on lihamägi nii tähtis, ära unusta, et siin foorumis pole ka enamus mingid musklitega mehed, vaid pigem ülekaalulised naised:)
 
? 04. september 2012, kl 00.11
appi, milline madal seltskond. Röhh-röhh..
Karl Kindermacher 04. september 2012, kl 06.25
On's suguline orientatsioon seotud kehaehitusega.
Ehk oleks teemaalgataja siis nii kena ja valgustaks, kuidas tunda tänavapildis ära pedofiile, zoofiile, lesbisid, uromaane ja teisi "vähemusi". Oskaks vältida vähemalt.
 
kahekümpine 04. september 2012, kl 07.45
Tahaks seda snoobi lausa näha, kes siin lasteaiaks ja madalaks tembeldab kõiki... Minul näiteks on sügavalt pohhui kas mul istub teisel pool ekraani mingi paks vaal või iluduskuninganna, olgu ta laudas sõnnikurookija või tarkvarainsener. Inimene on inimene, ikkagi inimene :)
 
ingrid 04. september 2012, kl 10.11
Sain aru, et profiili pilt ei vastnud tegelikkusele. No muidugi on mõru maik siis asjal juures. Niisuguse vale ja valskusega suhtlema meelitada. Hõudne!
 
irw 04. september 2012, kl 10.28
aga meil siin delfimehed kurdavad koguaeg, et delfi vaalad panevad ülesse 10 aasta taguseid pilte, kus nad veel noored ja siledad mimmud.
Seega kõik täitsa õige!
 
! 04. september 2012, kl 17.49
Olen kuulnud, et ka naised panevad üles valesid pilte. Usun, et see on naiste puhul palju rohkem levinud.
 
.. 05. september 2012, kl 20.26
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!