Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Eesti mehed?! teie vää
 
möhh 07. september 2012, kl 00.44
Mis probleem teil on nende tunnete avaldamisega? Peab vist jälle vene mehe võtma sest oma kallimalt ma tundeid välja ei pigista.
Kui kaua ma lihtsalt kullake olen ..kui sedagi?
 
möhh 07. september 2012, kl 00.59
Küll ma panen, ära muretse võõra mure..aega on selle kiire asjaga.
 
giljotiin 07. september 2012, kl 00.59
möhh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mis probleem teil on nende tunnete avaldamisega? P
> eab vist jälle vene mehe võtma sest oma kallimalt
> ma tundeid välja ei pigista.
> Kui kaua ma lihtsa
> lt kullake olen ..kui sedagi?

per..e paras sulle keerata kurrradi mõrd
 
pff 07. september 2012, kl 01.02
 
Tikud 07. september 2012, kl 01.09
Sellisele junnile p.se keeramine on mõnu tegemine.Milleks?Ähvardab siin mingite vene meestega.Las njuhhatab mõne vadimiga , saab paar korda päevas peksa siis teab , et armastab ikka.
 
pff 07. september 2012, kl 01.13
:D Ta ju nendis vaid fakti ,et eelnevad mehed ta elus on olnud teisest rahvusest ja juhuslikult on nad avatumad.
 
vladimir 07. september 2012, kl 01.16
zaraza ..sljuhha takaja!
vesaisja
 
möhh 07. september 2012, kl 01.18
Kellelgi on väääga valusad kogemused venelastega:(
 
aadu 07. september 2012, kl 01.30
http://www.youtube.com/watch?v=PVktm9SfUX4

ist nur eine kommunistische propagandamachine. warscheinlich bezahlt mit steuer, wofur deutschen hart gearbeitet haben. keine beachtung schenken.
Karl Kindermacher 07. september 2012, kl 06.13
Danke, herr Adolf. Das ist gut!
 
K. 07. september 2012, kl 08.16
Tak, ja bõla Dima. Otsen krassivõi, tjomnõi volasõ i glaza. A vot eto hui, eto balšoi! Tebja toše otšen otšen ljublju! A tebja dengi jest? Mne nravitsa narkotiki!

Napiši mne!

насильственный@mail.ru
 
blond 07. september 2012, kl 08.50
aga möhh, sa ju polegi paremat väärt:)
 
irw 07. september 2012, kl 09.02
nii nii, eesti mehikesed on nüüd närvid krussis. Eesti naised ka ei taha enam neid. Aga kes siis? Üksi jääte, koos oma mammadega, kes teid ära hellitanud on. Paras!!!!!!
 
eesti mees 07. september 2012, kl 10.56
üks ikka veel tahab, teised on jummala kamm: pangu ennast või kohe põlema.
 
irw 07. september 2012, kl 11.02
no siis sul veab! aga ära muretse, jätka samamoodi ja varsti ei taha see ka.
 
alu 07. september 2012, kl 12.14
võta ikka parem kohe mitu vene meest. päriselt ka.
tundeid avaldatakse ikka siis, kui on kellegile avaldada ja siin algab asi ikkagi välimusest, mis on tasakaalustatud malbe sisemusega.
 
to alu 07. september 2012, kl 13.02
Ega ülekaalus meest ei taha ka keegi. Selle tundeid polegi vaja. Sisemus paistab kohe õllekõhuna välja :)
 
Agnes 07. september 2012, kl 20.48
Eesti mees on oma tunnete väljendamisega kitsi tõesti.
Sama ei saa öelda eesti naiste kohta. Näha siin ju, kui lihtne on oma tundeid sõnadesse panna ;)
 
alu 07. september 2012, kl 20.58
mis puutub siia mõne mehe ylekaal?? kui suure õllekõhu seest tulevad kõmisevad hellitussõnad raha hääles, siis on nii mõnegi vuih neiu põlved nõrgad ja tulevikuootused laes..
 
nu daa 09. september 2012, kl 10.01
Eks ikka see koer kuinub,kes kiviga pihta saad, antud juhul siis Eesti mees, venelased on tõesti paremad, keegi kedagi ei löö,eestlane on tihti palju agressiivsem naise suhtes,kisub juustest, lööb ja mängib raha maha kasiinos.
Vene mees ja üleüldse slaavlane on juba maast madalast kasvatatud naist austama, algab see ema austamisest ja kuulamisest, jätkub oma naise armastusena.Kui te eestlased midagi ei tea, nii hoidke suu kinni.Äärmiselt primitiivne on kellelegi bensiini ja põlema süütamist soovitada, harimata matsid olete.Mul on maailma parim mees, hoiab, hellitab, kallistab ja kaisutab ja ta pole eestlane.
 
eli 09. september 2012, kl 11.10
Ei ole mõtet ennast petta nende lahterdamistega, et eesti mees vs vene mees vmt. Kui tunded on piisavalt tugevad, siis mees kindlasti avaldab neid. Parem lepi tõsiasjaga, et see mees pole lihtsalt huvitatud, mitte ära hakka lahmima, et eesti mehed-eesti mehed, jobud-jobud.
 
Agnes 09. september 2012, kl 12.58
nu daa,
kas mitte just vene mehe kohta ei öelda, et kui peksab siis armastab...või saame me naise austamisest väga erinevalt aru.
Üldiselt eesti mehe temperament, et võimalda nii agressiivset käitumist. On erandeid muidugi.
Kuid eks mõnel ole halb õnn ja sellest ka järeldused.
Endal kogemused puuduvad nii vene verd mehega, kui naisepeksjaga...vastupidi, arvan, et eesti mees on liigagi rahulik, kodukeskne ja ehk isegi pisut igav, aeglane :)
 
Autorile: 09. september 2012, kl 13.22
Nojah, kui sinu meelest saab armastust avaldada ainult umbjoobes ja rusikatega nina ees vehkides, siis muidugi võta venelane. võta kohe mitu, tee endale ühiselamu koju neist vene retsidest, siis kuuled mitu korda päevas kohe, kuidas nad sind armastavad. ennem võiksid muidugi kiirabi ja politsei ka välja kutsuda, sest kui venelane juba armastust avaldab, siis on vererida taga...
 
siniseks 10. september 2012, kl 14.49
möhh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mis probleem teil on nende tunnete avaldamisega? P
> eab vist jälle vene mehe võtma sest oma kallimalt
> ma tundeid välja ei pigista.
> Kui kaua ma lihtsa
> lt kullake olen ..kui sedagi?

Igatsus elada slaavi rusikate all? Lase käia.
 
eesti mees aga... 10. september 2012, kl 16.37
no siis oled vist valede otsa küll sattunud...kahjuks. ütlen ausalt, et mul on päris raske eestis elada, sest temperamenti on ülearu ja tüütan kõik sellega ära. sobin venelastega üldse paremini, kuigi suhelda tuleb enamjaolt ikkagi eestlastega, aga sõpru on päris palju venelaste hulgas ka. otsi-otsi, küll sa leiad ;)
 
möhh 10. september 2012, kl 21.20
aitäh "eesti mees aga.." andsid mulle kübeke lootust.
Ja kõigile teadmiseks minu vene mees ei peksnud mind vaid oli isegi liiga romantiline ja kaitsev.
Ehk väljendasin end veidi valesti aga jah .. eks iga inimene vastas nii kuidas jumal talle mõistust kahe kõrva vahele on andnud.
 
Sannu 10. september 2012, kl 21.24
Ei olnud vb õige, aga ma kirjutasin siiski peaaegu iga päev ja südamest. Ei osanud paremini. :(
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!