Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Mõtisklus: reaalne elu versus virtuaalne.
 
alu 10. november 2012, kl 12.19
aga mul on hea meel, et sa jagad laste kasvatamisest ega pelga mingeid geenirikkeid:)
 
Agnes 10. november 2012, kl 12.29
Mu sõbrannal on geenimutatsiooniga laps. Kui te tõesti hoomaks, siis ei plägiseks siin lolli juttu suust välja. Suured tühjad sõnad ja muud mitte midagi. Tolad!
 
alu 10. november 2012, kl 12.33
irw. mis see geenimutatsioon on nakkav olnud või?
 
kahekümpine 10. november 2012, kl 12.36
Agnes, sa oled ise üks suur blond tola, kui arvad, et mingil suvalisel indiviidil ei või olla kogemust geenimutatsiooniga lapsega. See, et su sõbrannal on taoline laps, ei tähenda et minul ei või sellist õde, venda, õelast, vennalast vms lähedast sugulast olla!
 
Agnes 10. november 2012, kl 12.39
Kahkympine,
nuru oma streiilsusega kaastunnet edasi :)

Antud hetkel ei ole sobilik rääkida headest geenidest ;)
 
alu 10. november 2012, kl 12.39
tähelepanek naiste juures leiab jälle kinnitust-kõige suuremad spetsid ja nõu andjad ja hindajad laste kasvatuses on ikka need, kel omal lapsi pole. aga on yyratu teadmiste ja kogemustepagas sugulaste, tuttavate lastest. kohe nii pirakas, et ajab ropendama ja sõimama:)

tuld!
 
Agnes 10. november 2012, kl 12.42
alu,
saad 40 täis oskad kaasa rääkida ja mõistad, et kõik pole sünnitusvabrikud ;)
 
kahekümpine to Agnes 10. november 2012, kl 12.49
Sa vana haige eit! Kas sul endal ei hakka hale, kui õnnetuse tagajärjel vigastatud inimest mõnitad!? Ma ei hakka üldse ilustamagi - lapsena auto alla jäädes vigastasin emakat, tekkisid sisemised verejooksud ja liited. Kus on geenide faktor? Ja downi sündroomiga laps minu suguvõsas ei ole meie geenidest - lapsendatud.

Kes veel ütleb, et koolikiusamisest kasvatakse välja? Ei - ma ei ole kibestunud, ma lihtsalt ei saa aru, miks on vaja lahmida mingil teemal... Ka minul endal.
 
alu 10. november 2012, kl 12.49
hullem on <40 rääkida teemadest ala 40> suur armastus, lapsed, pere.
 
alu 10. november 2012, kl 12.56
nohjah. auto alla jäämine võimaldab ju uusi kiusamisvõtteid nagu jäämäe veealune osa..
 
Agnes 10. november 2012, kl 13.08
Minu elu on ka raske kastead. Ma olen peaaegu 2 nädalat unehäirete käes vaevelnud ja kui lõpuks enne hommikut magama õnnestus jääda, ajas orgasm mu üles. Kurat, kas ei aja vihale. No mis elu see on?!
 
kahekümpine 10. november 2012, kl 13.27
Saan aru, et raske, kuid teiste mõnitamine ei aita. Palju enam mõjub hästi kellegi abistamine, sõbralik olemine, palju värsket õhku ja tervislik toit jne. Kerge rääkida, raske teostada :)
 
alu 10. november 2012, kl 14.01
antud juhul piisaks tegelikult ainult kahest mehest ja väiksest lootusest, et mõnel siin elu kergem oleks.

eiei, võrdselt ikka jagage!
 
alu 10. november 2012, kl 14.08
eitea, kussee primadonna kadunud on? kas täna on see päev, kus noor kanderakett peab vana tehiskaaslase viis korda vähemalt orbiidile toimetama või?
 
kahekümpine 10. november 2012, kl 14.10
Unistuste prints, ahahaa :D Eakaaslased muudkui jahuvad, et küll nemad ideaalse mehe leiavad, ise end pidudel trööbates ja pohmakat kurtes. Ükski normaalne mees ei vaata selliste krohvinägudest miniseelikutega beibede poolegi. Teised jälle, kes lasknud endale noorelt tite taade teha, on nüüd tynnkehadega kodukanad, kes ei viitsigi enam unistada... Missugune noorus siis õige on?
 
kahekümpine 10. november 2012, kl 14.12
alu, eks ta eile koos oma apolloga käis club tallinnas või siis hollikas... Peab ikka noore vemmeldavaga sammu pidama :p Ma olen vist vanamutt valmis juba :D
 
alu 10. november 2012, kl 14.15
kahekympine,

ilmselge, et me su noorust nyyd kiitma ja tunnustama peame.

a kui naine on peale teist last ja rinnaga imetamist endiselt trikkis tissi, saleda piha ja kavala naeratusega-kas see on kõrgem pilotaaz, mida antud nurgakese teemad parem ei käsitle?
 
alu 10. november 2012, kl 14.16
primadonna ja hollikas...tõesti saavad sinna ka pensieelikud sisse või?
 
kahekümpine 10. november 2012, kl 14.18
Vinge naine ju. Eks need geenid ka ikka välimust mõjutavad ja mõned haigused. Kuid au sellistele, neil on vedanud kas siis suure tahtejõu, geenide või väga positiivse ellusuhtumisega! Kaval naeratus tuleb seestpoolt, seda näiteks minusugusel veel jagub. Trikkis tisse peale mitmendat last peab veel ootama, võib-olla jäängi ootama :)
 
kahekümpine 10. november 2012, kl 14.19
Issand, mine külasta Tartu Maasikat, seal saad endal kõhu kõveraks irnuda :D Mulle on ammuli suu alati seal garanteeritud.
 
primadonna 10. november 2012, kl 14.25
väga armas, et juba igatsed, alu. aga mõnel on peale siin tarkuseterade puistamise vahepeal muud tegemist ka:p
selles suhtes sul muidugi õigus, et piisaks ainult kahest suguvõimelisest isasest ja kahe foorumi naisvõitleja päevad oleks palju päkselisemad. ööd ei mööduks unehäirete käes vaeveldes vaid peale higiselt kirglist vahekorda magusasse unne vajujuna...et hommikul jälle kuumades embustes ärgata.
aga kuna omavanused mehed ei näita huvi üles ja nooremaid panna oleks perverssus, jätkub kangelaslikult üksildane depressiivne eluke. muide, Agnes, kas oled proovinud unetusevastast imerohtu- masturbeerimist?

jääb üle ainult loota, et kahekümbine neljakümbiselt Agnesega sama kurvas seisus pole...
 
alu 10. november 2012, kl 14.25
vot klubis pole ammu enam käinud..ma parem kuulan, mis loodus mulle räägib-vana juba:) ja mis sinna klubisse ikka minna, kui oma arust õigel kohal kodanikke tsirkuleerib niigi meie elu igas valdkonnas..ja naerma see kahjuks enam ei aja.
 
alu 10. november 2012, kl 14.28
hm, Agnes ju mainis, et orgasm äratas ta vastu hommikut. aga ta tõesti ei täpsustanud, et kas see oli tal endal välja näputatud või oli toas kondava hiire oma. me ei tea ju, kas õhtu lõppes veiniga või ilma ja kas hiirele see võis pähe hakata.
 
kahekümpine 10. november 2012, kl 14.31
Krt ei tea, mis ma siis veel neljakümpiselt olen, kui praegu juba klubis ennast täieliku autsaiderina tunnen ja igatsen hommikust päikesekiirte mängu uduloori mattuvas silmapiirini ulatuvas rabas augustikuu värskel kuid mahedal hommikul... Alasti samuti uduloori all rabajärves metsloomade ning rohutirtsude häälitsuste saatel päikese sillerdamist nautida... Ohhh, saaks juba see karjääri tegemise isu läbi!
 
kahekümpine 10. november 2012, kl 14.34
Ma tunnen, kuidas nooruse lollus mind kammitseb, nii raske on vähe teada elu nautimisest, nii raske on massiga kaasas käia. Ükskord ma metsa kolin :D
 
alu 10. november 2012, kl 14.42
novat näed, ilusti kirjutatud loodusest kyll ju. patt oleks sellele mitte tähelepanu pöörata tõesti kui ta koduõuel olemas on.

ja ise räägid sydarist, mis mul raha kokkuajamisel terendab?:D õige ta on-igaks asjaks oma aeg aga mööda lastakse tavaliselt sellega, et aja jaoks aega ei osata maha võtta.
 
kahekümpine 10. november 2012, kl 14.44
No natukene ju peab ikka pingutama... Ega ma niisama 7 aastat haridust ei omandanud... Eesmärk on kodus tehtava töö peale saada, et ei peaks metsast väga palju eemal olema :) Kusjuures finish juba paistab ;)
 
alu 10. november 2012, kl 14.51
kahekympine,
eesmärk on väga hasti seatud, peab mainima. seni kahjuks töötab sellele vastu "systeem", mis yritab töötajat orjastada kontorisse, laua taha, kontrolli ja silma alla. samal ajal ägades, et see on kulukas ja takistuseks palgatõusule, kuid põhjendades vajalikkust meeskonnatööks, kus samas panust yritatakse alahinnata iga töötaja lõikes eraldi.
on ju oma arust õigel kohal kodanikke ka mujal kui klubis..
 
primadonna 10. november 2012, kl 14.52
kahekümpine,
elu nautimiseks ei pea massiga kaasas käima. loe näiteks Kati Lumiste "Minu Ibizat" ja saad nautimise kohta nii mõndagi üllatavat teada. väike lugu sellest, kuidas filolooga ja õpetaja (ka kahekümpine) käitus risti vastupidi masside ootustele ja elas vägagi hedonistlikult oma väikses paradiisis.
aga karjäärihimu on saatanast. nii et minu vaim on juba valmis uutele radadele asuma:) mitte küll metsa ega rappa, sest seal on sääsed ja parmud ja rästikud ja talvel paksud lumehanged. soojade merede ja võimsate mägede rüppe tahaks küll, et ammutada puhast õhku ja inspiratsiooni ja elujõudu...nagu pensionieelikud ikka, you know:p
 
alu 10. november 2012, kl 14.58
et sääsed, parmud, rästikud ja lumehanged..samas, kui mujal on põhjatu sinine vesi ja joogipudelilt terendav, teravatipuline pilvedesse ulatuv karskus tema ohutus tervislikkuses?
kas see kanderakett tahab nyyd kypse naise kulul soojale maale saada systides talle sisse (5x päevas) mingit mõnuainet või?

mai tea-alahindad ikka kyll eestit ja tema nelja aastaaega.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!