Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Kust ma küll leian endale võrdväärse partneri?
 
otsija 16. veebruar 2013, kl 13.32
to m28:"Ehk: kus otsija ja teised siin, kes vastavad tingimustele ringi liiguvad?"

Sellele ootaks mina samuti teiste vastuseid. :) Ilmselt peaksin oma senist trajektoori muutma? Liigun suuresti trajektooril kodu-töö-trenn-kodu, vahel ka teater-kino-kohvikud-kontserdid marsuudil. Aeg-ajalt ka Tallinna vanalinna klubides/baarides/pubides, aga sealt leiabki selliseid "värvikaid" inimesi, kellest eespool veidi juttu tegin. :) Välismaal käin ka, aga seda põhiliselt siiski tööasjus ja siis olen päeva lõppedes täpselt nii väsinud, et kui kohustuslikud small talk jutud räägitud, siis tahaks vaid hotelli minna ja puhata, mitte kuhugi välja pidutsema/uute inimestega tutvuma.
 
otsijale 16. veebruar 2013, kl 13.51
Kui tegeled oma hobidega, käid klubides, baarides, kohvikutes, trennis, teatris, välismaal no siis on Sul kohti tutvumiseks piisavalt. Kui tahad kedagi leida, siis pead selleks kõigepealt aja leidma ja igasuguseid uusi võimalusi inimestega tutvumiseks ära kasutama. Siinsed kommenteerijad ei oska sulle konkreetset "poodi" soovitatada, kust sellist "luksuskaupa" saad "osta". :)
 
to otsija 16. veebruar 2013, kl 19.05
sa oled napakas. sinusugune ei leiagi. nii on.
 
otsija 16. veebruar 2013, kl 19.15
to otsija: võib-olla tõesti nii on. Teema oligi tehtud arutlemiseks, et kust leida... ja võib-olla seda kohta polegi.

Aga olen tänu sellele teemale saanud lugeda erinevaid intellektuaalselt huvitavaid arvamusi. :)
 
kahekümpine to m32 16. veebruar 2013, kl 23.59
Opaa, m32 on ikka päris ennast täis (ei tasu negatiivsena võtta, hakkad veel plärtsuma kah, kes seda viitsib lugeda). Aga minu arust ainus way to go, endalgi sellised põhimõtted. Kuid olen aru saanud, et meest ma kirjapildi järgi küll ei vali, kuna elu on näidanud, et mõnel lihtsalt ei ole seda annet, et grammatiliselt alati õigesti kõik vormistada. Ja selle pärast väärt mees maha kriipsutada... No ok, mingi supper superi asemel on tõesti hale, aga mõned kokku-lahku kirjutamised saab ilusti kahe silma vahele jätta :)

Mis puudutab seda metsa ja maale elama minemise juttu, siis ausalt öeldes oled esimene inimene, kes minuga samamoodi mõtleb, et taoline situatsioon üldse tekkida võiks, et sitta see raha, rahu ja loodust tahaks, näpud mulda suruda ja porknaid tünnis pesta.

Ärkad laupäeva hommikul, paned vana madala laega saunaahju kütte ülespaisutatud allika veerel... Teed rahulikult toimetusi, mõnusat värskelt põllult korjatud aedviljadest näiteks ühepajatoitu ja lähed kallimaga sauna, mitte mingit elektrit, lihtsalt naturaalsed mukkimata ihud, puhas loodus ja värske allikavesi. Saunalavalt kalpsad aga otse maakividest tammiga paisutatud kargesse allikavette, üleni sisse ikka. Ja seda kõike saadab ARMASTUS kallima vastu, siiras rõõm kellegagi oma tunnete jagamisest... Materiaalsus imeb ka minu arust.

Lihtsalt killuke minu mõtetest :)
 
caliente 17. veebruar 2013, kl 00.04
kahekümpine, oled vist elupõline linnavurle, kellel reaalsest maaelust üsna ähmane ettekujutus?
kui kaua sa seal padrikus ilma elektrita ja rahata, päevad läbi mullas tuhnides reaalselt vastu peaksid- selles on küsimus. unistuseks ju ilus küll.
 
kahekümpine 17. veebruar 2013, kl 00.10
Võta oma sapp ja istu see sisse endale, musike :) Üle poole elust maal elanud, vagude vahel ringi kõblanud ja väga hästi ka ilma elektrita hakkama saanud. Mida ma enam kindlasti majas ei eelda, päris neandekas ka pole junõu :)

Ma rääkisin sellest, et SAUNAS pole elektrit, kõige parem saun on ikka saun, kus pesed end kausis ja vee tassid ise allikast.
 
Agnes 17. veebruar 2013, kl 00.23
Issake, ma olen ka kunagi sügavas metsas ilma eletrita ja puha suitsusaunaromantikat teinud ja kui ma hommikul nägin, kui issandajuamal must ma olin, nagu neeger :)) Kuradi romantika või asi :)
 
kahekümpine 17. veebruar 2013, kl 00.26
Haha :D Päris hea... Mul suitsusaunad ei ole eriti hingelähedased, kuigi hea on ka seal :)
 
Luuser 17. veebruar 2013, kl 00.48
Kõik tingimused peale palga nr täidetud. 3a tagasi sel teemal ei räägitud ja ma ei saanud pihta, miks kõik rohkem teenivad naised selja keerasid, nüüd mõistan.
 
caliente 17. veebruar 2013, kl 02.20
kahekümpine, kus seda sappi nägid ja miks peaks kogu aeg keegi endale miskit sisse istutama? ehk oled hoopis ise veidi kibestunud, et sinusse pole korralikku riista ammu istutatud?;)
üritasin vaid kujutleda sind seal kummikutes kartulivagude ja lehmalauda vahet tilpnemas- ei tundunud väga romantiline. seda armastust pritsivat kallimat, kes su söötikasvanud põldu oma viljaka sahaga kündma tormaks, pole vist ka siiani silmapiirile ilmunud?
 
Parem....to kahekümpine 17. veebruar 2013, kl 08.32
Mina kolisin maale. Sai villand sellest linnaelu tilu-lilust, tormamisest, massidest ja pidevast kiirustamisest :) Nüüd elan juba aastaid maal. Kes paraku sellega kaasa ei tulnud, oli mees. Pole enam selliseid tõsiseid lihtsaid mehi, kes armastaks mõõdukat füüsilist tööd rohkem, kui pidusid ja purjuspäi ringi ajamist pidusid mööda. Nende aastate jooksul olen märganud, et praeguse aja härrased on totaalselt siidinäpustunud :D Asi minu väljanägemises ei saa ka olla, sest ei ole rasvane paks maakas kummikutes :P Võibolla see jah, et minu mõttemaailm ja eluviis lihtsalt ei ole enam kaasaegsed :D
 
Mali 17. veebruar 2013, kl 09.11
Milleks Teile mees osta vibraator selleks peaks ju raha olema!
 
jaaa 17. veebruar 2013, kl 09.39
Tegelikult loevad ainult 2 asja kokku saades. Armastus ja suhtumine. Mul oli eestis endal väga kõrge sissetulek kuna 2 firmat töötasid kenasti. Aga suhe ei olnud hea. Aastaid. Unistasin endamisi, et tuleks ometi kord mu ellu "minu inimene". Ja ta tuli. Lisan siia juurde, et erialaga kuid ikkagi rahatu, load olid, autot mitte, kõrgharidust samuti mitte. Aga milline hing, milline süda ja milline maailmavaade! Ühist elu kaaludes otsustasime alustada nullist- uus maa uus keel, mida kumbki ei osanud. Tulime ära nii, et lähtepunkt oli võrdne- vbl natuke, kolimisel olid toeks minu ressursid. Nüüdseks oleme 3 aastat olnud koos ja mees on palga mõttes mind kordades edestanud, sest see eriala siin maksab, ülikooli astumist ei kaalu aga huvi ja teadmised faktide ja maailma asjade kohta on temal suuremad kui minul. Ja mina olen õnnelik, et ei pea enam pildituks end töötama, ma saan olla naine. See otsus, et lähtusin ainult ja ainult sellest inimesest- see oli parim otsus mu elus.
 
kahekümpine 17. veebruar 2013, kl 11.33
caliente, mina tõlgendan sinu postitust nagu tahan, sest seda teed ka sina. Ausalt öeldes usun ma, et ei suuda sa kindlasti mind üldse sellisena ette kujutada nagu ma tegelikult olen. Ja sitta sellega, keda mingi tatti pritsiv mutt ikka kotib :)

Kusjuures minu välimuse juures ei kujutanud seda paljud maakad ette, aga krdi bellarusi ja mootorsae tõmbasin oma hoovi peal mina käima, mitte nemad! Ning minu põlla pääl kasvavad ikka väga illosad põrknad :)

Armastust tuleb ise jagada, oma südant järgida ning alles siis saab rääkida vastuarmastusest. On the way there :)
 
:) 17. veebruar 2013, kl 12.27
caliente on ju sulaselge äti-räbal :)
 
caliente 17. veebruar 2013, kl 12.30
vananevat tselluliidist lüpsjat, kes linnamelu üksinduses sõnnikulõhna taga igatseb, pole just raske ette kujutada, kahekümpine.
 
tegelikult 17. veebruar 2013, kl 14.10
Tundsin kunagi naist, kes ütles, et saatus pole veel tema teele saatnud sellist meest, kes teda vääriks.Ja tema enda väärtus loomulikult aastatega tõuseb, järelikult ka nõudmised meestele.Aga seis on selline, et praegu peab ka kodus pensionipõlve,kaaslaseks kass. Ju oli saatus nii julm, et seda õiget talle teele ette ei saatnudki.
 
lilli 17. veebruar 2013, kl 14.38
tegelikult
ja nii ongi. saatus.
öeldakse, et välismaal...
mina elan näiteks välismaal. ei leidnud kahjuks endale eestist meest.
kuid siin on täpselt sama. oma töökaaslaste hulgas on mitmeid väga ilusaid ja intelligentseid naisi, kes on üksikud.
samas, kui harimatud jubeda käitumisega 120kilosed saripaljunejad elavad kõik mingite meetsega. nii et...

lati alla laskmisest.
mitte mingil juhul!
otsijal on mehe kohta õiged ootused. alla selle pole mõtet.
 
unisex 17. veebruar 2013, kl 14.43
siis ei jäägi neil latti kõrgel hoidjatel muud üle, kui elada üksinduses. kui see oli eesmärk, siis mis sest halba on.

caliente, miks sa halvustad maainimesi? mis on lüpsjal ja traktoristil või lihtsal inimesel viga, kui ta õelusest ja rumalusest ei pulbitse? väga tore, kui noored mötlevad maaelule ja kolivadki kuskile paksu laande oma nõretava armausega elama. võib olla, et elavad paremini, kui otsija.
 
lilli 17. veebruar 2013, kl 15.06
unisex
kas sa ei saa või ei taha aru saada?
inimene vajab enda kõrvale vaimselt tervet töökat sõbralikku meest.
kas sellest on raske aru saada? või kas seda on palju tahetud?

kas on siis normaalne, et kodus peetakse joodikut, mingi vaimse puudega või vägivaldset meest?
ma ei saa sinusugustest alla lati inimestest aru ja ei hakkagi kunagi aru saama.
tähendab saan küll aru, aga - see on teie valik.
ainult siis ärge tulge virisema, et mees peksab, mees joob, mees tänitab, mees tõmbab ringi.
 
tsuks 17. veebruar 2013, kl 15.29
Loen teemaalgataja ankeeti ja vägisi tuleb peale tunne,et see sarnaneb oma sisult rohkem CV-le...
 
caliente 17. veebruar 2013, kl 15.30
unisex, laia silmaringiga ning adekvaatse enesehinnanguga lehmalüpsjate ja põllukündjate vastu poleks mul midagi. paraku enamus lüpsjaid ja traktoriste sädelevast intelligentsist ei pulbitse. nagu kahekümpinegi, kes vist sae käimatõmbamisega kõik vähegi isasemad maakad valgusaastate kaugusele hirmutas. hea vähemalt, et seal unelmate põrknapõllul lopsakad dildod kenasti reas kasvamas. peale ülevoolavat armastusejagamist saab "partneri" puhtaks pesta ja romantiliseks porgandisalatiks riivida:)
 
to caliente 17. veebruar 2013, kl 15.50
Miks sa sellist iba suust välja ajad?
Haige oled või vaimse mahajäämusega?
 
Kahekümpisele 17. veebruar 2013, kl 15.58
Mulle on tundunud, et mõni kirjutab super meelega 2 p-ga, et rõhutada, kui fantast ikka on.
 
kahekümpine 17. veebruar 2013, kl 16.06
caliente, sulle ei mahu paljud asjad pähe ilmselt, sinusuguse madalalaubalisega pole mõtet vaieldagi :)
 
alu 17. veebruar 2013, kl 16.10
a kellest näitena pulbitseb sädelevat intelligentsi?! kes on need meile kõigile teadaolevad näited? peeter võsa? indrek tarand? siim kallas? juhan parts äkki?

millest te räägite teiste ja yksteise alavääristamisel?
 
lilli 17. veebruar 2013, kl 16.35
alu
aga no näiteks sinust!:)))
 
alu 17. veebruar 2013, kl 16.44
lilli,

minu personaalteema on sama põnev, kui eilsed uudised. see on ammu minimalistlikuks tehtud ja jalge alla trambitud.

vaatan, et teemas hakkavad taas latid osakaalu kergitama valikute tegemisel. mitte alla lati ja ainult yle. minu meelest sellega välistatakse juba vähemalt 75% kogu oma võimalustest. kui seatakse alla lati kõik need, kelle käest peksa ja mõnitada saab.
aga eks igayks ole ise oma õnne sepp ja ebaõnne kurtja.
 
maamees 17. veebruar 2013, kl 20.01
saan teemaalgatajast täiesti aru. elan maal, haritud, raha ja välimust ka nagu oleks, aga keda maal leida ei suuda on ühte tarka ja kenat naisterahvast.

maal lihtsalt ei ole haritud ja samas hea välimusega vabu naisi. sooviksin samuti tutvuda naisega, kellel on normaalse sissetulekuga töökoht, haridus, välimus ning normaalne närvikava.

saan aru ka teistest haritud naisterahvastest, kes soovivad rohkemat kui vaid keskkooli haridusega kaaslast oma ellu. aga vist lepin paratamatusega ja las jäädagi nii, et rumal elagu rumalaga koos ja tark tarkpeaga.

kui ikka üks on ülikool ja teine kutsekool, siis vist selline suhe kaua ei püsi...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!