Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Kust ma küll leian endale võrdväärse partneri?
 
italohombre 05. märts 2013, kl 19.47
Ma arvan,et osad inimesed on kergemalt armuvamad ja avatumad suhetele. Neil on kogu aeg keegi olemas. Teised aga ei ole nii head suhteotsijad. Armuvad raskemini. Pole nii tugeva kirega. Ei pea lugu sellest, et keegi alati olemas oleks. Ja üksikute üksindus ongi lahendatud.

Artikleid kirjutama!
 
Lk. 07. märts 2013, kl 15.57
Materialism andis inimkonnale naise valitsemise õppetunni. Valitse­mine on negatiivsus. Et elu oleks korras, peavad füüsiline ja vaimne maailm olema üks-ühele tasakaalus.
Kõige esmane elu külg on õige mõtlemine, sellele järgneb õige hingamine ja õige toitumine ning õige liikumine. Inimene, kes õigesti mõtleb, teeb kõike järgnevat loomulikult õigesti.
Mees on mõistus st pea, naine on tunded st kael. Kui naine unustab, et tema ei ole pea, vaid kael, kui ta unustab, et ta ei ole mõistus, vaid tunded, kui ta unustab olla õnnelik, et tema suudab meest oma armastuse jõul lendama panna ja tahab ise valitsema hakata, siis on ta rikkunud Jumalikke seadusi. Inimesel on tarvis teada, et kui ta tahab valitseda, siis tulgu ellu mehena, aga kui ta on tulnud naisena, siis järelikult oli nii talle vajalik.
Naine on tunded, aga ärge unustage, et naisel on ka mõistus. Mees on mõistus, aga, uskuge, mehel on ka tunded.
Inimene, kellel on hirm, et teda ei armastata, tahab ennast näha heana ja väärtuslikuna, et alateadlikult olla armastatud. See vajadus on nii arutult võimas, et sunnib inimest teisi alandama, et ainult ise parem ehk kõrgem välja näha.
Ainult vaba inimene on armastav ja julge. Iga vaimu igatsus on tõusta. Vangis olev vaim ei oska õigesti tõusta - ta hakkab purustama hirmu ahelaid, võitleb ja jääb alla, sest ei tea, et hirm tuleb vabadusse lasta.
Nii naine kui mees vajavad vastaspoolt. Väga vajavad, sest üha enam vajab inimene täiuslikkust, ise seda endale teadvustamata. Mis on täius­likkus? See on pere = naine + mees. Kuna hirm, et mind ei armastata ja sellest tulenev teineteise mittemõistmine blokeerivad normaalse ühinemise, siis tekitab see pettumuse, sest teine ei võtnud siirast soovi vastu. Järgneb ahastus, püüd olukorda parandada, uus pettumus, hirm tuleviku ees, viha jne...
Naine, kes vabastab oma armastuse hirmu valitsuse alt, tõmbab oma armastusega meest alati ligi. Ainult armastus tõmbab armastust ligi. Mingi muu tingimus ega nõudmine seda ei tee. Ei aita, et oled ilus, truu, korralik, tark, hoolitsev jne. Sa ju vajad, et mees Sind armastaks. Armasta siis ise ja ava ennast, et Sind võiks ja saaks armastada. Naine ja mees on loodud teineteist täiendama.
Ütlemata tore on näidata suuremeelsust endast viletsamate suhtes, et siis ennast sellega reklaamida. Ja on solvav, kui see vilets minu heategu vääriliselt
ei hinda ning selle hoopis välja naerab.
Kes peab tööd tähtsamaks kui armastust, see kaotab armastuse. Töö ei ole armastus, aga armastus on töö...
 
juksi 07. märts 2013, kl 20.08
kohe kuuleme, kuidas vihased naised ennast õigustama hakkavad.... jään ootama esimese tigedikust ussi kommentaari eelnevale ilusale loole.
 
Lk. 08. märts 2013, kl 13.25
No näed juksi, ei materda siin keegi, sest arukas mõistab ja kes ei mõista, see hakkab nagunii oma diplomite ja positsiooniga vehkima.
Ilus vaikus naistepäeva puhul!
 
kahekümpine 19. aprill 2016, kl 00.08
aga mille mina leidsin :D
 
kicks 20. aprill 2016, kl 00.30
Päris hea teema. Aitäh, kahekümpine, et selle välja kaevasid.

Selle järgi olen ma ideaalne (vastan peaaegu samadele kriteeriumitele, nagu teemaalgataja mainis), ainult et olen naine.

Kuna olen üks neist naistest, kes on olnud elukaaslasega koos nii heas kui halvas, siis võin hetkel öelda, et mul ei ol tema jaoks millestki kahju.
Jah, teemaalgataja järgi oleks ta täielik luuser: teenib minu kõrval suht olematu summa, sõidab minu autoga (mille peale vesistavad paljud mehed suud), kasutab minu raha erinevateks otstarveteks jne. Ühesõnaga hetkel olen mina see nn pere leivatooja. Samas, kuna ma armastan teda hingepõhjani, siis on minu jaoks asi väga lihtne. Toetan teda kõiges (nii moraalselt kui materiaalselt), kuna tean, et tema teeb ja teeks täpselt sama minu jaoks. Oleme väga noorelt juba koos hakanud olema/elama ning minu jaoks lihtsustab asja see, et olime elukaaslasega tutvumise hetkel samas seisus, st. mina ei teeninud temast rohkem ega vastupidi, mis tähendab, et tema ei valinud mind näiteks materiaalsetel alustel. Mainiksin ka ära, et meie haridustasemed on vägagi erinevad, milles ei näe ma samuti midagi halba. Pigem seda, et me saame üksteist erinevates valdkondades täiendada. Nagu keegi siin enne hästi ütles, tähtis on siiski armastuse olemasolu, kõik muu on teisejärguline. Olen täiesti päri.
 
raske leida 20. aprill 2016, kl 03.26
et olla mehele võrdväärne partner naisena, peaks omama mune. peenist ka. ei ole ju kuskilt laenata kah. ikka pakuvad koos mehega. ja siis oleks jälle võrdväärsus ju kadunud.
 
teema autorile 21. aprill 2016, kl 16.18
Kõik oleks justkui arusaadav, peale nõudmise mehele samuti maja omada.
Milleks kokkuelades 2 maja?
Saaks veel aru, kui mehelt nõuaks suvila omamist.
 
Elukogenud naine 21. aprill 2016, kl 20.42
Ilmselt Sa pole piisavalt atraktiivne, sest vastasel juhul saaksid ükskõik mis positsioon, välimuse ja haridusega meeste tähelepanu. See on fakt. Ma ei ütle, et oled kole vms. Lihtsalt koorekihist meeste valimiseks peaks olema ÜLIatraktiivne (atraktiivsus ei võrdu siis ainult väline ilu, aga see on üks olulisemaid komponente, aga ka nt soojus, avatus, suhtlemisoskus, naiselikkus ja võlumisoskus, stiilitunne jne). Me elame küll mentaalses mõttes nö võrdõiguslikus maailmas, aga tegelikult on nii, et sellel primitiivsel tasandil (kus sädemed tekivad eksole), sellel tasandil meid tõmbab ikka vana hea mehelikkus või naiselikkus. Mida külgetõmbavam naine,seda rohkem valikut. Ja kahjuks külgetõmbavuse suurendamiseks ei piisa kõrgharidusest, oma kodust ja heast palgast. Naiselikkusega on sul ilmselt kehvemad lood, isegi kui sa välimuselt võrreldes oled üle keskmise.Mina ei tea ühtegi atraktiivset naist kellel oleks mehe leidmisega probleeme. Küll aga tean palju selliseid keskpäraseid naisi, kes on väga toredad ja haritud, aga meest ei leia. Naine peaks jääma naiseks ja mees meheks - tegelikult. Loodusseaduste järgi. Eriti kui sädemeid tahad. Kui sa hakkad meheks, st panustad kogu oma energia meestega võrdselt olemisse (mammona kogumine jne), siis sul ei ole üle energaiat, et naine olla või sellesse panustada. Aga koorekihimehed ei taha teise mehega koos elada...seepärast nad sind ei vaatagi. Nad vaatavad koorekihi naisi - need on naised kes on suutnud säilitada ürgsed naiselikud omadused ja osad neist on sealjuures ka veel kõrgharitud ja teenivad hästi. Aga mitte tingimata...Vot nii on lood. Seega kui kaaslast tahad, pead siiski oma latti allapoole laskma, sest kahjuks sa ei ole koorekihi naine. Seega saad valida kas mõistusekooselu - ehk siis mehe, kellel pole ka ilmselt kuigipalju loomupärast mehelikkust alles, aga kes siiski on suutnud omale hariduse ja raha kokku korjata ja soovib nüüd peret luua. Ilmselt koorekihi naist ta ka ei saa, kuna pole eriti atraktiivne lihtsalt. Või siis teine variant on ikka sädemetele välja minna ja kogu see muu nimekiri unustada. Sa ei pea ju mehele oma autosid ja eluasemeid kohe näitama ja pakkuma. Kui armastus olemas ja soov koos elus edasi minna-küll siis tahtmine jagada tuleb. Mees siis lapsega kodus ja sina käid tööl jne. Ma ise sinuasemel panustaks siis pigem mõistsue abielule - sellel on suurem potensiaal tulevikus armastuseks kujuneda ja püsivad ka kauem, on pingevabamad ja võdi leida sõbra kogu eluks. Kolmas ja kõige raskem variant on siis kasutada oma he apalk enda naiselikksue arendamiseks - nii välsielt kui sisemiselt, on igasugu kursusi selleks. Samas see ei pruugi garanteerida siiski et lõpuks oledki piisavalt atraktiivne et koorekihimees ära lohistada...Aga võimalus on. Kes ei riski, see ei võida...
 
Alu 21. aprill 2016, kl 20.42
Irw. Hea vana teema tõesti. Aga paistab, et aeg pole muutnud midagi. Ja kysimus, et kust leida partnerit, kelle kallal oleks keeruline vinguda, on endiselt õhus. Ehk veelgi teravamalt, sest heaolu on tegelikult ju tõusnud ja latid ka.
Kuna aga mehed annavad endiselt otsi suht vara, siis võiks naised ka kuidagi rytmis pysida. Leidsid omale partneri, kes sind ära kannatab 35'saamiseni ja siis infarkti saab-ole lahke ja viska ise ka sussid pysti, et võrdväärseks jääda. Pole siin midagi, et 4kymbised mutid näägutavad edasi ning solgivad teiste suhteid ja tutvumisi:)
 
elukogenud naisel 22. aprill 2016, kl 09.17
täitsa õige jutt..... kurb aga tõsi!!
 
realist 22. aprill 2016, kl 09.37
elukogenud naisel Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> täitsa õige jutt..... kurb aga tõsi!!

Täitsa õige jutt jah, õnneks.
Mees olgu mehelik ja naine naiselik.
M.O.T.T.
 
Alu 22. aprill 2016, kl 12.15
Ei saa kyll aru, mis on selle elukogenud naise jutu mõte. Mingi pointless häma ju.
Kui naine ei leia omale meest või mehed ei leia teda, siis on ta tavaliselt yks kriisusuu, kes arvab, et mehed peaks tema ette roomama ja enda õnne proovima. Ei mingit naiselikkust, flirti ega sära, vaid kalkuleeriv, reserveeritud pilk ja olekuks selline tõeline eesti pidurnaine, kelle pilk on alati kaugusse suunatud.
 
täpselt 22. aprill 2016, kl 13.06
sellest ta räägibki... atraktiiivsusest jääb puudu
 
miks peab flirtima mehega, kelles pöole potensiaali? 22. aprill 2016, kl 21.02
kuna nirus alus pole ju potensiaali , miks peab flirtima. Flirtida saab sellega, kes pakub huvi.
mis huvi peaks tekitama lapsega mees? vallises noores naises? pole kunagi seda kohta ära tabanud.

flirtida tänaval? no andke andeks, miks igasuguseid rääbakaid endale kaela tõmmata. see on isegi ohtlik, kui valelootusi anda. sellpärast naised käivadki kivistunud ilmetega ringi.
 
Alu kiun 22. aprill 2016, kl 21.04
alles sa siin kiunusid, et ei julge naisele läheneda. kuidas see sinumeelst siis peaks käima? et naine kargab sulle tänaval kallale?
 
Alu 22. aprill 2016, kl 22.36
miks peab flirtima mehega, kelles pöole potensiaali? Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kuna nirus alus pole ju potensiaali , miks peab fl
> irtima. Flirtida saab sellega, kes pakub huvi.
>
> mis huvi peaks tekitama lapsega mees? vallises noo
> res naises? pole kunagi seda kohta ära tabanud.
>
>
> flirtida tänaval? no andke andeks, miks igasu
> guseid rääbakaid endale kaela tõmmata. see on iseg
> i ohtlik, kui valelootusi anda. sellpärast naised
> käivadki kivistunud ilmetega ringi.
 
Alu 22. aprill 2016, kl 22.38
a miks sa siis nendega ei flirdi, kes pinget pakuvad ja kisad siin minu kallal?? Sooda oled või?
 
soodataja Alu -le 22. aprill 2016, kl 22.56
miks see sooda sulle nii meeldib? lihtsalt huvipärast saab küsitud.
 
Alu 22. aprill 2016, kl 23.52
soodataja Alu -le Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> miks see sooda sulle nii meeldib? lihtsalt huvipär
> ast saab küsitud.


kirjuta mulle meilile, seal vastan!
 
issakene loomaaeda! 23. aprill 2016, kl 03.08
Alu küsib võrdväärset partenerit, kes oleks sünnitaja kehaga ja 165 cm pikk ja 25 aastat nooremat.
kuskohas see võrdväärsuse koht siis nagu on?

kas Alul on ka sünnitaja keha veel säilinud?
on ikka juhtumeid esinenud delfikas!
 
Alu 23. aprill 2016, kl 13.21
issakene loomaaeda! Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Alu küsib võrdväärset partenerit, kes oleks sünnit
> aja kehaga ja 165 cm pikk ja 25 aastat nooremat.

> > kuskohas see võrdväärsuse koht siis nagu on?
>
>
> kas Alul on ka sünnitaja keha veel säilinud?
>
> on ikka juhtumeid esinenud delfikas!

On tõesti ja on jah. Järgmine kysimus närvihaigelt palun:)
 
täpsustav küsimus 23. aprill 2016, kl 18.00
Alu, palun selgita, mida pead silmas "sünnitaja keha" all?
 
läks tisse voolima ja auku puurima 23. aprill 2016, kl 18.05
eks alu läks nüüd endale tisse voolima ja lisaauku puurima. siis on tal ka täiuslik sünnitaja keha.

ei ole ju probleemi võrdväärseks saamise osas.
 
kas lõugu saaks kah ümber ehitada? 23. aprill 2016, kl 18.07
Alu lõualuu tasuks kah ära rihtida. lõpeks see mõtteta mögin ka ehk mõneks ajaks
 
Alu 24. aprill 2016, kl 13.46
Võid alustada sellest ristikesest seal ekraani paremas ylanurgas. Pole alu, pole probleemi.
 
tilliga naine 24. aprill 2016, kl 17.27
tegelt alu peaks võtma mõne tilliga naise, siis oleks nagu natukenegi võrdväärne.
 
kiku 26. aprill 2016, kl 13.09
tilliga on ca 30% kulukam!
 
aaa 28. aprill 2016, kl 00.37
"Lihtsalt koorekihist meeste valimiseks peaks olema ÜLIatraktiivne "
selles probleem peitubki. Koorekihinaisi on vähemalt 5:1 mehele, kui mitte rohkem. Kui mõeldakse väga head meest, siis käib see mõttekäik umbes nii, et on see ilus poiss minu kursusel, õpib hästi, oskab rahaga ümber käia, on sõbralik, aga enesekindel, omab huvisid. Aga... selliseid naisi on ju lademetes! Vähemalt pooled naised on ilusad, sõbralikud, heatahtlikud, andekad töös või õpingutes, hoolitsevad enda keha eest, käivad trennis. Selliseid ideaalseid naisi on igas töökohas või koolis tunduvalt rohkem kui mehi, mistõttu 10 naist võitlevadki 1 mehe pärast.
Arvatakse, et 80% naisi jahib 20% mehi. Sellel olevat evolutsioonilised põhjused, soovitakse saada geene kõige parematelt meestelt. Samas - need 20% meestest ongi samal tasemel, mis 80% naisi. Enam-vähem iga naine on ilusam kui ükski mees, peaaegu kõik naised hoolitsevad enda eest, suurem osa peab dieeti või käib trennis, naised kasutavad meiki ja kannavad eripäraseid riideid, mis neid ilusamaks muudavad, naised õpivad koolis paremini, sest pingutavad rohkem. Head, tarka, sõbralikku ja ilusat naist pole raske leida. Väga vähe on naisi, kelle kohta ütleks, et nad on õelad, lollid või lihtsalt märkamatult tagaplaanil vingujad, nagu paljud mehed. Istuvad kuhugi nurka maha ja ootavad, et printsess nad ära meelitaks, sest suhtleja on ju naine.
Ilusal ja huvitaval naisel polegi mõtet mehe otsimisele palju aega kulutada, sest evolutsiooniliselt peab endast madalamal tasemel olevate meeste üle teiste naistega võistlema.
Kujutage ette, et olete mehed. Kui palju naisi oleks teie jaoks ilusad, toredad, sõbralikud ja huvitavad? Arvan, et enamik. Aga mehi tuleb tikutulega taga otsida. Enamik on suvalised jorsid, kes kunagi ei naerata, ei tule esimesena rääkima, pole eriti huvitavad või targad, välimus on alla nulli
 
Alu 28. aprill 2016, kl 15.53
Irw. Mis haige jutt. Mehed peaks end ka paabulinnuks riietama ja igale ilusale naisele naeratama hakkama või?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!