Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Tiss-väljas naised on nii nunnud
 
προβοκάτορας 24. aprill 2013, kl 13.58
ja kombekad. See on väga normaalne ja aktseptaabel. Lausa pisar tuleb silma härdumusest, kui sellist toredat pilti näen.

Edasi, naised, edasi! Tiss välja! Vabandust, piimapakk välja! Edasi, noored daamid, tõelised naised, edasi! See on väga normaalne värk. Väga! Just nii noored daamid käituvad! Just-just, just nii!

* * *

[Häh, ja keegi väitis, et minu too üritus oli nõrk, mingi 4 punkti 10-st. Väitja näeb nüüd ise, et vähemalt 7 punni oli väärt. Ootan vabandust mu alahindamise pärast. :D]
 
minnihiir 24. aprill 2013, kl 14.06
oo provokaator jälle platsis, aga kuhu eilne teema jäi. kadunud? kuhu see tõsteti, läks väga tuliseks;D
 
προβοκάτορας 24. aprill 2013, kl 14.14
Kuhu läks, kuhu läks? Eks ta "delete" nupu alla läks. :D
 
Marie 24. aprill 2013, kl 14.56
Ära nüüd hõiska siin, saad eluaegse bänni.
Või ei, edaspidi saad sa foorumites ainult anaaliteemasid teha, neid teemasid ei pea küll moderaatorid paljuks kustutada.
Keel sügeleb nüüd seostele viitama ja järeldusi tegema, aga ma ei julge, saan ka bänni viimati ja kuidas ma siis oma aega sisustan....
Et jah, nii ongi, suvi tulekul, proovin endale ilma ülaosata kleidi muretseda.
 
Suur Härra 24. aprill 2013, kl 15.07
Tahaks ka täna õhtuks ilusat tussut saada.
 
noh 24. aprill 2013, kl 15.17
mine ravile!
 
mlle 24. aprill 2013, kl 15.22
Täna ma kahjuks pole Sinuga προβοκάτορας üldse nõus ;)

Ja Marie, sain aru, mida öelda oleksid tahtnud, mul samad mõtted :)
Aga tegelikult oli eilne teema ju täitsa viisakas, kommetest, kultuurist, daamilikkusest jm.
 
njahh 24. aprill 2013, kl 15.42
Sul on probleemid. Mingi tähelepanuvajadus või? Mine räuska pel***s edasi iseendale. Naistel on rinnad ja need jäävadki sinna. Sul on mingi kompleks, et sul pole või? Kasvata ka või lase panna. Saad ka uhkeldada oma partiiga ja vajaduselt peidust välja tirida.
 
προβοκάτορας 24. aprill 2013, kl 16.02
mlle
-----------------------------------------------
"Täna ma kahjuks pole Sinuga προβοκάτορας üldse nõus ;)"
-----------------------------------------------

Ega ma pole ise ka iseendaga täna nõus, kuid mis teha... Nägite ise, mis juhtub, kui ma iseendaga nõus olen.

4 punkti 10-st my ass. :)

Marie
-----------------------------------------------
"Keel sügeleb nüüd seostele viitama ja järeldusi tegema, aga ma ei julge, saan ka bänni viimati ja kuidas ma siis oma aega sisustan...."
-----------------------------------------------

Ei, ikka võib seostele viidata ja järeldusi teha. Ainult peab silmas pidama, et need õiged oleks. Õige on midagi sellist:

προβοκάτορας on nii labane ja naisi vihkav ning alavääristav, et lihtsalt normaalse veebikeskkonna jaoks on vajalik taoline tühi ja rumal naistevihkajalik jura maha kustutada üldsuse huve silmas pidades.

Kui sa õiged järeldused teed, siis pole ka bänni karta.

Huvitav on see elu jah. "munad maha" teema on siinsamas mitu kuud üleval ja selle sisuks on, et mingi keskealine ülekaaluline mees mängib naist, teeb teema munade mahavõtmisest, siis on ise ainuke inimene teemas ja esindab "mõlemat poolt" ja üleüldse igasuguseid arvamusi. Mees vist sisimas erotiseerib munade mahavõtmist. Nagu masohhist või nii. Ise kirjutab, ise vastab, ise ohhetab ja ise ahhetab, ise teeb ettepanekuid. Teema on lapsele nagu komm käes.

Selline "munad maha" teema on vist sügavamõttelisem ja pole mingi tühi jura, et püsib. Aga võrdõiguslikult lähenedes - kas siin esilehel ripuks mitu kuud ka teema "rinnad maha", mille sisuks oleks, et naine on üks sitapea, kas peaks karistuseks-õpetuseks rinnad ära lõikama ja ehk see muudab naise normaalsemaks?

Õigus, tegemist on ikkagi "Feministi nurgakesega". Mul tahab see mõnikord meelest ära minna. :) Seega kõik on okay.

njahh
-----------------------------------------------
"Sul on probleemid. Mingi tähelepanuvajadus või? Mine räuska pel***s edasi iseendale. Naistel on rinnad ja need jäävadki sinna. Sul on mingi kompleks, et sul pole või? Kasvata ka või lase panna. Saad ka uhkeldada oma partiiga ja vajaduselt peidust välja tirida."
-----------------------------------------------

Jajah, noor daam.
 
akir 24. aprill 2013, kl 16.53
mina ei mäleta asja, nagu rinnahoidja, käin juba aastaid
nii, milleks raisata raha esemele mis soonib ja üldse nagu rangid seljas, pitsitab igaltpoolt;D
kui on kenad , mitte rippuvad, vormis rinnad, siis tõesti milleks.
rannas loomulikult on rannariided, seal ma tissi ei lehvita ja ei taha ka teisi vaadata:b
aga olge mõnusad ja igaühel on õigus oma arvamusele , kevad tuleb mürinal, lilled, liblikad meri rand tuul, päike...sellest saab meie suvi...nagu laulus on:DDD
 
Anja-Nanja 24. aprill 2013, kl 18.03
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 16.03.2016 17.34.
 
caliente 24. aprill 2013, kl 21.51
püksiaugust väljapiiluva noksiga mehed on ka niii nunnud, täitsa lõpp.
 
alu 24. aprill 2013, kl 23.54
kusjuures tõesti-kõik on ju vajadustes kinni ja armastusi ei tohiks samas alahinnata. ema ja laps kohvikus-armastus ehe ja lapse vajadus tissi saada. kes aru ei saa, pidagu oma supimulk kinni. aga mees ja naine kohvikus-armumine-ja vajadus lahti imeda. see nagu kuidagi ei kõlba, sest munad võivad karvased olla? kummaline on see loomuliku loomulikule vastandamine ja ainult yhes head nägemine. räige kitsarinnalisus. minu tagasihoidlik arvamus oleks, et tervet ilma ei ole vaja täita lastega ja nunnumeetrit selle peale igalpool põhja laksutada. pigem tuleks kusagilt yles leida mehe ja naise vaheline armastus, seda propageerida ja mitte vastandada. ja see omakorda ei ole mõeldud kodukardinate taha jäetud yksikemade välja vihastamiseks.
 
alule 25. aprill 2013, kl 00.49
Issand kui hea, kõõksusin päris kaua :)
 
murka 25. aprill 2013, kl 09.58
alu on nii nunnu
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!