Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Milline on naiselik naine?
 
piripiiga 24. september 2014, kl 19.52
ehh, pesumodell! punapead poleks ju üldse vaja läinudki. sina oleks juba ettejõudnud oma pedofiiliks tembeldamisega.
 
Agnes 24. september 2014, kl 20.00
Kaua me ikka vaatame neid asju naiste vaatevinklist.
Puust ja punaselt meeste poolt ju selgeks tehtud, et naine peab olema noorem ja mida rohkem, seda parem.
Ma heameelega loeks 60..65 aastaste meeste nägemust, kuidas nad päevi veedavad näiteks ühe paljuvihatud 4kympisega, kes võib olla juhtumisi ei ole täiesti lonti vajunud ja kohevaks paisunud sukka kuduv mammi.
Ja 10 aasta pärast?

Ma ei tea veel, ega tahagi teada saada, ega ette kujutada, et 50selt seksiksin 70..75 aastase mehega.
Andke mehed, kui satute siia lugema, enda tahtmistele natukene aru ikka ka.
Jah, me armastame teid ja vajame teid, aga nii väärtuslikud te ei ole, et taluksime ükskõik mida.
mansion ghost 24. september 2014, kl 23.19
´Agnes´, inimene on loom, kes vähem, kes rohkem. Nii ongi, et lisaks mõistusele on veel alateadvus - ürgne käitumiskoodeks, mis on raiutud geneetilisse koodi. Tahame seda tunnistada või mitte ja kas see kellegile meeldib või ajab vihale aga isasloom otsib viljakat emast. Inimse puhul isegi siis kui eesmärgiks polegi järglasi soetada. Mõnes mõttes kurbnaljakas.

Jah, me armastame naisi ka, täiesti omaealisi aga see ei tähenda, et peaksime leppima kõigega, mis omab väliseid naise tunnuseid
 
mh 25. september 2014, kl 02.07
Täitsa Bond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Naistekas aastal 2045
>
> Aktuaalne teema naise
> likuks olemisest. Liiderarvajad jäävad vanuseklass
> i 80-90, on naissoost, ainsa meigielemdina näos te
> hislik sperma.
> Mehed on kõik ammu surnud ja nai
> sed kuni 40 teinud enesetapu:-)


Eeemm..., alu, kas oled lõplikult ära pööranud või?
 
pesumodell 25. september 2014, kl 07.59
piripiiga, seletame siis ilusti ja uuesti-
pedofiilse mulje jätab mees, kes ei suuda enam omavanuste või vanemate naiste peale erutuda, olenemata nende välimusest ja seab igal juhul tingimuseks, et naine Peab olema alla 25(alla 18-ne, alla 40-ne vms.), isegi kui vanusevahe oleks mitukümmend aastat. mees ise võib loomulikult olla vana päss:p
kui inimesel on igas vanuses partnereid ja juhtumisi armub endast palju nooremasse (täiskasvanusse), on tegemist saatuse mitte hälbega;) põhiline, et suudab ka omavanuses seksuaalsust näha.

ghost,
aga miks peaks noor, ilus naine leppima mingi vanamehega? tavaliselt vaid üks põhjus- raha. kui pole just tegu eriti karismaatilise vanamehega nagu NäkkDonaldsi puhul.
paljud mehed pole kunagi õiget armastust tundud- ning siis taandubki kõik partneri väljalaskeaastale. ning on ka mehi, kellele tunded tähtsamad kui "ürgse käitumiskoodeksi" järgimine.
mansion ghost 25. september 2014, kl 08.17
"ghost,
aga miks peaks noor, ilus naine leppima mingi vanamehega? tavaliselt vaid üks põhjus- raha. kui pole just tegu eriti karismaatilise vanamehega nagu NäkkDonaldsi puhul."

Tegelikult ju ei peagi, ometi pole sellised suhted haruldased. Leiavad need noorikud vabamehenässis midaiganes.
Kummitusele sobiks üsna omaealine, täpsustama ei hakka.

"paljud mehed pole kunagi õiget armastust tundud- ning siis taandubki kõik partneri väljalaskeaastale. ning on ka mehi, kellele tunded tähtsamad kui "ürgse käitumiskoodeksi" järgimine."

Hea, et märkasid.
 
Agnes 25. september 2014, kl 08.24
Paraku on nii, et olen mansion ghosti jutuga nõus ja peab täheldama, et sama tähtis on meestele endagi viljakus ja tundub, et vanemaks saades on nende lapsesaamissoov kõige suurem ja siiram.
Ja siitpoolt naise pilgu läbi vaadates on mehe viljakus ja veel selle võimalikkus nii kuradima erutav.
Võib olla ehk on viljakus osa naiselikkusest, mille me paratamatult ühel hetkel kaotame..Masendav. Järgi jääb mingi tarbetu lihakeha :)
 
Senza la Donna 25. september 2014, kl 08.35
Agnes Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> sama tähtis on meestele endagi viljakus ja tundub,et vanemaks
> saades on nende lapsesaamissoov kõige suurem ja siiram.

Sul võib isegi õigus olla, tuttav norralane (60, lastetu, aga väga hea ja nooruslik näeb välja), kes terve oma teadliku elu on kartnud vastutust laste saamise puhul, on nüüd siiski leidnud, et võiks ikka vähemalt üks oma laps ka olla. Nüüd on aga juba paganama raske leida naist, kes talle lapse sünnitaks. Tai naisi ta ei taha, kuigi ta pool oma ajast seal veedab. Lihtsalt laps peaks olema ka natuke isa nägu, mitte mingi suva pilukas. Kui mõnel naisel veel lapsesoovi on, võin tuttavaks teha. :)
 
pesumodell 25. september 2014, kl 10.36
ghost, omaealine naine on tõenäoliselt varsti 4 või 5 kümpi täis. kas sinule siis polegi ürgne seemendamisvajadus ja naise sigivussoov/kõlbulikkus esmatähtis? egas sa ometi mingi kiiksuga pole vää?

vanemate meeste lapsesaamissoov võib olla sama siiras kui noorte kuttide raugematu kepihimu. aga see ei taga õnnestumist.
tean jõukat briti onklit, kes hilistes 50-ndates kosis 20 aastat noorema naise, ikka lootuses pärijat saada. paari aastaga kahandati härra pangaarvet päris kõvasti ja naine põgenes noorema mehe juurde...ei saa öelda, et vanameestest mingit kasu poleks:p

agnes,
minul naisena küll märjaks ei lähe mõtte peale, et mingi nässi spermast on teatud protsent veel viljastamisvõimeline.
ja lastetu naine saab olla hullupööra naiselik ning erutav. mõtle korraks kuulsate sekspommide/iidolite peale- kas kedagi on iial kottinud nende viljakus, sünniaasta passis või laste arv? absoluutselt mitte. tähtis on ikkagi välimus, karisma, isiksus; vahel piisab treenitud tagumikust- vaadake kasvõi Jennifer Lopezi, kes ka poolesajandal juubelil ilmselt kogu maailma mehi hullutab:p
 
Agnes 25. september 2014, kl 12.13
PM,

Jennifer Lopez on minu jaoks küll halb näide, sest minu silmis on tal lihtsalt üks hiiglama suur perze ja midagi ilusat seal küll ei ole :))
Või, mis silmis..see varjutab päikese :))

Muus osas..sul on õigus enda arvamusele.
 
piripiiga 25. september 2014, kl 12.34
kallis pesumodell! puhka nüüd jalga ja hommikumantli võid ka selga tagasi panna.

kust sa võtad, et siin on mehi, kellel seisab ainult 25a nooremate peale? see on ju taaskord äärmus, aga ma ju seletasin, et pole äärmuste pooldaja. siinsed lõuapoolikud naudivad sinu ja teiste naiste käimatõmbamist. ma ei kiida seda heaks, aga see pakub neile ilmselt sadistlikku mõnu, kui mõni 4kümpine naisolevus oma veetlust neile foorumis kiitma hakkab. mõnel juhul on kätevärin lausa tekstist näha. kaua te lasete neil ennast lõbustada? kaua võtab aega, enne kui te arusaate, et selliste inimeste ees ei ole mõtet end õigustada? kes on sulle näiteks kummitus või bond? arvamusliidrid, kellega tuleb sõnasõtta asuda?
 
mh 25. september 2014, kl 12.35
pesumodell Kirjutas:
----------------------------------------------------vahel piisab treenitud ta
> gumikust- vaadake kasvõi Jennifer Lopezi

Haha :)
Suht naljakas seda siit lugeda tegelikult. See latiinade tagumikufetiši teema on küll suisa nutmaajavalt äratuntav. Jah, mõne mehe jaoks polegi naine muud, kui üks suur tagumik. Eks igaühele oma, mis seal ikka.
 
Agnes 25. september 2014, kl 12.58
PM-i kogu väitlus põhinebki näidete najal laiast maailmast, vaid hetkeks kumab võimalikku kogemust tema enda elust, kus tõenäoliselt üritas erutuda küpses eas mehe ja tema kehamahlade peale :)
 
mh 25. september 2014, kl 13.23
Kusjuures minu teada on pesumodelli jutud siiski tõde, vähemalt selles osas, mis tema enda elu puudutab (nojah, üldjoontes, kõik pole ka kuld mis hiilgab). Selles mõttes, et netis on inimesed üsna äratuntavad, võiks sellega arvestada. Kirjastiil, sõnakasutus, emotikonide kasutamine jne on väga iseloomulik.
 
Senza la Donna 25. september 2014, kl 15.14
JoLo on siin mõnede iidol, aga minu jaoks on ta juba natuke liiga "naiselik". Eelistan veidi sportlikumaid naisi, aga ega tal miskit suurt nüüd häda kah pole. Maitseid on ju erinevaid. :)

http://us.cdn281.fansshare.com/photos/jenniferlopez/jennifer-lopez-body-body-1909997583.jpg
mansion ghost 25. september 2014, kl 20.37
´pesumodell´
"ghost, omaealine naine on tõenäoliselt varsti 4 või 5 kümpi täis. kas sinule siis polegi ürgne seemendamisvajadus ja naise sigivussoov/kõlbulikkus esmatähtis? egas sa ometi mingi kiiksuga pole vää?"

Noh, sinna 40-50 vahele see jääb.
Naine võiks olla midagi enamat kui koht kuhu end lahti/tühjaks hõõruda.
Ei suuda kuidagi ühtki sellist tõsiselt võtta, kellest karjakaupa "konkurente" üle käinud.
Lapsed on olemas ja täiesti piisavalt, et mitte paaniliselt veel midagi üritada.
Jah, kiiks on küll - mõtlemisvõime, mis kontrollib keha ja ürgseid tunge. Mõistus, mis esitab küsimusi ja otsib vastuseid.
 
pesumodell 26. september 2014, kl 11.34
piripiiga, hommikumantli tõmbasin sinu soovitust järgides ilusti selga, et arvuti ees veidi kätt väristada:p aga mitte soovist end "arvamusliidrite ees õigustada". vaid endiselt jääb mõistmatuks, kuidas paljude naiste tohutu soov meestele meele järgi olla sunnib neid takka kiitma ajuhiiglastest alude teooriatele. jah, olen lugenud ka väiteid, et kuni 25 on naine veel enam-vähem ok, aga siis hakkab paratamatu allakäik- 3 kümpi veel hädapärast kõlbab, üle selle suure tõenäosusega paks, kole ja ebanaiselik. jne.

siinses puusadeta tibide ühiskonnas tundub Jennyfer vist jah "liiga naiselikuna". globaalselt on ta siiski meeste iidol ja superstaar. oehhh...minge mõneks ajaks kuhugi Kesk-Ameerikasse ja peale seda tundub JLo pepu teile mikroskoopiline, ausalt! seal pole mitte ainult mannekeenid vaateakendel gloobusetaoliste kannikatega vaid ka tänaval jalutab vastu sipelgapiha ja XXXXXXXL mõõdus taguotsaga daame, kindlasti liibuvates pükstes;))
aga Jennyferi mainisin pigem tema kõrge vanuse tõttu, mis kuidagi ei muuda teda vähem ihaldatavaks ja seksikamaks.

mh,
olekski ju tobe mingeid sündmusi välja mõelda kui elu ise on nii kirev ja täis kõrvalekaldeid "normaalsusest".
aga kellegi püüd mind emotikonide järgi identifitseerida ei häiri absoluutselt- igaühel omad hobid:p
 
pesumodell 26. september 2014, kl 11.46
nonii, tuleb välja et kõige tähtsam polegi naine sünnitusmasinana. aga kõlbaks täitsa hästi ka üle 4-kümpine, kes siiani (süütuna?) oma printsi ootab. või mida sa pidasid silmas selle "konkurendikarjaga"?
loomulik ju, et pool elu äraelanud naisel on seljataga mõned kooselud/abielud ja niisama voodisoojendajad. eriti võttes arvesse, et rohkem kui pooled abielud eestis lahutatakse.

mansion ghost Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ei suuda kuid
> agi ühtki sellist tõsiselt võtta, kellest karjakau
> pa "konkurente" üle käinud.
> Lapsed on olemas ja
> täiesti piisavalt, et mitte paaniliselt veel mida
> gi üritada.
 
Senza la Donna 26. september 2014, kl 12.06
No ei ole see elu nii üheplaaniline jah, et peaks kõiki sama mõõdupuuga mõõtma. Ses mõttes olen ma sinuga nõus, pesumodell. Aga seepärast ma ka teiste maitseid ei halvusta, sest see, mis mulle kena tundub, võib teisele täitsa eemaletõukav olla.

Aga teema juurde tagasi tulles, olen ma jõudnud järeldusele, et naiselikkus on siiski eelkõige soov hoolitseda ja hoolida. Väliselt võib naine olla ju kui tahes naiselik, ega kui temas puudub empaatia, siis on ta lihtsalt bitch. Ilmselt on ka naisele meest vaja, et oma naiselikku poolt välja tuua ja kui see juhtub sul õnnestuma, siis on eluga põhjust rahul olla.
 
naene 26. september 2014, kl 14.27
Naise hoolitsusvajadust vajavad loomulikus variandis lapsed ennekõike, mees küll see olend pole, keda katta ja kasida. Naisele pole väga meest vaja, pigem vajab ikka mees naist.
 
Senza la Donna 26. september 2014, kl 18.06
Naene, sul on lihtsalt kehvad mehed sattunud ja soojust su suhetes ei ole. On täiesti loomulik, et naine (aga ka mees) hoolitseb oma laste eest, samas ka ohverdab end vajadusel lapse nimel, elab kasvõi kehvas suhtes, kui leiab, et see lapsele parim. Hoolivus ja hoolitsemine väga naiselikud omadused. Kui mees on naisele kallis, siis ta ka hoolitseb tema eest. Kui sul on aga oma naisest/mehest savi, siis loomulikult sa ei hoolitse ta eest.
Võib-olla on lihtsalt vaja erinevates suhetes elada, et sellest kõigest aru saada.
 
NäkkDonalds 26. september 2014, kl 18.38
Mida sa hoolitsemise all täpsemalt silmas pead?
 
mh 26. september 2014, kl 18.43
Mida iganes, kulla bee/sumodell :)
 
NäkkDonalds 26. september 2014, kl 19.05
mina olen pesumodelliks olemiseks liiga volüümikas ja küps:)
 
Senza la Donna 26. september 2014, kl 19.13
NäkkDonalds Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mida sa hoolitsemise all täpsemalt silmas pead?


mh ütles õieti, mida iganes. :) Tegelikult sa ju tunned ära, kas sinust hoolitakse või mitte. Kui igal võimalikul juhul püütakse teha nii, et sul oleks võimalikult hea, siis see see ongi. Ma ei räägi siin mingist söögi valmistamisest või garderoobi eest hoolitsemisest (naistele ju meeldib shopata, anna vaid põhjus), vaid lihtsalt sellistest pisiasjadest, mis elu mõnusaks ja rõõmsaks teevad. :)
 
NäkkDonalds 26. september 2014, kl 19.29
jah, olen täiesti nõus.

samas jäi mulle silma see eneseohverdamise asi, kehvas suhtes olemine laste nimel. Lastel ei ole kohe kindlasti olla hea suhtes, mis on kehv ja kus üks osapooltest peab ennast ohverdama. Selline eneseohverdus ei ole hoolimine ega hoolitsemine. Lastest hooliv vanem hoolitseb ka omaenese psühhohügieeni eest.
 
:) 26. september 2014, kl 19.54
Minu arvates teeb naisest naiseliku naise see, kui teda siiralt ja südamest armastab üks mehine mees. Mees, kes hoolib, kaitseb ja on tähelepanelik naise suhtes. Ainult üks tõeliselt naist armastav mees suudab naisele anda selle sära, mis muudabki naise naiselikuks :) Naiselik naine on õnnelik naine. Ühesõnaga paarisuhtes olev vastastikune siiras armastus on see võtmesõna. See minu arvamus :)
 
naene 26. september 2014, kl 20.10
"Naiselik naine on õnnelik naine. Ühesõnaga paarisuhtes olev vastastikune siiras armastus on see võtmesõna. See minu arvamus :)"

Selle määratluse alusel praktiliselt õnnelikku naist pole olemaski kahjuks.
 
vanem eit 26. september 2014, kl 20.44
mina olen abielus mehega, kellega meil on vastastikune siiras armastus. ja mida vanemaks saame, seda sügavamaks ja suuremaks see läheb.

kuidas nii vanaks elanud inimesel empaatia puudub. et siis kui sinul pole, siis pole olemas? elus ei pea ju midagi välja mõtlema, absoluutselt kõik on olemas.
 
:) 26. september 2014, kl 21.34
Naene. Sellised naised on olemas. Nagu eelkõnelenu "vanem eit". Kui ma ühte abielupaari vaatan (nad on abielus olnud ikka juba paarkümmend aastat) ja kuidas nad üksteisele otsa vaadates säravad - see on midagi võrratut ja on kahju, et seda on järjest vähem ja vähem. Teadsin ka vanapaari (kes praeguseks on kahjuks lahkunud), kes ka peale 50 aastat abielu üksteist suurima armastusega vaatasid ja kuidas nad üksteisel käest kinni hoidsid. Jamasid on igas paarisuhtes - oluline on see, mida inimesed nendest õpivad ja kuidas nendest välja tulla tugevama paarina, kui enne oldi. Ma jään siiski veendumuse juurde, et naiselik naine on see, kellel tuleb see sära seestpoolt ja põhiroll on selles mängida mehel. Mees võib naise hingelt tappa, aga võib ka selle naise nö äratada ja panna ta õitsema :) Ja sama on ka vastupidi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!