Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Milline on naiselik naine?
 
naene 26. september 2014, kl 21.38
Vähe, vähe on neid, seega määratlus liiga kitsas. Õnnelik saab olla erinevalt ja ollaksegi, selleks pole tingimata vaja alati suuri tundeid mehe vastu. Empaatiat võiks hoopis sinul rohkem jaguda, ära kujuta ette, et kõik ühtemoodi ehk sinumoodi tahavad olla.
mansion ghost 26. september 2014, kl 21.49
Milline on naiselik naine?

Hm, ühtäkki käis peast läbi uitmõte - naise teeb naiselikuks seksuaalne atraktiivsus. Välimus, käitumine, hoiakud jm. mis paneb kasvõi hetkeks mõtlema "Mis oleks kui..."
 
piripiiga 26. september 2014, kl 22.11
jaks sai otsa....
 
Senza la Donna 26. september 2014, kl 22.24
Piripiiga, millest sa nii ära oled väsinud?
 
piripiiga 26. september 2014, kl 23.19
oh, Senza. mis sa ise arvad? mai viitsi enda arvamusi lõputult kusagil foorumisabas õigustada. mõned minu mõtted ühtivad feministide omadega, mõned šovinistide omadega, mõni mõte on labane mainstream. see lihtsalt olen mina.
mansion ghost 27. september 2014, kl 08.47
´piripiiga´, püüa veidikenegi positiivsem olla, kõik ei saa kunagi kõigile meeldima.
Naised ja mehed näevad maailma ja üksteist erinevalt ja see on paratamatus. Naised nagu kardaks seda mis mehed neist arvavad, pigem tahaksid kuulda vaid "Jah, kallis!". Ei mingit eriarvamust.
 
NäkkDonalds 27. september 2014, kl 09.44
ei karda midagi, igasugu asju juba elu jooksul piisavalt kuuldud:)
Kuigi jah....hakkasin praegu mõtlema, et kui absoluutselt aus olla, siis njahh...tüüpilise naisena tahaks vahest kuulda neid ilusaid valesid:) aga teinekord jälle otsest ja ilustamata tõde....krt küll, on ikka raske see naiseks olemine:DDDD

aga piripiigal oli ehk lihtsalt raske õhtu, kõigil tuleb ette. Täiesti normaalne mõttemaailm, imelik oleks kah, kui arukal inimesel ainult ühte teemasse mõtted oleksid:)
 
piripiiga 27. september 2014, kl 12.03
kuna arvuti pilti ei näita, siis ma väljandan seda kirjapildis :D. positiivus jätab mind harva maha ja foorumiteemad ei ohusta seda kunagi. tänud teile hea sõna eest!

ma lihtsalt lugesin pesumodelli viimast sõnavõttu ja seda, kuidas mõned naise pidavat meestele kaasakoogutama. see minu väsimus käiski selle kohta. noh, nagu peaks veel miskit ütlema, aga saan aru, et pole mõtet. ma ei mõista suhtumist - kui sa pole meie poolt, siis oled sa meie vastu. kipub olema ka põhjus, miks ma kunagi üheski naistekollektiivis end omana tundnud pole. see, et mõni seisukoht ühtib meestele üleüldiselt omistatava arvamusega, ei ole veel meestele meeldida püüdmine.

sellest kõigest võib kirvega tahtult järeldada ehk, et ilmselt mina ei ole naiselik naine :D
 
naene 27. september 2014, kl 13.02
Naiselik naine keskpärase keskmise mehe ja naise arvamuse kohaselt on seksikas, hoolitsev, andestav, empaatiline ja alluv teenindaja. Vat ei igatse mitte olla keskmine amorfne aine st naiselik naine.
moosimadu 27. september 2014, kl 13.08
Naiselik naine on naine, kes teab, millal mehele toetuda ja millal meest toetada.
Aga selleks on vaja kõrvale mehelikku meest.
 
jah 27. september 2014, kl 13.10
PM elab oma reaalsuses, kus kõik ilusaks mõeldud. Las ta elab, tegeliku reaalsuse nägemine oleks liiga valus. Seda nimetatakse kognitiivseks dissonantsiks ja tema olukorras naistele iseloomulik. Kõige selle taga on totaalne ajupesu ning väga korralik rahaline kompensatsioon.

Ega tark olla polegi miski õnn naise jaoks. Nagu ütles Daisy "Suures Gatsby´s" oma tütre kohta: "Aga seda ma loodan, et temast tobu kasvab. See on kõige parem, mis ühest tüdrukust siin ilmas võib saada - ilus tobuke."

Nii et las ta olla ja las räägib siin oma ilusaid jutte oma imelisest elust. Delfi kannatab kõik välja. Me oleme siin aastate jooksul lugenud ju tuhandeid lugusid. Mida iganes.
 
pesumodell 28. september 2014, kl 18.38
piripiiga, minu arust naine, kes tunnistab end parimas eas "kasutamiskõlbmatuks" ja vanaks, on ju iseenda vastu. ning tahame või mitte, just meeste sellekohane hinnag panebki paljud naised end väheväärtuslikuks pidama. saan aru, et kõik pole 4-kümbiselt siredate säärtega nümfid....aga kuhu jääb siis naiselik uhkus ja iseteadvus? kas on ikka mõtet mingite pässide ilkumise peale kõrvad lonti lasta ja lõpuks neile takka kiitma hakata.
kui mainida, et ka 7-kümbiselt võib naine olla kena kehaga ja atraktiivne, tuleb just naistelt vingumist. a la "oi kui ilged on ikka mutid, kes plikadena üritavad paista" vms.
kuigi sellesse ikka jõudnud hoolitsetud naisterahva eesmärk on ilmselgelt daamilikkus mitte plikalikkus.
võiks juba üle saada arengumaale iseloomulikust vanuselisest diskrimineerimisest.
mina igatahes kavatsen elu teist poolt nautida tunduvalt enam kui esimest;)
 
pesumodell 28. september 2014, kl 18.59
?
rahaline kompensatsioon? mis olukorras, oleks huvitav teada? kõlab põnevalt:D ning milline on tegelik reaalsus, tingimata hästi inetu?
ei mäleta, et oleksin väga palju oma elust rääkinud. ehk vaid mõnda pisiasja:p kui sind see teema väga huvitab, siis- olen edukalt käinud läbi kõikvõimalikust s-tast ja vasktorudest. ehk oli see vajalik, et jõuda veendumusele- elu on tõesti imeline. ning pelgalt kuldvasikat teenides jääb hing tühjaks ja see kõige imelisem osa elust üldse nägemata.
kuna oled tõenäoliselt ilusa tobukese vastand, ei pruugi sa oma suures tarkuses mõningaid lihtsaid tõdesid märgatagi.
nagu mõnedki, kes siin üritavad dešifreerida naiselikkust, mis ometigi oma olemuselt nii selge nagu suvehommik järve kaldal pühapäevase pannkoogilaua ümber:)

jah Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> PM elab oma reaalsuses, kus kõik ilusaks mõeldud.
> Las ta elab, tegeliku reaalsuse nägemine oleks lii
> ga valus. Seda nimetatakse kognitiivseks dissonant
> siks ja tema olukorras naistele iseloomulik. Kõig
> e selle taga on totaalne ajupesu ning väga korrali
> k rahaline kompensatsioon.
 
jah 28. september 2014, kl 22.04
Ah, las olla, Pesumodell. Pole ma mingi selgeltnägija, kes sinna ekraani taha näeb. Lihtsalt väike provokatsioon nagu siin Delfis ikka uusi kommenteerijaid proovile pannakse. Ole tubli ja soovin kõike parimat!
 
Gunilla 29. september 2014, kl 11.05
Küll alati ei pruugi naiselik naine olla milline.
On ka naisi, kes on mitmemillised või lausa mitme miljardilised.
 
Senza la Donna 30. september 2014, kl 10.51
Millised need mitmemillised või miljardilised naised on?
Ausalt öeldes ei saa aru, miks peab kõike rahas mõõtma? Kui mina kellegagi tutvun, siis see rahanumber on küll viimane, mis mind selle juures huvitab.
 
Täitsa Blond 30. september 2014, kl 15.10
Naiselik naine usub kõike neid ilusaid valesid, mida mehelik mees talle suu sisse valetab.
Mehed, olge palun nii kenad ja ärge jääge poole peal pidama...valetage ikka lõpuni!
 
pesumodell 01. oktoober 2014, kl 09.03
naiselik naine mitte ainult ei usu ilusaid valesid vaid vastab sujuva kergusega mehele veel ilusamate valedega.
kuni ühel heal päeval kogu papiga uttu tõmbab nagu siin ühes teemas pettunud onkel kurtis.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!