Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
tutvust otsivad mehed
 
epp 22. september 2014, kl 14.25
Paljudest, eriti netis, tutvust otsivatest meestest on raske aru saada. Enamus ei tea ise ka, mida tahavad ja initsiatiivi üles ei näita. Selle asemel, et nädala-paari jooksul suhelda, kohtuda ja mittesobivusel edasi liikuda, otsitakse nädalas kord-kaks kontakti ja aina venitatakse tutvumisprotsessi. Kas tõesti mõni arvab, et naine on mitu kuud ootel? :-D Kui huvi ei teki, siis pole mõtet rohkem suheldagi ja ennast aina uuesti välja ilmuda.
 
zak 22. september 2014, kl 15.11
Naine peab olema kasvõi 9 kuud ootel. Selles ju probleem ongi, et mittesobivusel liigutakse edasi, ja mees ei ole mingi prügi, mida minema visata. Mees on ka inimene.
 
Thomas 22. september 2014, kl 15.15
Minul naistega sama mure, et niisama kuude kaupa jutustatakse ja kohtuda ei taheta. Mina soovin kohe kohtuda. Kasvõi täna!
 
epp 22. september 2014, kl 15.30
Jutt käis pikast netis tutvumisest kui ajaraiskamisest. Piisaks kohvitassi taga põgusast jutuajamisest, kui pilt oleks palju selgem, kellega üldse tegemist ja kas vastastikkune huvi veel kohtuda on või minnakse sõbralikult lahku ja ei tüüdata enam üksteist edasipidise suhtlemisega.
 
unee 22. september 2014, kl 15.33
Nendel pika vinnaga tutvujatel on omal kaasa kodus.
Armukesi- niisama jutukaaslasi otsivad.
 
epp 22. september 2014, kl 15.33
Thomas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Minul naistega sama mure, et niisama kuude kaupa j
> utustatakse ja kohtuda ei taheta. Mina soovin kohe
> kohtuda. Kasvõi täna!


Kuude kaupa jutustamist, ilma nägemata, on loomulikult liiga pikk, kuid veel imelikum on suhtlus, tempoga kord nädalas. Mitte midagi uut üksteise kohta teada ei saa, või jätkub mitu nädalat tagasi pooleliolev vestlust, mida enam ei mäletagi. :-D
 
Thomas 22. september 2014, kl 15.45
Täpselt nii, kohe tuleb kokku saada. Ja üldiselt jah tutvujatel on enamasti kaasa kodus või kusagil mujal olemas. Selles osas võiks sama hästi abielus inimestega tutvuda, need on samapalju saadaval ja sama vabad. :D
 
Thomas 22. september 2014, kl 15.46
See ootaja on alati sellest ootelepanijast sammukese tagapool. Ainus võimalus on olla konkreetne! Sa kas tuled minuga kohvile või mine sinna, kus valgust ei paista.
 
epp 22. september 2014, kl 15.58
Thomas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Täpselt nii, kohe tuleb kokku saada. Ja üldiselt j
> ah tutvujatel on enamasti kaasa kodus või kusagil
> mujal olemas. Selles osas võiks sama hästi abielus
> inimestega tutvuda, need on samapalju saadaval ja
> sama vabad. :D

Mõned korrad võiks ikka suhelda, sest kui koheselt kohtumise osas valiku ette seatakse, siis see võib ka tõsise huvilise ära ehmatada. :-D Kuid nagu ütlesin, siis aktiivne suhtlus ja kohtumine max paari nädala jooksul, peaks ära näitama, kas huvi edasiste kohtumiste osas tekib või lõpeb suhtlemine üldse ära ja liigutakse uutele jahimaadele. Suhtlusel peab olema mõte ja enamus otsib ikkagi kedagi kindlat.
 
Thomas 22. september 2014, kl 16.01
Enamus just ei otsi kedagi kindlat! Otsivad seda, kellega tööajal saaks kirju vahetada, kes pakuks võimalust olla tahetud ja kellega saaks vaheldust.
 
Thomas 22. september 2014, kl 16.02
Ja ma kirjeldasin naisi. Mehed peaksid hullemad olema. :D
 
Thomas 22. september 2014, kl 16.10
Mitu tõsiselt minuga tutvuvat naist siin paistab olevat? :)

http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?23,13226007

Pakun, et täpselt null.
 
Agnes 22. september 2014, kl 16.30
Kahtlustan, et autor pole ehk tekitanud tutvust otsivates meestes seda müstilist miskit, mis ajendaks kiiresti kokku saama.

Kiire silmast silma kohtumine on õige. Pikad lohisevad kirjavahetused, pimesi kobamised ja kompamised internetivahendusel, mis tekitavad illusiooni ja loovad idaalse mõttemulli teisel pool ekraani olevast vestluspartnerist..reaalsus võib aga olla hoopis teine. Raisatud aeg.
 
epp 22. september 2014, kl 16.32
Milline käitumine, taktika siis aitab, et tõsised huvilised ja niisama lobisejad ära tunda? Jutu põhjal on kõik ühe ainsa ja õige otsingul. :-D Teha kiire ettepanek kohtumiseks?
 
Ingel 22. september 2014, kl 16.35
Olen selle kòik läbi teinud.Nii palju mõtetuid mehi ,kes ei tea mida tahavad ja keda otsivad.Abielumehed otsivad lohutust.
 
epp 22. september 2014, kl 16.36
Agnes Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kahtlustan, et autor pole ehk tekitanud tutvust ot
> sivates meestes seda müstilist miskit, mis ajendak
> s kiiresti kokku saama.

Need, kes kohtuma julgenud tulla, hoiavad samamoodi edasist vestlust aeglases tempos. Ära ei kao, aga selgelt ennast väljendada ka ei suuda.

>
> Kiire silmast silma
> kohtumine on õige. Pikad lohisevad kirjavahetused
> , pimesi kobamised ja kompamised internetivahendus
> el, mis tekitavad illusiooni ja loovad idaalse mõt
> temulli teisel pool ekraani olevast vestluspartner
> ist..reaalsus võib aga olla hoopis teine. Raisatud
> aeg.

Millegipärast inimestele meeldib pikalt lobisemine ja ideaalse ettekujutuse tekitamine. Osad on alguses veel eriti sõbralikud ja soojad. :-D
 
piripiiga 22. september 2014, kl 16.39
kui mina viitsisin veel netis tutvuda, siis oli asi vastupidine. mehed avaldasid kohtumiseks üsna kiiresti soovi. see tähelepanek oli mul pigem, et kohtuda taheti kohe peale fotode vahetamist. enne seda oldi umbmäärasem.
 
Agnes 22. september 2014, kl 16.55
epp,

Mina eelistaksin kiiret ettepanekut, et mõne sõnaosava sulesepa hea jutt ei uimastaks, ega ajaks ootusi liiga kõrgeks :)
Et pärast ei selguks, et oled pikka ja põhjalikku kirjavahetust pidanud paari hambaga vennikesega, kes oli kõvasti vaeva näinud, et oma kollased kingad banaani kujuliseks kuivatada.
 
onu Heino Mustamäelt 22. september 2014, kl 17.16
Mina eelistan ka kohe kohtuda kuskil kohvitassi juures, saab rääkida ja silmast-silma suhelda.
Vahel on küll tekkinud arusaamatusi arve maksmisel, sest eelistan arve tasumist fifty-fifty.
 
to thomas 22. september 2014, kl 17.32
kas ma saan õigesti aru, et oled ikka mees? ning valmis kohtuma? kas valikuta? kes aga tahab? hmm, see teeb ettevaatlikuks, sellist meest jälle mina ei taha, kellele kõik sobib. muidu olen küll valmis kohe kohtuma. aga no vanuse peaks ka äkki kirja panema, muidu juhtub äkki, et ma 22 ja sa 66, või siis vastupidi :D
 
hmm 22. september 2014, kl 18.59
Kuhu teil kiire on selle tutvumisega, kas katus tilgub läbi või üürikas öeldi üles?
Kui suhtlemist venitatakse kord-kaks nädalas ja eriti midagi rääkidagi ei ole siis milleks veel kokku saada? Huvi sinu isiku vastu ei ole ja ühiseid teemasid ka ei ole. Juhtum lõpetatud ja liigu edasi.
 
epp 22. september 2014, kl 19.41
hmm Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kuhu teil kiire on selle tutvumisega, kas katus ti
> lgub läbi või üürikas öeldi üles?
> Kui suhtlem
> ist venitatakse kord-kaks nädalas ja eriti midagi
> rääkidagi ei ole siis milleks veel kokku saada? Hu
> vi sinu isiku vastu ei ole ja ühiseid teemasid ka
> ei ole. Juhtum lõpetatud ja liigu edasi.

Kiirustamises polegi küsimus, tutvumine võtab nagunii oma aja, aga venitamine muutub mõttetuks ajaraiskamiseks. Ja kui trend on selline, et peaaegu iga järgmine tutvuja on samasugune passiivne, nagu eelmine, siis pole uute tutvustega kuhugi väga edasi liikuda :-D
 
epp 22. september 2014, kl 19.48
to thomas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kas ma saan õigesti aru, et oled ikka mees? ning v
> almis kohtuma? kas valikuta? kes aga tahab? hmm, s
> ee teeb ettevaatlikuks, sellist meest jälle mina e
> i taha, kellele kõik sobib. muidu olen küll valmis
> kohe kohtuma. aga no vanuse peaks ka äkki kirja p
> anema, muidu juhtub äkki, et ma 22 ja sa 66, või s
> iis vastupidi :D

Selleks tulebki leida kuldne kesktee. Suhelda niipalju, et oluline tutvumise käigus tuleks välja, kuid siiski jäädakse enne kohtumist maapeale ja ei laskuta unistustesse. Kui suhtlemine paari korraga ära vajub, siis ei ole muidugi mõtet enam kohtudagi, aga kui juba kohtutakse, siis ei ole mõtet suhtlust ka üleval hoida, kui see uue kokkusaamiseni ei vii.
 
suss 24. september 2014, kl 22.39
need jututoad on eelkõige auru väljalaskmiseks,mis igapäevatööga tekib.Võtke vabalt kusagil pole ju kirjas,et niisama lobada ei tohi,pead endale kohe ja kiiresti elukaaslase leidma,kiirelt kohtingule tulema ja veel mida.
 
pesumodell 25. september 2014, kl 08.06
sorry, aga nii ennasttäis ja labase jutuga mehega ei sooviks ka siis tutvuda kui ta mingi megarikkur oleks:p
loe läbi oma postitused, teed ise endale totaalset antireklaami....

Thomas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mitu tõsiselt minuga tutvuvat naist siin paistab o
> levat? :)
>
> http://naistekas.delfi.ee/foorum/
> read.php?23,13226007
>
> Pakun, et täpselt null
> .
 
ojaaah 25. september 2014, kl 09.45
Ei ole vaja neile tähelepanu üldse pöörata, kes ei reageeri ega ole huvitatud kohtuma, mine neist mööda ja ära oota.
 
hmm 25. september 2014, kl 12.54
22 peab netist tutvusi otsima? Selles vanuses tekkisid tutvused rohkem iseenesest, tööl, koolis ja igal pool mujal, ole ainult ise tubli ja vea ennast kodust välja, vingus nägu jäta koju.
 
Juuli 25. september 2014, kl 20.03
epp, palju neid aastaid kogunenud, kas 12 juba täis?
mida sa ei mõista, kui ei kiirustata, siis huvi minimaale, aga kui paremat momendil ei ole, siis reservis võib hoida.
Ja nii käituvad ka naised.
 
Triin 25. september 2014, kl 20.44
Epp, mul täpselt sama seis. 100%.
Et tutvud, saad paar korda kokku ja siis hakkab venitamine. ainult suhtlus kas FB-is, mõned sms-id. Olen püüdnud meest sõnadega blokkida, aga ta ei taha. Tahab sõber olla. Minumeelest ikka nädalas korra võiks kokku saada?
Kui ta juhul hoiab mind reservis, siis mind see ei huvita.
 
Põder 25. september 2014, kl 20.44
Õige oleks nii, et korraga omatakse niipalju tutvusi, et oleks kogu aeg rahuldavalt hulgal kohtinguid.
Näiteks siis 5 tutvujat on aeglased nagu teema algataja kirjutab ja 10 on kiired. Suheldes nende 15-ga 9 kuud annab 15 kohtingut kõigiga läbi teha, lihtsalt 5 aeglasema loomulist kohtingut tulevad kuudel 7-9 ja kuudel 1-6 on kohtumine kiire 10-ga.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!