Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
mis on ylim silmakirjalikkus
 
alu 22. juuni 2012, kl 13.17
see on see, kui naine väidab endaga igati rahul olevat ega kannata samas yhtegi anonyymset märkust.
 
Sama 22. juuni 2012, kl 13.32
...kehtib ka meeste puhul.Mis imeloomad need mehed siis on,kui neile peaks teised reeglid ja normid kehtima?Eleme me kõik ühe planeedi peal.
 
nn 22. juuni 2012, kl 13.49
siis kui mees lubas, aga tal ei seisa
 
alu 22. juuni 2012, kl 13.54
väga õige vahemärkus muide-mees lubas ja tal ei seisa. tõepoolest, mida sa lubad siis. ole mees ja vii oma lubadus täide!
silmakirjalikkusega see ainult ei haaku. pigem võimekuse ja ettekujutusvõimega. pole ju tarvis ette kujutada, et naine, kes lubaduse sai, on pildi pealt nähtud modell.
 
delfi elulised kirjatükid 22. juuni 2012, kl 14.05
no alu suurusehullustus ja enesekiitus ju suurim silmakirjalikkus..
Siis veel Yxmees oma luuludega, mees48- vana halli habemega tutilakkuja sexiguru..
keegi pilu,kes naisi pole elus reaalselt saanudki jne..
kõik ju eneseupitamise teenistuses, kelle selja taga pisike armetu äratallatud isiklik kurb mina maailma piilub..
Väga hale.
 
pigem nii 22. juuni 2012, kl 14.10
Kui naine ütleb, et on endaga rahul, aga samas kriitikat ei kannata, siis ei pruugi ta lihtsalt endale aru anda, et on sisemiselt ebakindel. Silmakirjalik on inimene, kes peab näiteks mingit käitumist halvaks paneb ja siis ise samas olukorras käitub tegelikult samamoodi.
 
alu 22. juuni 2012, kl 14.26
pigem nii,

aga seda ongi mõeldud. on naisi, kes materdavad teisi, et kuidas sa ometi õnnelik pole, kui oled veic priskem, tõestavad ja veenavad, on surmkindlad endas. ja siis yhel hetkel läheb täiega andmiseks, kui keegi julgeb kaudselt midagi vihjata, mis sarnaneb nende väljanägemisele. kogu õnn ja enesearmastus lõhkeb nagu pärasool kedagi säästmata.
 
m24 22. juuni 2012, kl 14.39
Kerige sinna anaali oma haledusega, on krokodille kes arvab et tänapäeval on vabakasvatus ja vabadus mingi nähtus ja saadetakse jalgrattaga sõitma. Parem on kohe kuul pähe panna oma lapsele.
 
Agnes 22. juuni 2012, kl 14.47
Kas just ülim, aga päris pirakas silmakirjalikkus on halada, et ükski mees mind ei taha, kuigi olen nii ilus, tark ja hea :)
Pesuehtne kaastunde kerjamine ja kusjuures töötab :)

m24,
täiendaksin, et on ütlemine "ema anna padruneid" :)
 
alu 22. juuni 2012, kl 15.34
Agnes,

a et töötab või? kas kaastunne asendab sel juhul meest või miks siis ikka edasi halatakse? see teema jookseb muidugi mujal..
 
musklimann 22. juuni 2012, kl 17.16
Alu, saa aru, sa oled ülekaaluline ja tegele sellega, mitte ära ela teiste elu ja muretse teiste pärast. Tegele oma ülekaalulisusega ja las teised tegelevad omaga.
 
Pedro 22. juuni 2012, kl 18.36
Silmakirjalikuseks tuleks lugeda seda, kui naised ihaldavad + armuvad unistuste partneritesse, kes on ambitsioonikad, haritud, rikkad, austatud, omavad staatust, huumorimeelt ja kes on pikemad, kui nad ise

...ja reaaselt tuleb neil leppida endasuguse või kehvemaga - see on mitte ambitsioonika, kehva haridustasemega, vaese, vähe austatud, ilma korraliku staatuseta, kurbade ja lühemate meestega

NB! Mis võrdsusest me, siis räägime juhul, kui parter peab olema parem
 
Agnes 22. juuni 2012, kl 18.36
alu,
mõtle II x veel :)
Töötab küll ses mõtes, et silmakirjaliku hala peale tormab ikka mõni rüütel kohale, kes vana hea taktikaga: "ma näen su tugeva koore all hella-õrna naisehinge" lagedale tuleb.
Arvad, et ei tööta?
Manipuleerib nii õrnalt ohkav tugevtubliiseseisev naine, kui ka "hingehoidja", kes oma ego upitamiseks laia rinda nutmiseks pakub. Kuid mitte kauaks :)

A.Nekrassov ütleb "Naise elu mõte on olla naine"
Nutmine ja nõrk olemine on lubatud. Labiilselt vehkida ühest äärmusest teise (olen kõige tugevam, kui keegi mind ei taha)on silmakirjalik.
Vast mõni suudab sellist teemat ka seedida. KMIga on lihtsam, selle arvutab kalkulaator, kuid siin tuleb kaasa mõelda.
 
Pedro 22. juuni 2012, kl 18.50
Õeldakse selgelt, et...silmakirjalikkus on niisuguste vaadete, omaduste või tunnete omamise teesklus, mida tegelikult inimesel pole ehk teisisõnu inimene kujutab endale ette pragmaatiliselt, et ta on seda, mida tegelikult ei ole - sinna alla kuulub ka talle kättesaamatutele väärtustele tasahilju ligi hiilimine võlts demagoogia kasutamise abil, ebastandartse hoiaku võtmisega ja nii edasi - ühesõnaga blufib olukordi ja enese asetust nendes olukordades

Kasvõi seda, et "Ma olen väärt ...taa-taa-taaa, seda ja toda meest jne!"
 
Pedro 22. juuni 2012, kl 19.07
Ülim silmakirjalikkus võib olla see, kui moslem täies usus räägib, et siga on rõve ja paha ning usk keelab süüa, aga niikui jumala päike looja läheb, siis pistab kahe suupoolega seda viimast.

Ülim silmakirjalikus võib olla ka see, kui naine värvib punased juuksed blondiks ja täies usus usub ka ise, et seda blondi ta tegelikult ka on

Naine, kes tahab ülejäänud naiste massis mingil moel eristuda kunstlikul teel väärvõtete abil, siis ka see on silmakirjalikkus.

Mehed on üldiselt vähem silmakirjalikud, kui naised.

Üks suuremaid silmakirjalikke nähtusi naiste juures on rahaka mehe külje alla ronimine jutuga, et armastab seda meest ja samas endal tal krossigi hinge taga pole.

Mees mehe vastu eriti silmakirjalik olla ei saa, sest riskib kas tutvuse, sõpruse katkemisega või äärmisel juhul antakse mehele lihtsalt molli.

Mehed seevastu naiste suhtes silmakirjatsevad üldjuhul ühe eesmärgi nimel - ET NAIST VOODISSE SAADA
 
alu 22. juuni 2012, kl 22.42
Agnes,

KMI'd, eriti minu oma, ei arvuta mingi kalkulaator. seda arvutavad jurakad delfitarid kardina taga ja isiklikult oma näppudel. enne ja pärast näpukat! see on lootus, rahulolu ja hingekosutus.

aga muus osas-kussa tead, et laia rinda pakutakse nutuks ainult natuke. kunagi ei või teada. vbla ei oleks ma kah su stringide juurest tagasi pöördunud oma argiellu. vbla ma sellepärast nende juurde ei pöördunudki, et argielus olla. nii tore on olla silmakirjalik:)
 
Agnes 22. juuni 2012, kl 22.55
Voodisse saamise eesmägi nimel on tõesti silmakirjalik mängida kassi hiirt. Aus on kaardid lauale panna :)
Kuid ebakindlus ei luba, sest nii võib äkki kaotajaks jääda. Või, et edu garanteeritud oleks, siis tegutsetakse silmakirjalikult.
Mehed, kas ausalt ei saa?!

alu, et silmakirjalikult poeksid minu stringidesse? :D Ma teen näö, et ei sa midai aru ;)
Kui juba sõnade väänamiseks läx :)
 
alu 22. juuni 2012, kl 23.29
ylim silmakirjalikkus ruudus oleks aga-kui mehkeldaks tutvumise nurgas kellegi sada ja tosin kilo vaalaga, kes mind ei taha. ei-see oleks isegi kuubis, sest olen ju lubanud mitte tutvuda.
 
Pedro 22. juuni 2012, kl 23.41
Mul oli kunagi "õnn" tutvuda noore 28 aastase naisega, kes lõpuks mulle ka ise üles tunnistas, et ülima silmakirjalikkusega laseb ta meestel endale igasugu asju välja teha ning kohtub sobiva mehega ainult ükskord ja mitte enam kordagi. Ettekäändeks tõi täiesti idiootliku versiooni, et kontrollib seda tunnet, kas tekib see nii nimetatud ürgne tõmme mehega või mitte. Mind, kui kogenut inimest pani see ikka sügavalt muigama, kui mõelda palju süütult "petetud mehi" temast maha jäi....ma ka vist naljaga pooleks nende seas :) Õnneks nautisin
 
Pedro 22. juuni 2012, kl 23.42
...nautisin seltskonda ja head toitu ning nalja sai palju
 
Agnes 22. juuni 2012, kl 23.43
Kellele sa küll neid lubadusi muudkui annad?! :)
 
Agnes 22. juuni 2012, kl 23.48
Silmakirjalikkuse all enamasti tulebki pähe midagi pahatahtlikku. Teisalt "naiselikud konksud" käivad asja juurde. Muidugi ei mõtle ma siin mehe rahast tühjaks pumpamist.
Õilsa eesmärgi puhul on väiksed kavalused lubatud.
Armastuses ja sõjas oli vist lubatud kõik :)
 
Pedro 23. juuni 2012, kl 00.00
Eks vist mees mõtleb samamoodi, kui naine vaatab, et mehel miljonid panga-arvel, kuidas neid kätte saada ja mees jälle omakorda, kuidas oma alumisi miljoneid mõõda ilma laiali saata. Tuumasõjas polegi midagi enam lubada ja tõelises armastuses ongi lihtsalt kõik korras. Naiselikud konksud on alati mehe jaoks mentaalselt väga ebameeldivad. Häid konkse kohtab harva ja konksud painduvad sirgeks pika kooselu jooksul
 
kolm viimast 29. juuni 2012, kl 02.46
tunnete ennast siin maailmas... ja... ja...Tee seda täna midagi ette mõtlemata- vali tänavalt vm. sinu meelest kõige haledam inimene, püüa jagada temaga midagi mis sul oma meelest on..........e...... .............................ps...libiido asendub sõnamulinaga
 
m24 29. juuni 2012, kl 06.47
No kahjuks on lubatud jah sõjas kõik, veel tänapäevalgi. Isegi selliste kasutamine kes pole veel psühholoogiliselt täiskasvanuks saanudki v. child soliders. orjandus ja sõda pole ainult ulmefilmide teema.Aga eks see jääb vist alati nii et kui intelligents tõuseb siis leitakse teisi ja keerulisemaid viise kottida üksteist. See ends ja means ja õilis eesmärk on keeruline teema.
 
kahekümpine 29. juuni 2012, kl 07.27
Assamait, eile läks restoranis söögiisu ka ära kui mingi nolk oma ema ja ema sõbrannaga sööma tulles vingus ja virises kohutavalt. Vot sulle vabakasvatus, ajavad kaaskannatajatel söögiisu ka ära, tra küll. Selline tahtmine oli selle laua juurde minna ja vitsa anda tatikale, niimoodi üle söögikoha vinguma, et TEMA EI TAHA SEDA JA TEMA EI TAHA TODA JA MIKS SIIN UUT FANTAT EI OLE JA SIIN EI OLE ÜLDSE MIDAGI. Ema ei liigutanud kulmugi.

Krdi tibuemmed, arvestage kaaskodanikega ka, ma ei viitsi rahulikult veini nautides mingi tatika lõugamist kuulata, kasvatage oma suguakti tulemeid. Kui ise olete nõus sellist ülbitsemist enda suunas taluma, siis arvestage vähemalt normaalsete inimestega, kes ei soovi üle ruumi lõugamist kuulata.
 
alu 29. juuni 2012, kl 12.39
ka see on ylim silmakirjalikus, kui ema teeb näo, et on oma pärdiku vingumisest igati yle, hästi kasvatatud ega hakka avalikus kohas seda käekotiga peksma. tegelikult mutil keevad sees kõik väljaheited ja tahaks nagu ikka kyll aja tagasi keerata enda eostamise eelsele ning ära deleteda kogu saadana järelkasvu. ema ise muidugi on ingel, kes synnitas ainult, tõi ilmale armastuse vilja.
 
kahekümpine 29. juuni 2012, kl 18.04
Ma ei tea, kas see silmakirjalikkuse alla läheb, aga pläristasin oma emotsioonid esimeses ettejuhtuvas teemas välja...
 
Maria 29. juuni 2012, kl 18.14
Silmakirjalikkus saadab meid läbi elu, sest ühiskond nõuab seda. Kõik me peame olema silmakirjalikud, seda sisendatakse meile maast-madalast, kui vanemad tädid-onud hakkavad meid õpetama kuidas laps peab käituma, mis on õige mis vale. Nemdad nimetavad seda heaks kasvatuseks, tegelikult on see silmakirjalikkus, vassimine, oma õigete tundmuste varjamine. Selle käitumismalli võtame terveks eluks kaasa, ainult lapsed on ehedad. Meie, täiskasvanud oleme kõik silmakirjateenrid.
 
m24 29. juuni 2012, kl 19.25
Ahaa, no tore et keegi seletab lähemalt ka miks mõnel see ülesse kasvamine nii keeruline on. ja mis selle lapsevärgiga ikkagi on. No mina olen päris palju onusi tädisi kuulda võtnud ja päris tubli saatan on saanud must, hea et holokausti korraldama ei hakka. See kas sulle on antud inimese mõistus , sellest oleneb ikka päris palju. Mõelgem nüüd kus hitlergi tuli, oli korraliku moraaliga, tegi nii nagu peab ja võttis hüva nõu kuulda mis talle teised mitte kahtlustavad ütlesid. Isegi kui elaksime ilusas freudi maailmas mille osa ka oleks parema meelega siis alati jääb vist see üks aga kummitama.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!