Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
keda vaite?
 
hei delfikad 21. veebruar 2015, kl 12.55
ei oska kedagi valida aga valma peaks. Kui on erakond keda valiks, siis pole minu kandis vastavat inimest nimekirjas ja kui on inimene siis vales erakonnas. Mis erakonda delfikad valivad?
 
easy 21. veebruar 2015, kl 13.02
hääled lähevad niikuinii erakondadele, nimed on ainult peibutiseks
 
PUNAROTTORAV 21. veebruar 2015, kl 13.23
Valin keda valin. Aga Eestiriigivargaid ja rahva piinajaid punaseid rotte ma ei vali
 
eestimeelne ja -keelne 21. veebruar 2015, kl 13.28
Olen alati IRL-i või Iseseisvusparteid valinud. IRL-i juures ei meeldi ainult see, et elatisrahafondi hakkavad tegema, mille kuradi pärast, iga lapsevanem toitku ja kasigu ise oma lapsed!
 
Valin 21. veebruar 2015, kl 13.30
 
Valisin kindlat Keskerakonna 21. veebruar 2015, kl 13.42
Reformierakond ja IRL on eesti rahava hävitajad, iga eestlane on piisavalt tunda saanud nende võltse lubadusi ja raha laristamist. Kes viimast pealtnägijat vaatas, sel on nende valedest ja laha raristamisest ülevaade olemas.
Ründavad aina Savisaart, sest Savisaar julgeb välja öelda, et reformierakond ja IRL ongi Eesti majanduse tuksi keeranud ja eestlased eestis põgenema sundinud.
 
Lihtne 21. veebruar 2015, kl 13.42
Ei vali kedagi, siis ei saa nad pärast parastada, et ise ju valisite meid. Vähemalt jääb mulle alles õigus nende tegemisi kritiseerida.
 
Juba valitud 21. veebruar 2015, kl 13.43
IRL ja Kesikud saavad nagunii,mina valisin kolmanda,hea oleks ,kui nad saaksid.
Reformi aeg on möödas.
 
vanemmutt 21. veebruar 2015, kl 13.48
Sotsidest hullemaid ei ole, nemad tahavad eesti rahva täitsa välja suretada: homoseadus, venestamispoliitika, isegi haridusminister on sisserändaja poeg...
Ennem Savisaar kui sotsid.
 
valija 21. veebruar 2015, kl 13.57
Keskerakonnal on vist vesi ahjus. Helistatakse juba koju ja jagatakse valimissoovitusi, aga mina tean ise kellele oma hääl anda, see on IRL.
 
Anti Sots 21. veebruar 2015, kl 14.01
Sotsid on tõesti kõige-kõige halvem valik.

Siin nende tegelikud plaanid:

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/sde-reklaam-ida-virumaal-venekeelne-haridus-kodakondsuse-andmine-lihtsustatud-korras-venemaaga-suhete-arendamine?id=70847559
 
oehhh 21. veebruar 2015, kl 14.23
Rohkem on neid keda ma ei vali, valin ühe uue tulnuka. Vanad on end näidanud, tammume paigal.
 
kaablikutt 21. veebruar 2015, kl 14.30
Valisin EKRE. Riigikokku on vaja rohkem tõelisi eesti patrioote.
 
No seal 21. veebruar 2015, kl 14.34
on ikka RAHA ja VÕIMU patrioodid,oled sa viimane alles sinisilmne.Mõned lihtsalt on nõus seda kõike veits ka rahvale andma.
 
mind 21. veebruar 2015, kl 14.41
pole ükski erakond seebitanud, ka pole mulle koju helistatud. Reformierakonna, sotside ja IRL valimis voldikud on rändanud otse prügikasti, see on tohutu raha laristamine maksumaksjate arvelt Kusjuures Keskerakonna voldikut ma pole postkasti saanud.
Mul on omal mõistus peas ja kindel valik on Keskerakond.
 
n.. 21. veebruar 2015, kl 14.48
ühtegi riigikogu erakonda ei vali, sellest teadmisest piisab?
 
valija 21. veebruar 2015, kl 15.20
Prügikasti ei tohi küll valimisreklaami kohe visata. Ma lahendasin Keskerakonna ristsõna ära, saatsin vastuse antud aadressil ja võitsin loosiga Riigikogu meened. Mailis saatis postiga koju kätte ka. Voh!:DDD

Aga ebamõistlik laristamine on see nänni jagamine küll, sellega olen nõus. Valin ju ikkagi selle, keda õigeks pean.
 
loomulikult 21. veebruar 2015, kl 15.40
EKRE
ref ja sotsid ei tule oma lillatamisega kõne allagi, IRLi Parts on ju loodusõnnetus alles ta näitas oma ülimat rumalust. oleks vähemalt Kaljulaid olnud vast ehk paneks isegi mõtlema
ja üldse peaks rahvuslased ühinema et rohkem hääli saada
 
TV muud ei tulegi 21. veebruar 2015, kl 16.29
kui Reformierakonna ja IRL reklaam, iga 5 minuti tagant, vot see on alles meeleheide ja raha laristamine. Ei tea, kas nad ise aru ei saa, et see on mõtetu üritus, miks nad peavd rahavast lollideks ja arvavad, et neid valitakse. Tark inimene neid kindlasti ei vali.
 
valima peab 21. veebruar 2015, kl 17.13
reformi ei, aga eks peab mõtlema millist, nimede järgi ka ei vali, vaatan ikka erakonda
 
uhhaaa 21. veebruar 2015, kl 17.49
Edgar Edgar ikkaa Edgar
 
Pada Hermiine 21. veebruar 2015, kl 17.52
EKRE muidugi, ainus erakond kes banaaniõgijaid eemal hoiab ja pederillod kappi tagasi ajab.
 
SK22 21. veebruar 2015, kl 18.02
Valisin IRLi. Kuigi elatisraha maksmise idee ei ole absoluutselt meeltmööda.
 
lugeja 21. veebruar 2015, kl 18.40
mina olen alati valinud mitte minna valimistele,nii,et polegi kunagi käind.küll olen üle aasta kokku puutund poliitikaga,ja olen näind,et see,keda valitakse on täielik jama,tegelikult pannakse vanade olijate poolt keegi pukki
 
Mõtiskleja 21. veebruar 2015, kl 19.02
Küll oleks hea, kui võimule pääseksid uued tegijad ja poliitikud, aga kahtlustan, et minu hääl läheb raisku, kui nende poolt hääletan ja seega ei jää vist muud üle,kui hääletada Reformierakonna poolt, et vähendada Keskerakonna võimalust võita.
 
sürr 21. veebruar 2015, kl 19.02
kui TV-s muud ei tulegi, siis keera Tallinna TV peale, onju :D
keskil ju suisa oma TV, lasnamäel kirik ka püsti, mida sa hing veel ihaldada oskad. aga EKRE siis, minu poolt
 
valija 21. veebruar 2015, kl 19.10
Valin Vabaerakonna, valiksin ühe üksikkandidaadi, aga ta ei ole minu ringkonnas
 
lihtne valijakompass 21. veebruar 2015, kl 19.45
http://nihilist.fm/lihtne-valijakompass/
 
Indrek2 21. veebruar 2015, kl 21.42
Valisin vabaerakonda, oluline on et riigikogus oleks rohkem erinevaid tegelasi. Kui üks seltskond (vahet pole milline neist) saab liiga palju võimu läheb asi kraavi.
 
õige valik 21. veebruar 2015, kl 21.44
konservatiivid , saviplänn ei saa meie hääli
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!