Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
keda vaite?
 
just! 21. veebruar 2015, kl 21.54
õige valik Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> konservatiivid , saviplänn ei saa meie hääli


Just!'
EKRE poolt hääleta kui sa oled nats!
 
roh 25. veebruar 2015, kl 10.07
Mõtlesin ka pikalt, millisele erakonnale hääl anda. Eelmised valimised olen sotside poolt hääletanud, nüüd sai minu hääle Eestimaa Roheliste erakond. Nende programm tundus kõige elulähedasem ning mõistlikum.
 
just-just 25. veebruar 2015, kl 11.05
nats!! oled venelane või veelgi rohkem lõunapoolne, eestlasele pole omane öelda - nats oled
alles algaja palgaline, eks ole
 
jups 25. veebruar 2015, kl 15.28
Maailmavaate poolest oleks valinud Ekre, aga kuna peamine eesmärk on ikkagi kesikuid torpedeerida, siis valisin Reformi. Mis teha, kui vastuhäält anda ei saa!
 
ilus naine 25. veebruar 2015, kl 15.35
 
jupsi 25. veebruar 2015, kl 16.26
ei saa sa seekord keskidele midagi teha ,reform on endale ise s.. kaela tõmmanud just ülbe suhtumisega rahvasse.
 
Reformi ja IRL valed on üle mõistuse 25. veebruar 2015, kl 18.26
ja külvavad vaid vaenu. Tark inimene neid 2-te erakonda kohe kindlasti ei vali. Nende pärast Eesti sellises jamas ongi, et nad on vaid oma taskuid täitnud.
moosimadu 25. veebruar 2015, kl 18.58
just-just Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> nats!! oled venelane või veelgi rohkem lõunapoolne
> , eestlasele pole omane öelda - nats oled
> alles
> algaja palgaline, eks ole

Ma vaatan, et sa oled mitmes kommentaaris sama uitmõttega lagedale tulnud, nagu oleks sellise kommentaari jätnu mitte-eestlane. Mingil põhjusel näib see rahvusküsimus sind ikka torkivat, eks suurim natsionaalsotsialist, härra Schicklgruberi poeg põdes samuti oma hägust päritolu ja näe, mis ta lõpuks Euroopaga tegi.
Ma natuke aitan sind. Kui sa selle lingi avad ja kirjutise lõpuni kerid, siis näed, kustkohast see lause inimeste sekka pääses. Täna sõbrad näitasid, muigama ajas ja samas on ses loos ka mõtlemisainet.

http://nihilist.fm/lihtne-valijakompass...
 
just- just 25. veebruar 2015, kl 21.09
ega vist ei eksi kui arvan, et moosimadu pole ka eestlane
nats lihtsalt ei ole eestlase sõna
moosimadu 25. veebruar 2015, kl 21.25
just- just Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ega vist ei eksi kui arvan, et moosimadu pole ka e
> estlane
> nats lihtsalt ei ole eestlase sõna

Kas sa oled päriselt ka sihuke pika vinnaga ja lühukese taibuga? Ma näitan sulle näpuga ette, kustkohast see ütlemine võetud on ja sa venitad nagu Ivan ahju peal: ''moooooosimaadu pole kaaaaaa eeeestlaneee...''
Sinu jaoks võin ma hausakeelne ibo ka olla, aga emakeeles kirjutatud teksti mõttest saan ma erinevalt sinust aru. Ajaks naerma, kui nii kurb poleks.
 
just 25. veebruar 2015, kl 22.07
ja eneseimetleja on see moosimadu ka
 
naine 25. veebruar 2015, kl 23.24
Pole erilist valikut. Mina valisin SDE.
 
mamma 26. veebruar 2015, kl 08.58
et valisid lesbid
 
Kui valid keskerakonna, valid Putini 26. veebruar 2015, kl 09.13
kui valite Savisaare ja kesikud võidavad, siis hakkab Putin meil siin õige tihti külas käima. Ühesõnaga kesikute valimisel olete NSVL taastamise poolt. :((((((((((((((((((
 
kle Kui valid keskerakonna, valid Putini 26. veebruar 2015, kl 20.37
Valik on igaühe vabadus ja sina oled selge Reformi või IRL sabarakk, kelle hea elu lõpeb kohekohe ära.
Nii et hakka oma mõttemaailma muutma, natuke sõbralikum ja sallivam olla, ei tee ka halba, pigem head.
 
Jah 26. veebruar 2015, kl 20.56
Valisin EKRE.
 
Kust tuleb see viha? 26. veebruar 2015, kl 21.31
See ei ole ju normaalne, et osades inimestes on nii palju viha, mida nad aina edasi levitavad. Need ei saa muud olla, kui reformikad, IRL ja sotsid, kes kardavad oma hea elu pärast. Mida on need erakonnad siis nii head teinud, et tavaline inimene, kes ei kuulu nende ridadesse, on muutunud vaenulikuks Keskerakonna suhtes ja kummardab neid võimulolijaid? Ma küsin, kes sa oled, et sa siin Keskerakonna suhtes vaenu õhutad? Mida on Keskerakond sulle isiklikult halba teinud, mida ta on sult ära võtnud, mida sa oled Keskerakonna tõttu kaotanud? Millest tuleb selline viha ja vaen? See ei ole ju normaalne, et inimene lihtsalt niisama kedagi mustab!
Ärge arvake, et inimesed lollid on, nad oskavad ise ajalehti lugeda, telekast uudiseid ja foorumeid vaadata, kuulata raadiost uudiseid, googeldada jne et iga erakonna valede, raha kantimiste, petmistega kursis olla, keskerakond on nenede suurte sulide kõrval väike "tegelane".
 
ei vihka kedagi 26. veebruar 2015, kl 22.05
aga selline variant,et valin kellegi keskerakonnast-see ei tule kõne allagi.No ei meeldi lihtsalt,mis teha.Valisin reformi kandidaadi.
 
ei vihka kedagi-le 26. veebruar 2015, kl 23.02
rumal oled, reformierakonna aeg on läbi.
 
hele 26. veebruar 2015, kl 23.10
 
kj 27. veebruar 2015, kl 10.57
Reformi.
Valik ju keski ja reformi vahel ainult, ülejäänud peavad vaid võitjaga haakuma.
Ja kuna keski liider järjepidevalt keeldunud avalikkusega (vähemelalt Eesti omaga) suhtlema (tühistatud esinemiste-väitluste nimekiri on üüratult pikk!), miks peaks ta võites seda tegema? Hakkab vaid oma valijate "soove" ning enda idalembust ellu viima.
Ja kuigi valida nagu polegi midagi siis teen valiku selle järgi, et peaasi, et hullemaks ei läheks just rahvusliku poliitika ja julgeoleku koha pealt. Kui viimaseid pole siis pole ka tähtsust kõigel muul...
 
tänases debatis 27. veebruar 2015, kl 14.29
Savisaarele anti võimalus Kuku raadios öelda välja, et 1940ndal aastal Eesti okupeeriti, ja et see, mis praegu Ukrainas toimub, on samuti Venemaa katse okupatsiooniks - Savisaar keeldus!
Minu jaoks see on piisav põhjus vihata Savisaart ja tema "aatekaaslasi". Nende eesmärgiks on ilmselgelt Eesti taas kord venestada ja nõukogude või ma-ei-tea-mis kord kehtestada.
Ei meeldi mulle see Reform ka väga, kuid nad on siiski EESTI-meelsed, ja kuna nagunii tuleb rebimine võidu nimel nende kahe vahel, siis valisin Reformi.
 
Valige ikka erakonna 27. veebruar 2015, kl 15.21
mitte inimese näo järgi,siis ei pea hiljem jälle pikette korraldama.
kirute siin valitsust aga teil pole möistust uusi otsuseid teha.
oh seda rumalat lihtrahvast.
 
valikud EKRE ja Vabaerakond 27. veebruar 2015, kl 23.50
Kuna keegi niikuinii savisaarega ei tee riigikogus koostööd, siis oleks mõistlik valida neid, kes muudatused toovad. Autorollo, veb fondi ja kilekottide aeg võiks läbi saada. Refi kampaania nagu näha vastandada end savisaarega, töötab. Valige uusi parteisid, kel on aated ja kes saaksid end tõestada.
 
valija 28. veebruar 2015, kl 00.18
oh issand seda eesti inimese rumalust! sellistele pole oma riiki tõesti tarvis, nii et võite valida reformi küll, saabki riigikesega kiiremini ühele poole, ameeriklased lähevad muidu närviliseks ka, nemad pole ju harjunud ootama :)
 
valija 28. veebruar 2015, kl 00.39
valikud EKRE ja Vabaerakond Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Valige uusi parteisid, kel on aated ja kes saaksid end tõestada.

--------------------------------
Valige uusi parteisid jah!:D

EKRE on Rahvaliidu ja Eesti Rahvusliku Liikumise ühinemisel moodustunud "uus" vana partei.

Vabaerakond on IRL-ist lahkunud liikmete baasil loodud täiesti uus erakond.
 
valija kl 00.39 28. veebruar 2015, kl 00.41
Oh, valijaid on palju, ma pole see, kes just enne mind kirjutanud on.
 
valija3 28. veebruar 2015, kl 01.20
keski kohe kindlasti ei vali, seda just praegust julgeolekut silmas pidades. ilmselt valin siiski seda kõige ratsionaalsemat erakonda. mis teha, oleme veel liiga noor riik, et liigselt priisata, seega vasakpoolsed seekord minu häält ei saa.
 
EKRE 28. veebruar 2015, kl 07.28
Mare Liigeri poolt juba ammu e-hääletatud:)
 
arvutikratt 28. veebruar 2015, kl 09.46
Eh-eh-eee! Viisin just Mare Liigeri poolt antud e-hääle Reformierakonnale!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!