Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Kas naine ei tohi ise esimesena midagi teha vaid peabki ootama mehelt algatust ja initsiatiivi?
 
kas ongi nii 08. aprill 2015, kl 14.30
Kas tänapäeval ka peab naine vaid ootama? ! Et kui nt netis ollakse tuttavaks saadud, siis naine ei tohi ise esimesena mehele kirjutada vaid peab ootama, et mees kirjutaks? Sest et mehed olla ju ,, jahimehed,, Kuigi siin on olnud pidevalt juttu sellest, et mehed ka ootavad naistelt aktiivsemat suhtumist. Et kui naine ei kirjuta või ei helista ise, siis arvab mees, et naine pole huvitatud. Ja sedasi tutvus katkebki.
Mida siis teha, kumb on siis õige? Mõni korrutab naisele,et ,, ära ise jumalaeest ise mehega kontakti võta! Et kui ta ikka on sinust huvitatud, siis ta ise teeb seda esimesena.,, Ja sedasi ütlevad need, kel endal kindel suhe olemas. Aga samas soovitavad teistele, et ärgu esimesena ühendust võtku! Mees omakorda arvab hoopis, et temast ei olda huvitatud.
Mida siis teha, et valesti midagi poleks, keda siis peaks uskuma?
, ,
 
joviaalne jesuiit 08. aprill 2015, kl 14.37
ei ole nii.
 
elementaarne 08. aprill 2015, kl 14.47
Üldiselt pole tõesti viisakas ennast mehele vägisi kaela suruda. Meest ei tohi nurka suruda, see ei lõpe hästi. Te võite isegi 20 aastat koos olla, aga mees tunneb kõik need 20 aastat, et teda kasutati ära, sest tema ise pole soovi avaldanud selle naisega koos olla.
 
päevapäike 08. aprill 2015, kl 14.48
Võtmesõnaks on sisetunne. Nii nagu see ütleb, nii tee - siis õpid kõige paremini.
 
ang 08. aprill 2015, kl 16.04
"Üldiselt pole tõesti viisakas ennast mehele vägisi kaela suruda. Meest ei tohi nurka suruda, see ei lõpe hästi. Te võite isegi 20 aastat koos olla, aga mees tunneb kõik need 20 aastat, et teda kasutati ära, sest tema ise pole soovi avaldanud selle naisega koos olla."

Aaa, ise polnud soovi avaldanud, aga nagu lammas jooksis 20 aastat? Ma ei saa aru, kuidas on võimalik koos olla kellegagi, kes ei taha sinuga koos olla. Millega sa teda survestad?

Teemaalgataja, kirjuta, kellele soovid. Osad neist ei vasta, teised vastavad, kolmandad ei suuda oma õnne uskuda, et sinult kirja said. Kui inimene midagi tahab, sis peab ta selle nimel tegutsema, mitte passiivselt nurgas passima, et ehk keegi teine liigutab.
 
to ang 08. aprill 2015, kl 16.20
kas sina siis ei ole näinud inimesi kes on koos kui ei taha. neid on küll ja enamgi veel nad on täis või pooltäis tülpimust, põlgust, üleolekut. suhtuvad ning käituvad vastutustundetult. närivad teineteise kallal, mängivad märtreid jne jne.
 
hehhhh 08. aprill 2015, kl 17.07
Ei ole see nii hull ka. Mina kirjutasin esimesena ja sain üllatuseks ka üsna pika vastuse. Ja nii edasi...hetkel oleme abielus, ühised lapsed muretsenud. Ei kahetse.
 
ang to hehhhh ja teised 08. aprill 2015, kl 17.19
Oota, oota kohe hakkad kuulma, kuidas tegelikult su mees, vaeseke, tundis ennast nurka surutuna, kuna sina tegid esimese sammu ja juba ammu plaanib siitilmast lahkumist, sest on sunnitud sinuga koos olema.

to to ang - on neile tülpinud inimestele peale kirjutatud, miks neil ühel hetkel kaaslasest kopp saab? Inimesed vahel tõesti tüdinevad, aga reeglina ikka niimoodi paari ei teki, et üks teeb ettepaneku ja teine on nõus, kuigi ise ei taha kohe mitte sellele va esimesele kohtingule minna.
 
Jah nii on! 09. aprill 2015, kl 03.03
Naise koht on kodus suu kinni istuda!

Elame endiselt kiviajas mitte aastal 2015.

Kui loll saab olla???
 
pealegi Eesti mehed 09. aprill 2015, kl 03.04
nii tagasihoidlikud et kui naised ise ei algataks oleks 95% inimesi üksikud või kõik naised välismaa meestel.
 
naise edasiminek 09. aprill 2015, kl 12.01
Naine võib küll ise edasi minna ja olla algataja tutvumisel aga ta peab siis väga hästi enne teadma, et ta mehele ka meeldib. Muidu jääb ta lollakasse olukorda lihtsalt. Ja mees niikuinii ei taha teda.
 
kombekas naine 09. aprill 2015, kl 15.03
Ega ikka ei ole viisakas küll mehele ennast kaela määrida ja ka siis kui netis tuttavaks saadakse ei ole normaalne, kui naine ise kirjutama hakkab. See on ikkagi madal ja odav käitumine. Kui mees on huvitatud, siis kirjutab ta ise ja kui ei ole, siis korralik naine jääb ootama , kunas tuleb see järgmine ja õige.
 
aeg tiksub..... 09. aprill 2015, kl 15.18
kutt letti,vaatad,kui sobib,käpp peale,kui ei,siis tsau,bambiino!
 
ang 09. aprill 2015, kl 18.07
Selgita mulle, kombekas naine, miks on kombekam, kui mees ennast naisele kaela määrib? Miks pole see madal ja odav, kui miinimumpalka teeniv 9-klassise haridusega mees suurfirma asepresidendile esimesena kirjutab?

Et sa aru saaksid, siis läbi on need ajad, kui mehed olid leiva lauale toojad ja naised istusid vaguralt, nagu lambad või muu kaup kunagi ja ootasid, milline peremees neid välja suvatseb valida.

Tänapäeval, kui inimene näeb kedagi, kes talle huvitav tundub, siis ta läheb ja tutvustab ennast ja siis on teise osapoole asi, kas tutvus vastu võtta või tagasi lükata. Kunb esimesena teist märkab, ei ole absoluutselt oluline.
 
õigenaine to ang 09. aprill 2015, kl 23.16
Kui naine ei rabele elu eest selle nimel, et "mees teda märkaks", siis just sellised naised jäävadki meestele silma, kes "istuvad vaguralt ja ootavad". Tagasihoidlikkus on alati voorus, isegi 21. sajandil!
 
Eesti Naisele 10. aprill 2015, kl 00.06
Tõsta Eesti iivet! Tee ise algatus!!
 
vagur jääb ilma 10. aprill 2015, kl 01.37
olen küsinud meestelt, miks selle või seesuguse või teistsuguse naise endale võttis. vastus: naine sattus ette.

st asjalikele meestele tasub ette sattuda. tekitada olukord, et satud õigel ajal õige mehe ette.

tagsihoidlikkusega pole seal midagi pistmist, sest juhus on tõesti pime.
 
mmm 10. aprill 2015, kl 07.22
Mõne mehe puhul võibki ootama jääda, et ta sind välja kutsuks, isegi kui sa sellele mehele väga meeldid. Sa võid talla silma vaadata, naeratada ja teab mis trikke teha, aga ta ei tule ealeski sind välja kutsuma, sest ta on tagasihoidlik madala enesekindluse tõttu. Ja see enesekindlus aja jooksul ei parane, kui keegi ei sekku, pigem mees lepib lihtsalt üksindusega ja sureb ka sedasi.
 
muidugi 10. aprill 2015, kl 09.00
tohib, kõike tohib, keegi ei keela. aga madala enesekindlusega mehega vist ei ole väga tore elada. aga kui sobib, miks ka mitte.
 
Orochimaru 10. aprill 2015, kl 12.08
Ja niimoodi oodates jäävadki normaalsed naised üksi ja tibid krabavad kõik mehed ära.
 
kombekas naine to ang 10. aprill 2015, kl 14.07
on suht mõtetu sel' teemal edasi vestelda inimesega, kes kahjuks naiste väärtusest mitte kui midagi ei pea, aga eks iga naine elagu nagu soovib, jookske meestele järgi ja tehke end võimalikult odavaks, keegi ei keele, ainult et teie väärtus meeste silmis on sel' juhul varsti madalam kui muru..
ja see aasta 2015 ei ole siin küll mitte mingi näitaja. see on juba looduse poolt nii paika pandud, et mees on see, kes peab ''jahti'' ja on ka algatajaks pooleks loodud, siis nii see jäägugi, mitte ärge hakake etiketti/kombeid ümber muutma. midagi võiks ikka säilida ka. ühiskond on juba niigi piisavalt lehtsabastunud.
 
kombekas naine 10. aprill 2015, kl 14.09
ja samuti pole ka määrav see, kes leiva lauale toob, isegi kui naine on selleks nö. leiva laualetoojaks, siis ega ta sellepärast ei pea hakkama ennast alandama ja meestele järgi jooksma. see jahtimine-püüdmine oli , on ja jäägu ikka meestele.
 
mh 10. aprill 2015, kl 14.19
Kui te juhtumisi hakkate mehele/naisele tutvumissisulist teadet saatma, siis kontrollige enne ikka üle, et teade jõuab sinna, kuhu soovitud. Näiteks on kahel korral tulnud minu telefonile sõnum, mis mõeldud hoopis paarilisele. Oh jah.
 
kah naine 10. aprill 2015, kl 14.23
Mis tähtsust on sellel, mida mees õigeks peab! Sina ise pead jääma iseendaks, ehk siis käituma nii, nagu sina õigeks pead. Kui oled ise aktiivne pool ja leiad, et pole paha ise esimene samm teha, siis nii teegi.
Kui mehele see ei meeldi, järelikult polegi ta sinu jaoks see õige...muidu jpeaksid kogu aeg aina teesklema ja teesklema ja nuputama, kuidas küll oleks õige käituda.
 
ang 10. aprill 2015, kl 14.42
No siis mõni ei saa ikka kuidagi aru, et järgijooksmine ja esimesena tere ütlemine (mida siis esimesena kõnetamine või kirjutamine on=, on kaks erinevat asja.

Kombekas naine, kes need "meie" on, kelle väärtus väheneb? Ma ise olen miski 18 aastat abielus olnud praeguseks, mind sa kindlasti silmas ei saa pidada. Nii et kellest sa räägid?

Kah naine ütles kuldsed sõnad - kui naine esimesena kõnetab ja mehele see ei meeldi, siis on nii ehk naa vale mees.
 
kati 11. aprill 2015, kl 00.05
Mis sobib või ei sobi, kui kellegi kobedale otsa koperdad siis ei ole mõtet teda vedelema jätta, ikka pisut tarvitada.
 
susserdis 11. aprill 2015, kl 10.16
Heh, mina võtsin kohe "kehalise kontakti" peale esimest ööklubi õhtut, istusin sülle, võtsin pluusi ära ja tegin kutile sellise sõidu, et armastus siiamaani, imeilus mees, seks on parim ja koos juba pea 10 aastat, ehk siis julge hundi rind on kuuliauke täis.Kui kodus istuma jääd, võid Türgi seebikaid vaatama jäädagi ja ainult unistada armastusest.
 
eelmisele 11. aprill 2015, kl 14.19
jah, mis parata, eks neid litse ikka jagub. kahju kohe sinust ja teistest sellistest.
 
ang 11. aprill 2015, kl 15.58
Haha, julge tüdruk võttis, mis tahtis ja kibestunud tädid siin viibutavad näppu ja kleebivad silte.
 
wtf 12. aprill 2015, kl 11.32
eelmisele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> jah, mis parata, eks neid litse ikka jagub. kahju
> kohe sinust ja teistest sellistest.

Millest sul täpsemalt kahju on? Sellest, et ta juba pea dekaadi õnnelikus kooselus on?

Mina kirjutasin oma mehele esimesena...ma ei mäleta enam, kumb esimesena ettepaneku kokkusaamiseks tegi...ok, peale kokkusaamist oli mees see, kes uueks trefnungiks ettepaneku tegi jne....aga ikkagi, vbl, kui ma poleks talle esimesena lähenenud, siis olekski see selliseks üksteise eemalt piidlemiseks jäänud, sest see mees pole selline eriline jahimees loomult.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!