Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Kas naine ei tohi ise esimesena midagi teha vaid peabki ootama mehelt algatust ja initsiatiivi?
 
ei sobi 12. aprill 2015, kl 14.43
no rääkige ja õigustage , mis iganes, aga ega ikka ei kõlba küll selline käitumine, et naine ise võtab mehega ühendust. nõustun täesti, et selline käitumine on ülimadal ja naised võiks ikka oma väärtustest rohkem lugu pidada.
 
Sid 12. aprill 2015, kl 15.34
ei sobi Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> no rääkige ja õigustage , mis iganes, aga ega ikka
> ei kõlba küll selline käitumine, et naine ise võt
> ab mehega ühendust. nõustun täesti, et selline käi
> tumine on ülimadal ja naised võiks ikka oma väärtu
> stest rohkem lugu pidada.


Su meelest on naine siis vaid tahtetu asi, mida mees omab? Väheke keskaegne ei ole?
 
morse 12. aprill 2015, kl 18.28
Vot mina pean oma väärtusest väga lugu ja seetõttu teen ise oma valikud, mitte ei sõltu teistest.
 
õiglane kaubandus 22. aprill 2015, kl 14.18
ei sobi Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> no rääkige ja õigustage , mis iganes, aga ega ikka
> ei kõlba küll selline käitumine, et naine ise võt
> ab mehega ühendust. nõustun täesti, et selline käi
> tumine on ülimadal ja naised võiks ikka oma väärtu
> stest rohkem lugu pidada.

Jajah, kui naine on ainult kaup, siis küll!
kaubal pole sobiv ennast pakkuda! Kaupa pakub müüja ehk siis sutenöör!
 
odavatele kaupadele 23. aprill 2015, kl 16.54
väärtusest nii palju, et mees peab ikkagi taotlema, mitte naine ei saja ise kaela. aga taotleb ta nii, nagu töövõtja töökohta taotleb. pakub end välja, siis edaspidi paistab, kas ta suudab end tõestada ja koha välja teenida.
 
armastus 23. aprill 2015, kl 21.53
Jah, lihaturg toimib tõesti nii või teisiti.
Iga mees pole kütt ja ei käi lunimas.
Aga kui on selline naine, kes ise ei alusta ja selline mees, kes ise ei alusta, siis nad võivad teineteisest ainult unistada!
Lihaturu puhul pole tähtsust, küll naise leiab mõni jahimees ja mehe leiab mõni jahinaine, aga kui on armastus ja jääbki kättesaamatuks nende põhimõtete pärast?
 
suslik 23. aprill 2015, kl 22.38
Eesti naine esimest korda ei anna ja Eesti mees teist korda ei küsi..ja nii nad välja suridki :D
 
vastupidi 24. aprill 2015, kl 10.31
Suslik, vastupidi ikka: Eesti naine annab kohe kätte ja teist korda Eesti mees enam ei taha.
 
ahjaaa 09. mai 2015, kl 08.03
Neid naisi muidugi on ka, keda teist korda enam ei taha ja esimest kordagi kahetsed, aga see ei sõltu sellest, kui kiirest see naine "kätte andis", vaid sellest kuidas andis!
Väljend kätte andmine aga eeldab, et kogu tegevus oli ainult seksi pärast. See aga on tegelikult vaid madal loomalik instinkt ja isegi naise või mehe nimi pole tähtis!
 
Minu arust 11. mai 2015, kl 10.00
Naised peavad kindlasti oma hinda teadma. Muidu ongi kohe loetud raamat. Muidugi ,"it takes two to tango". Hästi suure enesehinnanguga nurgas üksi särades ei ole ju ka naised lõpuks ise rahul.
Pikemalt üksi olnud mehel on seda esimest sammu suur julgustükk teha. Ja ebaõnnestumise korral mitte loobuda uuesti proovimisest. Et peale mõnda katset löödki käega.
Ise olen märganud, et tihtipeale on just õnnelikus suhtes (selgub pärast)naised need , kellele julgeks ennem lähenemiskatset teha. Neis on mingi rahu ja kindlus. Üksikutel inimestel on tihti mingi ärevus ja üksinduseäng.
Enda viimane suhe oli selline , kus peale Suurt depressiooniperioodi juhusliku tutvumise järel võeti mind sõna otseses mõttes maast üles, klopiti puhtaks ja pandi elurõõm sisse tagasi. Ja niimoodi, et ei kaotatud enda väärikust, kindlasti vastupidi. Olen väga tänulik, kuigi nüüdseks on küll teed lahku läinud.
 
hmmm 11. mai 2015, kl 11.50
:D jah, kui keegi teine ka naist on tahtnud siis on väärt naine ja sama mehe puhul. Endal nagu aju puudub inimest näha? Selliste püüdmiseks on eraldi teenus, et libakallim helistab ja saadab sõnumeid sinu telefonile. Kliendid kinnitavad, et see töötab, kohe hakatakse märkama inimest, kellele kallim helistab.
Kui mees valib naise välja siis ilmselt ta pühendub tulevikus suhtele rohkem, kui naise poolt tulnud algatusele järgnev suhe, aga erandid on olemas. Kes tahab initsiatiivitut meest, kes isegi suhet algatada ei suuda või ei ole sellest üldsegi huvitatud, heal juhul lohiseb nagu suss?
Teema autrile lohutuseks võiib öelda, et ei pea tingimata ootama mehe poolset algatust, aga on mõistlik. Kehakeele ja käitumisega annad nagunii mehele teada, et oled temast huvitatud, kui ta seda eirab siis järelikult puudub huvi, milleks siis veel midagi algatada?
 
lee 11. mai 2015, kl 14.10
Mehed ongi jahimehed. Aga tark naine mängib olukorra nii, et mehele jääks mulje, et just mees ise ongi see algataja pool. Kui mees arvab, et tema on otsustaja ja algataja ning peab suhte alustamiseks veel vaeva nägema, siis pakub asi talle esiteks pinget ja ta väärtustab asja tänu tehtud ponnistustele tunduvalt rohkem. Kui mees ei pea juba eos ise mingit vaeva nägema ning kõik tuuakse talle kandikul kätte ära, siis loomulikult jahimees kasutab olukorra ära aga naise poolt algatatud suhe ei paku talle mingit pinget ja suhtel pole tema poolt mingit püsivat ega sügavamat väärtust. Selline suhe kestab täpselt sinnamaani, kui ta avastab hasardiga uue ja huvitavama saaklooma, kelle murdmiseks peab ennam tublisti vaeva nägema.
 
nsdkaf 11. mai 2015, kl 16.58
dziises...ka siis kui paned sellise mehe vaeva nägema, jõuab varem või hiljem kätte hetk, kui see su suur jahimees on sellest isegi suure vaevaga saadud saagi kätte saanud ja ta n.ö. ära söönud ja siirdub uutele jahimaadele. Vbl osa mehi ongi sellised, sel juhul palju õnne teile jahisaagiks olemisel ja pärast halamisel, kui kusagil ahvatlevam jahisaak põõsa taga ootamas. Õnneks on olemas ka teistsuguseid mehi, kellega mingeid totakaid mänge mängima ei pea...kes ei otsi jahisaaki vaid naist...aga ilmselt see eeldab teatud vaimset küpsust.
 
nomuidugi 11. mai 2015, kl 19.30
normaalne naine ei lähe mehega, keda ei tunne lihtsalt niisama armumise tuhinas voodisse või elama kokku. nii palju peaks ikka inimesel tervet mõistust ja ohutunnet olema. las mees nn jahib ja näitab ennast kes ta on. kas on väärt mees või mitte. naiivikute jaoks on see mängude mängimine. aga siis tulevad siiasamasse halama oma õnnetust elust, et jäeti maha ja lastega üksi või antakse peksa ja mehed on Kõik sead. ja et kuidas on võimatu aru saada mis mehega on tegu enne kui elukene pees ning pill lahti. loll saab ka kirikus peksa.
moosimadu 12. mai 2015, kl 11.11
Vanatüdruk,nähes, kuidas pruutpaar uhkesti kirikusse sõidab: “Jah, kullakesed, sedaviisi meid kõiki ükskord viiakse!”

Tuleb ainult vagusi olla ja oodata :D
 
seda et 12. mai 2015, kl 16.02
Alati on olemas kuldne kesktee. Arvan, et voib naidata huvi yles, aga ainult natuke. Liigne initsiatiiv ei ole vast oige. Taktika voiks olla siis selline, et naita huvi, aga siis tombu tagasi. Vaata, kas mees hakkab tegutsema. Kui mitte, jata ta rahule.
moosimadu 12. mai 2015, kl 16.45
Vääritimõstmise hirmus täpsustan, et mu kommentaari puhul on rahvanaljandi ja iroonia kompilatsiooniga.
Peaks välja andma "meestejahi reeglid meeleheitel naistele" ja vastupidi. :D
 
mh 12. mai 2015, kl 17.49
moosimadu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Peaks välja andma "meestejahi reeglid meele
> heitel naistele" ja vastupidi. :D

Oeh, kui üleolev. Kas üritad teiste naiste halvustamisega meestelt plusspunkte teenida?

Inimeste üksindus ja meeleheide on sinu jaoks mingi naljanumber?
moosimadu 12. mai 2015, kl 18.05
mh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> moosimadu Kirjutas:
> ---------------------------
> ----------------------------
> > Peaks välja andm
> a "meestejahi reeglid meele
> > heitel naistele"
> ja vastupidi. :D
>
> Oeh, kui üleolev. Kas ürit
> ad teiste naiste halvustamisega meestelt plusspunk
> te teenida?
>
> Inimeste üksindus ja meeleheid
> e on sinu jaoks mingi naljanumber?


Üleolev?
Polnud mõtteski.
Natuke muigamisi ehk tõesti sai see repliik kirjutatud, kuid loe eelnevaid kommentaare (oled ehk seda niikuinii teinud), need on ju tõelised jahimehe käsiraamatu nipid:

..."tark naine mängib olukorra nii, et mehele jääks mulje, et just mees ise ongi see algataja pool. Kui mees arvab, et tema on otsustaja ja algataja ning peab suhte alustamiseks veel vaeva nägema, siis pakub asi talle esiteks pinget.."

"Naised peavad kindlasti oma hinda teadma. Muidu ongi kohe loetud raamat."

"väärtusest nii palju, et mees peab ikkagi taotlema, mitte naine ei saja ise kaela. aga taotleb ta nii, nagu töövõtja töökohta taotleb"

jne jne.
Ma loodan, et tsiteeritud kommentaaride jätjad ei pahanda.

Ükshaaval võttes ei ole neis lausetes midagi erilist, aga siia kokku koondatuna mõjuvad nad õpetussõnadena, mille lõppu sobiks ergutus "Mine, tüdruk, näita neile, kuidas asi käib!"

Ja see lause ei ole absoluutselt halvustamisena mõeldud, ära ole nii rikutud!
 
noojaa muidugi 12. mai 2015, kl 18.33
siin sa näed meeleheidet, aga ise soovitad hästi aktiivselt ja ühemõtteliselt tegutseda, et oleks sinu arvates õige ja tõhus, et muidu jäädaksegi surmani kirikutrepile unistama? kes on siin siis meeleheitel? kus on su loogika? naerab
moosimadu 12. mai 2015, kl 19.55
Odoot, kellega sa kõneled?
Naera, naera, naer ei tee kellelegi halba :D
Siin, muide, meeleheidet ju pole, siin on mõnusalt humoorikad nõuanded neile, kes peaksid end ehk pisut meeleheitel tundma. Sellest see naljaga pooleks idee pealkirjaks.
Sul oli vist täna pisut raske tööpäev, et nii mõru mekk sellest jäi? Pole midagi, kui juba naerad, siis läheb kõik roopasse tagasi.
 
väike nõid 13. mai 2015, kl 01.44
issand jumal, mida naine tohib ja mida naine ei tohi. ikka vaja meele järgi olla. kas mees mõtleb, mida ta tohib. tundub, et mitte, sest neile on kõik lubatud. tehke nii nagu ISE tahate. kui mehele ei meeldi, järelikult oli vale mees IIRW!!
 
nõiale 13. mai 2015, kl 08.02
kuidas mehele kõik lubatud? kas naine peaks võtma ükskõik millise mehe kes ette satub või huvi tunneb? vaene inimene. sinusugused ise lubavad mehele kõik ja pärast vinguvad.
 
just nii 13. mai 2015, kl 13.29
pealesuruvad naised on ikka jube vaatepilt küll-nagu purjus naisedki! Naine peab olema kombekas, viks ja viisakas. Meeste ülesanne on murda ja vallutada olla nö Lõvi!
 
väike nõid 14. mai 2015, kl 19.45
naine võib võtta sellise mehe, keda ta ISE tahab, siis kui ta tahab. äkki sa ise tahad ....igat vastutulijat, et sellise nüansi sisse tõid? 99,9% naisi küll ei taha.
moosimadu 14. mai 2015, kl 19.48
just nii Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> pealesuruvad naised on ikka jube vaatepilt küll-na
> gu purjus naisedki! Naine peab olema kombekas, vik
> s ja viisakas. Meeste ülesanne on murda ja valluta
> da olla nö Lõvi!

Mida peavad tegema mehed, kes lõvi asemel on näiteks hamstrid?
Vanapoisimaterjal?
 
egajah 14. mai 2015, kl 20.01
ah, mis see murdja parem on, see on ka nõme ja häbematu. võiks olla lihtsalt julgem ning aktiivsem, algataja. aga hamstrid on kindlasti vanapoisimaterjal või mõnele võimukale eidele solgutamiseks sobiv.
 
no tore siis ju 15. mai 2015, kl 08.56
Mehed pidavat ju sead kõik olema, mes lõvid? Isast lõvi peetakse karjas vaid ühe asja pärast ja see pole teps mitte jaht. :)
 
vanamoodne 15. mai 2015, kl 13.34
kutsuge mind vanamoodsaks kuid leian et algatus ja initsiatiiv võiks ikka mehe poolt tulla kui ta ikka Mees on! Mehed on läbi aegade olnud vallutaja pool. Ei usu et need tänapäeva moodsad naised kes end meestele pähe määrivad väga õnnelikus suhtes oleksid. Mees tahab end ikka mehena tunda-naise algatuse puhul võetakse mehelt justkui munad maha. Mees peab saama jahti pidada-on ju ürgne jahimees.
 
arvab 15. mai 2015, kl 13.41
Kas näiteks üle 50 naisterahvad on ikka ihaldusväärsed jahitavad?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!