Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Kas naine ei tohi ise esimesena midagi teha vaid peabki ootama mehelt algatust ja initsiatiivi?
 
naine 28 15. mai 2015, kl 14.10
olen vanamoodsaga 100% nõus. tean oma väärtust ja ei tuleks üldse pähegi ise meestele järgi jooksma hakata, mees peab olema algataja ja asi siiani ka ilusasti toiminud, juba mitu head aastat korralikus suhtes.
 
to arvab 15. mai 2015, kl 16.38
kui nad Kersti Tootsi taolised milfid-cougarid on siis küll:)
 
mees 15. mai 2015, kl 17.09
Paljud bändimehed on välja toonud, et nad hakkasid muusikaga tegelema just seetõttu, et naisi saada st et naised end ise pakuks.
Naiste tagaajamisega on nii, et kui ta jookseb liiga kiiresti eest ära, siis loobud ja vaatad järgmist:)
 
lihtsalt uitmõtleja 15. mai 2015, kl 19.44
naine 28 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> olen vanamoodsaga 100% nõus. tean oma väärtust ja
> ei tuleks üldse pähegi ise meestele järgi jooksma
> hakata, mees peab olema algataja ja asi siiani ka
> ilusasti toiminud, juba mitu head aastat korraliku
> s suhtes.


Nii et ka selles pikaajalises korralikus suhtes peab sinu mees see algataja olema? Mind kohe huvitab, mismoodi pikaajalises suhtes see naise oma väärtuse ja jahimehe ja jahtimise värk välja näeb?

NB! Ja mis su väärtus siis ka on?
 
miks 15. mai 2015, kl 21.51
naine ei tohi jahti pidada? äkki naisele meeldib jahtida?
 
miks 15. mai 2015, kl 21.55
mõni naine äkki ei oska muud peale järgi jooksmise. jahtimine on muud, ei tähenda kellelegi enda kaela riputamist. rohkem fantaasiat!
 
nojahh 16. mai 2015, kl 16.43
Tundub, et paljude naiste väärtus seisnebki ainult oskuses eest ära joosta ja pipardada....mõni ime siis, et kord kättesaanuna mees ära tüdib ja mujale läheb....
 
Minu arust 17. mai 2015, kl 11.45
Et mehes hamstrit ära tunda, peab olema ise kindlasti ussi laadne nähtus.
Mehe algatusvõime puudumine tuleb ju ikkagi kodusest kasvatusest, kus kõik ette-taha ära tehti. Kui sa sellise projekti endale võtad, siis tuleb ka kohe sõnastada soovitud tulemus. Ja kui ei soovi ise ema rolli uuesti üle võtta, siis tuleb ka see kodus tegemata jäänud töö ise lõpuni ära teha ja mees vastu seina surudes otsustama panna, kas ta tahab täiskasvanuks saada või lohistab edasi.
Ebakvaliteetne isane troll 17. mai 2015, kl 12.47
Äkki mehe algatusvõime on seotud kuidagi müstiliselt sellega, et sa ei meeldi talle?
moosimadu 17. mai 2015, kl 14.20
"Et mehes hamstrit ära tunda, peab olema ise kindlasti ussi laadne nähtus"
Olge ikka realistid :D
Hamster hamstriga, emalõvi isalõviga, madu küülikuga ... Kui juba loomariigiga võrdlemiseks läks.
Mu meelest on tegelikult ju üsna ükskõik, mida teised arvavad, peaasi, et paarisuhtes mõlemad end õnnelikuna tunnevad. Muidu.. laseb kitseke end murda - mahvaldade meelest on kõik nagu peab, algatusvõimeline mees ja jahitav naine, aga õnne ei ole. Mis tähtsust omab liidetavate järjekord, kui võrdusmärgi taga puudub sõna "õnn"?
Ebakvaliteetne isane troll 17. mai 2015, kl 14.53
Moosimadu, kas sa oled õnnelik?
moosimadu 17. mai 2015, kl 15.50
Jah, ma olen õnnelik, ma olen üle kolmekümne aasta ühe ja sama mehega õnnelik. :D
 
oihh 17. mai 2015, kl 15.59
.. arvasin, et selliseid näeb tänapäeval ainult muuseumis.
palju õnne siiski, moosimadu! :)
moosimadu 17. mai 2015, kl 17.06
No ma ealt paras muuseumieksponaat ka. Sellest hoolimata ajavad mulle naeru peale kõik dogmad, mis määravad, mida ja kuidas peab käituma "tõeline naine" või "või tõeline mees".
Musta ja valge värvi vahel on tohutult pooltoone.
Ainult kahte värvi kasutades on elu lame.
Ebakvaliteetne isane troll 17. mai 2015, kl 17.09
Ei ole ju.
moosimadu 17. mai 2015, kl 17.33
Ebakvaliteetne isane troll Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ei ole ju.

Ei ole ju... misasi?
 
oihh 17. mai 2015, kl 18.13
muuseumiööl võiksid oma väljapaneku teha, moosimadu. 2 eksponaati ühe hinnaga. :)
a sinult pole keegi kunagi küsinud, et mis sinu sellise õnneliku pika kooselu võti siis just sinu meelest on?
ära pahanda, aga mind küll huvitaks. :)
moosimadu 17. mai 2015, kl 18.18
Mina ei usu, et on olemas üks ja ainus "võti", mis kõigile sobib. Muigamisi võib ju mõnikord öelda, et laiskus on ühes suhtes kinni hoidnud - kaks padulaiska inimest, ei viitsi ei tülitseda ega parema paarilise nimel ringi ajada, aga see pole ju tõsi. Eks sõnasta, mis on õnn? Või kirjelda, kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kõige õigem on äelda, et vedas.
Nii ongi.
moosimadu 17. mai 2015, kl 18.21
Aga tegelikult pole see ju praegu siinseks teemaks :D
 
oihh 17. mai 2015, kl 18.35
ikka küsisingi päris sinu enda võtit.
teemasse on ka, kuna küsimuse all on küsimus, et mida võib naine ja mida peab mees jne. kuna sa naine, siis täitsa teemasse.
"vedas" on hea vastus.
aga kahjuks metoodikaks ei sobi ja järgi teha raske. :(
rohkem ka müstikanurgakese rubriik ehk mõne jaoks...

kusjuures vastus "laiskus" sobib ka. konfliktilaiskust võiks keegi suhteguru jah, kuskil suure raha eest lõpuks õpetama hakata. :))
moosimadu 17. mai 2015, kl 20.06
Ma jään siis laiskuse juurde.
No kes see ikka viitsib igast jamast skandaali paisutada.
Tegelikult on ju teema see, et kas naisel sobib olla suhte algatamises aktiivsem pool.
Suur osa kommenteerijaist näib olevat veendunud, et naise asi on hästi ahvatleva moega nurgas istuda ja oodata, millal suur isane mees ta ära lohistab.
Naljakas.
Justkui oleks meie tegemisel kasutatud ainult kahte koogivormi: naistele õrna lillekese oma ja meestele lõvikujulist. Kõik "normist" hälbiv on hukkamõistu väärt (värve kokku hoidmata).
Naljakas. Tõepoolest.
 
mehe 18. mai 2015, kl 03.41
ülesanne ikka algataja pool olla-nö jahimees. No öelge mis naine see on kes end mehele pähe määrib?
moosimadu 18. mai 2015, kl 06.46
mehe Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ülesanne ikka algataja pool olla-nö jahimees. No ö
> elge mis naine see on kes end mehele pähe määrib?

Jajah, pooltoonideta maailm. On olemas jahtivad mehed (hea-hea) ja teiselt poolt on olemas pahad naised, kes ennast mehele pähe määrivad.
Lihtne maailm.
Sedasi on võimalik isegi elada, pooltoone nägemata.
 
Lill+lõvi 18. mai 2015, kl 14.37
moosimadu, mina olin oma suhtes ilmselt siis lõvilõug.
teine võimalus, et tiigerliilia. :))
 
no tore siis ju 18. mai 2015, kl 14.57
Kui mees ja naine teineteisele meeldivad ja teineteist ehk isegi armastavad, siis mis tähtsust on sellel, kumb neist on naine ja kumb mees? See on ju kurb, kui keegi peab kuskil nurgas üksi surema, sest talle on pähe taotud, et ta murda ei tohi või et ta on murdma kohustatud. :)
 
jahh 18. mai 2015, kl 18.52
nõus kl 03.41 -ga, mees peabki algataja pool olema ja mitte ainult alguses vaid peabki ise esimesena naisega kontakti otsima. ja see ei olegi mingi naine, kes ennast mehele ise pähe määrib. aga siin ju enamus sellised nö. lõdvakummileedid koos kommenteerimas, polegi midagi imestada.
moosimadu 18. mai 2015, kl 19.14
Lill+lõvi Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> moosimadu, mina olin oma suhtes ilmselt siis lõvil
> õug.
> teine võimalus, et tiigerliilia. :))


Just. Ja mõnikord on mees pisike sipelgalõvi.
mansion ghost 18. mai 2015, kl 19.30
sipelgalõvi?

Kui Sa juhtumisi tead mis elukaga tegu, siis...
passib see võrdlus mõne kullakaevurile.
moosimadu 18. mai 2015, kl 19.40
Pisike putukas, kes varitseb liivalehtris oma saaki. :D
Kuna siin osa daame peavad eluliselt vajalikuks, et mees oleks lõvi, kindlasti lõvi ja ainult lõvi, siis pakkusin seda elukat.
Kuigi ma saan su mõttest aru.
mansion ghost 18. mai 2015, kl 19.51
tegelikult ei saa Sulle seda võrdlust pahaks panna, kõiksugu paralleele saab võtta. Kui tahetakse "sipelgalõvi" siis hea tahtmise juures see ka leitakse ;)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!