Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Ringike ringis
 
kes ilma see ilma 15. september 2016, kl 18.54
mina oma 1.64 kasvau ja 52 kg juures pole ühegi alla 1.85 mehega kohtamas käöinud, kuigi ju sydamelt head...
mii et junnmakaak Alu oleks nagunii ju välistatud..lisaks kasvule muud parandamtud puudujäägid või ülejäägid, need, mis ta ellu ena ei kuulu, see on ju ülejääk?) ripkail lastega.
samasugune jupp iniseja on Sid, kah selline jhallikarvaline makaak punn.
aga küll on inisemist aeg ajalt.


alu teema on nõme, kuna kasvu nagu ei saa ise muuta. ses mõttes kas norm kasvuga naised peaks end laskma lühemaks saagida vä?
 
Päike tõuseb idast ja Alu rootsimaalt 15. september 2016, kl 18.56
samasugune absurdväide, kui et kas oleks parem, kui päike tõuseks läänest.

pole nagu mõtet.
 
Alu 16. september 2016, kl 10.45
Teema oli tegelikult väide, et lyhikesel ja saledal naisel on võimalik meeldida rohkematele meestele. Teemast sai aga kibestunud naiste lahmimine, sest erinevatel põhjustel pole meestel nende vastu huvi. Irw
 
irw 16. september 2016, kl 10.52
see ongi meie hermese koti värdnaine, kes sõimleb ja solgib teemasid: mina oma 1.64 kasvau ja 52 kg juures pole ühegi alla 1.85 mehega kohtamas käöinud, kuigi ju sydamelt head...

käi aga edasi kuni veel lühemaks kulud, ei taha sind keegi:DDD
 
no ja tee järele 16. september 2016, kl 17.17
ja kes sul eemine keelab siis nagu 52 kg kaaluda?
irw. klounid.
järsku läheb ka tuju paremaks?
mina olen väga rahul oma kaalu ja kasvuga. see ju eesti naise keskmine kasv..
 
Alu 16. september 2016, kl 17.18
mulle mugavuspagulasena siiski sobiks pisike naine, see 1.64 on ilmselgelt liiga pikk.
 
Sid. 16. september 2016, kl 18.22
Nonäed, mida me pärakasilma kohta kõike teada saame lisaks sellele, et tal vakstust hermese kott. :) Seda, et ta on üks pisike jupats (mida 164 cm kindlasti on), et ta on 36 aastat vana ja 52 kg raske. Neile viimasele kahele numbrile võib vabalt 10 juurde liita, sest naistel käib reeglina ümardamine 10 võrra alla ja teades, kuidas pärakasilm siin vanust on varem interpreteerinud, siis ehk rohkemgi. Miks ta aga Delfi foorumis viimase 10 aasta jooksul tutvuda pole suutnud (vaatamata pidevatele ponnistustele), tuleneb tema pärakasilmsusest. Kuigi numbreid võib netti paisata suvalisi, siis pärakasilmset iseloomu ei peida kuskile, see kleepub nagu tatt külge ja ilmselt pole just liiga palju mehi, kes end määrida tahaks.
 
eelmisele 16. september 2016, kl 20.36
kas need numbrid meenutavad kedagi?
 
eniveis 16. september 2016, kl 21.51
mis on pärakasilmsus?

aga kui ma praegu mõtlema hakkan mul ei ole meingeid eelistusi naiste suhtes, mõned meeldivad, kohe, näo poolest, mõned mitte. mõõdud?
 
aga iseloomujoonte poolest 16. september 2016, kl 22.00
ma paistan kalduvat pigem sinna kus mulle meeldivad ohmud naised, pisut opakad (natuke minusuunda), kindlasti mitte tugevad, enesekindlad, ülbed nee not for mee
 
Sid 17. september 2016, kl 01.20
pärakasilm on muidu mu venelane, kel vanust 60-ne ligi. pildidki olid ju minuga koos võetud.
Hellitusnimesid on ju palju, minu omal on hellitusnimeks pärakasilm.. ja täiesti ajab asja ära.
 
Sid. 17. september 2016, kl 16.14
Sid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> pärakasilm on muidu

Sa, pärakasilm, oled nii nunnult lihtsameelne, kirjutades minu või alu (või suvalise teise) nime alt. Ikka selline lasteaia tasemel jutt ja samade fraaside kordamine lõpmatuseni. Aga jah, selle pärakasilma oled sa ise endale välja mõelnud ja nüüd sa selle nime alla jäädki. Makaak on siiski liiga ilus ja intelligentne loom võrreldes sinuga. ;)

PS. Ma tean, et poole tunni pärast oled sa jälle foorumis ja kukud siin oma lapse lalinaga vahutama, aga see ongi vahva, nagu igasugune laste tegemiste jälgimine. Pärakasilm. :D
 
Sid 17. september 2016, kl 17.24
hästi kahju, et oma vanast naisest halvasti kirjutasin, tal ju veel kasutuskõlblik kyll. nii et vabandan.
 
Sid. 17. september 2016, kl 17.56
eniveis Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mis on pärakasilmsus?

Pärakasilmsus on ühe lotendava vanamuti piiritu enesekiitus ja teiste maha tegemine avalikus foorumis. Rõlge suupruugiga ja muidu ebameeldiva käitumisega inimene.

Aga ma pean kurvastusega nentima, et panin tervelt 20 minutiga pärakasilma vastuse ajas mööda. Võib-olla ta kannatas kõik need 20 minutit (nagu pissihäda), et mulle mitte vastata, aga lõpuks sai ikka kannatus läbi ja nii ta mulle ikkagi vastas. Tore on vaadata seda lolli loomakest tema abitutes püüdlustes keegi välja näha. :D



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Sid. 17.09.2016 17.56.
 
siseinfo 17. september 2016, kl 20.21
Sid. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Nonäed, mida me pärakasilma kohta kõike teada saam
> e lisaks sellele, et tal vakstust hermese kott. :)
> Seda, et ta on üks pisike jupats (mida 164 cm kin
> dlasti on), et ta on 36 aastat vana ja 52 kg raske

lisaks vakstukotile on pärakasilmal ka väljaveninud pärakas.
kõik elevant Tantori süü, kes topib omaa jämedat lonti igale poole.
vanust on tädil turjal 63 aastat, tagurpidi lugedes 36, irw.
facebooki piltide järgi pakuks kaalu kuhugi 100 kg kanti. ainuüksi paks pèrse kaalub oma pool tsenterit, lõualott vähemalt 10 kilokest.
 
hahh 17. september 2016, kl 21.07
Olen ise tähele pannud, et väikesed ja kurvikad naised on paljude meeste lemmikud. Mitte paksu kõhuga, vaid rindade ja puusaga või muidu saledad, aga sportvõimleja treenitud kehaga, suurte tuharalihastega. Muidugi on igal inimesel isiklik maitse ja naistel ongi raske aru saada, et meestele meeldivad igasugused erinevad naised, sest naised ise teisi naisi selle pilguga ei vaata. Mehed kirjeldavad internetis, kuidas nii paksud, pikad, peenikesed kui ka lühikesed naised on nende jaoks erootilised, sest naise keha on erootiline nende jaoks. Ok, ekstreemselt paksud ja anorektilised on ehk äärmuste maitse, aga kõik, mis sinna vahele jääb, kõlbab küll.

Väikesed vibalikud kitsaste puusadega naised tegelikult ei olegi suurte meeste seas nii populaarsed, kui võiks arvata. Mõtlen just nn 12 aastase poisi kehaga naisi pikkusega u 150cm. Esiteks neid ikka niisama lihtsalt ei leia, teiseks, visuaalselt meeldivad paljudele meestele pikad jalad. Teine asi, kui mees ise on lühike ja peenike.

160-170cm on keskmine pikkus, mitte lühike. Lõuna-Euroopas on see juba pikk.
 
Alu 17. september 2016, kl 22.49
Sidi hakkab dauni syndroom piinama. peab tohtrina koguaeg ise rohtu manustama. hea, et veel õuest värsket saab...
aga vana mujalt paljupruugutud vana naist päraksilmaks helliatvalt kutstusda, see on tase.
klounid. irw.
 
Sid 17. september 2016, kl 22.53
mu pärakasilmast pildid koos minuga on jah ebaõnnestunud. paistabki pildilt 100 kg olevat. kurat, lamisema võtab.
 
Agnes 17. september 2016, kl 22.57
mina ka olen seda sidi pärakasilma näinud temaga koos. Vanust ongi tädil ju 60 ligi, nii nagu ka piltidelt näha oli. ja kaal siiski ehk 95kg?
 
miks sa nii teed? 20.21 18. september 2016, kl 00.37
siseinfo Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sid. Kirjutas:
> --------------------------------
> -----------------------
> > Nonäed, mida me pärak
> asilma kohta kõike teada saam
> > e lisaks sellel
> e, et tal vakstust hermese kott. :)
> > Seda, et
> ta on üks pisike jupats (mida 164 cm kin
> > dla
> sti on), et ta on 36 aastat vana ja 52 kg raske
>
>
> lisaks vakstukotile on pärakasilmal ka väljav
> eninud pärakas.
> kõik elevant Tantori süü, kes t
> opib omaa jämedat lonti igale poole.
> vanust on
> tädil turjal 63 aastat, tagurpidi lugedes 36, irw.
>
> facebooki piltide järgi pakuks kaalu kuhugi 10
> 0 kg kanti. ainuüksi paks pèrse kaalub oma pool ts
> enterit, lõualott vähemalt 10 kilokest.
----------------
miks sa vana naine, siis teise mehe vanast naisest nii inetult kirjutad? sa ikka oled selle sidi pärakasilmapeale lihtsalt kade.
 
kõrvaltvaataja 18. september 2016, kl 01.45
Viimasel ajal on foorum täiesti loetamatuks muutunud. Pidevalt vaieldakse mingitel isiklikel teemadel, kas makaak, pärakasilm, Hermese käekott, sid, alu,kurjam ja jumal teab, kellest veel. Keegi siin pole makaagi nime all kirjutanud ja ausalt mina ei tea ega viitsi analüüsida, et kellest käib jutt. Võiks püsifoorumlaste teema teha, et mujale oma makaagi-koti-päraku jutte mitte püstitada. Iga teema läheb praegu läbuks kätte.

Pikkusest nii palju, et keskmine eesti naine on 165cm pikk ja keskmine mees 180cm. Naljakas on lugeda, et neid lühikeseks peetakse, sest tegu on keskmistega. Sest nad pole modellilikult pikad? Ega see, kui sa seltskonna pikim pole, ei tähenda kohe lühikest.
Lühike mees on ehk 165 cm ja naine 150cm, mis on jällegi mõnes teises riigis täiesti tavaline pikkus. Et meeste ja naiste keskmised pikkused on erinevad, siis igale leiab midagi, lihtsalt päris kõiki ei saa.
 
sünnitaja tohter Sid 18. september 2016, kl 02.06
no makaagi ja pärakasilma sünnitaja on siiski ka tohtrina esinev Sid. need vana mehe probleemid, mida foorusmisse paisatakse on tõesti kurvad.
Agne Tamm 18. september 2016, kl 02.11
Kingade asemel tuleks mul k@ia mustade v6imlemissussdega! Olen 190 naine XY Suvel pl@tudega!
Agne Tamm 18. september 2016, kl 02.16
Kuidas saab Y kromosoom naise sisse? Ei usu seda!
Agne Tamm 18. september 2016, kl 02.18
V6i peaksin kandma pastlaid!
 
pepumakaagile 18. september 2016, kl 11.11
Alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sidi hakkab dauni syndroom piinama. peab tohtrina
> koguaeg ise rohtu manustama. hea, et veel õuest v
> ärsket saab...
> aga vana mujalt paljupruugutud v
> ana naist päraksilmaks helliatvalt kutstusda, see
> on tase.
> klounid. irw.

ah see on siis dauni sündroom, mis sind sunnib sidi ja alu nime all kirjutama. hea, et ütlesid. muidu nagu jäi mulje, et pärakas sügeleb sul veel elevandi londist. irw.
vana oled sa küll, juba 63 aastat. see pole naljaasi .
aga kes sind palju pruukis, peale Tantori londi? Sidi astraalkeha käis öösel peppu nùssimas vä, peale seda kui oli su peesse saatnud netis? double irw.
 
kumb sa nyyd siis oled? 11.11 18. september 2016, kl 17.11
kas sa oled see uluv agnes või punapea? veel oli ustav jünger sidil ka Lehm Lesk, aga tema oli lühiajaliselt.

ses mõttes siiski Agnes? delfi õrn lillke? irw, kloun, vana, kuif äravisatud...
ei saagi angu äravisatud naise murest aru...
 
Agnes 18. september 2016, kl 17.40
ikka agnes olen 11.11 kirjutaja. ma hästi vabandana pidevalt.
 
Alu 19. september 2016, kl 09.18
"Olen ise tähele pannud, et väikesed ja kurvikad naised on paljude meeste lemmikud. Mitte paksu kõhuga, vaid rindade ja puusaga või muidu saledad, aga sportvõimleja treenitud kehaga, suurte tuharalihastega"

Ei tea kyll yhtegi meest, kellele lemmikud oleks pisikesed trullid suure tagumikuga:)
 
Pepuvahemärkus 19. september 2016, kl 09.44
Alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> "Olen ise tähele pannud, et väikesed ja kurvikad n
> aised on paljude meeste lemmikud. Mitte paksu kõhu
> ga, vaid rindade ja puusaga või muidu saledad, aga
> sportvõimleja treenitud kehaga, suurte tuharaliha
> stega"
>
> Ei tea kyll yhtegi meest, kellele le
> mmikud oleks pisikesed trullid suure tagumikuga:)

väikse vändaga meestele pisikesed lapsekehaga mùnnivurrid. norm meestele naiselikud naised;)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!