Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Ringike ringis
 
Alu 19. september 2016, kl 10.26
Jah, palun väga, norm. juppnaised suure ja treenitud tuharatagumikuga. Teie järel seisavad mehed järjekorras nagu lattaed kahelpool väravat. Irw
 
norm pepuga, mitteliliput naine 19. september 2016, kl 16.39
Pepuvahemärkus Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Alu Kirjutas:
> ---------------------------------
> ----------------------
> > "Olen ise tähele pannu
> d, et väikesed ja kurvikad n
> > aised on paljude
> meeste lemmikud. Mitte paksu kõhu
> > ga, vaid r
> indade ja puusaga või muidu saledad, aga
> > spo
> rtvõimleja treenitud kehaga, suurte tuharaliha
>
> > stega"
> >
> > Ei tea kyll yhtegi meest, kell
> ele le
> > mmikud oleks pisikesed trullid suure t
> agumikuga:)
>
> väikse vändaga meestele pisikes
> ed lapsekehaga mùnnivurrid. norm meestele naiselik
> ud naised;)

Näha on, et Alu tunneb and alati puudutatuna, kui jutt vända suuruseke läheb, irw.
 
Alu 19. september 2016, kl 16.41
kuna ise olen niru kehaehitusega, siis mul on ka väga kitsas voodi. mugavuspagulasena piisab, aga sinna mahuks vaid mõni pesulaua tyypi naine, tissitu ja tussitu..
 
aga mis sul sellest, Alu makaakkloun? 19. september 2016, kl 16.44
Alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Jah, palun väga, norm. juppnaised suure ja treenit
> ud tuharatagumikuga. Teie järel seisavad mehed jär
> jekorras nagu lattaed kahelpool väravat. Irw
-----------
pole keegi siinsetest aru saanud, mis osa sinust nagu meest peaks meenutama?
 
Varvara-Varia 19. september 2016, kl 17.02
Lükka nüüd oma anaalicopypaste kah sisse, Ps. äikoke.
 
koopiad 19. september 2016, kl 17.05
kas see teeks nagu Alu riistavarst kah koopiad? ei usu.. on nagu on..
 
Agnes 19. september 2016, kl 18.23
mina ei toksi Alu juppi. ta on mugavuspagulane Rootsis, kuidas mina sinna saan? Alu ikka valetab.
 
pikk ja tüse naine 20. september 2016, kl 11.30
Alul selles mõttes õigus küll, et väiksemakasvulisel ja saledal naisel ( mitte aga liiga pisikesel ja liiga kõhnal)on palju suuremad võimalused end ilusti riidesse panna, ilusamaid kingi saada, parem välja näha jne. Aga jätkusuutlikkuses olen eri meelt. Ma nimelt pean jätkusuutlikuks seda, kui naine saab lapse(d). Oma geenide edasiandmises ei ole küll erilist vahet suurel või väiksel naisel ( tingimusel, et mõlemad naised on siiski terved, mitte haiguslikult rasvunud või ebanormaalselt väikesed). Küll ja küll on näha neid priskemaid ja pikka kasvu naisi, kellel rohkem kui üks laps. Ju nad siiski on kellegile atraktiivsed piisavalt tundunud. Vastasel juhul meil lihtsalt ei olekski enam eriti palju pikki naisi (looduslik valik oleks nad välja praakinud).
 
Alu 20. september 2016, kl 13.19
Justnimelt, kõik naised on kellegile atraktiivsed. Isegi mingi rasvunud vaal võib olla kellegile atraktiivne. Missiis, et see keegi elas 18 sajandil ja gröönimaal.
Teema sellest oligi, et lyhike ja sale naine on nn. universsalne, ta võib kõigile meeldida ja on ajas ka meeldinud.
 
hahh 21. september 2016, kl 12.05
Kus ma ütlesin, et meeldivad paksud väikesed naised, kellel on suur perse? Ikka liivakellafiguuriga, normaalkaalus. Sellistel on kõige lihtsam mehi leida, sest kõik mehed ei ole väga pikad.
Väikese poisi kehaga väga kõhnad naised meeldivad peenikestele ja/või lühikestele meestele, aga 1.90 musklis mees on sellisega nagu pedofiil lapsega.

> Alu Kirjutas:
> ---------------------------------
> ----------------------
> > "Olen ise tähele pannu
> d, et väikesed ja kurvikad n
> > aised on paljude
> meeste lemmikud. Mitte paksu kõhu
> > ga, vaid r
> indade ja puusaga või muidu saledad, aga
> > spo
> rtvõimleja treenitud kehaga, suurte tuharaliha
>
> > stega"
> >
> > Ei tea kyll yhtegi meest, kell
> ele le
> > mmikud oleks pisikesed trullid suure t
> agumikuga:)
>
 
Alu 21. september 2016, kl 13.29
Arumaisaa, miks just liivakellade meestele meeldimist peab toonitama?? Ei tea kyll ainsatki meest, kelle huvi oleks naise järele, kes on meeter viiskymmend viis ja kel on suured tissid, vähe peenem keskkoht, suur tagumik ja paksud kintsud tikkudest sääremarjade otsas. Unistage edasi, näost ymarad.
Väikese saleda naise all on kyllaltki palju niisama ilusa tagumiku, lameda kõhu ja väikeste tugevate rindadega naisi, kes sobivad igale mehetyybile ja on seega potensiaalsed järeltulijate saajad. Ehk siis need naised kes jäävad liivakellade ja kondise poisikeha vahele:)
 
ega sa siis mees pole`? 21. september 2016, kl 16.49
Alu, misasjast sa mehe tunnustega oled.?
Kui kõik ühtetüüpi naised igale mehele sobiks, siis vaid nagu sellepoolest, et augud on täpselt samasugused kui teistelgi. muus osas tuleks siis nagu läbiviia kloonimist?

Alu näeb ju ise, et tema peenikesekondiga lame kere, pigem lühike kui pikk, ei sobi ju ka igale naisele. ei tõmba käima ...

maailmade mitsmekesisus.
 
pundarmees Alu 21. september 2016, kl 17.14
ega piske kõhna pundarmees ei saagi ju naisi...
pärakapärdikuid ehk?
 
alu valikud 21. september 2016, kl 17.29
kuule pärakasilm ,su mõõdud ju sobivad alule , aga miks ta sind isegi näha ei taha? kas pärakas sama suur nagu hermese kott?
 
eks sa kysi sidilt 21. september 2016, kl 17.44
sidl oli mingi vana pärakasilm, sobib ärapruugitult ka alule.
 
punapea 21. september 2016, kl 17.46
Alu jah ütles, et olen vana paks naine.
ega midagi teha polegi, isegi Sid ütles ära, kuigi lubasin ustavalt teenida.

muidu olen heh ka.,
 
Punapea 21. september 2016, kl 17.58
arvestades mu esinemissagedust, ma ise olen Alu teksti kirjutaja ka, või vastupidi. nii lolli naist ei saa ju eksisteerida..

aga lastega mehid olenemata kehakujust, ei oma kohtingumaterjalina mingit väärtust, isegi hermese kotita.
nii et ses mõttes saavad alud ja sidid alati minema visatud.
 
kolme postituse maagia 21. september 2016, kl 18.18
kuule pärakasilm ,miks sa alati kolm postitust erinevate nimede alt kirjutad? kas arvad ,et muidu ei torka silma? sry pärakasse
 
torkab silma? 21. september 2016, kl 18.22
millega alu sulle nüüd silma torkas? et kirjutab heh. ja punapea ja alu nime alt?

ega see ikka heremese kotti nagu ei too talle ju. ilusad mudelid olemas ka rikastele meestele.
 
Alu 21. september 2016, kl 19.50
Kas liivakelladel läks katus sôitma nyyd vôi? Kôigi meeste meeldimise ärevus peal?
 
alu viiner unistab sardelliks kasvamisest 21. september 2016, kl 23.28
Kas alul läks katus sõitma, et ükski kondine pesulaud ega saledate säärtega liivakell tema peale ei märgu? Kurb on vana mikronoku eluke, misteha.
 
Alu 21. september 2016, kl 23.38
Ikka mure minu riista yle, kahju kohe delfitaridest. Lohutuseks vôin öelda, et muidu läheb ja tuleb tal endiselt hästi ning siinsete kaunitaride jaoks on ta täiesti nähtamatu. Peate leppima kättesaadavate viinerite vôi sardellidega, kes liivakelli tahavad:)
 
alu kolm mina 21. september 2016, kl 23.52
nüüd siis ongi selge, et alu kirjutab nii heh. kui punapea tekste, liskas enda omadele. kolm vaatenurka. irw. üks juhmakam kui teine ja kolmas.

oma tilli võid endale kaela riputada. ei ole nagu huvilisi ju 10 aastat esinenud.. irw. kloun ikka.
 
igat rämpsu tõesti ei vaja 21. september 2016, kl 23.54
igat ennast inimrämpsuks ja jaäänuseks meeste turul ise nimatatud meest tõesti ei saa ju tahta.
 
Lôualott 22. september 2016, kl 00.51
Ega igale molule tôesti oma lotti näole anna. Väärikas ikkagi, sobib Hermese kotiga komplekti, ripub kaelas 24/7. Pakkjalad all ja liivakell pôues.
 
Lõualott Alu molus 22. september 2016, kl 01.11
teeebki tema õnnelikuks ja tänulikuks maailma vastu. lihtne ju. irw.
Hea, et ta sellest ise ikka räägib.
 
hahh 22. september 2016, kl 08.55
Treenitud tuharalihas ei tähenda tingimata seda, et naisel oleks hiigelsuur perse.
Isegi internetis otsides ei leia eriti palju poisi kehaga võimalikult väikseid naisi, sest keegi peale pedofiilide ja väikeste meeste neid ei ihalda.
Omast kogemusest olen märganud, et meestele meeldivad tõesti normaalkaalus pisikesed naised, kellel on pisut figuuri. Mitte jällegi Kim Kardashiani või isegi Marilyn Monroe tase, aga oma pikkuse juures on nad näiteks minust vormikamad (olen keskmise pikkusega, aga saleda kehaehitusega - kusjuures vahe polegi pekis, vaid selles, et isegi mu rinnakorv ja käte ja jalgade kondid on peenikesed)
 
Alu 22. september 2016, kl 09.48
Isegi internetis otsides ei leia eriti palju poisi kehaga võimalikult väikseid naisi, sest keegi peale pedofiilide ja väikeste meeste neid ei ihalda"

Jällegi mingi liivakellade soovnägemus. Muidugi neid naisi ei leidu, sest need naised on kõigi meeste jaoks ja neil puudub vajadus poseerida pardinokk suuga mingitel saitidel nagu flirtic vms.
 
no tõesti 22. september 2016, kl 10.33
On alles arvamine mõnel siin, irw, et normaalsed väikesed naised on ainult pedofiilide ja väikeste meeste päralt. See ei näita muud, kui rahulolematust enda kehaga ja kadedust tahetute suhtes:D
 
Alu 22. september 2016, kl 11.19
Prygimäelt koju tulles oli yhel tibil ikka selline perse, et oi raisk. Pidin kõnnitempot mitmekordistama, et tal ikka sabas pysida. Kahjuks ta keeras ruttu kõrvaltänavale, aga sitaks kõva oli:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!