Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Ringike ringis
 
Mhh 22. september 2016, kl 13.54
Normaalne mees ongi kolmnurk (laiad õlad, kitsas puus)ja naine liivakell (peenem piht võrreldes rinna ja puusaga).

Mida siin halvustada ja maha teha?
Oleme nii lihtsalt loodud.
 
jah lihtne 22. september 2016, kl 14.39
et kui oledki lihtsalt paks naine, siis söö aga tagumik kõhust suuremaks ja oledki valmis liivakell meesteahvatlus. irwwww
 
tilliga pesulaud 22. september 2016, kl 17.01
no mugavuspagulane alu on siiski vastavalt enda eelistustele pesulaud, pehme tilliga. nii, nagu talle meeldibki.
 
mis sellise teema mõte muidu nagu oleks? 22. september 2016, kl 17.05
mis alul sellise teema mõte nagu muidu oleks? klikke koguda ja sentides makstud saada?
 
laia pöia ja persega penskar 22. september 2016, kl 17.07
no delfi naiskad on vastavalt enda eelistusele tursunud liivakellad nagu parata pole ka midagi.
 
Alu, 17.07 kirjutaja 22. september 2016, kl 17.08
jah, ma kohe jaksan olla ka vana laia pöiaga penskar. juskui see teeks mu kondise pesulauakere paremaks. Kolmnurkse kehaga mehed on mulle kättesaamatud.
 
Alu parandab ära 22. september 2016, kl 17.12
laia pöia ja persega penskar Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> no delfi naiskad on vastavalt enda eelistusele tur
> sunud liivakellad nagu parata pole ka midagi.
------------
alu kirjutab nii, nagu kavatseks ta kõik naised ära siluda,kõik üleliigse ära lõigata? noaga? nagu temast sõltuks midagi ka mugavuspagulasena. irw. kloun.
 
Variale 22. september 2016, kl 17.12
Lõbus ju, ise kirjutan kõigi nimede all, ise vastan ja ise tunnen rõõmu meeldiva suhtluse üle.

Muhv kirjutas samuti iseenesele kirju ja näe, kui nunnu ta on.
 
mis mõte teemal on 22. september 2016, kl 17.31
aga mis mõte on paksul räuskaval mutil? et nagu viime maailma ilu maarjamaade karjamaadele ja kolmnurksed mehed ei pea enam ringi ekslema? Irw
 
Pedro Alex 22. september 2016, kl 18.01
Tere, olen Pedro Alex, eralaenu laenuandja, kes annab elu jooksul võimalus loan.Do teil on vaja kiiret laenu kustutada oma võlga või vajate kapitalilaenu parandada oma bussiness? Kas olete poolt tagasi lükatud panga ja teiste tootvad ametid? sa vajad konsolideerimise laen või hüpoteek? Vaata enam, sest me oleme siin kõik oma rahalisi probleeme minevikus. Me laenata raha üksikisikutele, kes vajavad rahalist abi, mis on halb krediidi või vajavad raha, et maksta arveid, et investon äri 2% intressi rate.i soovid kasutada seda keskmise teile teatada, et me muuda usaldusväärne ja soodustatud assistanceand on siis pakkuda teile loan.So meiega täna e-posti teel: (servicemacrofinance@gmail.com) Kauem detail !!!
Personal Loan:
Business Loan:
Auto Loan:
Hermese koti Loan:
 
õnn ka mugavuspagulasele Alule 22. september 2016, kl 18.38
Alu võiks ju kotiostuks eelmisest pakkujast laenu kysida. ikka oleks ju uhkem metroos sõita.
 
17.31, Alu olen 22. september 2016, kl 18.41
Alu muidu olen ja polegi mõtet selle teema tegemisel, pole olnud ka, sest vana mehe kere on lame makaagi pesulaud, mitte kolmnurkne.
vana kah, sellpärast lähebki lamedaks see kere.
 
lõualotiga vaalakell 22. september 2016, kl 18.50
mehed vaadaku parem tõelisi naisi, kelle kere on delfis persetamisest ja alu sõimamisest nagu kuppelmaastik kahe suure mäe ümber. aastad annavad siin ainult toekust juurde ja vaatepilt on hingemattev.
 
18.41, pärakasilm olen 22. september 2016, kl 18.52
pärakasilm muidu olen ja polegi sellest teemast aru saanud, sest ega lottlõug, pakkjalad ja laperdav kõht sellest lamedamaks ei muutu, kui siin lämisemas käin. vana ka juba, 63.
 
Alu 18.52 22. september 2016, kl 18.54
ma kirjutan inetult ka Sidi pärakailma nime alt. 18.52.
ma väga vabandan, see koristamine rootsis rikub nagu iseloomu. õudselt
 
Aluga juhtus siis nii:.. 22. september 2016, kl 18.58
lõualotiga vaalakell Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mehed vaadaku parem tõelisi naisi, kelle kere on d
> elfis persetamisest ja alu sõimamisest nagu kuppel
> maastik kahe suure mäe ümber. aastad annavad siin
> ainult toekust juurde ja vaatepilt on hingemattev.
--------
vabandust siis, et sai teda nagu vanaks meheks peetud, kuigi pehme tilliga.
 
pärakasilm 22. september 2016, kl 19.29
vabandust siis, ma ise arvasin et olen vana naine, aga siis läksin naabrimehe ukse taha ja küsisin mik'ku, aga tema ütles, et lehmadega ei kepi!
 
Linnarebane 22. september 2016, kl 19.32
Minu meelest leiab igaüks endale oma. Vaata kasvõi natuke poes ringi. Mitte just kuigi saledad naisinimesed kõnnivad reipalt ringi, meesinimene kaasas. Ostlevad rahulikult, polegi aega kellegi pekilasu joonlauaga mõõtma minna. Pseudoprobleem. Lähme nüüd edasi.
 
lottlaga vaalakell 22. september 2016, kl 19.45
pseudoprobleem, kui lott on rindadeni, need omakorda nabani ja midqgi selga ei lähe, et ometi kordki välja saaks minna? Vahet pole, 10a pole keegi tahtnud kutsuda ka, istun igavesti 200 ruudu peal ja 36 aastasena.
 
siis sul läks ju phasti? 22. september 2016, kl 19.57
sa alu teksti tootja, sul läks ju siis pahasti. järsku maksavad sulle selle pläkutamise eest natukenegi?
 
lottlõuaga vaalakell 22. september 2016, kl 20.12
mule ei maksa keegi, kahesaja ruudu eest maksta pole millegagi. kott on ka räbalateks ja selga midagi panna pole. istun siin ja sõimlen eri nimede alt aja täiteks, 10a pole keegi näha mind tahtnud
 
jah sul läks pahasti 20.12 22. september 2016, kl 20.30
kes 36 aastase abielus. heremese kotiga naise maja koristab, ei peaks ju sulle muret valmistma.

ja miks sa lõualoti endale said? kas harjavarre sügamisest. usin koristaja ikka koristab seda 200 ruutmeetrit, mitte ei plääguta delfikas, selle eest sulle palka ei maksta ju?
vaata, video ka töötab, pärast saad tööandjalt pärakasse, tööandja aja ja raha raiskamise eeest. nii saad endale ka pärakasilmad.
 
ära teda ärrita 22. september 2016, kl 21.07
varsti on siin annaaliõpetuse kopipeist ja ps.
Äiko marutab jälle.
 
Alu 22. september 2016, kl 21.14
mind ei tasu ärritada jah.
 
Sid. 22. september 2016, kl 21.51
jah sul läks pahasti 20.12 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kes 36 aastase abielus. heremese kotiga naise maj
> a koristab, ei peaks ju sulle muret valmistma.

Nii loogikavaest inimest, kui sina, pärakasilm, ei ole minu silmad veel trehvanud. :D
See 10 aastat, mis sa abielus väidad end olevat, saad sa abielus olla vaid Delfi tutvumisfoorumiga, kus sa juba enne minu aega oma tutvumismaterjalist ja püstikusejatest lällasid.
Kui sa väidetavalt oled praegu 36, siis foorumisse sattudes pidid sa olema minimaalselt 26. See on aga selline vanus, kus neiu (isegi mitte naine veel) saab endale lubada ikka igasuguseid mehi, kui ta just viimane peletis ja nõia iseloomuga ei ole.
Hermese kotist ja 200 ruudusest majast ma ei hakka parem rääkimagi, neist asjadest pole sul suuremat aimu. Mu maja on ikka jupp maad suurem, kui 200 ruutmeetrit ja ma tean väga hästi, mis selle haldamine endast kujutab. Loomulikult saab ka majas vegeteerida, lagastada ja foorumis 24/7 passida, aga see ei ole jätkusuutlik.
 
Sid 22. september 2016, kl 22.14
ma üldiselt vaatan, et oma osmiku koristaud saan.
tõesti pole aimugu, kuidas teised endale koristajat lubada saavad..

muidu kadedus ei lase 36 aastast naist rahule jätta, kui ise pean mingi norras usinalt ärapruugitud pärakasilmaga läbi ajama.Pärakasilm on siiski ligi 60. läks kogemata segamini see 36 aastat..
 
punapea 22. september 2016, kl 22.45
sidil on kerge autism, sellepärast jäävadki peenemad nüansid tekstides tabamata..
Agne Tamm 23. september 2016, kl 10.01
Kuidas tisse pikemaks venitada?
 
Alu 23. september 2016, kl 11.19
Irw. Mida see maja suurusega hooplemine siin nagu andma peab? Lugupidamist ja aupaistet, tunnustust või? Ja ainult yks maja...mage ju omamishulluses eestlase kohta:D

Muidu aga on asunud mingi paks naine võitlusse ilu etaloni eest, loopides myrginooli siledate ja saledate suunas. Kohe et ykski õige mees ei vaatagi selliste poole. Vaatab ikka kyll. Isegi vägistajad vaatavad. Umbes et kyll oleks taolist hea panna, muretsedes, et äkki läheb pooleks. Aga ei. Vägistatuks saavad nad ise, sest vibalikul naisel on võhma ja pealehakkamist ning tahtmist hullu moodi. Paksuke seevastu vetrub aga niisama natuke vastu, varsti on toss väljas, yleni higine ja võid ennast niisama ta vastu soojendada. Paljud mehed samas seda tahavadki, diivanil istuda ja presidendi valimisele vms kaasaa elada. Selleks on paksuke hea. Vaalade kohta ei tea, ehk mõnel teisel ok kogemusi.
 
suuruse näitaja 23. september 2016, kl 16.42
ei ole ka aru saanud meestetst, kes suht suurt maja omades ja seda pidades sexuaalse rahulduse saavad. koristama hakates kohe till kõva.sest mingi mõte peab ju olema pidevalt koristamisest rääkida?
Sidi tekstide säravaimad hetked..


et sellepärast siis ongi maja ärastatud, erastatud, omastatud, saadud muidu...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!