Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
"Aga sa oled ju naine!"
 
Väsinud naisinimene 16. september 2016, kl 13.34
ehk siis meeste arvates ideaalne põhjus, miks jätta naine kõigi kodutöödega üksi ja ise minema minna. Näiteks sõprade juurde. Kui aga naine tahab sõbrannadega kordki kuus kokku saada, siis küll on hunnik nõusid vaja pesta, aknad mustad, lehed riisumata. Ja mehel kukuvad käed küljest ära!! Ikka ja endiselt on mehed nannipunnid, kes midagi teha ei viitsi. Lubavad homme, ülehomme, kuni kuu aega ja siis peab ikkagi naine kõik üksi ära tegema ja imestatakse, miks tal selg valutab...
 
Esopus Spitzenburg 16. september 2016, kl 13.45
Said hinge pealt ära, ehk hakkas kergem?:)
Tegelt võidki ju need nõud pesemata jätta ja lehed riisumata ning kord kuus sõbrannadega kokku saada. Enamus kodutöid on sellised, mille tegemata jätmine või edasi lükkamine ei põhjusta maailma lõppu.
 
Alu 16. september 2016, kl 13.50
Aga sa oledki naine!! Mees käib tööl ma eeldan ja mis häda sul on 10 tundi vaaritada-koristada-pesta? Ei jõua? Hakkad jõudma kui mees sinusuguse laisa naise juurest ära kolib.
 
to Alu 16. september 2016, kl 13.53
Aga kui naine ka 10 tundi palgaööd teeb ja peab siis veel 10 tundi kodus vaaritama, kas see on õiglane?
 
Alu 16. september 2016, kl 13.56
Aga kui naine ka 10 tundi palgaööd teeb ja peab siis veel 10 tundi kodus vaaritama, kas see on õiglane? - jah on, sest ta on naine, nagu ta ise ütles!
 
muidugi 16. september 2016, kl 14.05
selline võibki ära kolida. kes sellisega elaks?
 
oo jah.... 16. september 2016, kl 14.17
....nii kurb kuulda. Reeglid on Teil kodus siis paika panemata. Võrdselt tehakse kõiki töid.
Ja mehe parim sõber ongi naine, kuskile ta ei lähe.
Nii käib elu! Mõlemale ka samapalju vabadust kui tahetakse puhata.
 
Alu 16. september 2016, kl 14.44
Vaat kui hea. Mingi lõualotiga suuvooder teeb minu eest kommentaarid ära ja staaril ei jää muud yle, kui ainult lugeda ja kiita:)
 
uitaja 16. september 2016, kl 14.58
Pikalt sul see sõbrannatamine siis kestaks, et aknad mustaks lähevad ja lehed langevad, terve sügis või?
 
Ei noh 16. september 2016, kl 15.18
ausõna kust kohast te endale sellise suhtumisega mehed leiate?
 
Lõualotiga kaltsnaise suvi 16. september 2016, kl 15.34
Otsisin omale mehe, et keegi kodutöid aitaks teha või ise ära teeks. Ise eriti ei viitsi ja suure kerega oleks koormav ka. Leidsingi mehe, alguses oli kõik ilus ja tehtud, nüüd pole aga ei meest ega korda enam majas. Aelen ahastusest voodis, kaanin veini ja õgin magusat stressi leevenduseks. Kodutöid keegi ei tee ja koera käin ka ise situtamas. Masendav, milline võib olla avatud ja särava naise sügis:(
 
maniila 16. september 2016, kl 15.54
To Alu.Ära korruta nagu papagoi teiste teksti. Püüa ikka ise ja ainult ise oma mõtteid kirja panna:)mulle mulje jäänud, et sa vist natu kibestunud või ma eksin?
 
haha 16. september 2016, kl 17.09
Naistesse suhtumine ei muutu õnneks niipea.Olete ja jäätegi kodumasinateks. Take it or leave it.
 
Feardorcha 16. september 2016, kl 17.21
Milleks naine siis üldse on,kui mitte kodustes töödes abistamiseks?Käed kukuvad küljest ära???
 
ma saan aru, et invaliid on mees? 16. september 2016, kl 17.40
kas naine on suhtes invaliidiga, kel käed on juba otsast ära kukkunud???
 
ilus naine 16. september 2016, kl 18.27
Tuleb võtta koristaja
 
kk 19. september 2016, kl 12.41
Nõudepesumasinad on juba ammu leiutatud. Isegi aknapesumasinat müüakse juba.
 
oi 20. september 2016, kl 00.13
no milline
õelus!
 
kana 20. september 2016, kl 08.30
mis see naine olemine asjasse puutub? kui just rumal naine......meie käime mehega mõlemad tööl ja panustame koos ka majapidamisse. mees peseb tihemini nõusid ja teeb hoidiseid. mina tegelen kinnisvara remondi- ja üürimisega, remondin autot ja otsin meile huvitavaid reise. ühtlasi toon poest ka kõik vajaliku ja mulle meeldib hullult aias kaevata ja istutada.meile sobib nii ja keegi ei pea üksi kõiki asju ära tegema. kui sa lased oma mehel mittemidagiteha, siis ilmselt ta kasutab seda ära ja peadki kõik ise tegema.
 
Njaaa 20. september 2016, kl 08.49
Viimast kommentaari lugedes loetakse isegi reiside otsimine ja hoidiste tegemine kodutööks ilma milleta kohe kuidagi ei saa. Minu meelest on aias kaevamine ja seal asjade kasvatamine niisama hobi, mitte tegelik kodutöö. Hoidiste tegemine on ka võib-olla mõni õhtu aastas. Kodutööde alla käivad ikkagi need asjad, mida tuleb teha korrapäraselt ja kogu aeg (koristamine, pesu pesemine, kuivanud pesu kappidesse panemine, söögi valmistamine, nõudepesu, lastega peres ka nende õppimiste aitamine ja ka nende toa/tubade koristamine. Ärge tulge rääkima, et teie 3-8 aastased on ideaalsed koristajad :D
 
Esopus Spitzenburg 20. september 2016, kl 11.15
Kas peab kogu aeg kõik elamises ideaalses korras olema? Kumb on tähtsam, kas korras tuba või korras suhted?
 
Alu 20. september 2016, kl 14.42
Eelmisele, see võib olla keeruline vastata, kui kõik on sassis:)
 
kodune ema 20. september 2016, kl 15.51
Kummaline lugeda, et aias kaevamine on kodutöö. Mina põletasin täna hommikul 3 tundi oksaprügi aias, aga KODUTÖÖD tuleb sellegipoolest ära teha.
 
Njaaa 20. september 2016, kl 17.22
Lisan veel kodutöö alla kodu kütmise. On palju peresid, kes ei ela keskküttega majas ja paraku on nii, et vähemalt 9 kuud aastas peab suuremal või vähemal määral kütma ahju(sid).

Korras tubade kohta nii, et kui sul lõpuks on segamini 20-30 riideeset ja seda igas toas, siis lõpuks on kõik närvilised, sest asju ei leita üles ja eriti veel kiiretel hommikutel kui kiirustatakse tööle, kooli/lasteaeda. Kuidaspidi siis seda võtta, et korras tuba või korras suhted? Pigem ikka nii, et kui on tuba korras, siis on ka suhted korras. Viimane aga eeldab regulaarset kodutööde tegemist, samuti ka nende jagamist omavahel.
 
Alu 20. september 2016, kl 23.41
Eeldab ja eeldab. Sellest jutt oligi, et keegi vôiks prouade eest kôik ära teha. Et naine saaks naime olla ja mitte kodumasin.
 
Alu 21. september 2016, kl 12.09
Täiesti normaalne on kui ajaviiteks teeb mees eide konto ja eit teeb mehe konto. tutvumisportaalides on nii palju värdjaid ja pooletoobiseid litse ning m u n n ikandjaid, et lihtsalt lust on sellistel lasta konksu otsas veidikene tõmmelda ja lugeda, kuidas nad üritavad oma võbelevat tilli mõne v i t t u sisse kasta või siis ühe paari nike botaste eest sportlandi allahindluselt oma v i t t u lastakse treida vana volvo tagaistmel. autoriga olen ühel meelel, et konkurents tegelikult meeste hulgas puudub, sest praegu on paar põlvkonda selliseid, kes on jalgu hargitava üksikema juures kasvanud ja ei oskagi mehed olla. tütred samamoodi emast eeskuju võtnud - aja jalgu laiali ja n u s s i nagu nugis, aga ära n u s s i tasuta - ass, gas or grass - nobody rides for free!
 
Eelmine kloun 21. september 2016, kl 13.20
Hangi omale nimi. Siililegi selge, et Alu nii lamedat teksti ei aja!
 
Alu tekst on kumerustega 21. september 2016, kl 17.50
jah alu möga on kumerustega. juba aastaid. klounid. irw.
 
ilus naine hermese kotiga 22. september 2016, kl 18.22
ilus naine ei pea koduseid töid tegema. koristamas käib neeger igal kolmapäeval. esmaspäeviti käib meesneeger, tema ei korista, temal on suur riist.
 
Alu on rahul 22. september 2016, kl 18.36
Alu näib ju oma elukorraldusega siis rahgul olevay. kirjutaja 18.22 Neegrit ta oma pehme tilliga mängida ei saa, vanal pesulaual tilliga jääb üle olla koristaja pedant.
ma usun, et heremese kotiga naisel pole vahet, kes maja koristab. lõpuks maksad ju tunnihinde nagunii.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!