Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Vot ei saa üldse aru, mida üks mees tegelikult mõtleb.
 
naisterahvas 02. oktoober 2014, kl 02.38
Olen keskealine naine, mees samuti. Mees on mu ülemus tööl. Töötan selles firmas alles sellest aastast. Alguses olid meil suured lahkhelid kui alles õppisin seda tööd, kuid mida aeg edasi, seda vabamalt mees ennast tunneb. Jaa, ta on kõva naljamees ja minu viga on, et ma ei saa alati naljast aru. Seepärast küsingi teie arvamust. Suvel otsustas ülemus, et hakkab mu stilistiks. Soovitas tungivalt täielikult soengut muuta, seda ma tegin. Soovitas sügiseks uut riietumisstiili. Kinkis mulle lisaks firma kingitusele sünnipäevaks omalt poolt ehteid - hiljem üks naiskolleeg rääkis, kui kimbatuses mees oli esimest korda elus ehtepoodi külastades. Hiljuti läksin töölt otse arstile. Kui järgmine päev rääkisin, et seal küsiti, kas keegi lähedane saab mulle autoga järgi tulla, siis kaalusin ka ülemusele helistada. Tema naeris, et kas küsiti, et kas mul on autoga abikaasat. Ilmselt oleks ta tulnudki, kui oleksin palunud. Järjest imelikumaks asi läheb. Viimati ütles ta mulle, et ostaksin ühe põhimõtteliselt isikliku eseme, mille omamine tuleks kasuks ka tööl, kuid mis maksab mitusada eurot. Ütles, et ärgu ma kõige kallimat valigu, aga et toogu talle tsekk, ta maksab firma arvelt selle mulle kinni - sisuliselt nagu preemia või boonus, mida ei ole minu teada kellelegi teisele pakutud. Kuid mina mõtlen pidevalt, et miks ta ometi nii käitub, see tundub mulle nii imelik, neid näiteid on rohkem. Üks variant, et tal on minust kahju, ta on hea inimene ja kursis mu raske elulooga. Ma tean, et te pakute kõige loogilisemat varianti, et küllap ma meeldin talle. Kuid selle ma välistaksin. Lihtsalt põhjusel, sest minust kauem seal firmas töötanud kolleegid räägivad, et see mees elab koos hoopis ühe teise mehega. Mina küll aru ei saa, kuidas nad seda teavad. Olen neid koos näinud tööalaselt, mina küll mitte midagi isiklikku aru ei saa. Kuna puutume iga päev kokku, siis on selline teadmatus mulle painav. Otse küsida ka ei saa ometi.
 
ahzooloog 02. oktoober 2014, kl 07.53
Aga miks ei saa otse küsida, ilusti ja viisakalt uurida, et miks ta seda kõike sinu heaks teeb?
 
lugeja 02. oktoober 2014, kl 08.29
Hommikust!
Miks sul selline arvamus et, just siinsed lugejad oskavad vastuse anda? Meie sinu ülemust ei tunne ju. Muidugi, sa pead tema käest küsima.
 
?! 02. oktoober 2014, kl 08.34
Tasuta lõunaid ei ole olemas!
 
Triin 02. oktoober 2014, kl 08.58
Mõtle natuke loogiliselt. Kas ükski mees teeks naise heaks midagi, kui naine talle ei meeldi?
Mitte iial.
Nad ei hakka oma raha, ega aega raiskama selleks.
Ju ikka oled talle sümpaatne.
 
bitch 02. oktoober 2014, kl 09.05
lihtne - mees võib olla bi. või kapihetero:)
 
Senza la Donna 02. oktoober 2014, kl 09.30
Ei maksa alahinnata mehe ego. Kui naised saavad oma egolaksu laste (või ka kodutu koera) eest hoolitsedes ja elule aidates kätte, siis meestel (eriti homodel) sellist väljundit ei pruugi olla. Võib-olla ta lihtsalt tunneb rõõmu ühe väetikese uuele elule aitamisest.
 
uitaja 02. oktoober 2014, kl 10.25
Nomaitea, käsib sul soengut muuta, hakkab su stilistiks ja sina kohe kõigega nõus, imelik. Aga "sellistel meestel" on minu meelst küll annet enda tuunimise osas.
 
ingrid 02. oktoober 2014, kl 10.32
Ehteid nüüd küll normaalne mees ilma tagamõtteta ei puista. Ju tal on kindel soov Sinust tükike oma reite vahele suruda.
A see et...ta ikkagi järgi tuldud ei saanud jah? No ilmselt pole tal siiski soovi avalikult Sinuga ringi jalutada, tööväliselt ma mõtlen. Mis värk seal arsti juures oli ka, silmaopp või abort või?
 
dfgh 02. oktoober 2014, kl 10.34
Vb ta otsib enda ja oma meessoost kaaslase tulevasele lapsele sigitaja-ema. Arvan, et see on variant, kui ta tõepoolest gay on.
Samas need teised naiskolleegid võisid seda ka lihtsalt selleks öelda, et sa midagi ei loodaks, sest tegelikult nad näevad, et mees on sinust huvitatud- nendest varasemalt pole aga välja teinud- lihtne armukadedus.
 
jah 02. oktoober 2014, kl 11.10
...selline mees, kes tahab naist tuunida ja vormida oma kujutlusvõime kohaselt.....kelleks, ei ole päris normaalne. Oleneb, milliste vahenditega ja kuidas ta seda teeb. Mõelge ise, missugune hälve selle taga võiks olla.
 
'''''' 02. oktoober 2014, kl 16.16
Oledki firmas lollikese ametis ja kingid on selle eest kompensatsioon. Sind alavääristatakse avalikult, sinu üle naerdakse avalikult ja sa ei tea mida mõelda? Parem ongi, sest tõde võib päris valus olla. Võta vastu, mis antakse ja kui kõrini saab kergita kaabut. Õnneks ei ole sa abielus sellise hälvikuga, abikaasa poolt sama käitumine oleks päris õudne. Ma saan aru, et töökohti ei ole igal pool võtta ja kõike muud, aga reaalsustaju kaotamine on sulle endale ohtlik, sulle võidakse ühel hetkel teha pakkumine, millest on raske keelduda, see võib olla ebaseaduslik tehing, tankisti roll vmt. Ei tee ärikad niisama seliseid asju, nii lihtsalt see juuksuriarvete, ehete jmt kuludesse kandmine ka ei käi.
 
Agnes 03. oktoober 2014, kl 17.39
Huvitav, mis töövaldkond see selline on, kus ülemus soovitab totaalset muutumist? :)
Viisaka ja eduka firma juht ilmselt oleks niipalju taktitundeline, et ehteid ei kingiks ja samas kindlasti ei palkaks ebakorrektse väljanägemisega töötajat, kes vajaks välimuse osas näpunäiteid.
Kui tegemist on aga näiteks postitantsija ja teenuse vahendajaga, siis on kogu stoori arusaadav - töökoht nõuab teatavat väljanägemist ja firma kuludesse kantavad kulinad on täiesti omal kohal :)
 
Täitsa Bond 03. oktoober 2014, kl 18.35
Vb tahab ta peagi sind lateksis näha, igasse auku midagi topituna ja edasise tuunimise tingimuseks jäävad fotod talle malestuseks?:-)
 
joost 04. oktoober 2014, kl 19.50
Olen keskealine naine, mees samuti. :D Hea nali!

Aga tegelikult on ta su ülemus, mitte mees, kõik ülemused ei ole keelan, käsen, poon ja lasen. Ju ta hindab sind kui töölist.
Läänelik juhtimisstiil jõuab ka siia, aga meil tekitab see veel arusaamatust.
 
teemaalgataja 04. oktoober 2014, kl 20.32
Töövaldkond ei ole postitants vmt, kuid on pidev inimestega suhtlemine. Ja ülemus on ühtlasi firma omanik. Ehted polnud väärismetallist, sellised trenditooted. Mõtlesin vahepeal sellele, et kas ma oleksin samavõrd segaduses, kui ülemus ei oleks mees, vaid oleks hoopis sama vana vallaline naine - siis vist oleks tegemist sõbrannatamisega vmt. Siit edasi küsimus: kas homost mees käitub naistega kui mees või kui naine, selles ilmselt ongi võtmeküsimus.
 
y 05. oktoober 2014, kl 12.31
ära nüüd üle ka mõtle, mees on ikka ka inimene
ja veidi tähelepanu alluvale, töökaaslasele pakkuda,
kui to osutub asiseks, miks mitte.
Aga ära üle mõtle, mis tuleb, see tuleb
ja mis ei tule, see ei tule,
aga kindlasti ei ole meesinimene robot, et üheseid lahendusi oleks varnast võtta.
 
Kunksmoor 05. oktoober 2014, kl 17.05
Firma arvelt maksab kinni Sinu luksust? Mine tea, äkki katsetab, kuhumaani Sa lubad sellisel asjal minna, st proovib Su ausust ja lojaalsust? Nii et ettevaatust ja mõõdutunnet. :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!