Feministi nurgake
Abortide keelustamine?
 
Andu43 20. märts 2019, kl 21.00
Eestis on teema, kas abortide rahastust piirata, või koguni keelata. Hetke seisuga lepiti kokku, et
Rahastatakse endiselt. Aga toon näite kui keelatakse täielikult. Mis oleks tulemus. Ütlen otse välja, mehed hakkavad vähem keppi tegema, sest naine kätte ei anna kui pole kondoomi kaasas.
 
isegi ekre 20. märts 2019, kl 21.31
ei taha keelata. ainult warro wooglaid ja satpk.
 
Andu43 20. märts 2019, kl 23.40
Varro on ju katoliiklane. Tema niisama ei seksi. Ainult siis kui last tahab saada! Seni hoiab riista kuival irwww
 
sihtasutus trad. perekonna kaitseks 21. märts 2019, kl 04.40
muide naisepeks on ka traditsiooniline pereväärtus... :D
Agne Tamm 22. märts 2019, kl 03.55
Eks siis hakatakse rohkem tablette sööma! Kondoom ka!
 
eh 22. märts 2019, kl 15.32
Ei hakka siin keegi keelama, see oleks absurd. Rahastust ehk tõmmatakse koomale.
Karl Kindermacher 23. märts 2019, kl 18.54
Ega abordid selle pärast ära jää. Kuskil nurga taga keegi ikka teeb ära. Iseasi, kas naine ka pärast seda ellu jääb.
Vaadake pisut ajalukku - seal on vastused olemas.
Agne Tamm 24. märts 2019, kl 04.27
Ma ei saa aru, kas kohe peab tegema? Kohe peab? Sünnitagu aga sünnitagu!!! Igale ajastule oma moraal! Mina Olen laste Poolt! Ülemailmselt ülerahvastatus! Miks just Eestlased välja surema peavad!
 
Andu43 25. märts 2019, kl 15.43
Erinevate religioonide kohta olen kirjandust lugenud päris palju ja olen märganud, et nii ristiusk kui ka islam on aja jooksul enda külge pookinud valeõpetusi mis ei pärine üldsegi pühakirjadest. Islami puhul eletab lahti koraan.ee eessõna. Aga siis kristlusest. 8Käsk -Sa ei tohi valetada! Kirikuprganisatsioonid on kogu aeg valetanud, seega esimene silmakirjalikkus! Valetatud on lapse sünd kokkulepitud kuupäevale! Esimene käsk: "Mina olen Issand, sinu Jumal. Sul ei tohi olla muid jumalaid minu kõrval." Aga samas eiratakse ka seda käsku. Paljud meie arvates kristlikud traditsioonid pärinevad muudest usunditest aga mitte Kristlusest! Mis see Katolik veel on? Valesi nii palju, et ei jõua loetledagi. Kui jumal lõi mehe ja naise ning osaks saada perekonnaloomisel aga milleks siis kloostrid kus inimeed poevad peitu "ühte klootrikolhoosi" ja loobuvad täielikult pereloomisest. Ka budismis on munklus aga Islamis on see täielikult välistatud. Mis toimub katoliku preesterkonnas? Lastekuritarvitamine.. Kuidas ikka nii, et inimene otseses mõttes kes valib enda eesmärgiks ainult jumalateenimise aga sooritab sellegipoolest raske kuriteo. Sellest on kahju, et erinevad religioonid on loodud küll ühtehoidmise eesmärgil aga sekantlus, võimu ja rahaiha on einud kohutava hävitustöö. Meie ajaloos kui ristiuk suurelt osalt vägivallaga tuli.. Teemasse siis, et kas abort keelustada. Naistearstide liit teeb selleks kõik, et abortide arv väheneks ja inimesed oleks teadlikumad tagajärgedele. Me kõik tahame, et rohkem lapsi sünniks aga noortel on kartus ja ebakindlus.
Agne Tamm 04. aprill 2019, kl 20.22
Kes aga sinna majja läheb, seda on vaja lõigata kohe?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!