Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Eetilisus või õnn?
 
White 03. oktoober 2019, kl 12.46
Lühidalt on lugu selline, et raskevõitu lahkuminekust saati olen käinud paari aasta jooksul vist 15-16 deidil ja olnud väga populaarne, st kõik on olnud sisse võetud ja rohkem või vähem armunud, et peale pikki otsinguid on lõpuks selle õige leidnud. Kuna minus neist ühegi vastu seda ehtsat keemiat ei tekkinud, siis tuli need suhted kohe lõpetada. Ega selline populaarsus õnnelikuks tee.
Kuna pea kõik nad olid asjalikud mehed, mõni päris kenagi, siis mõtlesin, et äkki ma pole enam võimeline armuma. Ja siis armusin ootamatult oma kolleegi, kes pole vaba, kuid käitub vabana. Olime teineteist juba paar aastat vahtinud, ei saa pilku lahti lihtsalt, selline süütu mäng... tulega. Ükskord tuli ta väga lähedale ja sain aru, et see tõmme on meeletu. Seepeale otsustasin tagasi tõmmata ja ütlesin hiljem talle seda. Ta võttis mind kuulda ja praktiliselt kadus silmist, hoiab võimalikult eemale.
Kõik on nüüd muidugi väga eetiline. Ja kolm kohtumist, tegin jälle kolm meest õnnetuks (ma küll ei saa aru, miks nad üht esmakohtumist nii üle hindavad).
See pole mingi kõrge latt, otsin lihtsalt seda ehtsat tõmmet. Seekord tekkis küll tahtmine eetilisus nurka visata ja see mees kohapeal maha murda, mida ma muidugi kontoris teha ei saanud :)
Raskelt tuleb see õnn.
 
n34 04. oktoober 2019, kl 16.05
Kui mees pole vaba, siis ära murra teda, pole mõtet. Naistel võiks olla moraal, et teise naine meest ei võta... meestel kahjuks moraali pole, enamus neist paneb kõike, mis liigub.
 
White 04. oktoober 2019, kl 21.39
Ei murra jah. Ju ta oli pigem armunud kui et plaanis vasakule panna. Õhetas ja õitses ja vaatas avalikult ja salaja. Muidugi ta võiks oma naist sellise pilguga vaadata.
Lihtsalt kahju, et nii õige tunne peale kõiki neid teisi ja täiesti ilmaasjata. No vähemalt sain teada, et suudan seda ikka tunda.
Agne Tamm 05. oktoober 2019, kl 12.52
Tuleb lihtsalt kellegile kätte anda!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!