Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Vallaline ja hirmul tuleviku pärast
 
Naine 26. jaanuar 2016, kl 00.06
Tere!
Olen 26 aastane naine. Mul on senini olnud vaid üks lühike suhe, mis paraku lõppes ja kuigi on poolteist aastat möödas, siis pole üle veel saanud. Kuid samas kui mõtlen, et teistel minu vanustel on juba lapsed, aga mul pole isegi meest. On tekkinud hirm, et äkki ei leiagi enam meest ja seega ei saa ka lapsi ja bioloogiline kell lõpetab varsti töö. Samas olen ma lapsest peale soovinud, et ühel päeval oleks mul mees ja lapsed. Tuttavad ja sugulased ka pidevalt küsivad, et kuna ma mehele lähen ja lapsed saan. Vanemate arvates olen üldsegi vanatüdruk.
 
Ehh 26. jaanuar 2016, kl 00.15
Olen sinubanune ja ei muretse üldse seetõttu. Ära sina ka seda tee, muidu lähed ülemäära pimgesse.
 
:) 26. jaanuar 2016, kl 00.28
26-aastastel on selle bioloogilise kellaga aega veel küll. Ära selle pärast küll muretse. Ja tänapäeval on küllaga neid, kes 26-selt veel püsisuhtes ei ole. Nii et rahu ja toimeta aga omi toimetusi, küll jõuad selle kiire asjaga. Sugulased aga rahusta maha, et kindlasti kutsud nad kõik oma pulma, kui see aeg kätte jõuab. :)
 
' 26. jaanuar 2016, kl 00.54
Olen sama vana kui sina aga erinevalt sinust pole mul yhtegi suhet olnud. Tahtsin ka perekonda aga paraku ei kolvanud ma yhelegi mehele ja selle teadmisega ma ka hauda lahen.
 
.... 26. jaanuar 2016, kl 03.46
On okei olla teisitimõtleja. Sa ei pea jälgima tavasi ja reegleid. Miks on vaja leida mees ja laps? Sest kõik teevad nii?
 
/// 26. jaanuar 2016, kl 10.45
Tõesti pole vaja pabistada selle asja pärast. Kui ikka soov peret luua on, siis küll see teoks saab, kui aeg on küps. Mina pole/polnud eriti perelembene, aga ju siis saatus tahtis nii, et kohtasin seda õiget 33aastaselt ja nüüd olengi kodukana valmis ning aeg-ajalt ikka meenutan neid häid aegu kui olin veel vaba ja tegin mis tahtsin!:)
 
' 26. jaanuar 2016, kl 12.21
.... Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> On okei olla teisitimõtleja. Sa ei pea jälgima tav
> asi ja reegleid. Miks on vaja leida mees ja laps?
> Sest kõik teevad nii?


Kui inimene tahab omale perekonda siis miks ta peab teisiti mõtlema? Või sa arvad et kui naisel ei ole täiuslikku peninähvitsa näolappi või kui tal pole oma elamist siis tal on vähem õigusi kui teistel? Temal ei ole õigust inimväärsele elule?
 
Alu 26. jaanuar 2016, kl 18.40
Poolesajaselt on parim aeg saada esmasynnitajaks. Seni vaata ringi, kogu haigusi ja viha meeste vastu. Elu nagu lill, õige naine kukubki hauda eitea kelle poolt läbi tõmmatuna ja sokolaadi tahvel käes, jättes ainsana ennast leinama punnis silmadega koeranässaka.
 
täitsa lõpp 27. jaanuar 2016, kl 02.44
Arvasin, et meestehullus suri koos NSVL-iga. Et tänapäeval on mees ja sünnitamine ainult 1 miljonist valikust ja naised tahavad ise ka saavuada. 26 on ikka väga noor, paljud pole suudelnud ega mõelnudki meeste peale, teised ei taha üldse kunagi seksi või suhet
 
aga mis sul sellest, alu 27. jaanuar 2016, kl 04.13
Alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Poolesajaselt on parim aeg saada esmasynnitajaks.
> Seni vaata ringi, kogu haigusi ja viha meeste vast
> u. Elu nagu lill, õige naine kukubki hauda eitea k
> elle poolt läbi tõmmatuna ja sokolaadi tahvel käes
> , jättes ainsana ennast leinama punnis silmadega k
> oeranässaka.
------------------------------ sinuga ei kavatse keegi ju enam lapsi saada, mis tähtsust siis, millal keegi lapsed saab.
ma saan su tekstist aru, et sul on sellised leinakogemused, kus koer vaid järgi jäi. mis selle koeraga siis edaspidi juhtus?

ja kuidas naised saavad koguda haigusi, kui nad mitte neid meestelt ei saaks? vastupidi muidugi ka.
su jutt ikka suht mõtteta, alu, vana mees, nagu sa oled, ei nägu, ei tegu ei tulevikku.
 
viha naiste vastu 27. jaanuar 2016, kl 04.36
alu kirjutistes on ju viha kogu naissoo vastu. ses mõttes ikka väga primitiivne tahta, et naise ainuke roll on lapsi saada ja nad loomulikult ka üksi üles kasvatada.
mehed, nagu alu, siin vana ja vaba , õel ja vihkamist täis,ja üksi, käib end välismaal odava töö eest teostamas. lastega naisel nagu sellised eneseteostusvõimalused palju kesisemad.
ja keda sina näed ennast leinamas, kui aeg sealmaal? miks sa üldse arvad, et sa oled väärt lastes kestma jääma?millest selline isekus?

pole nagu ühtegi kvaliteeti sinust leidnud.
 
Ülla-ülla 27. jaanuar 2016, kl 10.22
Võta rahulikult. See "teistel on juba" tuleta meelde siis, kui need teised varsti lahutama hakkavad, lapsi jagavad ja üksikemadeks jäävad ning mehega lapsehoidmise pärast kaklevad.

Sinul on veel kõva kümmekond aastat aega vabalt vaadata ja valida, siis alles tuleks kiirustama hakata ja see tekst ette võtta, mille sa siia algusse kirjutasid.

Vanemad arvavad - jah, nende ajal oli see nii, aga ajad on muutunud.
 
mh 27. jaanuar 2016, kl 11.30
Milline kõrgharidus sul ja kas töökoht on korralik, elamispind ka enda oma ja pangale pole võlgu? Kui need punktid on kõik täiedutud, siis naudi elu, tegele hobidega ja käi matkamas. Mehe ja perekonnaloomine on asi,mis tuleb omal ajal.See, mida teevad teised, on nende asi,sa pole ahv et järgi teed.
 
Alu 27. jaanuar 2016, kl 17.41
Järgmine kysimus palun. Mul pole mingit viha naiste vastu aga ennast yle hinnanud prouad teevad nalja.
 
alu kvaliteet 27. jaanuar 2016, kl 18.01
mis see alu, vana lastega mehe, suht vaese mehe, suht sita iseloomuga mehe,kvaliteet siis käesolevas ajas oleks? pole sellest küll aru saanud?
 
Alu 27. jaanuar 2016, kl 18.36
Sinu jaoks on vastastikune null. Liiga keeruline või?
 
aga pole ikka vastust, alu 27. jaanuar 2016, kl 18.38
aga see kvaliteedi koht nagu jäi sul vastamata. kuna sinu vastus ongi null siis see on sul null jah, minu jaoks.
aga muidu nagu?
 
Sid. 27. jaanuar 2016, kl 19.00
Mul on pärakamakaagi lastest kahju. Sellise suhtumisega lastesse oleks tõesti nende laste õnn olnud sündimata jääda.
 
eks 27. jaanuar 2016, kl 19.01
No mõne inimese jutust jääb mulje, nagu oleks naise jaoks perekond ja lapsed üldse häbiasi, et mis kõik siis "saavutamata " jääb.

Ei jää midagi,kui ikka tahta. Ja need, kes midagi ei suuda, ei suuda seda ka lasteta üldiselt.

Aega veel ikka on, tänapäeval on lapsepõlv hulga pikem. Mida iseseisvam sa oled emotsionaalselt ja majanduslikult,seda tugevam oled sa kooselus kellegi kõrval.
Ja siis ei saa su valiku aluseks see, et oleks mingi peavari ja mingigi mehelaadne toode.
 
Alu 27. jaanuar 2016, kl 19.11
Āhäh. Veel kysimusi nagu?
 
Alu 27. jaanuar 2016, kl 19.14
Aega veel ikka on, tänapäeval on lapsepõlv hulga pikem.

Eriti lööb see lapsepõlv välja enne 50, kui tutvuda yritatakse neiuna?
 
kui tutvuda üritatakse neiuga? 27. jaanuar 2016, kl 19.25
60-ndates alu kirjutab lapsemeelselt:

Eriti lööb see lapsepõlv välja enne 50, kui tutvuda yritatakse neiuga?
----------
jah, mõni ei saagi aru, kes peeglist vastu vaatab,.
 
kadakajupi lapsed 27. jaanuar 2016, kl 19.26
Sid. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mul on pärakamakaagi lastest kahju. Sellise suhtum
> isega lastesse oleks tõesti nende laste õnn olnud
> sündimata jääda.
--------------------
miks sul sid, kadakajupi lastest kahju on? õige mees asub ju appi.
 
eks 27. jaanuar 2016, kl 19.28
Vanus on numbriline suurus, vanadus on natuke suhteline ja sõltub teistest ka.
Kui alla 50-sed sulle ikka neiuna külje alla ujuvad ja ennast nii nimetavad, ju see mingil põhjusel neile põhjendatud tundub.
 
Alu 27. jaanuar 2016, kl 20.39
Siiamaani on need poolesajased neiud väitnud, et peeglist vaatab neile vastu tytarlaps, kellega mees võiks plaanida uusi algusi..
 
Sid. 27. jaanuar 2016, kl 20.49
kadakajupi lapsed Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> miks sul sid,
> kadakajupi lastest kahju on? õige mees asub ju appi

Oot-oot, mis see kadakajupp siia puutub? Jutt on ju sinu lastest. ;)

*Arusaamatu inimene oled ikka küll, Kadakajupp on siin viimasel ajal nii harv külaline, et ei vääri enam märkimistki. Kui aga kell viis õhtul saab, nii sa tööposti otsa jälle maandud ja taod siin klahve nagu segane. Õieti mitte küll nagu segane vaid päriselt ka segane. Mu kaastunne su lastele ja kujuteldavale mehele. :D
 
üksikema blogija 27. jaanuar 2016, kl 20.58
on viltuse vutiga vanamoor, kelle elu on delfi naistekas ja kasimata kodu ning temast mittemidagi teada tahtvad lapsed:D
 
päh 27. jaanuar 2016, kl 21.48
mõni soovib lapsest peale, et tal kasvaks tiivad või et vähemalt saaks atronaudiks.
üks asi on lapsest peale, teine asi on see, mida sa praegu tunned ja tahad.
kui tunned frustratsiooni vaid oma sõbrannade elusid vaadates ja kardad, et ei ela nagu nemad, siis küsi endalt miks sa tahad elada nagu nemad? on nad täiuslikult õnnelikud, kas nende mehed on superisad, kas nende elu on imekaunis, nende lapsed parimaist parimad?
sul on aega veel ca10a rahulikult. miks olla nagu veri ninast väljas naabrist parem, et nagu kõik ümberringi õnnetud, mitme tite ja megalaenuga elu lõpuni koormatud.
kiunuvad tuttavad, sugulased ja vanemad saada kukele, neil on mingi keskaegne suhtumine. sa oled vaid 26!! täitsa nooruk veel.
 
päh 27. jaanuar 2016, kl 22.51
vaata parem ringi, meestest üle ja mööda, kodu jõuad nendega mängida elu läbi. ise selles eas lollitasin ja võrgutasin mehi kõrtsudes ega mõelnudki mingile perele. nüüd vanema naisena tean juba, mida tahan, aga mehed igas vanuses näevad mu läbi nagu minevik oleks näkku kirjutatud ja hoiavad kaugele eemale, olgugi et peeglist paistan endiselt ahvatlev ja paljutõotav.
 
sidi moor vä? 28. jaanuar 2016, kl 01.15
no sidi vana venelasest moor ju sidi jutu järgi hsti ärapeetud, välimaalastele enam ei kõlvanud, ja kasutuskõlbulik veel senini eesti mehele. kasvõi hooldajana, ikkagi väärtuslik amet ka eesti vanameeste tulevikule mõeldes.kuigi mustad viigipüksid pakkajlgade ümber.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!