Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
pikad naised -kas in?
 
pikuke 09. märts 2006, kl 14.08
Ütlen kohe ära, et pole ma mingi kompleksis vaevlev lühike ,täiesti keskmist kasvu ilma pekkideta naine...aga ma ei saa aru mis jant see käib ümber pikkade naiste.Eesti mees ei ole kuigi pikk ju ,kuidas saab ilu ideaaliks pidada endast pikemaid naisi kellele ulatutakse kaelani...kuidas saab ärbelda: ooo mul on kõrge jalaga pruut ,kui koos välja nähakse pehmelt öeldses koomilised.
Maitse üle ei vaielda, seda küll,aga siiski pole kohanud kaunist pikka lopsakat naist ,pigem mõjub ta dinosaurusena ,väikseid naised lihtsalt naiselikena.
 
Margit 09. märts 2006, kl 14.12
Võib-olla sellepärast, et see on kuidagi nii välja kujunenud (ühiskond, arvamused, arutelud), et meeste arvates pikad jalad on sexikad. Panna ööklubis kõrvuti 160 cm ja 180 cm naine ja võetakse ikka 180-ne pikkade jalgadega naine tantsima. Ei tea, mis see nii on, mulle tunduvad pikad naised ka kuidagi võõrad ja lihtsalt suured.
 
kurguni jalad 09. märts 2006, kl 14.12
ei nähta koomilised välja.Kui ei meeldi,ära vaata.Sina äkki oled koomiline.
 
BarbarElla 09. märts 2006, kl 14.15
Noo mina olen ka pikk 178 cm ja mul pole veel väljamaa mehadega seetõttu problasi olnd aga eesti meestega kyll.Tahavad,et kõrgeid kontsi alla ei paneks ,aga ma panen ikka nii tavaliselt 12 cm.Ja ykskord peeti mind, minu kauniduse tõttu, Amigos transuks.Ma ei kujutaks ,ette kui peaks mingi 160 olema jube ju jalad siis kuskil 80-70 cm.Päh.
 
puudeladvas 09. märts 2006, kl 14.18
olen ise ka pikka kasvu ja jalad ka sitaks pikad ja no tähelepanuta juba ei jää.kusjuures ma ei saa ise ka aru, miks ma mingeid juppe kogu aeg ligi tõmban.olen nendega küll tantsima läinud, pole ma ju mingi ülbik, ent ise mõtlen-kuidas ta küll kujutab meid põrandal ette!? igatahes tundub, et enne on see mulle imelik kui neile.
 
oh 09. märts 2006, kl 14.20
oh jeerum, kas peab jälla hakkama lahmima asjade üle, mida muuta ei saa? Ei saa lühike sinna midagi parata, et ta pikemaks ei kasvanud, ja vastupidi. Ilusaid naisi on igasuguste, nii pikkade, lühikeste, paksukeste kui peenikeste seas. Igale maitsele leidub midagi.
 
eesti mees 09. märts 2006, kl 14.24
ära seleta midagi barbarella. minu pärast oleks sul võinud veel 10 senti otsas olla.
 
kurguni jalad 09. märts 2006, kl 14.30
mis oli selle teemaalgataja probleem,aru ma ei saa.Tobe teema.
 
suva sukk 09. märts 2006, kl 14.32
suht kasutu arutelu, mina ntks olen pikk- 179cm- ja rahul, sama s ei arva et lühemad naised mingid kasutud päkapikud oleksid ;) Aeg-ajalt kadetsen oma lühemaid sõbrannasid; kui väiksemat kasvu naisterahvas pisut ümaram on, on see ju täitsa ok. Et väga naiselik ju või nii. Kui aga minusugune väheke pakseneb, on see suht õudukas, minust saab igas mõttes Suur Naine. Kõhnematel aegadel olen muidugi rahul, silma torkan alati ja kontsa kannan ka rõõmuga. Aga ikkagi tundub mulle et niiiii naiselik on ikkagi olla selline nunnu ja väikseke :)))) Ohhjahh, ega naesterahvas pole ju kunagi rahul :)
 
178 09. märts 2006, kl 14.34
mina olen rahul oma pikkusega ja kannan kontsi ka. aga lühikesed ligitikkuvad mehed jätavad küll kentsaka mulje või õigemini tekitavad üleväärsuskompleksi. tõsiseltvõetav mees algab 190cm-st :)
 
kurguni jalad 09. märts 2006, kl 14.40
pealekauba ei saa seda muuta,kas siis meeldib-ei meeldi..kama kaks.
 
. 09. märts 2006, kl 14.41
ei saa nagu aru, et mis teemaalgataja probleem on, ilmselt kuna oled ise keskmik (igas mõttes harju keskmik)...pole liha, pole kala, ...tee omale selgeks mis kurat sa siis oled ja jäta teised rahule.

Ei saa end upitada teisi maha tehes!
 
alu 09. märts 2006, kl 14.43
"ilu ideaaliks pidada endast pikemaid naisi kellele ulatutakse kaelani"

ei ole kuulnud sellisest iluideaalist just. ytleks, et parimas pikkuses naine jääb 170-180 vahele ja kui tal on ilus sirge säär, siis on nad selle pikkuse juures täiesti piisavalt pikad. et nyyd yle 180 naine oleks ilus...miks ta pole, väljanäitamiseks kusagil kindlasti:) ei mõtle siin kardinapuude või aiatarvete osakonda.

aga armas ta enam poleks:)
 
mees 09. märts 2006, kl 14.44
pull jah. iga naine tahab endast pikemat meest. samas väga paljud on väga õnnelikud koos lühema mehega
 
kurguni jalad 09. märts 2006, kl 14.44
ta ei tea isegi,mida tahtis
 
174 09. märts 2006, kl 14.45
sul on endal kompleksid oma lühikese kasvu tõttu. pane kõrged kontsad siis alla ja tunned ennast ehk veidigi pikematega võrdsemana. aga mingi kummaline seaduspärasus on jah, et pikad naised tõmbavad lühikesi mehi ligi.
 
aina 09. märts 2006, kl 14.52
jah pikad kinnitge endale edasi et olete imeseksikad:)...peategi seda tegema ja see on normaalne, sest pikkus pole oma teha .Lühike naine saab mängida, kas kontsaga või mitte,meeste valik ka lai... tähendab nende meeste kellega ikka tahaks ennast naisena tunda.Ei saa tunda ennast naiselikuna, kui suudeles meest, peab naine langetama pea.:)
mina olen suht lühike ja alati vaadanud pikkasi naisi kerge kaastundega ,kuigi mitte pahatahtlikult.Pikk naine ei peaks oma niigi pikkade ja siredate jalgade otsa panema veel 10 cm kontsi,sest sel juhul muutub ta pekkaniskaks.
 
Pika mehe lühike naine ;) 09. märts 2006, kl 14.52
Kuule, ole rahulik, pikkadele meestele meeldivad jälle lühikesed naised. Mida halada nende pikkade naiste järele, keda jälitavad vaid jupatsid mehed, ega sa ju ometi jupatsmeest taha?! Lühikestel naistel ju suurem ja parem valik.
 
übernaine 09. märts 2006, kl 14.57
ainale:
tibuke, olen 182 cm pikk. Kui mina jätan kontsad alla panemata, olen lihtsalt pikk ja sire ja seksikas. Kui sina jätad kontsad alla panemata, ei saa keegi aru, et sul jalgu üldse ongi. Nii lihtne ongi.
 
. 09. märts 2006, kl 15.00
:D
Alles vaatasin saunas üht masajalgset...no sorri, aga väga kääbus paistis välja:))) Ilmselt ta ise küll mõtles, et huu olen naiselik, seksikas ja pisike. Muig.
 
irw 09. märts 2006, kl 15.02
to punkt:
einoh, ja mida ta siis tegema peaks? Venitusse panema ennast või?
 
kurguni jalad 09. märts 2006, kl 15.03
siis te ei oska sexikalt suudelda,kui pikkus segab.prantsusmaal jumaldatakse pikk naine-lyhike mees suhet
 
. 09. märts 2006, kl 15.05
ei peaks, aga ma kujutlen ette, et see oli "aina". Neid lühikesi on nii palju, et ...ah, mina ei tea, mul ükstaspuha, ma niikuinii ei märka neid oma teel:D

177 pikkust endal, just parajasti.
 
175 09. märts 2006, kl 15.07
cm olen pikk ja ka endaga sõber;)))
väikest kasvu naine on siis ilus kui ta paraja kaaluga ja mitte paks...muidu on tõesti jalad nii töntsid;)
alles täna hommikul vaatasin ühte naist bussis, lühike, tagumik ja kintsud nii paksud, kole oli;(
 
*** 09. märts 2006, kl 15.09
Olen 170, aga tahaks 8-10 cm pikem olla! Õnneks on jalad väga pikad:)
Lühikestest naistest alati veidi kahju, küllap oleksid nad hea meelega pikemad.
 
. 09. märts 2006, kl 15.12
Ilmselt leiutas kontsakingad ka üks väga lühildane naine, et pikematega samal tasemel olla.
 
peenike 09. märts 2006, kl 15.13
heh, see paksus ja töntsakus on ju hoopis teine teema!!!
180cm üle 100 kg tibin näeb välja pigem kui turvamees-emagorilla, kui ilus pikk naine;))
no ja kes vaidleb vastu et romi on väääga armas naine?!
 
. 09. märts 2006, kl 15.22
kui lühike on romi?

Nu ja kui naine on väga pisike ja kõhna, siis näeb ta välja pigem nagu laps ju.

Pikkasid ilusaid naisi on palju

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_famous_tall_women>
 
karin 09. märts 2006, kl 15.28
Pikkadel naistel on nende ainus trump pikad jalad. Aga nendel on suured mehelikud käed ja nad on ka mujalt suuremad- siin see ilu otsa saabki.
 
;) 09. märts 2006, kl 15.38
pandavaid ja väga ilusaid ja väga häid naisi on igas pikkuses ja värvis. mõndade arvates ka igas kaalus, aga sellega ei ola ma nõus;P
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!