Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Miks osad naised valivad omale mehe, kellel juba naine olemas?
 
ahta 26. oktoober 2013, kl 12.25
Teadupärast, naised valivad omale mehe. Siis miks osad naised tahavad just meest, kellel naine juba olemas on?

Vabu mehi on ju igal pool :) ja häid mehi. Siis milleks lasta endale ligi meesvõi flirtida mehega, kellel keegi juba olemas on (vb on neil lihtsalt suhtes kriis ja mees tõmbab niisama ringi ja tahab teiste naistega veidikene lõbutseda).

Minu meelest õige naine annaks "kriisis" olevale mehele nõu ja innustust, oma naisega asjad ära klaarida, mitte ei roniks voodisse teda lohutama.
 
vallaline 26. oktoober 2013, kl 12.38
minu meelest pole küll häid ja toredaid vallalisi mehi käega segada. Eks püütakse siis võtta neid, kes on suhtes. Aga ma arvan, et lõhkuda saab ainult suhet, millel juba on mõra sees.

isiklikult ei suudaks kunagi võtta üheltki naiselt meest ära. mis väärt mees see on, kes keset suhet leiab uue? siis samamoodi leiab ka keset minu suhet endale uue. karma on bitch, what comes around, goes around.
 
targutav punapea 26. oktoober 2013, kl 12.40
võib juhtuda, et sel naisel endal on kriis oma mehega. siis ehk mõistetav. aga vaba naine hõivatud mehega on meeleheitel.
paljud mehed muidugi tõlgendavad seda naiste ülekaaluga ja et kõigile ei jagu meest. jagub küll, aga tahetakse just seda, kel juba naise lõhn juures. tegu ilmselt kompleksides naisega, kes tahab teisele naisele ära panna, mis iganes põhjustel siis.
 
ahta to targutav punapea 26. oktoober 2013, kl 12.48
See on täiesti täppi öeldud - vaba naine hõivatud mehega on meeleheitel. ise olen ka tähele pannud, et abielulõhkujad, suhtelõhkujad või lahutaud mehe võtjad on tavaliselt naised, kes on meeleheitel.

*Pole tööd.
*Pole kodu.
*Pole raha.

Turvatunnet ühesõnaga :) Ja siis ühel päeval, kui need asjad on olemas, siis naine järsku avastab, et on koos vale mehega.
 
ahta 26. oktoober 2013, kl 12.53
Rikastel meestel on siis sellepärast ilmselt palju eksnaisi, et tal on võimalus väga paljudele õnnetutele naistele turvatunnet rahaga pakkuda. Aga kas nendes suhtes tasakaal ja armastus on? Võibolla ainult ühel naisel, sellel kellega ta parasjagu koos on. Teised naised peavad leppima poolikud- olemisega. Sest meest neil ikkagi kõrval ei ole, raha on, aga meest ei ole :)
 
helle 26. oktoober 2013, kl 12.55
taguge see endale pähe - mees pole mingi kingapaar, kes seisab poeriiulil võtmiseks. mehel on samuti ajud ja vaba tahe.
valida ja võtta saab ainult seda, kes laseb enda valida ja võtta. ikka vastastikkusel kokkuleppel, eks ole kullakesed:))

eesti on väike - meie valikuvõimalused pole kuigi suured. nii et jätke see "vabu mehi on piisavalt".
ei ole.
üle 30neste naiste valikumõimalused on väikesed. väikelinnas, kus mina elan, on minu tutvusringkonnas üle 10ne ilusa vaba ja haritud naise. samas ei tunne ma aga MITTE ÜHTEGI samasse kategooriasse kuuluvat meest. nii et järeldused tehke ise.
 
nujah 26. oktoober 2013, kl 12.59
Ja üle 40ne on veelgi kitsam. Ei lõhu need vabad naised midagi, suhe on katki juba siis, kui mees kõrvalt otsima hakkab.
 
helle 26. oktoober 2013, kl 13.04
ahta
nii et, kui sul on olnud rikka mehega suhe, siis oled kindlasti õnnetu?:))
aga kas sa selle peale pole tulnud, et äkki on see mees lisaks rikkusele veel ka huvitav isiksus, tore ja lõbus vestluskaaslane, mehelik, tark, jne?
ning naine, kes elab 40a truult koos mingi õnnetu primitiivse jopskiga - neil on suhtes kindlasti tasakaal ja armastus?
olen piisavalt selliseid kooselusid näinud.

kas sinus ei räägi mitte kadedus?

ja naine
 
helle 26. oktoober 2013, kl 13.07
lisaks veel.
enne olen mitu korda rikka, targa ja meheliku mehe armuke, kui mingi jobudiku abikaasa.
mu eneseuhkus lihtsalt ei lubaks elada koos mingi primitiivse ahviga.
 
irw 26. oktoober 2013, kl 13.11
hea tekst

autor ei täpsustanud, kas jutt käib abielumehest
 
ahta to helle 26. oktoober 2013, kl 13.29
No ma arvn, et kui sa väljas ei käi ja meest omale ise ei otsi, siis sa ei leia ka omale kena ja haritud meest. Saad seda, mida tellid. Või oled äkki liiga heal arvamusel endast? Kujutate endale 10kesi ette, et olete liiga ilusad ja haritud eesti meeste jaoks.

ma tean jällegi väga palju haritud, ilusaid ja edukaid mehi, aga ma ei taha neist mitte ühtegi, sest erinevalt sinust ma ei loo endlae mingeid ulmelisi standardeid mehest. Vaid valin ikka tunde järgi.

Ei, mul ei ole rikka mehega suhet olnud, sest mind ei huvita rikkad mehed. Ja mulle pole ükski rikas mees ligi ajanud ka - sest saad seda mida tellid. Ja rikast meest ma omale tellinud ei ole.

Tore, lõbus, mehelik vestluskaaslane.
Hahaha, ma võin samahästi võtta raamatukogust tarkade meeste poolt kirjtatud raamatuid, lugeda neid. Kuulata raadiost tarkade meeste jutte. Mul ei ole vaja meest, KES OMA TARKUSEGA minu ees (ja palude teiste naiste ees) eputab või mulle muljet üritab avaldada.
 
njahh 26. oktoober 2013, kl 13.37
aga milles probleem. Mehed ju naiste vahel kenasti jagatud ja riidu ei ole: helle otsib edukat ja tarka meest, ahta osaks jääb vähenõudlik ja suht harimata meespool. Paraku pean nentima, et ahta valikuvõimalused on kordades suuremad kui hellel. Sellest ka nende omavaheline mittemõistmine - ühe meelest on vabu mehi jalaga segada, teise meelest pole neid pea olemaski. Nõudmised on lihtsalt erinevad
 
aga ikkagi 26. oktoober 2013, kl 13.37
Mis mõttes on üle 30 aastaste võimalused väikesed? Võta endast noorem vaba mees, kui omaealist ei leia, milleks need sabadega kännud? Igal juhul on suurem võimalus hea mees saada nooremate hulgast kui ringitõmbajate hulgast.
 
ahta 26. oktoober 2013, kl 13.48
Nooremad mehed on parajad ringitõmbajad, vanemad mehed tihti kibestunud. Ei teagi, keda võtta. Nagu ülevalpool juba mainisin. Kõige parem valik oleks tavaline ilma pagasita keskmise haridusega kena välimusega mees. Tema puhul ei teki hirmu ka, et mõnel kuumal tibil tekiks mõte ta minult ära võtta. Kes sellist tavalist meest ikka omale tahaks? Kõik tahavad omale ju midagi erilist.
 
to aga ikkagi 26. oktoober 2013, kl 13.51
no ma ei saa aru, kas sa oled ise mingit uurimust teinud, et sellised asju siin kirjutad.
Miks sa nimetad 30ndates mehi sabadega kändudeks?
Kas kõik 30ndates ja 40ndates mehed on ringitõmbajad?
20ndates mehed ei ole ringitõmbajad?

Vastupidi peaks olema.
 
helle 26. oktoober 2013, kl 14.09
ahta ja aga ikkagi
aga see on ju normaalne elu käik, et noor mees on ringtõmbaja ja vanematel meestel juba "sabad". imelik
ka, kui see teisti oleks. loodust ju ringi ei pööra. meeldib see meile või mitte.
kusjuures mul on mees juba ammu leitud ja lapsedki suureks kasvatatud.
selge, et kodus konutamisega meest ei leia. need väga kenad 30ndates naised, keda mina tunnen, ongi kardetavasti kodus konutajad. teatris küll käivad, aga..
endast noorem mees?
ma ei tea - pole minu maitse. kuidagi vastik tunne tekib. ikka meest tahaks, mitte poega.
paar aastat vanusevahet poleks ehk midagi, aga üle paari aasta on juba liiast.

ahta
KÕIGE parem valik on see mees, kellega sul tekib keemia ja side.
niisuguse teadusliku teoritiseerimisega ei saa sa iial mehele:))
nio muidugi arutlemine ja mõtlemine antud teema kallal on väga hea. aga ära unusta seejuures ka meestega suhtlemist. teooria ja praktika käigu ikka koos.
 
n35 26. oktoober 2013, kl 14.17
Arvan, et need naised, kes tulevad kahe inimese vahele- nad lihtsalt ei hooli. Nad ei oska ega suuda väärtustada suhet. Nende jaoks on erutav vallutada see ullike. Mehed on ju nagu lapsed kommipoes. Kui ahvatleva uue kommiga väga kaua nina all lehvitada, siis lähevad kaasa küll, mis siis, et see oma on endiselt hea. Ei nemad siis mõtle enam ajuga, vaid ikka millegi muuga.
 
WTF 26. oktoober 2013, kl 14.22
helle Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> taguge see endale pähe - mees pole mingi kingapaar
> , kes seisab poeriiulil võtmiseks. mehel on samuti
> ajud ja vaba tahe.
> valida ja võtta saab ainult
> seda, kes laseb enda valida ja võtta. ikka vastas
> tikkusel kokkuleppel, eks ole kullakesed:))
>
>
> eesti on väike - meie valikuvõimalused pole kuigi
> suured. nii et jätke see "vabu mehi on piisavalt"
> .
> ei ole.
> üle 30neste naiste valikumõimaluse
> d on väikesed. väikelinnas, kus mina elan, on minu
> tutvusringkonnas üle 10ne ilusa vaba ja haritud n
> aise. samas ei tunne ma aga MITTE ÜHTEGI samasse k
> ategooriasse kuuluvat meest. nii et järeldused teh
> ke ise.

-----> muuseas, kogemuse järgi on "ilusad ja haritud" naised vägagi ülbe olemisega, ootavad enda järel teenindamist ja taevani jumaldamist. Enamalt jaolt on neid väiksest peale treenitud olema tähelepanu keskpunktis tänu oma ilulikele näitajatele. Sihukestele nõudmistele tuleks esmalt omale ümmardaja palgata, aga mitte meest nõutada
 
nujah 26. oktoober 2013, kl 14.23
Täpselt sellepärast peletategi mehed külapeale, et suhtute neisse kui piiratud mõtlemisvõimega lastesse, kes alluvad alati ahvatlustele, ei oska ise mõelda, vähemalt mitte ajuga, ega ka tunne tundeid.
Süü tuleb otse loomulikult veeretada kellegi kolmanda kraesse...:D
 
helle 26. oktoober 2013, kl 14.39
WTF
esiteks, tihtilugu pole ülbe naine ilus ja haritud.
sinu arvates nähtavasti on?
viga on ikka sinus, et lähened valedele naistele või kui lähened tõesti targale ja ilusale naisele, siis ajad seal nii segast juttu, et tahes tahtmata naerdakse sind välja. kusjuures ilusal ja targal naisel on valikuvõimalus. ta ei pea alaväärsuskompleksis rumala mehega suhtlema ja tema primitiivset mula kuulama.
olen minagi seda pattu teinud, et lollikesi norinud, nende üle naernud. sinu mõõdupuu järgi siis järelikult ülbitsenud.
nüüd ise juba vanem inimene, suhtun lollikestesse mõistmsiega. nemad pole ju selles süüdi, et nad on sellisteks loodud.
aga noor inimene suhtub asjadesse otsekoheselt.
elu on olelusvõitlus. midagi pole teha, WTF.
oled viletsam, jääd ilma.
 
helle 26. oktoober 2013, kl 14.40
nujah
absoluutselt õigus.
 
wtf ile 26. oktoober 2013, kl 14.46
no need WTf id ongi pisikesed tropid, kes arvavad, et naised süüdi, kui nemad puhta kuival. järsku arendaks ennast, nii füüsiliselt kui vaimselt kui materiaalselt.
 
WTF 26. oktoober 2013, kl 17.13
helle Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> WTF
> esiteks, tihtilugu pole ülbe naine ilus ja
> haritud.
> sinu arvates nähtavasti on?
> viga on
> ikka sinus, et lähened valedele naistele või kui
> lähened tõesti targale ja ilusale naisele, siis aj
> ad seal nii segast juttu, et tahes tahtmata naerda
> kse sind välja. kusjuures ilusal ja targal naisel
> on valikuvõimalus. ta ei pea alaväärsuskompleksis
> rumala mehega suhtlema ja tema primitiivset mula k
> uulama.
> olen minagi seda pattu teinud, et loll
> ikesi norinud, nende üle naernud. sinu mõõdupuu jä
> rgi siis järelikult ülbitsenud.
> nüüd ise juba v
> anem inimene, suhtun lollikestesse mõistmsiega. ne
> mad pole ju selles süüdi, et nad on sellisteks loo
> dud.
> aga noor inimene suhtub asjadesse otsekohe
> selt.
> elu on olelusvõitlus. midagi pole teha, W
> TF.
> oled viletsam, jääd ilma.

-------> Ma ei väitnud, et kõik ilusad ja targad on ülbed. Looduslik valik on selline, et väikseid lapsi, kes on ilusamad juba noores eas, siis neid poputatakse ja pakutakse hulgaliselt tähelepanu ning hüvesid. Selline kasvatus jääb iseeneset mõista ka külge ning elutee jätkudes see nooruses elatud elustiil jääb domineerima. Protsess lihtsalt jätkub kõrgemal tasandil. Midagi keerulist siin pole ning saamise või mittesaamisega pole siin mingit pistmist. Ma ei ole kohustatud enda kogemust edastama, lihtsalt edastan mõnede teiste inimeste (meeste -ka nende, kes saunas miskit rääkisid) kogemust. Kogu ooper
 
ahta 26. oktoober 2013, kl 20.37
Nendel kuumadel meestel on tavaliselt paljude naiste kirglik keemia. Olen tähele pannud. nad oskavad käed kohe õigetesse kohtadesse panna.

to n35

Täiesti õige jutt.

To WTF

ma ei ole ka kõige haritum naine, aga ma loen raamatuid, vaatan filme, käin päris palju kodust väljas põnevates kohtades ja üritan oma elu igatepidi huvitavaks teha. Aga millegiprast naeravad kõrgema haridusega mehed mind tihti välja ja mul jääb arusaamatuks, kas nad naeravad minu üle sellepärast, et paistan neile loll, või mis?

Ma arvan, et ma ei pea oma väärtust mingi ülikooli paberiga tõestama. Olulisemad on minu meelest tunded, kui tuimalt (nagu lehmalaudas) hinnatakse tõugu, välimikku, omadusi jne. Siis pannakse nad omavahel kokku. Ja mehed usaldavad kõrgaridusega naisi rohkem, sest on tekkinud kujutlus, et nemad on paremad emad, targemad emad.
Kui mul oleks kõrgharidus, siis ma ütleks edukale kõrgelharitud mehele, et ma olen pagariks õppinud. Ilmselt naeraks ta mu kohe välja ja pööraks otsa ringi ning ei viitsiks minuga rääkimagi hakata.
 
moor 26. oktoober 2013, kl 21.35
Miks arvatakse, et alati naised võrgutavad mehi? Juhtub ka seda, aga tean mehi, kes üritasid sebida mitut naist, enne kui üks vedu võttis. Kui mees on oma naisest tüdinud ja jahile suundub, siis varem või hiljem ta kellegi leiab. Mismoodi siin naised rohkem süüdi on?
 
helle 26. oktoober 2013, kl 22.39
WTF
oot, oot, mis asja?
et ilusaid lapsi poputatakse ja koledaid mitte?
igale normaalsele vanemale on oma laps kõige kallim. nii et poputamine ei sõltu siin küll lapse välimusest. oleneb muidugi, midas a poputamise all mõtled. lapse enesekindlust peabki tõstma, siis on ta edaspidises elus edukam.
või ei mõelnud sa vanemaid?

ahta
misasja? kõrgharidusega mehed naeravad sind välja?
arvan, et asi on milleski muus. sa teed mingit suhtlemisviga. käitud valesti.
sa ei tundu sugugi rumala inimesena. arvesta, et haridus ei anna veel haritust. seda tõestab kõrgharidusega lollide tohutu hulk.
 
konn 28. oktoober 2013, kl 23.24
ma tean just paljusid ilusaid naisi keda ei sallita ja kadedusest hakatakse neile liiga tegema. mind isegi kiusati koolis sest mu perel juhtus olema rohkem raha ja olen kuidagi siis ühiskonna arvamusel "ilusama näoga", kõhn tüdruk. mu nooremat õde hellitati rohkem kui mind. eeldatigi , et ise tean ja arvangi et olen kena võimisiganes. eks ma püüan aga ka mul on palju vigu millest üle ei saa.

selle teema koha pealt on nii et süüdi võib olla nii naine kui mees, kuidas juhtub. olen ise ka kokkupuutunud selliste flirtijatega kes lõbu pärast mu kallimaga on suhelnud. aga tõesti , kui mu mehel huvi polnud siis midagi võrgutamisest asja ei saagi.
 
jh 29. oktoober 2013, kl 14.25
Paljud mehed üldse võõrastele kenadele naistele nii väga pasundavad, et nad on hõivatud? Naiivitar oled või?

Minu lugu: hakkasin ühe mehega lähemalt suhtlema ja tekkis kohe klapp ja keemia. Alles hiljem tuli välja, et tal oli tol hetkel elukaaslane olemas. Ma olin muidugi maruvihane, sest kui ma oleks seda alguses teadnud, poleks ma hakanud temaga üldse pikka juttu tegemagi. Tema selgitus oli asjale, et ta ei julgenudki seda öelda, kartes, et ma tõmban uttu. Sel ajal olid nad niikuinii nö lahku minemas, nad olid nagu 2 mööblitükki. Põhimõtteliselt elasid lihtsalt koos, see polnud ju mingi suhe. Kuna teda see suhe ei rahuldanud, siis otsiski kontaktki minuga. Ma ei leia, et oleks sellelt naiselt mehe üle löönud. Kui on ikka hea suhe, siis ei otsi mees mujalt. Kuna nad mõlemad olid üksteise vastu jahedad, siis pole ka ime, et asjad nii lähevad. ´Tänu minule ta sellest halvast suhtes pääseski ja hakkas lõpuks elama.

Keegi pole kellegi omand. Oma suhtega tuleb ka vaeva näha, mitte teist iseenesestmõistetavana võtta.
 
jama 29. oktoober 2013, kl 17.06
"Minu meelest õige naine annaks "kriisis" olevale mehele nõu ja innustust, oma naisega asjad ära klaarida" - tead mina olen täpselt selline muide, aga mehed ei kipu seda eriti kuulama - need kes kuulavad, need tõepoolest tahavad hetkel naisega ära leppida, aga need kes oma naisest ei hooli..no samamoodi võid puuga rääkida :) aga jah, ma ei lase hõivatuid ligi ja olen uhke selle üle.
 
ahta to jama 29. oktoober 2013, kl 17.21
Niiet tuleb mõista mehi, kui ei taha siis ei taha. Nõme ka kui keegi hakkab peale määrima, sundima või olukorda lahendama. Tean seda omast kogemusest ka. Tahtsin ühest tüübist lahku minna, siis ta sõbrannad käisid minu juures mind pehmeks rääkimas. Täiesti õudne tunne tegelikult!

Niiet täitsa nõus sinuga jama.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!