Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Armukesed ajavad vihale
 
TESS 21. november 2001, kl 12.36
See on imetletav, kui on neid, kes suudavad(tahavad!) pidevalt elada standartite, mudelite, reeglite järgi.Veel enam, kui seda väidab olevat teinud vähemalt 50 aastane inimene.
Sina, Tabu, oled poole noorem.Olen minagi ja olid minulgi põhimõtted...Olen neid paljuski korrigeerima pidanud.
Keegi Katerin väitis, et armastus on otsus, mitte vooluga kaasa viia laskmine. Jah, nii ongi.Ja see võib olla ka väga pikk otsus, isegi mitu aastat pikk.Sa suhtled inimesega 2 aastat, sul on ideaalne vaimne...sa hoiad end tagasi, sest sul on põhimõtted, sa ei taha kellelegi haiget teha ja austad väga mehe ja ka enda abikaasat...sa ei tea ka midagi teise sellistest tunnetest...sest ka temal on põhimõtted..............Ja ühel hetkel purunevad mõlemi püstitatud klaasseinad...mis tundusid nii tugevad.
Seda ei saa kuidagi nimetada kerglaseks.Ei ole võimalik võrrelda vooluga kaasaviimisega.Oleks väga vale öelda, et keegi kellelegi haiget tahtis teha.Vastupidi... Ja ammugi oleks absurd arvata, et lihtsalt seksi pärast.Mingil hetkel mõtlesin siis ka, et pean mööda seinaääri käima ja tuhka pähe raputama ja tundma end süüdi ja süüdi ja süüdi...Oli hea, et keegi mu maa peale tõi ja ma ennast analüüsima õppisin.
Nagu Andra ütles, et me leiame oma tegudele õigustusi ja nn.garneeringuid...et siis võin seda ka selleks kahe tahte surveprooviks(tsiteerides F...) nimetada, mis vastu ei pidanud.
Ja leiamegi õigustusi, iseendale eelkõige...Ma ei olegi ju ideaalne ja olen ekslik ja patune, nõrk jne.Tunnistan seda endale ka.
Nüüd küsiks Tabu, et kui lained nii suured ülepea, et miks ma siis ei pane valiku ette teist inimest ja ennast? Enda koha pealt ei oska vastata, aga selle teise...miks ma peaks egoistlikult arvama, et ta armastab mind rohkem, kui oma abikaasat.Ma pole kunagi nii isegi mõelnud mitte. See pole silmakirjalik. Mulle on tähtis, et ta armastab mind...mitte see, et ka kedagi teist ja kui palju ja...Kogustes ei saa tundeid mõõta.Ka mina armastan oma abikaasat.
Anna: Tundub, et oleme(olnud) sarnastel lainetel.Vähemasti saan sinust väga hästi aru.:)
Ja tõepoolest, see kes leegi süütas on nii kallis, et mõistusega võttes loobuda ei suuda. Või on sul ideid:)))?
 
TESS 21. november 2001, kl 12.57
Ja veel.Siin kusagil räägiti ka mehe/naise endale tahtmisest.
Ma ei tea, kust võtab keegi julguse väita, et kui ta armastab siis ka suudab mehele/naisele olla sama hea ja sama vajalik, kui tolle abikaasa.Me oleme lihtsalt meie ise.Mina, iseenda pärast ei saa, ei taha ja ma ei arvagi, et küüniks kunagi nii kõrgele, asendadamaks kedagi teist kes on the first lady juba väga ammu.
 
t 21. november 2001, kl 13.00
Tabu, sind ei peaks vihale ajama mitte niivõrd armukesed, vaid ikka mehed, kes armukese pidamisega oma abikaasat petavad (kui nad petavad). Mitte vallalisel armukesel vaid abielus inimesel on "leping", mille rikkumine teda ebaeetiliseks ja petiseks teeb. Inimene pole mingi asi, mida saab teiselt röövida või selle "omaniku" eest salaja kasutada. Suhetes on ikka kaks poolt ja igaüks vastutab enda eest.
Ja kas abielunaiste vallalised meesarmukesed sind ei häiri, et ainult naistest räägid?
 
Andra 21. november 2001, kl 15.03
To aga.
Nõus, et sõna "standard" kõlab mitmes kontekstis halvasti, tegelikult pean silmas selle all midagi vaikivat-kokkuleppelist, umbes nagu mängureegleid malemängus, kus mängima asujad vaikimisi eeldavad, et teine tunneb male reegleid ilma, et kõik käigud tuleks eelnevalt üle rääkida.
Niisuguseid standardeid on maailmas palju.
 
duo 21. november 2001, kl 20.10
Miks Sa arvad,et need naised(armukesed)meest alati endale tahavad?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!