Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
armukesed
 
Maria 28. november 2001, kl 14.36
Siin on nii pálju sõnavõtte armukest teemal. Lugesin neid, ja minul tekkis siiras küsimus: kas tänapäeva vabaabieludes saab üldse rääkida armukesest? Mis ajast alates muutub üks pool teise omaks ja ei tohi enam kellegi teisega seksida? esimesest vahekorrast? Või siis kui hambaharjad kõrvuti toosis on?
Üldse ei saa aru, mispoolest vabaabielunaisel(-mehel) on suuremad õigused oma partneri üle kui armukesel?
 
Susanna 28. november 2001, kl 14.37
Kas see teema ei ole mitte juba ammendatud?
 
Kis 28. november 2001, kl 14.42
Mõtle kuidas tahad - sinu staatus on armuke.
 
helen 28. november 2001, kl 14.44
minu meelest on nii:
armuke on siis kui mees ei kavatse oma naist maha jätta
teine naine on siis kui asi on tõsine ja plaanitakse asju pakkima hakata.
 
helen 28. november 2001, kl 14.45
naine ei tähenda ainult abielunaist vaid kõiki paarisuhtes olevaid!
 
Maria 28. november 2001, kl 15.16
Helen - millisest momendist alates saab lugeda suhte paarisuhteks?
 
n25 28. november 2001, kl 15.20
Maria, kas sa ei arva, et <millisest momendist alates saab lugeda suhte paarisuhteks?> on iga paari jaoks oma arusaam?
 
helen 28. november 2001, kl 15.21
igatahes mitte ühest suguaktist- vaid see peab olema vaimne side, mis tekib kui inimesed avastavad ....
kindasti -kui on ühised eesmärgid ja arusaamad maailma asjadest,
kui on armastust, hoolitsust ja tuge.
paarissuhe ei ole ainult teineteisega magamine- see on hoopis armukeseks olemine/pidamine.
 
Bella 28. november 2001, kl 15.26
OIOi, helen, kas sina välistad armukeste vahel armastuse, hoolitsue ja toe? Kui nii, siis saab paljude armukeste suhet lugeda abieluks(paarisuhteks) ja paljusid abielusid armukesepidamiseks.
 
yx_crissu:) 28. november 2001, kl 15.32
armuke on armuke
see teine keda armastatakse või peetakse armastatuks
 
helen 28. november 2001, kl 15.57
bellale
aga kui seda teist ehk armukest nii väga armastatakse, miks siis oma kaaslasega koos elatakse? (ausalt- ma ei nöögi)
 
Pipa 28. november 2001, kl 15.59
Koomiline kuidas mõned tugevasti kinnipigistatud silmadega existentsiaalseid küsimusi lahkavad!
Maria, lõpeta mõttetu jahumine - oled II sordi naine ja lõpp, ära ilusta labast situatsiooni...
 
james 28. november 2001, kl 16.28
Helen, lood on nii, et paremad mehed suudavad, oskavad ja tahavad
olla suhetes mitme naisega ja neist mõningaid samaaegselt armastada. (Ausalt, ma ei nöögi!)
 
Pipa 28. november 2001, kl 16.32
James: kui maja milles viibivad kõik sinu armastatud põleb ja sa saad päästa ainult ühe...?
(võib olla natuke nöögin ka)
 
james 28. november 2001, kl 16.39
Sama dilemma, mis mandariini surm Hiinas. Päästaks laste ema.
(ikka veel ei nöögi)
 
helen 28. november 2001, kl 16.40
ok! aga kuidas saab armastada 2 samaväärselt üheaegselt.
isegi 2 järjestikki samasugust armastust pole võimalik
läbi elada.
see pole ju võimalik. ilmselt ei armasta kumbagi päriselt!
 
Pipa 28. november 2001, kl 16.41
MOTT - naised ruulivad, armukesed on meelelahutusex...
 
james 28. november 2001, kl 16.54
Pipa - leiba&tsirkust = naisi&armukesi. Nüüd võib-olla natuke nöögin ka!
Aga Helen - Sina oled naine, mina mees. On asju, milleks mehed on võimelised, aga naised mitte. Üsna ammuses nooruses mõtlesin samuti, et kaht naist üheaegselt armastada pole võimalik. Elu tegi omad korrektiivid ja nüüd olen selles veendunud. Kindlasti on Sul õigus selles, et samaväärselt pole see tõenäoliselt võimalik, sest näiteks ka oma lapsi armastavad enamik vanemaid
erinevalt - üht pisut rohkem, teist pisut vähem, kolmandat hoopis isemoodi...
 
helen 28. november 2001, kl 16.58
to james
lapsi mul veel ei ole seega ei saa ma vaielda.
aga mu õel on 3 last ja ta vähemalt väidab mulle,
et kõik on ühtviisi armsad!
aga mehed ........
 
Pipa 28. november 2001, kl 17.00
Kui PEAB valima siis ei jää muud üle.
Armastasin ka kunagi kahte aga kui mõlemad mind fakti ette panid siis sain aru et üx oli puhtal kirel põhinev armastus ja teine sügavatel tunnetel ja loomulikult tunded võitsid...
 
Fööniks 28. november 2001, kl 17.00
James-Helen. Eriti James: Hmmmm ma ei saanudki aru et ma kah mees olen.... :))))) Võrdlemisi suur üllatus mulle endale.
 
natuke 28. november 2001, kl 17.02
Võin kinnitada, et tegelikult on naisel ka 2 meest võimalik korraga armastada, kuid armastuse suurust hinnata on raske, ilmselt võimatu...Armastus on alati erinev. Kahe vahel valida samuti..
 
james 28. november 2001, kl 17.09
Natuke armastab natuke...:))) Tegelt õige. Ja armas Fööniks kah kohale lennanud:) Vaatan ikka, et kui piisavalt kaua peale ajada, hakkab mu jutt naistele juba omasemaks saama...
 
Pipa 28. november 2001, kl 17.16
Hm, Föönix, millal viimati peeglisse vaatasid?
Minuarust rääkisid end juba ammu sisse et mees oled...
 
yx_crissu:) 28. november 2001, kl 17.20
Pipa

Fööniks ei ole päris kindlasti mees

tervitused Fööniksile - mis sind siis segadusse ajas?

PS
keegi inime täna jälle mu nime kallale hakanud
olin crissu - ise ka varsti enam ei saa aru...
siis yx_crissu - seegi pätsati ära - na ma ei saa aru miks???
 
Pipa 28. november 2001, kl 17.26
Nagu aru sain pole teie suvepäevad veel toimunud...
Kust sa tead, lihtne meel?
 
TESS 28. november 2001, kl 17.27
Fööniks, armas inimene
Oled suutnud mehe mulje jätta:)))))))))))))

James
Tahtsin sama öelda, et mul ka siis mehe mõtteviis, et kaks mahub korraga südamesse...
Nöökimisest, et see teie põleva maja story...Kui mõlemad oleks laste emad, kelle siis...?
 
Fööniks 28. november 2001, kl 17.31
Pipa: et kus ja millal ma ennast siis sisse rääkisin? :) Peeglisse vaatasin veerand tundi tagasi - oli tahavaatepeegel :) Sealt ei saand jah aru kas mina (autojuht) olen mees või naine :))) Ja kust mõni teab kas ma mees või naine.... a sa uuri välja :) Saad ka teada, kes ma tegelikult olen :)

Kommunikatsioonihäired on täitsa vahvad asjad... vahel :)))

Tess ja Crissu: aitäh :)
 
yx_crissu:) 28. november 2001, kl 17.33
no jah suvepäevad suvepäevadeks...

aga reaalis on minu mõttelaadi mõni inimene ka mehelikuks pidanud
või siis nimetanud mitte otseselt meheliku mõtlemisega vaid mittenaiseliku mõtlemisega inimeseks

crissu
(endine)
 
Fööniks 28. november 2001, kl 17.33
Ja Pipa käest küsiks veel, et misasi see täpselt labane on? Armastus küll mitte :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!