Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
armukesed
 
james 28. november 2001, kl 21.08
Määrin Sulle veel mett peale - esmakordselt kohtan naisinimeste hulgas sellist eksemplari, kes minu naisjaotusest aru saab. Muide, kas Sulle on mett peale määritud? Mina ükskord määrisin, ikka sellele kallile, oli väga magus (ta on ka ilma meeta väga magus) ja keelekas venis vääääga pikaks. Halvim mälestus on ühe armukesega, kes üritas teatud kehaosi vana tallinnaga turgutada:(((( Aga mõistetest veel - alati pole armuke see, kes saab kalleid kasukaid ja briljante, armuke ongi, just nagu tabavalt väljendad - meelelahutus. Kallis - see on hingele kah.
Ilusat õhtu jätku kõigile, nüüd viib koer mu jalutama.
 
Fööniks 28. november 2001, kl 21.09
Panin :)

See kõik tuleneb erinevast defineerimisest jo :)
Sinu jaoks on ehk armuke selline naine/mees, kes on lihtsalt üks teine naine, keda -sry-kepitakse. Ükskord ma kuskil siin juba küsisin, et mis loom see armuke on - et kas magatatud teine naine? Mina just arvangi, et lisaks sellele, et on olemas armukesed Jamesi tähenduses, on olemas ka sõna otseses mõttes "kallid" mehed või naised. Nii kallis, et jändaks kasvõi kaablitega :) Ja see "kallis" on püsisuhtele vaat et ohtlikumgi kui armuke :)
 
Fööniks 28. november 2001, kl 21.11
James: jalutage siis terviseks :)

Mett pole peale määritud, see on siuke liiga kleeps mu jaoks vist (nagu ka Vana Tln) ... a muud on küll :)
 
Pipa 28. november 2001, kl 21.23
James oli ilmselt mees ja nagu aru sain oli ka tema lexikonis armuke see keda kepitaxe... nagu enamus meeste lexikonis... niisiis on tobe hoida naiste lexikoni meeste omast lahus - elagem ühiste lexikonide järgi ja elu on hoopis lihtsam.
 
Fööniks 28. november 2001, kl 21.38
Ma vist väljendasingi segaselt - tahtsin öelda, et armukest jah kepitakse, aga enamuse siinsete kirjutajate jaoks tundub armuke ja kallis olevat ühte patta pandud. Nii et pole ühist leksikoni :) Minul ja Jamesil tundus siiski olevat :)
 
: 28. november 2001, kl 21.41
Nõus Fööniksiga.
 
Fööniks 28. november 2001, kl 21.47
Point: et mis osas nõus? :) Terminoloogia suhtes?
 
5. viga 28. november 2001, kl 22.03
Oleksite parem tänast korvpalli vaadanud.. (kas kaabel-tv korrast ära?) Kired kõrgel, palju kära, vähem seda va villast.
Siin jututurul ka visked 89 % mööda täna. Fööniksi üritus tuhast tõusmisel ebaõnnestus, hilisemad vabavisked ka mööda. Teised eksivad kaitses, teevad kordamööda vigu etc. etc.
Time Out!
 
Pipa 28. november 2001, kl 22.28
Minul on vist korvpallifänniga sarnane lexikon, pigem...
Igale oma.
 
yx_crissu:) 29. november 2001, kl 01.04
õhtust:) (või siis ööd hoopis)

ohoo- kas visked ei läinud?
nägin justkui mitut kenakaarega palli aga...
ju siis silmapete oligi
Fööniksil muidu üsna vilunult ikka 3.visked tulnud...

Jamesil samas korvide asemel neljajalgne huviorbiidil...

olen omadega täna hilja peale jäänud - või liiga vara alustanud:)

tahtsin lisada siia, et see liigitus on jah jäänud täpsustamata
ma ennist lihtsustasin liialt ku kirjutasin, et armuke on armuke:see teine keda armastatakse või peetakse armastatuks

Jamesi ja Fööniksi jutuajamisest sain aru, et mina mõtlesingi seda kallist hoopis

niisama lõbupärast seltsilist võib siis vast armukeseks küll nimetada
 
TESS 29. november 2001, kl 08.53
Hommikust(noorukeselt:)) Tessilt teile!

Teil siin eile päris pikalt läinud.
Pipa
Ma pole sellistega(ilma hingeta tüüpidega) kokku sattunud järelikult...mul nagu rohkem seesama mis Fööniksi eilses 18.45, et ta muretseb mo pärast ja mina ta pärast ja mingi kaabel TV on üks väikestest pisiasjadest, mis nagu kõik muudki mured lahendatud saavad selle(nende) poolt, kellele kallis.
Jamesi lexikoni järgi pole ma kunagi armuke olnud.Ei tea, kas peaks sellest nüüd kahju olema või...et kogemus puudub, kuidas ainult kepitav sry ja lõbupakkuv olla.
Ehk olen siis su mõttes tõesti nooruke, aga ma ei oska ja ei taha ilma vaimse naudinguta ja tühihingega...:)))
 
Fööniks 29. november 2001, kl 09.15
Tess: jah, sina said komplimendi (noor) aga mina tõdemuse, et mu mõttelaad on mehelik. Imelik, elus ongi nii, et enamasti mehed mõistavad mind paremini... Naiste hulgas on kah muidugi meeldivaid erandeid :)
 
TESS 29. november 2001, kl 09.39
Fööniks
Selle teise(kolmanda) lause võid vabalt ka minu kapsaaeda kirjutada:)
Ja homme on juba reede:))
 
yx_crissu:) 29. november 2001, kl 10.38
kas see siis ongi mehelik mõttelaad?
Fööniksi kirjutisest 11-28-01 17:41

ommaette arupidades: minuarust mehed ei mõist pooltki seda mida selline mehelik mõttelaad peaks tähendama...
 
UUgametsa Kolla 29. november 2001, kl 12.03
Mariake!
Sa ei saagi sellest armukeseteemast aru saama enne kui ykskord suureks kasvad!Mis 6igustest sa jutustad?Pole mingit vahet kas seadusilk v6i vabaabielu!Vabaabielu on vaat et pysivamgi kui lihtsalt s6rmus s6rmes,yhise perekonnanimega!Vabaabielu on valitud vabatahtlikult,teades,et pisemagi eksimuse korral on partneril alati v6imalus lihtsalt minema k6ndida!Nii pyytakse isegi rohkem arvestada oma valituga!Ja siis ei saagi sellised naiivsed lollikesed aru,miks vabaabielu naisel_mehel on suuremad 6igused?Neid 6igusi ei olegi!On vaid nende vaba tahe kellegagi koos elada!
 
Massa 29. november 2001, kl 12.23

Lõpuks öeldi ka midagi tarka. Ma ei väsi ka abielumeestele kordamast, et nad ise ütlesid Per.büroos valjuhäälselt JAH!
Niisamuti võivad nad selle ka lõpetada, milleks soiguda, et ei mõisteta üks tahab, teine ei. Suhe on kahepoolne leping-kas suusõnaline või kirjalik. Aga leping.
 
Pipa 29. november 2001, kl 13.03
Tessile: nojah ja mina olen reeglina hoidunud lamedusi heietavate kanapeadega suhtlemisest, siiani - nüüd me maailmad siis kohtusid...
 
Fööniks 29. november 2001, kl 13.10
Pipa: et kui juba nii isiklik olla tahad, siis äkki ikka argumenteeritult: et millised Tessi heietused need lamedad olid ja miks? :)
 
yx_crissu:) 29. november 2001, kl 13.11
mitte ei taipa miks peab siin niiväga isiklikuks minema?
 
TESS 29. november 2001, kl 13.47
pipa
Sinu enda väitel oled olnud meelelahutuseks(armukeseks) rohkem kui kord ja ka ise neid pidand, sinu jaoks on armukeste võlu-valu naudingus...etc.etc

Mina võiks pidada koera, mitte inimesi.Minu jaoks on võlu-valu heades-arendavates-huvitavates inimsuhetes.Ja mul puudub(pole soovind)kogemus, et minusse suhtutaks kui kepitavasse meelelahutusse.Ma olen mõnedele pisut ärahellitatud kallis, ka oma abikaasale ja nii nemad mullegi...
Seletasin sulle nüüd rahulikult, et meie väärtushinnangud on lihtsalt teistsugused ja sa ei pea minu omi omaks võtma, nagu minagi sinu...Saan sinust aru, kui selline oled.Maailm ongi kirju,igale oma...ise ütlesid.
Ja reeglina ma tavaliselt pikalt ei jaksa suhelda, kui pean väga erinevale tasandile laskuma...
 
kukeke 29. november 2001, kl 16.57
Kallid kanakesed, see teie kukekene siin! Ärge`nd pahurdage, igaühele ikka oma. Päris nii see siiski ka nüüd pole, et armuke on ainult kepitav olend ja kallis ja abikaasa riisuvad koore.
Lõppude-lõpuks määrab iga inimene enamasti ise oma hoiakutega enda positsiooni mingis suhtes. Põhiline on aru saada ja rahul olla sellega, milleni sa olemaolevas suhtes välja kannad. Kui ikka tiivad ei kanna (fööniks - irw:)), siis otsi endale uus taevas. Jumala eest, ma ei taha nüüd öelda, et kes armukeseks loodud jne. Just seda, et kes ühega armuke, see teisega kallis ja kolmandale abikaas. Elu oma mitmekesisuses on huvitav ja elatav! Elage teiega, armsad naisinimesed:)))
 
Pipa 29. november 2001, kl 17.52
Viimast korda siin rubriigis:
Tess: nõmedalt lahmiv ja isiklik olid sina 17.56, ei meeldi inimesed kes teistsugust arvamust viisakalt taluda ei suuda. Ära nüüd virise kui vastu saad.
Föönix: näiteid leidub kuhjaga, tsiteerin vabas vormis"armastus ei küsi kohta, aega ...." jne.jne.pärleid jagub...
Saan aru kui töötate erasetoris või on teil isiklik firma kus aega ja raha raisata kuid kui riigiasutuses logelete siis on kurb küll.
Kõike sedasamustki mida ise soovite
 
TESS 30. november 2001, kl 08.40
Kah viimast korda:
...teistsugust arvamust viisakalt taluda...Minu 17.56 komment oli sinu pealiskaudse lahmimise peale Fööniksi meheks tebeldamise osas.Sa lihtsalt ei olnud süvenenud kommentaaridesse
ja andsid aga tuld...
See mida tsiteerisid oli ühest tuntud kirjaniku raamatust, mida sa ilmselt kunagi lugenud pole...
Riigiasutuses pole ma iialgi töötanud:)
Ja sulle soovitan virtuaali mitte liiga isiklikult võtta:)
Juba ütlesin...ole nagu oled:)(
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!