Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
kaotatud usaldus
 
lootusetu 20. detsember 2001, kl 08.43
ole tänatud ilusate sõnade eest! arvan ise samuti, sellepärast tahangi ikka edasi pingutada, mitte loobuda!
 
m 20. detsember 2001, kl 10.34
-"andestas tegelikult asja mida polnud olnudki".-
Selle pärast et sa ei tunnista et asi oli jama ta sulle seda meelde tuletab ja enne ei andesta kui sa oled aru saanud et midagi ikkagi oli. Ei ole sellist asja et natuke petsin.
Mõtle selle peale et kui sul ei oleks last ja seda kodu siis oleksid kadunud viuhh ja kui sa mehele korrutad et me võime lahus olla kui sa ei suuda andestada siis see näitab vaid kui vähe sa temast hoolid.
ANDESTUS TULEB VÄLJA TEENIDA MITTE VEEL ÕLI JUURDE KALLATA!!!

kui sa üldse tahad?

Veel 1 õnnetu mees
 
Svea 20. detsember 2001, kl 13.51
no selgus meilgi pärast lapse sündi, et mees mul on maganud teiste naistega. mina olin samal ajal raseduskatkemisega haiglas.
võttis aega see andeks andmine, aga asja sai. sest nägin, et see asi on nüüd tal seljataga.
meie motoks oli - ausus, ausus ja veel kord ausus.
siis tekkis mehel arusaam, et naissõbrannasid võib ikka pidada, flirtida, katsuda, nende muresid kuulata, neile abiks olla, jne jne. Algul naeratasin, olin tugev ja ikkagi õnnelik.
siis aastad läksid ja mees ikka on mul kodustes ja meeste töödes lohe, meeldib pidustada ja mesijuttu ajada.
hakkasin nõrgemaks jääma. ei jõudnud kõige puhul head nägu teha.

ja alates sellest ajast on meil pidevalt tülid majas, kuna mees selle sõbrannaga ja tolle sõbrannaga suhtles, puutus, abiks oli, ihaldas, varjas, ja kõige lõpuks sinisilmselt mulle seletab - see on ainult sõprus!!!
krt. ei tea, miks siis kõik need sõbrannad on hirmus vihased ta peale, et ta peesse saatnud on? ise leian, et sellepärast, et ta mulle rääkis ära ja hakkas asjale teistmoodi mõtlema ja ei tahtnud mulle haiget teha. aga tegi nondele teistele oma äkiliselt külma suhtumisega.

no ei ole normaalne tegelikult külg külje kõrval elada, armukadeduseuss ringi söömas.
aga mis aitaks?
 
elean 20. detsember 2001, kl 15.48
Ega ei aitagi midagi. Olen ise selline pool, kes püüab unustada, andestada ( tunnen, et olen andestanud, kuna ei pea viha). Kerge see pole, eriti, kui on veel erilisi sigadusi tehtud. Proovi sa midagi meelega unustada. Ikka leidub olukordi, kus miski meenub ja torkab sügavale sisemusse, ja kõik on jälle meeles. Eriti raske on unustada reetmiste ja andestamiste jada. Kuigi hakkab mööduma aasta viimasest nõmedusest, ei suuda ma siiski teda usaldada, sest sündmused räägivad ise enese eest. Tõesti reedetud usaldust ja armastust tagasi saada on raske. Ma ei ütle, et võimatu, aga selleks peaks reetja ise tõelist soovi avaldama ja ennast tõestama.
 
lootusetu 20. detsember 2001, kl 16.39
1 õnnetu mees: asi selles ju ongi, et tahan!!! ja õli ei kalla tulle mitte mina-vastupidi, üritan seda teemat niipalju vältida, kui veel vähegi annab, aga paratamatult toimub ka ümberringi igasugu asju. alles hiljuti hea sõber (vana 42, meesterahvas) leidis omale babee (vana 22) ja siis jällegi kerkib ju teema esile. aga ma lohutan ennast ikka mõttega, et kui hoolega püüda ja püüda ja püüda, siis peab ka lahendus tulema.või õigupoolest asi oma teravuse kaotama. ja enesetõestamisega olen siiralt ja südamest tegelenud juba 3,5 viimast aastat. ja kui vaja, eks siis tõestan ka pikemalt.
 
Urve 20. detsember 2001, kl 18.06
Tavaliselt küll.
Muide, see pole armastus, vaid enesearmastus. Armastav inimene tahab, et teisel oleks hea.
 
Urve 20. detsember 2001, kl 18.27
Seekord endast. Minu abikaasa ka näris minu kallal. Ei salga - oli põhjust. Aga kaua siis peab ühe asja pärast kannatama? Aastate kaupa pidin kuulama tüütut mulinat ikka ühel ja samal teemal. Lõputuid kordi tehti mulle selgeks, missugune @!#$ ma ikkagi olen. Lõpuks polnud ka laste juuresolek enam takistuseks.
Tegin korduvalt ettepanekuid lahutamiseks, et ta võiks endale kohasema väärika ja ausa mittelitsi leida, keda siis õnnelikuks teha. Ei tahtnud.
MIS TAL VAJA OLI?! Ei elanud ise ega lasknud teistel elada.
Loomulikult lahutasin sellisest. Mul on ainult üks elu. Ma ei lase seda ühel armukadetsejal ära rikkuda.
TAEVAS NÄEB, KUI HEA ON OLLA VABA!!!
 
Yll 20. detsember 2001, kl 19.36
Üksi hea,kuid kahekesi parem.Eriti kui vastastikune klapp olemas
on.Olen seda meelt,et kui miskit ongi siis tuleb sest rääkida,
siis ei ole usalduse kaotust karta.Muidugi ei tohi armukadedust
suhet rikkuma lasta.Tuleb olla realist ja oma ego maha suruda,et
mõista ,et me mitte nii võimekad pole,et teisele kõike suudame
pakkuda,mida ta vajab.Liikumisvabadus peab olema,kuid see peab
enne paika pandud olema,siis ei tohiks ka jamasid tekkida.
 
Yll 20. detsember 2001, kl 21.38
Tahtsin veel öelda,et üks asi on rääkimine,aga tegelikkuses
võivad tunded ülepea kokku lüüa ja mõistus sootuks kaduda,kui
teada saadakse,et kallimal ka keegi teine silmapiiril on.Kui
ikka armastad siis peaks ikka andestatama väiksed kõrvalehüpped.
Iseasi kui sind just kõrvale ei jäeta.
Lõpetuseks tahan öelda,et elame vaid korra siin maa peal
- või mine sa tea.
 
Yll 20. detsember 2001, kl 21.38
Tahtsin veel öelda,et üks asi on rääkimine,aga tegelikkuses
võivad tunded ülepea kokku lüüa ja mõistus sootuks kaduda,kui
teada saadakse,et kallimal ka keegi teine silmapiiril on.Kui
ikka armastad siis peaks ikka andestatama väiksed kõrvalehüpped.
Iseasi kui sind just kõrvale ei jäeta.
Lõpetuseks tahan öelda,et elame vaid korra siin maa peal
- või mine sa tea.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!