Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Mehed mida arvate?????
 
aa 31. jaanuar 2002, kl 08.13
Mehed mida te arvate naisest,kellel on rasedusarmid(rindadel,kõhul,jalgadel)?
 
Feliks 31. jaanuar 2002, kl 08.20
???? naisest või armidest? Ainuüksi armidega on kole raske koos elada....a naine jääb naiseks ka koos armidega - teadagi, mis nende armide hind on ja selle nimel tasub ka armid ära kannatada:)))

Tegelt pole mingit vahet, kas armid või mitte - ku iikka naine ise asjalik ja väärt on! Vat nõndamooodi:)
 
Nils 31. jaanuar 2002, kl 08.35
to aa - kui sa oma kallimaga joudsid selleni, et laps ilmale tuua, siis su mees armasatab sind kindlasti ka koos armide , karvade ja koige muu juurdekuuluvaga. Ara muretse selle parast!
 
pip 31. jaanuar 2002, kl 08.58


Ära üle muretse.:))
Kellele armid on tähtsamad, sellega pole mõtet ju niikuinii olla!
 
piloot 31. jaanuar 2002, kl 11.12
Minu loogika sinule vastates on selline,et kui armid...sa ei saa ju suurt midagi teha,et neid järsku enam ei ole....Nii et mulle sobib, koli või täna sisse!Aga siin keegi Nils arvas,et ka karvad võivad...ja mis iganes...no ikka ei sobi küll,arvan ma! Ma tean, et ma paha olen,aitäh!
 
Nils 31. jaanuar 2002, kl 11.25
to piloot - kuhu sa siis need karvad paned, lased ukshaaval valja kitkuda voi?
 
elevant 31. jaanuar 2002, kl 11.37
aga kui armid ikka väga koledad on? ning laps näiteks eelmise mehe oma? kas vahel ei pane piiluma ja omaette môtlema, et enne vôis ikka palju ilusam olla?
 
Feliks 31. jaanuar 2002, kl 11.42
Elevant:... no katsu nüüd olla....miski kummaline arusaam, et naise ilu niiväga ülioluline on..see rohkem naistele endile tähtis, et nad konkurentsivõimelised oleks. Ok olen nõus, et poisikesed valikute tegemisel valivad vast jah esimese hooga avaneva pildi järgi....asjalikumad mehed eelistavad siiski kehas oleva inimese järgi.
 
Nils 31. jaanuar 2002, kl 12.22
to Feliks - toetan sinu arvamust, sest see mis sul sees on tahtsam kui valine vorm. Riietuse (naha) jargi inimese ule ei otsustata!
 
mõtleja 31. jaanuar 2002, kl 12.27
Feliks:asjalikumad mehed eelistavad siiski kehas oleva inimese järgi
Lausa vapustav, aa, kas ootasid sellist reaktsiooni? Jaa, ja teinekord võvad silmale mittenähtavad haavad olla palju hullemad(südames).
Ilus, hea, et veel asjalikke mehi ilmas on
 
piloot 31. jaanuar 2002, kl 12.44
Nils - no ma pidasin silmas raseerimata naisi a'la itaalia prostituut,Aga kui sulle sellised meeldivad...no ma ei taha sul seda rõõmu äravõtta!
 
Famm 31. jaanuar 2002, kl 13.59
Seebiks sellised ebakindlad naised!
 
elevant 31. jaanuar 2002, kl 14.18
nojah, aga mehed vaatavad ju ilusaid naisi, eks? ja kommenteerivad ka. ning kui naine mehest hoolib, siis tahaks ikka tema jaoks parim, ilusaim, jne. olla. üheöösuhete puhul on muidugi pohhui.
 
Feliks 31. jaanuar 2002, kl 14.25
To Elevant: ega ilu patta pane....
Kui ilu tarkusele lisaks on, on see meeldiv lisand:)


Et vaatavad järgi ja kommenteerivad...kuidas keegi...puudub see komme..kui meeldib, ütlen näkku, mitte selja taga.
Ja just üheöösuhte puhul on vast mehele see naise ilu tähtsam. Või mõtsid nõnda, et üheöösuhte puhul naine ei vaevu mehe ilumeelt kaunistama?
 
mair 31. jaanuar 2002, kl 14.49
Tänapäeval ju mingeid arme praktiliselt ei jäägi, eriti kui veel nooremana sünnitada.
 
KA 31. jaanuar 2002, kl 14.55
Mair- see sõltub ikka suuresti pärilikkusest, nahatüübist, ainevahetusest jne.
 
ehee 31. jaanuar 2002, kl 15.16
ühinen siin 100%liselt mõtleja arvamusega (ja teiste sarnaselt arvajatega ka muidugi)
 
naiska 31. jaanuar 2002, kl 15.17
aa, nad ei arva midagi. ilusaid jutukesi oskavad siin ajada küll.tuleb juhus jooksevad kõik noore, saleda ja ilma armideta naise järgi.
 
elevant 31. jaanuar 2002, kl 15.55
oi, mair, jäävad ja kuidas veel. see ei sôltu üldse tänapäevast, isegi olulisem on praegusel ajal veel, sest alastus on rohkem eksponeeritud.

feliks: üheöösuhte puhul tômbavad nii naised kui mehed sageli parameetreid alla, eriti kui mingi kôhutunne ütleb, et selle inimesega pole rohkemast môtet môeldagi. ja -- sageli selgub armide olemasolu (nagu peenise môôdudki) alles voodis, aga siis on juba raske pipardama hakata. hoopis lihtsam on teha nii, et järgmist korda ei tuleks, irw
 
mair 31. jaanuar 2002, kl 16.05
Ei tea, kuidas nad nii väga jäävad, kui sporti teha tervislikult süüa, mitte kaalu koguda ühesõnaga ja kreemitada. Positiivne kogemus olemas, ei vaidle nende emadega, kellel kaks või enam last.
 
leksandra 31. jaanuar 2002, kl 16.15
siin taheti küll meeste arvamust teada, aga riskin siiski sõna sekka öelda...

naised, kellel suurem osa ihust(rinnad, kõht, jalad) rasedusarmidega kaetud, tuleks ühiskonnast eraldada.
sel lihtsal põhjusel, et nad oma olemasoluga ei tuletaks veel sünnitamata naistele meelde, missuguseks ka nemad peale emakssaamist võivad muutuda. ise sain lapsed juba eelmisel sajandil, mis siis , et veel nooremana( nagu MAIR soovitas). ainult sellepärast, et mul jalgadel neid häbimärke ei ole, julgen ma eksisteerida. kuigi tulevik head ei tõota - nimelt olen viimasel ajal märganud muutusi näos, eriti silmade ümbruses.
tundub, et hakkavad mingid kortsud või armid tekkima. ei tea, kas kunagisest rasedusest või millest...
 
Nils 31. jaanuar 2002, kl 16.15
to piloot 12:44 - kas sa oled neid Itaalia prostituute nii palju tarvitanud, et nii hasti tead?
 
naiska 31. jaanuar 2002, kl 16.46
to leksandra
ehk moodustaks klubi või kommuuni?
 
leksandra 31. jaanuar 2002, kl 16.59
to naiska

kaalumist vääriv idee!:):):)
 
Tess 31. jaanuar 2002, kl 22.24
Mina kannan oma arme nagu ordeneid (vm aumärke) :)
 
KA 01. veebruar 2002, kl 09.04
To Leksandra - hea huumor päeva alustuseks, must küül aga, mis siis. (Ka muheleb :-))
 
mina 01. veebruar 2002, kl 10.40
naiskaga nõus- siin puhuvad mehed ilusaid sõnu, aga nii kui võimalus tuleb, kohe rabavad mingi ilusama keha
 
elevant 01. veebruar 2002, kl 11.19
to mair:

sünnitasin 21selt, määrisin lierac'i kreemiga, käisin vesivôimlemas ning juurde vôtsin vaid lapse kaalu. hormoonid aga kôikusid, rinnad paisusid ning armid tulid.

to leksandra:

sa vôiksid eralduda küll, siis sa ei tüütaks lollide kommidega
 
leksandra 01. veebruar 2002, kl 12.04
huvitav, miks ma küll tänaseni arvasin, et elevandid paksu nahaga on?
 
mair 01. veebruar 2002, kl 13.41

to elevant
Kahju, kui sul nii läinud on, aga appi saab veel viimasel võimalusel võtta plastilise kirurgia. Vaata kasvõi Anu Saagimit, ise sünnitas 40-selt aga igal pool poseerib palja kõhuga. Ei tea, kas loomulikult head geenid või plastiline kirurgia, eriti kui veel keisrilõikus oli. Välja näeb igatahes tipp-topp.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!