Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Siiras küsimus
 
Mai 08. märts 2002, kl 14.26
Anna, mida sa üldse selle sõimamise all mõtled? vahest võib ka otseütlemine tunduda sõimamisena. ei saa ju kogu aeg kõigega nõustuda. vahel mõni sõber, tuttav võib kavalusega (mida varjab naeratuste ja võltskaasatundlikusega) teha palju halba. sa jääd lihtsalt uskuma tema nn. võlts fassaadi. samas kõrval teine tuttav on aus, avaldab oma arvamuse ja seda otsekohesust võtad sõimamisena.
Muidugi laba, räige kõnepruuk on midagi muud. see on kas harjumus (kasvatusega kaasaskäiv) või tahetakse endale tähelepanu.
 
vip 08. märts 2002, kl 14.27
anna, mängi nüüd jah märtrit
 
sipsu 08. märts 2002, kl 14.32
Oi Vovik...ikka suudleme, sinuga eriti...mul hea tuju...nii palju ilusaid kaarte ja SMS saanud...ma vaevu püsin toolil...;))
 
Feliks 08. märts 2002, kl 14.38
Sipsu: aga minuga...?:)
 
sipsu 08. märts 2002, kl 14.40
Feliks...sinuga ka....aga ma ei ulata hästi ja jälle sul habe ajamata;))
 
Anna 08. märts 2002, kl 14.44
vip
olengi märter, nuuks:(
provotseerid?
Mai
Mida ma mõtlen sõimamise all. Mida iganes, siin seda palju ju. Ehk 0 mõistmine (vabandust vip, saan aru et ei peagi mõistma, parem lahmida). On kellegi küsimus, sellele järgneb inimese vastus kes on midagi taolist kogenud ja siis ilmub keegi kes teatab, et kuna üks inimene on teinud midagi sellist mis tema tõekspidamistega kokku ei lähe siis on ta järelikult moraalitu ja @!#$ ja hullem kui prostituut ja haige jne.

Ma ei tea. Keegi küsib. Mina vastan seejuures teisitiarvaja arvamust mahategemata.

Näide: ei ole kolme mehega seksinud ja ei kavatsegi seda teha, aga kui inimene foorumis esitatud küsimusele vastab et tema on. Siis kas peab isiklikuks minema ja rääkima et see inimene haige on. Loomulikult teretulnud arvamus, et mina seda ei taha teha, ei ole teinud, arvan, et mulle ei sobiks jne.

Ei taha kedagi õpetada kuidas käituma peab, aga ma ei saa aru miks peab minema isiklikuks, solvama.
 
vovik 08. märts 2002, kl 14.54
sipsu: minuga ei saa. Ma võin olla nõiutud konn. 8.3.2002 on selline maagiline daatum, et ei või kindel olla, et pärast uuesti konnaks ei muutu.

Selgituseks: Hakkame tagant poolt tulema 200=C8h ja 2^3=8 ja niisama kaheksa kah, saame kolm kaheksat ning tähestiku kolmanda tähe, nii et nalja pole. Tark on see, kes eile viitsis tiba arvutada ja täna toast väljagi ei tulnud. :)
 
sipsu 08. märts 2002, kl 15.05
Sa ära vassi siin....no nii kole ma nüüd ka ei ole, et sa minu nõiduse endale saaksid ...*vovikut nööbist enda poole sikutades
 
X 08. märts 2002, kl 15.09
Soovitan selle imbetsill vipi peale mitte kellelgi oma aega ega närve raisata.
 
Ülle 08. märts 2002, kl 15.09
to roosa amööb vist,
väga ilus arvamus :)
oleks meil mõistust kõigil niimoodi mõelda - ja maailm saaks paremaks.
 
Ilmatar 08. märts 2002, kl 15.14
Enese arvamuse ainuõigeks pidajatel on mustvalge maailmapilt ja katsu sa neile selgeks teha, et on olemas värvid... Neil lihtsalt pole meeli, millega neid tajuda. Tunnen kaasa!
 
Feliks 08. märts 2002, kl 15.18
Sipsu: ei habemest pole lugu...see juba pehmeks saand....ja kummardada ma saan...ma võin Su üles kah selleks puhuks tõsta:))
Ja see Vovikunumeroloogia mind suurt ei puuduta..mul neid 8-said igal pool nii palju, et mul ei tarvitse neid karta:))
 
Mai 08. märts 2002, kl 15.51
to X jt., kes te vipi kohta midagi ``toredat`` ütlesite.
vip ütles, eespool päris head sõnad selle kohta, et kui siin mingid probleemid üles tõsta, siis ...(lugege eespoolt, oli midagi seesugust, pisut teises sõnastuses)
 
maalitädi 08. märts 2002, kl 16.14
Oi, mulle meeldivad eriti just teisitimõtlejad. Oleneb küll mida teisiti mõeldakse. Kui mina arvan, et rahal on tähtsust ja tema arvab, et üldse ei ole, siis on tore sellisega suhelda, elu on hoopis mitmekesisem. Aga kui mina arvan, et tapmine on patt ja kole tegu ja tema ei arva, no siis ma olen vist ikka shovinist ka?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!