Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Tähemärgid
 
chameleon 22. märts 2002, kl 15.56
Lucy: üks pesueht ambur olen. :)
Ja siga veel peale selle. :)))

Tigr: Kaaludega võib suhelda küll... distantsilt. :)
Kaljukitsedega veel kaugemalt.

Skorpionid on ju toredad loomad, aga panna chameleon ja skorpion kokku.... oi oi neid sädemeid ja paksu pahandust pärast! Seega parem hoian eemale. :)
 
Kaxik 22. märts 2002, kl 16.01
Üht-teist ikka läheb kokku, näiteks mina olen ehtne kaksik ses suhtes et teen edukalt mitut asja korraga ja vajan vaheldust ja üldse täna-see-homme-teine... aga mingi hull suhtleja küll ei ole ja müügimehe, ajakirjaniku vms "Tähemärkides" pakutud ametis pooks end esimese poole tunni jooksul üles... mine võta kinni, kas on miski mõjutus või hoopis kasvatuse viga?
 
huvitav.. 22. märts 2002, kl 16.05
kas tuleb tuttav ette? sobib ühe avameeelsega:
Tüüpiline tõusik, kes pennipealt teab kõigi oma tuttavate sissetulekuid ja ka seda, kui palju pidid naabrid uue auto ostmiseks võlgu võtma...

sorry, lihtsalt vaatasin...
 
Tigr 22. märts 2002, kl 16.11
Kat: pole hullu, kas suur või väike....ahv ikkagi :P

Lucy: polnud see kommentaar mõeldud kellegi solvamiseks, lihtsalt omavaheline sobivus Vähil ja Kaljukitsel selline nadipoolne.....sain just ühelt Kaljukitselt nii valusasti vastu näppe pärast pikka-pikka nurkadesilumisperioodi, mille lõpuks selgus, et tema ei tahagi enda kõrvale nii emotsionaalset tüüpi nagu mina ja mina ei suutnud olla temasuguse kivisüdame vastu põrkuja.....ikka juhtub ju :(

Chameleon: no näed, me jagame vähemalt meeste suhtes sama maitset :)
 
Lucy 22. märts 2002, kl 16.16
Ma ei võtnudki seda kui solvangut, lihtsalt tundsin huvi:) Loodetavasti paranevad ka "näpud" kiiresti ja vaatad juba varsti rõõmsalt ringi!
 
Minuke 22. märts 2002, kl 16.18
Veevalajate kohta on kuskil öeldud,et (kahjuks ei meenu kus ja täpne sõnastus) veevaljal on selektiivne mälu - mida ei mäleta seda ei ole olnud :)) vot see sobib täiesti minu kohta
nagu ka see ,et osad neist on eelarvamustevabad
 
tibi 22. märts 2002, kl 16.19
kaalud, kaksikute tõusumärgiga. et isegi kui üksi olen on neli-viis inimest kohal:)) nende märkide kirjeldused lähevad täppi küll. samas on mul nii veenus kui marss skorpionis, mis peaks tähendama et ma olen ülikirglik, üliarmukade ja üliemotsionaalne, samas olen ma tegelikult ääretult emotsioonidevaene mõistuseinimene ja armukadedusest ei tea midagi...

kui tahate oma tõusumärke ja muude planeetide seisu siis horoskoop.ee või astronet.com
 
Tigr 22. märts 2002, kl 16.20
tegelikult lubasin sõpradele, et hoian ennast vähemalt pool aastat sügavate suhete eest......pidin liiga palju liiga tihti haiget saama, et kardavad juba minu vaimse tervise pärast :)

ja ootan ikka endiselt printsi hobusega......sellist suurt ja tugevat, kes võtaks kaissu ja kogu maailma halb ununeks kohemaid....

heh, kuutõbine romantik, mis teha :)
 
plika 22. märts 2002, kl 16.22
Nagu ütlesin, olen veevalaja ja hobune. Mees on kakasik ja hobune. Sobima peaksin kaalude, veevalaja, jäära ja kaksikuga. Jääraga proovisin, ei meeldinud. Kaaludega ka proovisin, ei meeldinud. Nüüd siis kaksik- olen väga rahul: usaldus,kirg, austus, lõbus on, hea armastaja ja sõber jne.
 
robin 22. märts 2002, kl 16.27
te siin kõik ikka teiste tähemärkide esindajad, kus siis kalad on jäänud?
ise olen kala mis kala ja hobune tagatipuks.....
üks sura-mura iseloom nagu öeldakse
 
to robin 22. märts 2002, kl 16.31
ujud vooluga kaasa?
 
mõtlik 22. märts 2002, kl 16.32
mõtlik on vähk ja pole horoskoopidest muud õiget leidnud, kui et sõnn-meestega on voodis hiigelhea klapp ;)
samas telliti mulle sünnipäevaks isikuhoroskoop (ühelt väga tuntud astroloogilt) ja see kirjutas, et ta polevat nii ebatüüpilise vähi sünnikaarti veel enne näinud, et vähki olevat minus veel kõige vähem. nii et ei oska öelda... siiani ei usu asjasse
 
huvitatu to mõtlik 22. märts 2002, kl 16.35
mis su aasta on?
 
kenny 22. märts 2002, kl 16.35
olen tiiger ja kaksik, s.t. tahan tohutult vaheldust ja innustun kõigest mis tundub minu jaoks põnev, kuid sama kiiresti ka tüdinen. vahel ütlen , et küll on raske olla kaksik ise ka ei tea mida tahad, kogu aeg mitu nägu
 
Tova 22. märts 2002, kl 16.53
Aasta järgi läheb vägagi täppi. Tähtkuju järgi...no annab otsida sarnasust.
 
Psycho 22. märts 2002, kl 17.05
Keski mainis siin ,et kaljukitsed olla kivist südamega. Kui sa neile tõeliselt oluline oled, siis ma ei kujuta ette, et kellelgi võiks veel parem süda olla kui kaljukitsel... Küll aga tundub, et ülejäänutest on nad valmis tõesti kasvõi teerulliga üle sõitma, v.a. muidugi need inimesed kes talle kasulikud on.
Nii et kaljukitse väljavalitu tasub olla küll. Kuidas selleks saada, nõu ei oska kahjuks anda.
 
ehee 22. märts 2002, kl 17.20
kaljukitsed küll kivist südamega pole
tean omastkäest ja emotsionaalseid kaljukitsi jagub küllaga
veevalaja kohta lisaks selektiivse mälu osas, et mäletab just nii nagu ta enad vaatenurgaga parasjagu sobis või vatandus see mäletatav asi või sündmus
 
krokodill 22. märts 2002, kl 17.30
krokodill on kala ja kala on ahv :) Krokodilli vanamees on jäär ja siga mis siga ;) Laias laastus läheb kõik täppi, kaasarvatud see, et kalasid tõmbab jäära füüsis, aga jäär on liiga robustne õrna kalakese hinge jaoks :(
 
kaasatundlik 22. märts 2002, kl 17.39
krokodill kannatab üleväärsuskompleksi käes?
 
Marit 22. märts 2002, kl 17.41
Minu jaoks on Veevalajad veidi kummalised. Jutupeale saan nendega kergesti, kuid vahepeal nad nagu "kaoksid" oma mõtetes kusagile kaugele... Oleks nagu sinuga, samas jälle libisevad oma maailma. Need VV-d keda mina tunnen, on muidu heasüdamlikud, vastutulelikud ja delikaatsed inimesed.
 
jeppe 22. märts 2002, kl 20.10
kaasatundlik - krokodill kannatab seastunud jäära käes:)) Naljatilgad sellised, prooviga isase jääraga elada - kord vingute vaimustusest, siis ahastusest. Aga huvitav, eksju!
 
njah 22. märts 2002, kl 20.21
olen skorpion ja enamus läheb täppi. skorpionid jagatakse kaheks, vähemalt naised: ühed on need tagasihoidlikumad ja teised on nn vampnaised ja mina lähen oma poolega kokku küll :)
 
krokodill 22. märts 2002, kl 20.55
Mis seal siis üle oli? Minu vanamees on jäära tähtkujus ja sea aastal sündinud. Või olen oma tunnet tema vastu üle hinnanud?
 
Siret 22. märts 2002, kl 21.11
Olen ise ka skorpioni sodiaagimärgist ja võib öelda, et läheb täppi küll:) Mis tagasihoidlikusse ja vampnaise fenomeni puutub, siis olen vastavalt olukorrale nii seda kui teist. Samamoodi on mu mees skorpion. Ja oleme mõelnud, et ka lapsed võiks skorpionid olla:)) Aga omavaheline klapp on lausa telepaatiline.
 
krokodillile 22. märts 2002, kl 21.49
mees on sul maksimalist? võtab hetkest mis võtta annab?
 
Tigr 22. märts 2002, kl 23.24
"kaljukits on pehme südamega vaid siis kui talle tõesti oluline oled"......

teeb haiget see teadmine, et mina talle oluline polnud ....mitte üks raas....

iga valu sees peitub kogemus ning vähk tõmbub aina sügavamale oma kesta sisse, edaspidi on teda sealt aina raskem kätte saada.....hoiab oma valu ja elab selle läbi juukseotstest varbaküünteni....ja siis teab, misasi on valu...ning et seda enam iial tunda ei taha....

ilusat nädalavahetust teilegi kallid tähemärgid...
 
krokodill 23. märts 2002, kl 11.43
Mees on mul jurakas ;) Jookseb peaga vastu seina, kuigi kõrval on uks olemas.
 
krokodillile 23. märts 2002, kl 12.26
sul on mõnus mees ja mõnus suhe, saatuslikuks võib saada vaid sinu halvastipeidetud üleväärsuskompleks.. siiras jurakas võib ta ju olla, kuid oma tunnetega mängida ei luba 8(
 
krokodill 23. märts 2002, kl 12.42
Paluks konkreetselt kirja panna minu üleväärsuse tunnused! Tänan ;)
Mina saan oma jurakaga hästi läbi, tema saab minu veidrast huumorisoonest ka juba aru, ikkagi 11aastat trenni :)
 
krokodillile 23. märts 2002, kl 12.49
ütleme siis üleväärsuskompleksi asemel- vähenõudlikkuse teesklemine 8)
aga teesklemine ajab su 'juraka' koledasti marru..
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!