Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Tähemärgid
 
krokodill 23. märts 2002, kl 12.55
no ütlen ausalt, aru ma ei saa, mida silmas pead? Mida on üle ja mida on vähe ning kust sa võtad, et mees on marus ??? Äkki viitsid mingeid konkreetseid lauseid ka kasutada ;))
 
krokodillile 23. märts 2002, kl 13.46
selle mehega pead olema jäägitult aus, vastasel juhul saab su 'siirast jurakast' totaalne monstrum.
aitab kah, selle infi põhjal rohkem ei saagi.
 
Gunnar 23. märts 2002, kl 13.47
to tibi: Sul on väga huvitavad horoskoobi märgid.Sinus on kindlasti taevast kui pörgut.Olen olnud armunud sarnaste märkidega naisesse.Mis aastal sa sündinud oled,ega ometi draakoni?Armusin peaaegu juba!
 
naine 23. märts 2002, kl 15.08
ma ka skorpion, aga vot kaksikud ajavad halliks ja mis põhiline-neid ujub mulle karjakaupa külje alla, nii et ka kaks parimat sõbrannat ja armuke on kaksikud. no aru ma ei saa:)
 
Tigr 23. märts 2002, kl 15.43
minu mõlemad parimad sõbratarid on Kalad....fantastiline klapp on nendega igatahes, ehkki ma pole kunagi endale tuttavaid astroloogia alusel valinud, kui satub keegi, kellega on kas imehea sobivus või siis sõda 24/7, olen huvi tundnud.....ja siiani on küll nii täppi läinud, et ennastki hakkas pikapeale huvitama, mis ja kuidas....

Veevalajatega on mul kehvasti.....ja oma ema näitel näen seda (jälle) iga jumala päev....
 
Amanda 23. märts 2002, kl 19.02
Miks ühtegi jäärnaist pole?

Ääretult solvunud:-(
 
Kristi 23. märts 2002, kl 19.46
Siga ja ambur-õnnetu kombinatsioon-siga-naiivne;ambur-lapsik ja mõlemil pettumusi armastuses...Kui seljataha vaatan,siis jah-on küll pidevalt hing haige olnud ja süda katki.Mis puutub ideaalsesse sobuvusse lõvi ja jäära mehega-siis eelistaksin küll hoopis skorpionmeest-kirglik ja huvitav ja kerge koos elada.
 
Maali 23. märts 2002, kl 22.00
mina jääranaine ja kukk, mees sõnn ja kukk. Horoskoop läheb täppi nii u 75% kui teemast lähtuda. Aga nt jäär ja sõnn pole eriti hea kooslus horoskoobi järgi, samas numeroloogia ütleb meie kahe kohta, et täiuslikeim paar, loodud üksteisele. Tea siis jah mida uskuda, hästi saame läbi ja õnnelikud oleme ;)
 
mõtlik huvitatule 23. märts 2002, kl 22.22
koer olen. ja ei ulu teiste koertega koos, nagu hiina horoskoop lubab, hobused meeldivad hoopis :) (jah, ja nendega pidi KA voodis hea klapp olema, miks mul ainult SEE osa horoskoopides täppi läeb :P)
 
female 23. märts 2002, kl 23.06
To Tigr:
Mistoo 24/7 tähendab?
 
huvitatu to mõtlik 23. märts 2002, kl 23.14
hobustega seob sind pea lahutamatu sõprus.
mina saan aru, et oled vähi moodi küll - solvud kergesti, näiteks, kuigi üritad olla cool...ole parem nagu oled, soovitatakse.

parafraseerides - kõik merihobud on hobud, kuid kõik hobud ei ole merihobud, ic
 
Marit 24. märts 2002, kl 00.13
Mul ka mees Sõnn ja Kukk. Ise Vähk ja Siga. Nii, et mõlemad koduloomad :)
Tigr, sul on sõbrannad Kalad.(Mul ema oli Kala).Kaladega eriti ei klapi. Parimad sõbrannad on hoopis Lõvi (Rott) ja Neitsi (Tiiger). Enamasti on omavahel selline üksteisemõistmine, et kui üks tahab midagi öelda, siis teine juba teab, kuidas lause lõpeb.
 
lugeja 24. märts 2002, kl 11.22
Maritil ei ole kerge elu.
 
mõtlik huvitatule 24. märts 2002, kl 12.51
ja miks sa arvad, et ma kergesti solvun????
ja cool-olemisega - kui ma teemat eriti tõsiselt ei võta, siis ei pea ma ka ju tõsiselt kirjutama :)... kuigi, jah, teinekord üritan ma 'esineda' küll, aga see vist hoopis lõvide moodi... tegelikult ma lõvi tõusumärgiga... hmmmm.... hakka või uskuma asja :)
 
Tigr 24. märts 2002, kl 13.28
female: 24/7 ehk inglise keeles twenty-four/seven ehk eesti keeles kakskümmend neli tundi/seitse päeva nädalas ehk siis lihtinimeste keeles IGA JUMALA MINUT TERVE NÄDALA JOOKSUL...

:)
 
female to Tigr: 24. märts 2002, kl 13.38
Tnx :)...sain nüüd ka lihtsamaks inimeseks :)
 
Tigr 24. märts 2002, kl 13.52
no näed...ja nii me areneme kuni surmani :)
 
Tigr 24. märts 2002, kl 13.55
huvitatu: ja minu koera iseloomustati ühes raamatus - krokodillilõugadega iseoma meelt merihobuke :))) tema on tõsi küll vist Ambur.....
 
? 24. märts 2002, kl 14.07
meeskoera või koerkoera?
 
Tigr 24. märts 2002, kl 14.28
koerkoera (irw!)....selle teise variandi peale ma tõepoolest ei tulnudki....mu meeskoer oli Kaljukits :)
 
? 24. märts 2002, kl 14.42
imetlusväärselt õiglane, karm ja radikaalne, see sinu koer-kaljukits
 
Tigr 24. märts 2002, kl 15.44
isegi ehk liiga karm ja radikaalne minu jaoks, kes ma põhjatu ja lootusetu romantik olen....tuli ja vesi....
 
Marit 25. märts 2002, kl 00.30
lugeja, mida sa sellega silmas pead? Põhjendaksid ehk. :)
 
mupsik 25. märts 2002, kl 08.29
Olen Kitse aastal sündinud Kaljukits ehk siis kahekordne kitseke. Päikesemärkides kirjeldatu läheb suures plaanis kokku, kui välja arvata see, et mina olen laisk ja lohakas, mida üks korralik Kaljukits endale lubada ei tohiks. Mees kah lamba Neitsi ja hoolimata lubatud ideaalsest klapist lendab vahel ka sädemeid. Sellegipoolest on minu kangekaelne ja külmavereline Neitsi on mulle kallim kui ma ise. Muude inimeste vastu olen täheldanud tõesti suhtelist jahedust.

Mis Vähkidesse puutub, siis mu parim lapsepõlvesõber on Vähk. Mingeid lähemaid suhteid ei tahaks ma temaga iialgi - nii emotsionaalset ja ebastabiilset inimest ei suudaks ma oma majapidamises kaht päevagi kannatada - raha tema käes ei seisa, töökohti vahetab nagu sokke. Sõbrana on ta aga üks lahedamaid inimesi, keda ma tean - nalja on pidevalt nabani.
 
Jasmine 25. märts 2002, kl 10.33
Olen Draakoni aasta Ambur ja leian,et "Päikesemärkides" küll päris hästi kirjeldatud,tule märgi all sündinud ka...mida veel tahta :)Siiski küsiks kallite kirjutajate arvamusi-kogemusi suhtes mees-Vähiga (ei pidavat ju kohe mitte Amburitega kokku sobima)?Sattus juba saatuse tahtel teine Vähk teele,esimesega läks küll väga õnnetult,et sai maha jäetud...tegi palju haiget.
Hoian meeled avatud ja ei otsusta inimeste üle horoskoopides kirjeldatud sobivuse järgi,kuid lihtsalt huvitav teada,mida siinsed lugejad ja kirjutajad arvavad?
 
lugeja Maritile 25. märts 2002, kl 10.57
mõtlesin su suhet mehega. räägitakse, et perspektiivitu ja sind kulutav st sina oled kannatajaks pooleks, ta ei lase sul end hästi tunda.
sa oled tema jaoks liiga hea.
 
mupsikule 25. märts 2002, kl 11.20
sina pead olema suhtes kapten, see kes teie abielulaeva tüürib ja sihid sirge seljaga kätte näitab, muidu loksute niisama..
 
kirjutaja 25. märts 2002, kl 11.31
Jasmine, mis aasta vähk su mees on?
 
Jasmine 25. märts 2002, kl 11.34
Kirjutaja:
Tiigri aasta Vähk
 
Marit lugejale 25. märts 2002, kl 11.43
:-/ Hmm... Huvitav, kust selline info. Kas lähtud mõnest sobivushoroskoobist ja/või on elus ette tulnud?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!