Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Tähemärgid
 
kirjutaja 25. märts 2002, kl 12.17
Jasminele
teil ei tohiks igav hakata, kui hoogu ja jõudu jätkub, siis saab teil omavahel lõbus olema, võtate kergesti tuld, meeldib kõik ebatavaline ja uus. peaksite hästi sobima.
kokku saite vist ka kuidagi extraerakordselt?
 
lugeja Maritile 25. märts 2002, kl 12.37
väga tõsiselt ei maksa ju võtta. selle vähese infi põhjal saab öelda su mehe kohta, et ta oskab sinus tekitada alaväärsuskomplekse ja muutub kibestunuks, kui sa ei reageeri tema kõrgetele nõudmistele. tema arvab, et on kindral ja sina tema sõdur.
(lähtun nii horoskoobist kui elust)
 
tibi 25. märts 2002, kl 13.24
gunnar: hobune olen. aga aastahoroskoobiga küll eriti ei näe et iseloom kokku läheks, eks see kaalude ajutine laiskus rikub hobuse töökuse väheke ära:)
 
Marit lugejale 25. märts 2002, kl 13.27
Väga tõsiselt ei saa siin elus mitte midagi võtta ;) Kuigi iva on su jutus küll. Tegelikult võib sama suhteskeemi laiendada väga paljudele erinevatele paaridele. Igas kooselus on üksteise suhtes nõudmised. kooselu alguses on kõik hea, inimesed ei märka siis kaaslase puudusi. Mida aeg edasi, seda rohkem "avastatakse" et teine polegi see kõige kõige ja siis püütakse hakata muutma.
Me kõik ootame, et teine käituks ja mõtleks nii, nagu meie seda soovime.
Kooselus inimesed kohanevad üksteisega. On paratamatu, et inimesed võtavad tasapisi üle üksteise vaateid ja arusaamu. Nurgad lihvitakse. Teisiti ei oleks ju võimalik elada pikki aastaid koos.

Ma ei mõista siiski, mis tähendab "perspektiivitu suhe"?

Kulutav? mnjah... Vahest on Sõnnile tõepoolest midagi raske selgeks teha, aga kui talle seda mitte väevõimuga peale suruda, vaid anda aega "pärale jõudmiseks", siis saab hakkama. No eks kooselu alguses kulus närve küll, kui õige taktika veel käes polnud ;)

Ei lase mul end hästi tunda? Jah tõepoolest, ta ei taha mind mu sõbrantsidega õhtuti ööklubidesse lasta ja mootorattale on ka järele jooksnud, seda kinni püüda üritades, endal silmad sinist hirmu täis - äkki saan surma ;)
 
lugeja Maritile 25. märts 2002, kl 13.50
muidugi võib selline suhe kesta, kuid antud horoskoobis on öeldud, et taoline suhe ei toimi eriti hästi.
kui sul juba 'tehnikad ja taktikad' leitud, siis - jõudu, mis muud!
mulle isiklikult meeldib väga üks Kukk-sõnn mees...väga (väljapeetult ja viisakalt) matšo
kauaaegne sõbrants on Siga-vähk, tõeline meestemagnet..
 
Marit lugejale 25. märts 2002, kl 14.06
Kui tohiks küsida, mis tähtkujust sa oled ja mis aastal sündinud?
 
lugeja 25. märts 2002, kl 14.23
Draakon, kes neitsi pintslisse pistnud, ic, st neitsikesest ei ole märkigi, Draakon domineerib täiega.
 
Marit lugejale 25. märts 2002, kl 15.32
Neitsisi ma tunnen. Mul on erinevatel eluetappidel olnud 4 päris head neitsist tuttavat. Kahjuks teeb vahemaa oma töö ja ei saa nii tihti enam suhelda.
Draakonitega mul kokkupuudet pole olnud. Seega vaatasin http://vara.ee/horoskoop/ ja nüüd olen targem :).
Muideks, Sõnni jaoks on Neitsi parim märk. On´s sul ka õnne olnud nende mehiste ja väärikate meestega?
 
lugeja 25. märts 2002, kl 15.46
olen väga ebatüüpiline Neitsi, Sõnnidele mõjun magnetina, paljud visad austajad on olnud sõnnid, kuid sõnnid ise on minu jaoks liiga igavad...
Maod on minu stiihia, ühega elan koos ka - targad, seksuaalsed, mõistatuslikult mitmekihilised.
 
robin 25. märts 2002, kl 16.00
tundub, et siin on kohe väga täpne iseloomustamine käsil.
Aidake siis mind ka, ise olen kalad ja hobune, mees on jäär ja siga, üldiselt olen rahul aga mõnikord on tunne, et olen võõral planeedil.....
 
robinile 25. märts 2002, kl 16.10
pole parim kooslus - kumbki pole muretsejatüüp, mõlemad olete põnevad, raskestimõistetavad isiksused nö kõvad pähklid pureda. sina pole eriti auahne, lased end 'voolust kaasa viia', mees ei vaevu ka eriti tuleviku/mineviku pärast põdeda, ja üleüldse meenutab teie kooselu mingit sürrealistlikku jandikomöödiat..(mitte ilmtingimata halvas mõttes)
 
Marit 25. märts 2002, kl 16.20
Mis su Mao aasta mees tähtkujult on?
Tundsin kord üht Mao naist, oligi madu :) Nii, et, ei lähe mitte. Hiljem kui juhtusin Mao kohta lugema üht horoskoopi, sain teada, et "Madu on Sea surmavaenlane".
Minu jaoks on Skorpionmehed ligitõmbavad.

robin, mu mehevend on Jäär ja Siga. Mõistlik, rahulik inimene, mõnusa huumorisoonega. Vahel ka terava keelega. Pisut boheemlane. Kui harva vihastab, siis tema naisest võiks küll kahju hakata (kui antud juhul tagamaid ei teaks:( ).
 
robin 25. märts 2002, kl 16.29
Marit: olen nõus, kuid lisaksin väikse nüansi, mitte muretseja ja väga isepäine ja viha on küll selline äkiline, kuid väga lühike, seda muidugi võimendab minu pikk solvumis aeg, mina ei saa nii kergesti kahjuks unustada
 
lugeja 25. märts 2002, kl 16.32
mees on Veevalaja, ajast mil veel koos ei elanud kuid koos ringituuritada armastasime, meenub, et istus vaikselt nurgas ja naised jooksid nagu hüpnoosis hiirekesed tema peale tormi, ic
sellest järeldus - istuvale maole jookseb naine ise suhu.
njah, aga skorpionid on ilmselt nii tugeva seksuaalenergiaga, et panevad igal naisel ihukarvad püsti tõusma..
 
liisu 25. märts 2002, kl 16.42
Ei ole Sõnn igav! Armastan kunsti, muusikat, ilusaid asju, head sööki ja head elu. Kõike seda hangin väsimatu tööga. Ajan kangekaelselt vahest ka oma joru, aga seda rohkem moepärast. Olen ikkagi Veenuse märgi all sündinud, nii et midagi mu'ga ikka rääkida on. Meessõnnid on naissõnnidest küll väga erinevad, noh, teisest soost, eks sellepärast. Aga töö juures on mul ühes toas 3 nais- ja 1 meessõnni, väga omapärane seltskond, üks vaene patune ongi vaid teisest märgist.
 
robin 25. märts 2002, kl 16.49
Vot sellega, et kalad on mittemuretseja tüüpi vaidlen küll vastu, vähemalt mina ei ole, jäärast mehe kohta käib see aga 100%õieti, tundub lausa, et ,ma muretsen kohe meie mõlemi eest.
Veel mis tegelikult tundub imelik meie suhtes on näiteks see, et kalad pidavat unistama kogu aeg.....meie peres tegeleb unistamisega jäärast mees ja mina püüan teda sealt pilvedelt koguaeg alla tuua.. äkki oleme osad vahetanud?
 
Marit 25. märts 2002, kl 16.50
robin, mul on mees ka vahel äkiline. Ägedusehoos võis kohutavaid asju öelda... Polnud harjunud, et keegi niimoodi sõnu võib loopida. Hiljem on tunnistanud, et ei mõelnud seda tõsiselt... Olen endale paksu naha selga kasvatnud. Alguses võtsin kõike südamesse ja olin kaua solvunud. Nüüd on vähe asju, mis mind kõigutada suudavad. Nii, et kasu on olnud - kuidas karastus teras ;)
 
robin 25. märts 2002, kl 16.54
Marit:Sry, et küsin, võibolla oled juba sellest kirjutanud aga mees on sul kes...?
Ja see viha on neil tõesti nagu suur välgu sähvatus Pauhhh ja möödas kuid teinekord võivad need mõtlematud sõnad ikka kõvasti haiget teha
 
Marit 25. märts 2002, kl 17.02
Sõnn ja Kukk
 
robin 25. märts 2002, kl 17.05
siis peaks ta ju ka selline kangekaelne unisaja ja äkiline tüüp olema, eks igal ühel omad head ja vead....
 
Marit lugejale 25. märts 2002, kl 17.07
Muideks, ka mees on mulle korduvalt öelnud, et olen liiga hea tema jaoks... Kuigi väga harva ta laskub (justnimelt laskub!)puhtsüdamliku tunnistuseni. Teda on nii kasvatatud, et ta pole muidu miski mees, kui näitab oma emotsioone ja nõrkust välja...
 
Marit 25. märts 2002, kl 17.10
Mitte mingil juhul ei ole ta pilvedes hõljuja, pigem kaine realist. Pole ka energiline tegutseja, kuid oma eesmärke täidab rahuliku järjepidevusega. Nii,et aega võtab, oi kuidas võtab aega, aga asja saab :)))
 
lugeja 25. märts 2002, kl 17.29
Maritile
kasvatab sust oma isikliku väikse käsutäitja-lipniku, ic
ära lase tal end saba ja karvadega nahka pista, hakka ikka natuke vastu ka, kuigi sama mõõduga sellisele vastu anda ei ole suhkrusel martsipanipõrsakesel lihtsalt võimalik.

jõudu sulle oma titaaniga maadlemisel! 8)
 
Marit 25. märts 2002, kl 17.37
Karmid sõnad. Eks ma püüa siis rohkem :)
Kui sa oled nii pädev, võiksid öelda, milline mees mulle sobiks kõige paremini? Tagavaraks sukasäärde võiks endale ju midagi hankida ;)
 
lugeja 25. märts 2002, kl 17.52
Maritile sobivad mehed:
Rott. tõmbute magnetina, kumbki ei kannata ses suhtes.
Pühvel. leiate kergesti ühise keele.
Tiiger. nii mõnus, et paneksite vastastikku teineteise või elusalt nahka..lustlik suhe.
Kass. teineteist täiendav/hariv suhe.
Draakon. matšoromaan, väga loomalikult romantiline suhe..mees valitseb ja naine jumaldab ohvrimeelselt.
Koer. harmooniline suhe.
Siga. vali see mees ja sa ei eksi!
noh, kas on selle aasta mehi 'varrukas' valmis?
 
Maali 26. märts 2002, kl 01.24
minul ka mees sõnn ja kukk. Mina arust ei ole ta midagi äkiline vaid hoopiski maru rahulik ja romantiline. (Kuna mina olen natuke siuke äkilisem - jäär, siis eriti suhte alguse poole sain temalt tihti kuulda lauset "maru rahulik tuleb olla" vot nii). Vaevalt et ta millalgi nüüd plahvatama kukuks, sest ta on oma koore alt kenasti välja tulnud ja on vähemalt minuga väga avameelne, ega hoia tundeid ega muresid sissepoole.
 
Marit 26. märts 2002, kl 09.17
To lugeja
Sa kirjutasid ainult aastad, kas arvad, et aastad annavad tugevama mõjutuse kui tähtkujud? Enda puhul kirjutasid, et Draakon on Neitsi nahka pannud...sind mõjutab tõenäoliselt mõne teise tähtkuju tõusumärk.
Nii samade tähtkujude kui ka aastate inimeste puhul on erinevused. Minu tähelepanekute kohaselt on sama aasta inimesed erinevamad, kui sama tähtkujude inimesed. Äkki pakuksid mulle "täiskomplekti"?
 
lugeja 26. märts 2002, kl 10.51
Maritile
aastad mõjutavad tähtkujusid päris tugevalt. aasta üksi ei ütle muidugi suurt midagi, nagu tähtkujugi.
kõiki variante ei jaksa siia kirjutama hakata, võtaks pool päeva. kahjuks netist ei oska sulle ka linki soovitada, need andmed on 20a vanast raamatust pärit.

Maalile niipalju, et heeringas hapukoorega sobib päris hästi, kuid näit vaarikamoosiga mitte nii väga..
 
Marit 26. märts 2002, kl 15.11
lugejale
Varrukad on paraku tühjavõitu, õigemini puuduvad neis sinu poolt nimetatud.
Kaks Tiigrit on mul küll: vend ja sõbrants - energilised ja lõbusad inimesed.
Kunagine sõber oli Koer (Jäär), aga jällegi tegi vahemaa oma töö. Tore, aus ja mõistev noormees oli. Imelik, et kui teiste sõpradega olin jutukas ja lõbus, siis temaga piltlikult öeldes vaikisime käest kinni kogu koosoleku aja. Rääkis vähe ja ei avaldanud tundeid. Ma ei saanudki aru kas armastab mind või mitte. Olin ise ka siis veel liiga arg, et juttu sellele teemale viia... Ei saanud asjast asja, kuigi ta õrn, kõlav hääl ja lõhn on mul siiamaani meeles...
Kirjutasid, et su sõbranna on ka Siga-Vähk. Kas ta on tüüpiline nende märike esindaja? Milliste tähemärkidega meestega tal suhteid on olnud ja milline neist klappis paremini?
Kui olen sinu jaoks ületanud delikaatsuse piiri siis sa ei pea vastama. :)
 
lugeja 26. märts 2002, kl 17.03
oh, koer-jääraga tuleb mul üks kauaaegne (2a) austaja meelde, kes avaldas armastust peale seda, kui olin ta maha jätnud...sõnad on neil visad üle huulte tulema jah.
siga-vähk sõbranna mehe märke ei tea, kuid kaks suurt armastust on olnud mõlemad pop-rock muusikud, ühega elab hetkel koos. on seda tüüpi, et peab ISE armstama, rikkaid kosilasi on murdu olnud, kuid valis nende seast ikka selle suhteliselt vaese (kuid romantilise?) muusiku. vigadest eriti ei kipu õppust võtma ja astuks vist kolmandat korda samasse musikaalsesse ämbrisse 8)

kui varrukasse midagi sigineb, siis võid ju näit 'koduabis' teavitada, icic, vahel ikka loen. võin siis oma targad raamatud jälle välja kraamida ja ühtteist arvata.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!