Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
sünnipäeva ideid teismelise tüdruku sünnipäeva pidamiseks
 
plika ema 18. oktoober 2007, kl 15.10
Tere
Palun andke sünnipäeva ideid teismelise tüdruku sünnipäeva pidamiseks Pärnus.
Enamasti peetakse bowlingus ja veekeskuses ja lapsed on juba tüdinenud nendest kohtadest. Tahaks midagi teistmoodi toredat tegevust välja pakkuda, aga midagi ei tule pähe. Kättesaadavam oleks muidugi vist kodus toas pidada, sest oktoobri lõpus võib ilm ka külm ja vihmane olla ning õues ei saa ka midagi teha.

Äkki nutikamad siin oskavad aidata, et kuhu minna või kasvõi mida lahedat kodus teha?
 
saku 18. oktoober 2007, kl 15.16
mis siin ikka kast siidrit ja kast õlut ja läheb lahti....
 
nolk 18. oktoober 2007, kl 15.19
Eriti jama sünna tõotab tulle kui vanemad kodus või kaasas passivad. Ma küll sellisele peole ei läheks.
 
Leino 18. oktoober 2007, kl 15.23
Mine Kuursaali, kui läheb sõpradega, siis loe teenindajatele seal sõnad peale - mitte alkot müüa ja sisse lasta tuua. Neil ka siis omavastutus.
Aga kui koos olete, siis näed ise juba silma peal hoida.

Ja huvitav ongi see, et "Tahaks midagi teistmoodi", oleneb kes selle soovi välja pakkus?; noorte puhul on see üldiselt - ilma vanemateta alkoholi tarbimine! Üpriski teistmoodi! ;)
 
ilma 18. oktoober 2007, kl 15.30
tahaks teistmoodi - vastupidi, see on tänapäeval ilma alkota, sest kõik koolilapsed peavad ju sünnat tavaliselt ikka alkoholiga
 
hoi 18. oktoober 2007, kl 15.33
tellige meesstripparid
 
Leino 18. oktoober 2007, kl 15.42
tellige jah meesstripparid ja 13 aastasele vennale kobe tädi, kes talle mamma-papa silme all sületantsu teeb! Ahoi, meremehed! :DDDDD
 
plika ema 18. oktoober 2007, kl 17.31
ärge nüüd tehke nalja selle alkoholi ja stripparitega.
Kuursaal on viimane koht kuhu last saata- see on läbukoht, kuhu ei kipu ise ka eriti.

Tahaks lapsele midagi eakohast ja vahvat pakkuda. Oleks poiss, siis mõtlesin et oleks muskile seiklus-matkarajale, atv või paintballi mängima saatnud. Minu tütar ei satu kahjuks sellest möllamisest vaimustusse.(eriti veel kui külm ja vihmane juhtub olema) ;)

ootan ikka veel ideid. Aitäh
 
:) 18. oktoober 2007, kl 17.53
Mina küsiks lapse käest,kas tal endal on ideid,kus talle endale meeldiks sünnipäeva puhul minna.Aga lapsed võib ju ka lihtsalt kõik koos kinno või teatrisse saata ja pärast sööma kusagile,kas koju või välja.See oleneb muidugi juba rahakoti paksusest...
 
veel 14. aastase ema 18. oktoober 2007, kl 23.30
Ma pakkusin oma pojale - kõigepealt restoranis varajasem õhtusöök ja seitsmest teatrisse. Poeg pole väga kindel, et see hea mõte on, talle endale teater meeldib, aga arvab, et klassivendi ehk ei huvita. Rohkem ideid mul ka hetkel pole.
 
soovitus 19. oktoober 2007, kl 00.05
tehke stiilipidu, või mingis kindlas värvis riietuses ja kuna kõik ju tunnevad üksteist hästi, siis võiks ka mingeid tegelasi mängida
 
noh? 19. oktoober 2007, kl 05.31
Jumal küll - mida SINA seal orgunnid? Lapsed oma koju ja nagunii teevad ise, mida tahavad.
Teismeline? 11 on teismeline ja 17 on teismeline...
 
plika ema 19. oktoober 2007, kl 09.59
Et mis ma ise orgunnin?
Tegelikult tahtis tüdruk üldse sünnipäeva ära jätta, sest pole häid mõtteid mida teha ja kuhu minna. - Igaval kodusel tordimugimisel pole tema arvates mõtet. Ta tahab pakkuda sõpradele midagi lahedat ja midagi sellist mida pidevalt sünnipäevadel ei tehta nagu veekeskuses ja bowlingus käimine.
kinno võib nad ka muidugi saata kui seal parasjagu midagi sobilikku jookseb.
teatrist ei hooli kahjuks enamik lastest.
stiilipidu on tore mõte. Tütar on korra stiilika-sünnipäeva pidanud. See oli halloweeni stiilis - kohale ilmusid nõiad, kõrvitsad jne.
Mis nüüd võiks teemaks olla?
 
eeee 19. oktoober 2007, kl 13.34
äkki tüdruk ise mõtleb teema välja?
võiks nagu natukenegi otsustamist talle ka jätta. ei pea KÕIKE ette-taha ära tegema
 
plika ema 19. oktoober 2007, kl 15.28
ma ei ole talle mitte midagi ette-taha ära teinud. ta on üldiselt väga iseseisev laps. Juba esimest klassist altes organiseeris üksi oma sünnipäevi- koostas programmi, kus pani kellaajaliselt tegevused kirja. Juhtis väga iseteadlikult ja oskuslikult kogu sünnipäevaõhtut. mina vahtisin niisma või pildistasin.
Nüüd ta on muutunud. Ilmselt mingi pubeka värk.
 
:) 22. oktoober 2007, kl 21.19
 
Saskia 22. märts 2013, kl 20.21
Tere Jah
Minu nimi on Saskia ja ma olen 11. aastane ja saan suvel Pärnus 12. aastaseks.
Ja just nimelt on minul probleem et saan suvel 12,aga ei ole kuskil pidada Pärnus :)
Kas te palun oleksite nii head ja aitaksite mind ! :D
Tahaks natuke ideid et kus pidada eks... :D
 
Liisu 03. aprill 2013, kl 19.41
Ma olen 12 aastane ja saan 13 aastaseks . Ma elan Tallinnas , aga oma sünnipäevaks ei leia kohe mingit tegevust :( Äkki keegi teab midagi huvitavat teha Harjumaal peale ujumise , kinos käimise ja keegli mängimise?

Tallinna pliks Liisu :)
 
eee 03. aprill 2013, kl 23.47
http://pinterest.com/search/?q=girl%20birthday%20party%20ideas


Palun ,kes otsib see leiab ka siit ideid .
 
eeee 03. aprill 2013, kl 23.50
Teismelistele tüdrukutele

http://pinterest.com/search/?q=teen%20birthday%20party
 
niisama tore tips 06. oktoober 2013, kl 18.56
äkki su lapsele meeldiks sünnat pidada näiteks noortekeskuses. Nt;rendite noorteka ja seal saate teha igasuguseid stiilikaid jne......
 
Instakas 19. jaanuar 2014, kl 20.32
Võib teha ka pildijahi. Nagu Instagramiga. Nii, et on nimekiri asjadest, mis peavad piltide peal olema ja siis teed seda meeskondadega ja see, kes esimesena kõikide nimekirjas olevate asjdega pildid on ära teinud ja instagrami postitanud võidab ning hiljem võite nt mingis hubases kohas torti süüa ja oma pilte koos vaadata :)
 
piff 06. veebruar 2014, kl 14.09
tehke sünnipäev nagu meie kallil briksul, kelle iss korraldas võimsa sünnipäeva kui ta 15 sai. sõitsime limuga ja jõime täis kõik...läbu oli.
 
mõngel 06. veebruar 2014, kl 15.27
Väikese googeldamise peale leidsin juba sellised kohad:
http://www.pidupaev.ee/ideed/2-noored
peod.ee
http://www.feeling24.ee/?Page=Article&MenuID=174&Lang=EST (seal ka peo ideid täiskasvanutele)

Tegelikult on ideid palju, pigem on probleem selles, et eestlane on vaikne ja rahulik tüüp, tahab nurgas vaikselt morssi lüprida ja salatit süüa. Samas kui kuidagi õnnestub ta käima lükata, siis läheb lõbusaks.
nagu vanasõna: algul ei saa vedama, pärast pidama.
Stiilipeod on tegelikult päris vahvad.
Olen endagi sünnipäeva nii pidanud, kuni dekoratsioonide ja vastava toiduni välja (oleneb muidugi stiilist ja eelarvest).
Toredat pidutsemist igatahes!
 
Boa 06. veebruar 2014, kl 16.35
Aga väike õpituba ette (meigikoolitus, ehete valmiastmine jms.) ning tordi söömine otsa. Peaks ju neiudele huvitavat tegevust küll olema :)
 
Laps 27. veebruar 2014, kl 20.00
saan 15 olen väga aktiivne laps ja külalisi on mingi 10 ringis. Kui peol on poisse( tüdrukute sünnipäeval ju võiks) siis mingi pudeli mäng või pesumasin. Paraku olen ise ka hädas sünnipäev on paari päeva pärast ja kuue inimese seast on 2 poissi. Mida ma peaksin tegema??? pidu toimub kõrval majas niiet vanemad pealt ei passi ja kõik jääb minu korraldada.
 
Tüdruk 16. märts 2014, kl 12.33
Tere!
Ma saan järgmisel kuul 15-aastaseks. Olen oma sünnipäeva üritanud planeerida juba 2 aastat, aga ikka tuleb välja tavaline.
Ma kutsun oma sünnipäevale 2 parimat sõbrannat ja plaan oleks minna Tartu. Mul on mõni mõte, minna näiteks meigikoolitusele ja siis fotostuudisse, aga samas ei ole ma kindel.
Oleks tore, kui keegi oskaks aidata.
 
daa 17. märts 2014, kl 13.08
Fotostuudiotel on lahedaid sünnipäevapakkumisi. Saavad lapsed lisaks meigile ka korralikud maitsekad pildid lisaks pardisuu-selfie´dele :)
 
mingi 14. aprill 2014, kl 19.55
tere olekks vaja sünnipäevale mingit teemat nagu stiilipidu tahaks teha aga ei tea mis stiiliga.

Äkki oskaks aidata keegi
 
lalaa lalaaalalal laala 14. aprill 2014, kl 19.57
tee parukapidu,prillid,täpid,triibud või mingi teadud värv selga
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!