Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
sünnipäeva ideid teismelise tüdruku sünnipäeva pidamiseks
 
Modemoraator 18. aprill 2024, kl 01.44
Makardan, et see nali ja sarkasm läheb Teil veel kalliks maksma! Mina kodanikuna oleksin oluliselt hoolsam selliseid sõnu loopides. P.S. Te olete nüüdsest jälgimise all.
 
lahe lugu aga ei koti väga 18. aprill 2024, kl 12.55
Makardan, et see nali ja sarkasm läheb Teil veel kalliks maksma! ooooo ,ma kardan. läheb siis läheb mul suva.


Mina kodanikuna oleksin oluliselt hoolsam selliseid sõnu loopides.

okei gunnars gaasiks . ma ei vali sõnu. minu ähvardamine ei ole kunagi töödand aga but damn go off sis

P.S. Te olete nüüdsest jälgimise all.

oiii ma kardan. reaalselt ei huvita ei koti.... loodan ,et sul igav ei hakka.....
 
Polizei 19. aprill 2024, kl 01.36
Mr Mundzik arreteeriti üleeile ja istus 24 tundi plate peal. Lisaks sai taliitkaristuse, kuna seksis meessoost kambrikaaslasega. Ise ta eitab kõiks. Pange tähele, varsti hakkab see jaur pihta!
 
Mundzu 20. aprill 2024, kl 02.47
Jah, kõik on õige. Kas siis seks nagu mees-mehega polegi ok? See just ongi õige seks. Teine múnnikandja teab ju paremini kui naine, kuidas minu múnniga ymber käia. Punkt!
 
blablablab vaimuhaige mõtleb asju välja ja tõestab ,et on pedofiil ja vaimuhaige balbala sama jutt ja gimmick keda kotib ausalt enam 24. aprill 2024, kl 13.19
Mr Mundzik arreteeriti üleeile ja istus 24 tundi plate peal. Lisaks sai taliitkaristuse, kuna seksis meessoost kambrikaaslasega. Ise ta eitab kõiks. Pange tähele, varsti hakkab see jaur pihta!

blablabla pole olnud pole juhtunud see pole mu nimi blablbla ei huvita need teemad blabla ei tegele nende teemadega blablablaaa pole homo blablabaa meeldivad naised blablablaaaa
 
jälle mõtled asju välja blablablaaa 24. aprill 2024, kl 13.20
Jah, kõik on õige. Kas siis seks nagu mees-mehega polegi ok? See just ongi õige seks. Teine múnnikandja teab ju paremini kui naine, kuidas minu múnniga ymber käia. Punkt!


ei koti need teemad
see pole mu nimi
sa oled pedofiil
sa oled vaimuhaige
ait
ähh ,et mu argumente tõestad jälle
blablabla
 
Ülitark inimene 25. aprill 2024, kl 00.50
Öeldi ju täpselt, et hakkab igavene jaur ja eitamine pihta. Ise on M. juba ammu tuntud kui meesteihaleja. Kui talle meeldiks naised, oleks ta ilmselgelt mõnega koos või abielus. 34-aastaselt pole keegi enam üksi sugutungi tõttu. Võibolla mingiks perioodiks ainult lahutatud inimesed.

See kõik ju puhas tõde ja loogika.
 
missha gorbatsovi trenni aeg 25. aprill 2024, kl 07.01
Öeldi ju täpselt, et hakkab igavene jaur ja eitamine pihta. ja mida ma eitan siis. eino sorry kui ma ei tunnista asju mida ma ei ole teinud ja mida pole olnud.

Ise on M. juba ammu tuntud kui meesteihaleja. ma olen hetero.......... ma ei tea mitu 100 korda ma pean seda ütlema.


Kui talle meeldiks naised, oleks ta ilmselgelt mõnega koos või abielus. 34-aastaselt pole keegi enam üksi sugutungi tõttu sorry ma ei pea abielluma siis kui teie seda heaks arvate . sorry kui ma pole seda õiget veel leidnud. mis on seksuaalsed eelistused. ma eelistan seksuaalselt naisi mulle meeldivad naised. mida sa kuulda tahad veel. millal ma olen väitnud ,et ma olen üksi sugutungi tõttu. jälle näidate kui vähe te minust miskit teate . minu abiellumised ja mitte ellumised ei ole teie asi ja seda ei ole ka mu seksuaalne orientatsioon. miks teil on mingid kahtlased kinnisideed sellega.


Võibolla mingiks perioodiks ainult lahutatud inimesed.

ja kuida on kellegi lahutused teie asi. täpselt. mina abiellun ja olen koos oma õigega kui ma selle kunagi leian. mõnel võtab see aega. ma ei saa aru miks ma peaks teile aru andma miskit tõestama ja kuida see teie asi on ka üldse. sorry ma ei ela teie reeglite vaid enda reeglite järgi.



See kõik ju puhas tõde ja loogika.
see on sinu tõde ja loogika minu jaoks on see mingi kinnisidee kütkes oleva hullu jutt kes tahab oma pikka pinokio nina toppida sinna kus ei ole selle nina koht . ehk teisisõnu mu elu ei ole sinu ja sinu sõprade asi väga . pole teie asi kritiseerida ja mögiseda väga. aga te teete seda ise sest teil endil ei ole elu .. seega peate teiste omi taga rääkima.
 
väidate ,et olete ülitargad kuid ei saa aru mida tähendab 25. aprill 2024, kl 07.03
SEKSUAALNE EELISTUS . sorry ma võin olla 34 aastaselt süütu ja vallaline eksole aga ma ikka eelistan naisi. ma saan aru ,et mulle meeldivad naised MITTE MEHED. kui teile meeldivad mehed siis fine okey. mida iganes palju õnne ei koti eriti. te ei pea oma homo jama mulle peale suruma . minge oma paraadile ja kirege seal.... ja imestage ,et miks teie paraadid kellegile ei meeldi...
 
Tarkur-mess 25. aprill 2024, kl 17.55
Aga tõesta siis, et naised meeldivad!

Neile kellele meeldivad, hakkavad neid juba ca 16-aastaselt sebima…
 
Tarkur-mess jälle need teadjad jälle need tegijad jälle teie teie ja maailma pane põlema end juba ausalt 26. aprill 2024, kl 06.46
Aga tõesta siis, et naised meeldivad! ma ei pea sulle midagi tõestama pedofiil. sina tõesta oma valeväiteid ennem. taaskord mis on seksuaalsed eelistused. ma eelistan naisi. a sina tõesta ,et mulle meeldivad mehed. tõesta ,et ma olen mingi mehega vahekorras olnud. ootan tõendeid oma gmaili inboxi ja oma blogi kommentaaridesse.

Neile kellele meeldivad, hakkavad neid juba ca 16-aastaselt sebima… sina ei tule mulle ettekirjutusi tegema millal ma pean keda sebima pedofiil. ja kustkohast sa tead ,et ma ei ole kedagi sebinud enne 16 aastast eluaastat ja kustkohast sa tead ,et ma pole suhtes enne 16 eluaastat olnud. taaskord sa LOLL VAIMUHAIGE PEDOFIIL. ei tea minust mitte midagi. pole sa mingi teadja........ sa oled sündind loll ja ainukesed kes siin foorumis räuskavad oled sina ja su liberaalist sõbrad.
 
viimasele 27. aprill 2024, kl 02.21
ainuke, kes siin meeleheitel räuskab, oled sina. üldse aru ei saa, kas sul mingit elu pole, et siin pidevalt mingit palagani korralda., kord oled mingi mundsu kostüümis, siis jälle eitad kõike, siis tuleb ähvardamistaadium. siis jälle eitamisstaadium, sellele järgneb süüdistamisstaadium. ära juba tüüdanud su mõttetu lõhverdamine siin. kas emmele pole aeg aidata kapsamaad aidata kaevata? vähemalt mingi kasu sust siin ilmas. ausalt öeldes oled tõesti mõttetu tüüp ja ega sust siin ilmas ikka tolku pole olnud ega tule ka. selline mõttetu tilbendis maksumaksja raha eest.
 
Munsu 27. aprill 2024, kl 03.41
Ma vabandan. Tõesti, väga vabandan. Andke andeks, läksin postitustega veic liiale. Tahtsin olla kôva mees nagu Teiegi, aga ma ikka pole. Ei suuda endale kunagi naistki leida, nuuks…
 
shippin gorbatsovi kopellmanniga nii kawai 27. aprill 2024, kl 08.05
ainuke, kes siin meeleheitel räuskab, oled sina . tõe rääkimine ja sinu ja su sõprade valede ja laimu kummutamine ei ole meeleheitel räuskamine.


üldse aru ei saa, kas sul mingit elu pole, et siin pidevalt mingit palagani korralda. mul on elu. mina ei saa aru aga kes sinul ja sinu sõpradel ei ole elu sest sina oma sõpradega teed palaganni siin. ma ei ole siin pidevalt olen eemal olnud siin seal ja pikalt. sa teaks seda kui sa teaks mis foorumis tegelikult toimub ja kui lugeda oskaksid.... faktide ja tõe rääkimine ja sinu ja su sõprade valede kummutamine ei ole palagann.

kord oled mingi mundsu kostüümis, siis jälle eitad kõike, siis tuleb ähvardamistaadium. siis jälle eitamisstaadium, sellele järgneb süüdistamisstaadium

ma ei ole KUNAGI olnud munzu . ma EI OLE KUNAGI munzu nime alt postitanud. sorry ma ei võta omaks asju mida ma ei ole teind ega postitand. ipd saab varastada . saad sa aru sellest ikka ve. mis ähvardamis staadium. sõna mida otsid on enesekaitse mis on provotseeritud sinu sõprade poolt. mida ma olen eitanud. sorry kui ma taas ei võta omaks asju mida ma ei ole postitand kella aegadel millal ma isegi siin ei ole. kuida on faktide ja tõerääkimine süüdistamine. kuida on su ja su sõprade valede kummutamine süüdistamine täpselt.


ära juba tüüdanud su mõttetu lõhverdamine siin. kas emmele pole aeg aidata kapsamaad aidata kaevata?

ja mind on ära tüüdand sinu ja su sõprade laim ja valed. ma aitan oma vanemaid. sina vaata enne ennast oma sõpru ja oma ja oma sõprade aiamaid ja siis tule teiste omasi rääkima ja vaatama eksole. ja lõpeta oma anonüümsuse taha peitmine. faktid ja tõde ei ole mõttetu lõhverdamine seepärast ,et sina ja su sõbrad sest aru ei saa või neid ei tunnista.


vähemalt mingi kasu sust siin ilmas. ausalt öeldes oled tõesti mõttetu tüüp ja ega sust siin ilmas ikka tolku pole olnud ega tule ka. selline mõttetu tilbendis maksumaksja raha eest.


minust on kasu . ma olen algaja voodoo nõid ja ma olen ühiskonna sanitar . ma koristan sinu ja sinu sõprade sugust inimrampsu. millega sina ja su sõbrad olete kasulikud olnud ka. ja sa tead seda sest sa tunned mind nii hästi ja tead minust kõike. a ometi tõestad jätkuvalt et sa ei tea mitte essugi. ma olen sellest teemast rääkind ja olen selle debunkind. vaata enne ennast ja oma sõpru ja siis hüppa ja sildista teisi eksole. taaskord sina ja sinu sõbrad ei tea minust ja mu ja mu inimeste elust midagi. sa tead mida sa oled oma sõpradega teind ja mida jätkuvalt teed ja sa tead ,et kui mu tume maagia ei võta sind ja su sõpru siis teeb seda karma.
 
taaskord see munzu nime alt esinev pedofiil ei ole mina 27. aprill 2024, kl 08.07
ta on identiteedi vargast pedofiil ja vaimuhaige kellel ei ole eneseidentiteeti ega austust ja kes vihkab oma elu JA TEIE OLETE KASULIKUD IDIOODID KES TEMA LOLLUSI USUVAD. palju õnne tarkade klubi . te olete nii krdima lollid...... teise silmas pindu näete aga enda omas palki ei. vaadake end ise peeglist enne kui mind ja tont teab keda hukka mõistate. mulle meeldib kes mulle peeglist vastu vaatab. olen endaga leppind ja rahu teind.a küsige endilt kas olete suutelised tegema sama või tuleb veel kräppi siin millega mind üle valatakse xd.
 
peeglike seina peal 28. aprill 2024, kl 02.14
kle ütle ausalt, et sul pole peeglit. selline tõuk, kes sulle sealt vastu vaatab, ei meeldi isegi sinusugusele imbetsillile
 
KIRJUTAGE MULLE BLOGISSE: anaal.pihk@butplug.mundzu.ee 28. aprill 2024, kl 04.50
Kirjuta! Ja sa ei kahetsed.
 
MUL ON lausa mitu peeglit 28. aprill 2024, kl 07.14
kle ütle ausalt, et sul pole peeglit. selline tõuk, kes sulle sealt vastu vaatab, ei meeldi isegi sinusugusele imbetsillile


KIRJUTAGE MULLE BLOGISSE: anaal.pihk@butplug.mundzu.ee


see ei ole minu maili adress sa loll pedofiil teeskleja. mind ei huvita need teemad ja ma ei tegele nende teemadega. sa tead mis mu blogi adress on ja mis on mu gmaili adress. ei oel vaja teeselda ja lolli mängida.
kui sul reaalselt miskit öelda siis tead mis on mu gmaili adress ja mu blogi adress ja kui sul ja su sõpradel on tõendeid oma vale väidete tõestusxeks siis ootan neid oma gmaili inboxi ja blogi kommentaaridesse.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!