Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
sünnipäeva ideid teismelise tüdruku sünnipäeva pidamiseks
 
tõmba uttu kären see ei ole sinu asi 07. aprill 2024, kl 07.29
kas teil üldse mingit elu pole, et siin iseendaga pidevalt peate mingit diskussi arendama? politseil ühtlasi mugavam jälgida igasugu pervareid.


ma tean ,et sa kaitsed oma pedofiilist mitte sõpru ja oled nendega siin naljatlend ja semutsend seega tõmba uttu. sa loll kahepalgeline madu

ise sa tegid sama argumenti mida su pedofiilist sõbrad mida sa flipflopid ja backpeddeldad nüüd
 
pedofiilide oinapäev 07. aprill 2024, kl 07.30
Mina ei karda midagi, niikuinii olen varemgi korduvalt vangis / kinni istunud - see pole midagi hullu = prii leib ja palju vaba aega maksumaksja kulul.. Kes seda siis ei tahaks???? Lollid käivad tööl…


ma tean ,et sa vana pedofiil oled mitu korda vangis olnud . lollid ei karda midagi ka. eks igal pedofiilil oma oina päev
 
näete noored tüdrukud miks te ei peaks siin foorumis olema 07. aprill 2024, kl 07.31
pedofiile ja vrdjaid igalpool siin.
 
moderaator 08. aprill 2024, kl 01.33
siin foorumis pole mingeid tüdrukuid. on üks ratastoolis istuv pamperseid kandev paks kõõm, kel katus vilistab ja ta selle taktis nillib kõike, mis vähegi toasoe on
 
sa ei oled mmoderaator sa ei ole moderaator sa ei ole moderaaator ja kui oled siis kaitsed pedofiile ja ahistajaid ja laimajaid. 08. aprill 2024, kl 08.30
siin foorumis pole mingeid tüdrukuid.

on küll. õpi lugema ja nägema mis siin foorumis toimub.

on üks ratastoolis istuv pamperseid kandev paks kõõm, kel katus vilistab ja ta selle taktis nillib kõike, mis vähegi toasoe on

pole ratastoolis pole pamperseid . jah ma olen paks. see ei ole sinu asi sa mõttetu pedofiil. mida ja keda ma olen nillind. tõesta oma väiteid ,et olen kedagi nillind tõesta oma väiteid ,et olen ratastoolis ja kannan pamperseid. oi sa ei tõesta oma väiteid. nüüd ootan vabandusi miks sa ei üea oma väiteid tõestama ja põhjendusi sinult....
 
Uurija 08. aprill 2024, kl 16.45
Aga miks Te paks olete, kui tohib küsida? Kas tänapäeva ühiskonnas, kus iluideaalid niivõrd kõrged on, poleks ehk mõtet normkaalus ja ehk isegi sportlik olla… Mõttekoht, tasub seda ehk kaaluda.
 
ja nüüd on vaimuhaige uurija ka veel 09. aprill 2024, kl 15.13
Aga miks Te paks olete, kui tohib küsida? mis see sinu asi on . kas ma ainuke paks olen ve. ma proovin kaalu kaotada .

Kas tänapäeva ühiskonnas, kus iluideaalid niivõrd kõrged on, poleks ehk mõtet normkaalus ja ehk isegi sportlik olla…

mul savi neist iluideaalidest . sest ilmselgelt normaalkaalus ja sportlik olemine on nii kerge. taaskord kuvab läbi lolli foorumi vaimuhaige must valge hea halb maailma vaade ja pilk.


Mõttekoht, tasub seda ehk kaaluda.


sa võiks oma pea vastu seina tagumist kaaluda


sa oled ikka nii rumal. sorry asjad pole nii lihtsad ja mustvalged . sa kas oled selle foorumi vaimuhaige hull või kären või mingi suvaline kloun kes on ära eksind siia ja seega segad end draamasse ja foorumi sõjasse mis pole sinu asi ja millest sa midagi ei tea. seega kao minema. ja ära surgi vahele siia. eriti kui sa ei tea millest räägid. istu sisse omale need iluideaalid.
 
loll jõuab rohkem küsida kui tark vastata. 09. aprill 2024, kl 15.14
Aga miks Te paks olete, kui tohib küsida? lollimat küsimust pole ve. a miks sa nii loll oled
 
uurija 2 10. aprill 2024, kl 01.56
ega sa vaene kah veel ole ? targad rehvormierakondlased on ytlelnd,et àra ole vaene,ole parem rikas. see tundub olevat òige mǒte kyll
 
sa oled ikkkagi vaimuhaige loll pedofiil ahistaja LIVE WITH IT. 10. aprill 2024, kl 07.40
ega sa vaene kah veel ole ? targad rehvormierakondlased on ytlelnd,et àra ole vaene,ole parem rikas. see tundub olevat òige mǒte kyll



see EI OLE sinu asi kui rikas ja vaene ma olen eksole. sinu asi pole teiste rahakotti piiluda. mind ei huvita rehvormierakondlased ja mida nad ütlesid. blabla ei koti mida jobud kes selle röögi põhja viivad ütlesid. seega ma ei viitsi su vrdja jama edasi lugeda. sa loll pedofiil
 
Aga lugesid ju, va mųnnikandjate naeruvääristaja.. 10. aprill 2024, kl 15.38
Vòi oled sųpinoku jaseelikukandja, kes istub endale jorrosid sisse?
 
Mundzik 10. aprill 2024, kl 15.39
Ikka mųnnikandja, aga vahe selles, et meeldib neid mehena ikka sisse istuda!!
 
sina ja su sõbrad on jätkuvalt vaimuhaiged ahistajad ja pedofiilid 10. aprill 2024, kl 16.25
ärge unustage ,et ma tean mida te olete teinud blogijale ta lastele ja ta perele. ma võin igakord uuesti hakata rääkima mida te tegite . ja ma tean ,et teile väga ei meeldi see. seega ärge hüpake siin eksole.
 
mind ei huvita need teemad ma ei tegele nende teemadega see ei ole minu nimi ja te olete jätkuvalt 10. aprill 2024, kl 16.26
PEDOFIILID
AHISTAJAD
LAIMAJAD
VALETAJAD
RIIGI REETURID
LIBERAALID
LUUSERID
 
Uuudishimulik 11. aprill 2024, kl 01.38
Mida me siis tegime? Wärskenda ja poleeri mälupulka.

Mälu pulka, pııder!
 
T: 13. aprill 2024, kl 00.42
Nagu näha on mingi nälkjalaadne olend siinse foorumi nahka pannud. Karmavõlg on õnneks olemas.
 
Raivo Rott 13. aprill 2024, kl 00.49
Sa mõtlesid mųnnitari?
 
jürkka 13. aprill 2024, kl 00.57
politseile edastatud - ma pole see-see on too , minaitea midagist.
 
eks edasta politseisse edu sellega 15. aprill 2024, kl 20.13
mina ei ole siin foorumis miskit valesti teind. ma võin ka politseile edastada seda mis foorumis tegelikult toimub . ja kes siin tegelikult pesitsevad.


mina ei ole mingit foorumit nahka keerand.

eks minge politseisse hakkake minema ja edastage siis. mul on ka teie kohta nii mõndagi edastada. olen ennegi öelnud. ,et ma ei soovi politseisse minna selle pärast mis siin foorumis minu kohta valet räägitakse . aga kui te tahate seda politseisse minemise ja edastamise mängu mängida siis võime seda mängida...... siis tulevad teie suured luukered mida kapis hoiate ka ilmsiks siis.
 
mul pole miskit karta 15. aprill 2024, kl 20.25
mina ei ole midagi valesti teind. ma hoiatasin tüdrukuid ,et nad siin poleks oma päris nimedega ega postitaks nii julgelt. olen kummutand laimu ja valesi mida su mitte sõbrad on levitand .seega mida sa politseile edastad ka. sa ju vana video varasj jürka mürka tean sind küll. su ülejäänd kommentaar on arusaamatu.
 
okei ma värskendan mälu siis teil lühidalt 15. aprill 2024, kl 20.31
1 te olete pedofiilid. te olte ahistand blogijat ta lapsi ja ta peret ja mind süüdi lavastand.
2 te olete mind ja mu inimesi laimand ja ähvardand

3 te proovite varastada mu identiteeti ja mulle sõnu suhu toppida mida ma pole öelnud

4 üritate mulle oma homo teemasi peale suruda sina ja su sõbrad olete piidrid.

5 olete ka venemeelsed riigireeturid ja kogukonna reeturid.

jookse politseisse ja edastage kõik politseile. ma usun ,et neid väga huvitab mis siin foorumis tegelikult toimub ja kes siin tegelikult pesitsevad

kas mälu küllalt värske sa pedofiil ahistaja p11der
 
moded kaitsevad siin foorumis pedofiile 15. aprill 2024, kl 20.32
ja vaimuhaigeid laimajaid ja ahistajaid.
ma pole see-see on too , minaitea midagist.

sorry ma ei võta süüks midagi mida ma pole teind. mis teete nüüd lavastate süüdi taas. panete sõnu suhu . fabritseerite tõendeid.


Sa mõtlesid mųnnitari?

seee ei ole mu nimi.


Nagu näha on mingi nälkjalaadne olend siinse foorumi nahka pannud. Karmavõlg on õnneks olemas.

sa saad ka oma karma pedofiil ahistaja laimaja vaimuhaige .


Mida me siis tegime? Wärskenda ja poleeri mälupulka.

Mälu pulka, pııder!


tead väga hästi mida teind oled...... ma ei pea koguaeg sulle meelde tuletama kuna sul halb mälu.

tahate politseisse minna lähme. tahate kohtu minna selle asjaga davaix lähme . mina pole midagi valesti ja halba teind. oma mineviku tegude eest olen juba maksnud nii et
 
Moderaator to polizei 16. aprill 2024, kl 01.19
Hallo, tulge palun appi - siin üks anonüümne väidab, et ta on puudega, Järvamaalt, süütu jne… Aga me tegelikult ei tea, kes selle taga on - võibolla on hoopis naisterahvas, võibolla pole süütu, vaid hoopis süüdi, võibolla pole ülekaaluline, vaid kõrend, võibollapole pahatahtlik, vaid hoopis heatahtlik.
 
moderaator 16. aprill 2024, kl 01.29
Siin on ainus igal pool feiktekste jättev kodanik, kes on kahtluse all nii seksuaalkuritegudes kui ka psühholoogilistes ahistamistes. Ta pidevalt politsei jälgimise all.
 
ma ei ole valetaja erinevalt teist 16. aprill 2024, kl 08.19
Hallo, tulge palun appi - siin üks anonüümne väidab, et ta on puudega, Järvamaalt, süütu jne… Aga me tegelikult ei tea, kes selle taga on -

lõpetage . te teate kes ma olen. te teate mida te olete mulle ja teistele teind. ma ei väida ,et ma olen puudega järvamaalt ja süütu . MA OLENGI kõike seda. erinevalt teist MA EI VALETA. te teate väga hästi kes ma olen. ja kes selle taga on. ma ei ole anonüümne valetaja ja netihiiro nagu teie.



- võibolla on hoopis naisterahvas, võibolla pole süütu, vaid hoopis süüdi, võibolla pole ülekaaluline, vaid kõrend, võibollapole pahatahtlik, vaid hoopis heatahtlik.


ja milles ma süüdi olen ka siis. ei ma ei ole naine . misasi on kerge ülekaal. kaua te teesklete ,et ma ainus ülekaalus inimene olen. millal olen ma olnud pahatahtlik. te ajate mingit soga. aga jahm tõe ja faktide rääkimine ja valede ja laimu kummutamine on nii paha tahtlik. pean pettumuse valmistama kullakesed kallikesed. ma ei ole naine seega jah. ma olen 34 aastane ülekaaluline mees. mitte naine kellele saate siin keelt kõrva ajada .
 
c jack volcano rosso 16. aprill 2024, kl 08.21
Siin on ainus igal pool feiktekste jättev kodanik, kes on kahtluse all nii seksuaalkuritegudes kui ka psühholoogilistes ahistamistes.

ma ei ole feiktekste jätnud . sa ei ole moderaator. kui oleks siis sa teaksid seda. ma ei ole millegi eest kahtlus all. ma olen oma tegude eest maksnud. ainus mis tegin oli pahade asjade omamine. ma ei ole kedagi ahistand musirull. mind mõisteti õigeks mäletad. kuna ma ei ole kedagi ahistajd ... miks sa valetad.


Ta pidevalt politsei jälgimise all.

ei ole ma mingi jälgimise all . ja kui olengi siis loodan ,et politseil igav ei hakka mind jälgides ja ,et neil on palju sõõrikuid ja kohvi...... et end üleval hoida. aga hei mees ehk jälgib mind suurte rindadega naispolitseinik. ma absoluutselt armastan mundris ja vormis naisi....
 
lisaks kallile totaalselt tõelisele modele 16. aprill 2024, kl 08.27
ma ei ole kedagi seksuaalselt ahistajd. mis on 0 seksuaalset kogemust mis on 34 aastaselt süütu olemine mis on sotsiaalne ängistus. kuida ma kedagi sotsiaalse ängistusega füüsiliselt seksuaalselt ahistan ka kui ma reaalselt kardan inimesi ja seda juba kooli ajast.

sa ei tea millest sa räägid. a egas ma ei imesta. millas ja kunas naisteka foorumi klounid on teadnud millest nad räägivad. HAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHHAAHAHAHAHHAHAHAAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHA

järvamaa 34 aasstane paks süütu 1 moded ja foorumi tobud 0
 
Sa lähed vist vangi varsti? Nimetasid meessoost isikut musirulliks = pedeks (SA ARVATAVASTI TAHTSID TEMALT MEES-MEHE URRUAUGUSOOLESEKSI! See pole ok ja on karIstatav!! 17. aprill 2024, kl 02.39
Miks Sa niimoodi sòimles kaas-spordi kodanikke?
 
sa oled hale nõrk ja purustatud. 17. aprill 2024, kl 06.34
Sa lähed vist vangi varsti? mille eest ma lähen ka. tõe rääkimise. su ja su sõprade tunnete haavamise eest.

Nimetasid meessoost isikut musirulliks = pedeks esiteks kuna siin foorumis on pea kõik anonüümsed siis kuida sa saad väita ,et see oli mees. teiseks see musirulliks kutsumine oli pigem sarkasmina mõeldud ja mõeldud naljana....


ARVATAVASTI TAHTSID TEMALT MEES-MEHE URRUAUGUSOOLESEKSI! See pole ok ja on karIstatav!!

ei huvita need teemad ei tegele nende teemadega. sa vist ei saa aru mis on sarkasm ja mis on nali. ja isegi kui mõtlesin seda tõsiselt siis selle eest ei panda vangi . me ei ela nõuka ajal sa loll kommunist ja me ei ela araabia ega aafrika riikides seega....


Miks Sa niimoodi sòimles kaas-spordi kodanikke?

ma reaaalselt ei saa selle kommentaari tähendusest aru. a ma olen siin ,et paljastada sinu ja sinu sõprade valesi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!