Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Miks noored eesti mehed ei hooli oma välimuse eest?
 
paar 08. aprill 2008, kl 19.05
oleneb, kui olen ennem ka koleda pakendiga toodet proovinud ja oli väga hea siis võtan ikka koledama pakendiga toote.
 
meeli 08. aprill 2008, kl 19.23
Aga mis paneb koleda pakendiga toodet üldse proovima, kui kõrval on parema pakendiga/välimusega võtta? Sorry, ei mõista.
Ainult 1 järeldus: koleda mehe võtavad need naised, kes ilusamaid lihtsalt ei saa mingil põhjusel.
 
aga 08. aprill 2008, kl 19.24
mõni ei tahagi ilueedit, kui sa pole ennem kuulnud, siis inimeste maitsed on erinevad, ka meeste puhul.
 
meeli 08. aprill 2008, kl 19.40
Jutt ei olnud ilueedidest.Teema oli meestest, kes ei hoolitse oma välimuse eest.Kole pakend=hoolitsemata välimus.
Küsimus-miks peaks vabatahtlikult võtma koleda pakendiga toote? Miks peaks tahtma suhet alustada mehega, kel
juuksed sorakil,
habemetüügas,
hambad katkised,
haiseb higi, mitte parfüümi järele,
kõht pungitab üle teksapükstevärvli,
küüned lõikamata,
mingi maitsetu ruuduline flanellsärk ja lääpatallatud kossid jalas.
Ärge naerge, olen näinud selliseid noori mehi tänaval ja käevangus suht normaalse välimusega naine.Siis vaatad naist ja mõtled, et kas ta on pime?
 
mhh 08. aprill 2008, kl 19.41
jah armastus ongi pime nagu öeldakse
 
anorektik 175/60 08. aprill 2008, kl 20.02
nägin teemat alles nüüd. hea teema! tervetuloa viroon! totta se on, että miehet eivät huolehdi uloknäöstään niin paljon kuin naiset, koska naiset hyväksyvät likaisia, väkivaltaisia, rumia ja läskiä miehiä. se on joka puolella maapalloa niin. sorry että suomen kieli ei ole hyvä.
 
kuule 08. aprill 2008, kl 20.33
hahaaaa, sinu soome keel ei saagi olla hea, kui su IQ on 60
 
katre 08. aprill 2008, kl 21.18
eesti mehed on haizukotid, tundub et seep ja vesi on neile võõrad.
Ja ilmetud on nad ka....mõni üksik mees pakub silmale ilu.
 
? 08. aprill 2008, kl 21.50
Oleks neil siis see sisemine ilu kompensatsiooniks! He-hehh, mömmid ja rullnokad, kellel pole ei haridust ega haritust.
 
g 08. aprill 2008, kl 21.55
Ülehoolitsusest pole küll eesti naise puhul juttu. Vene noorte naiste kohta võib seda küll öelda. Ja seda Ida-Euroopa litsi juttu ajavad kohalikud mehed, kes oma onnist kunagi väljagi pole saanud. Üle maailma on ilusate naiste kuulsus hoopis rootlannadel kuna blond on maailma meeste ihaldus. Eestlastest ei teata midagi. Pigem seostub Ida-Euroopa vaesuse ja pättidega, kelledeks enamasti mehed. Ida-Euroopa on suurja lai, Läänes ei eristata neid neid maid suurt üksteisest.
 
no 08. aprill 2008, kl 21.58
Üle maailma on ilusate naiste kuulsus hoopis lõuna ameerika riikidest pärit naistel
 
cunt 08. aprill 2008, kl 22.23
ja üle maailma koledate kuulsus eesti meestel. m.o.t.t.
 
yes 08. aprill 2008, kl 22.25
imao cunt
 
kah 09. aprill 2008, kl 14.27
Aga mis on parem Ameerika näite varal. Kas kusagil kesk-lääne osariigis elav "redneck" või NY või LA eputrilla ? Ise ütleks , et iga kell see redneck.
 
*** 09. aprill 2008, kl 14.35
Mis te siin räägite, et mehed alamad ja naised nii ilusad ja haritud ?
Kümnest kõrghariduse saanud naisest on võib-olla 1 võimeline ka kõrgharidusele vastavat tööd tegema. Ülejäänud keedavad lihtsalt kontoris kohvi, tassivad pabereid või äärmisel juhul tegelevad mingite mõttetute uuringutega a`la koma kasutamine eesti prostituutide sõnavaras peale kümnendat akti ühel õhtul.
eestis on karjade viisi mõttetuid ennasttäis tibinaid õppimas erialasid nagu haldusjuhtimine, ärikorraldus, juura jne. Lõpptulemusena maanduvad nad enamuses kas sekretäri või assistendi ametikohale.
 
suss 09. aprill 2008, kl 18.23
teemaalgataja ei ole soomlane, olen keele ala inimene
 
Sander Jürgenson 04. mai 2016, kl 20.38
Ärge siis vahtige neid nn. koledaid mehi.
 
mees 05. mai 2016, kl 08.12
Ma ei tea mis meestega te kokku puutute aga ma ei näe neid haisvaid ja koledalt mehi poes või tänaval.
Suures plaanis muidugi on meie naised tööl teeninduses, mis eeldab puhtust ja korrektset välimust, kuni 45a mehi on rohkem kui naisi ja selleks, et kontoritibi tähelepanu võita tuleb minna ehitusele, remondimeheks või kaugsõiduautojuhiks ja seal on loomulik suurem vabadus riietumises ja hügieenis.
PS ööklubis on lootust ainult hästilõhnastatud kallites riietes meestel, sest seal on naisi alati vähem või on suhtes naised oma sõbrannadega "mehed käige perse" nägude ja olekuga.
 
ikka nii 05. mai 2016, kl 20.35
Kuigi teemaalgatus väga vana, on väga paljus kõik endine. Noored vabad naised ülehoolitsetud ja liiga kaunistatud, paljud mehed õllekõhuga, sorakil juustega ja näotu särgiga, aga naiste suhtes ülikriitilised.
 
naine 07. mai 2016, kl 04.25
Ma ei tea, võimalik, et see teema on ikka seotud sellega ka, mida keegi näha tahab. Mina käin ka päris palju mööda Eestit ringi ja no ei näe ei koledaid Eesti mehi ega ülehoolitsetud naisi, enamik kenad ja hoolitsetud ning normaalsed inimesed. Nina ei ole ka nagu pidanud kusagil kinni panema, tundub, et vett ja seepi ikka suudab siin maal inimene endale võimaldada. Ja asi, mis mulle Eesti mehe juures üldiselt väga meeldib, võrreldes paljude muude maade meestega, on see, et kui sealt juba midagi tuleb, siis seda võib üldiselt tõena võtta, niisama sõnu loobitakse harva :) Töökad ja head on meie mehed, aga naistena võiksime neid hoida ja hinnata ka osata, küll siis kuuleme head sõna nende käest enda kohta ka.
 
m33 15. mai 2016, kl 12.59
Ma olen olen nii ilusa ja armsa näoga, et kui ma enda eest veel hoolitsema hakkaks, siis saaks tänava peal molli. Seevastu Lääne-Euroopas on mehed loomult koledad ja suht lollid, mistõttu neid omadusi tuleks kuidagi kompenseerida.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!