Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Kallima hüüdnimed
 
abikaasa 04. jaanuar 2017, kl 17.57
konnake ja kassike
 
su mehe armuke 04. jaanuar 2017, kl 18.57
abikaasa Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> konnake ja kassike

kassike öösel, kui kõik kassid on hallid? ja konnake hommikul ilma meigita? :D
 
abikaasa viimasele 04. jaanuar 2017, kl 20.29
ehehehe - mööda panid :)
konnake kroolib oma konnatiigis ja on meessoost. kassike on naine, kes on kõike muud, kui kassike. võtab otsuseid vastu, kamandab, töötab juhtival kohal jne.
 
su mehe armuke 04. jaanuar 2017, kl 22.35
abikaasa viimasele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ehehehe - mööda panid :)
> konnake kroolib oma ko
> nnatiigis ja on meessoost. kassike on naine, kes o
> n kõike muud, kui kassike. võtab otsuseid vastu, k
> amandab, töötab juhtival kohal jne.

selliste kamandavate emalendurite mehed peavad kõige sagedamini armukesi. huvitav, miks küll...
 
viimasele 05. jaanuar 2017, kl 07.23
ära jää ühte asja kinni. mis looduskatastroof see armuke siis on? kui kassikesel aega ei ole, võib ikka veidi armukest kasutada. aga ainult kasutada ;)
 
su mehe armuke 05. jaanuar 2017, kl 15.28
viimasele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ära jää ühte asja kinni. mis looduskatastroof see
> armuke siis on? kui kassikesel aega ei ole, võib i
> kka veidi armukest kasutada. aga ainult kasutada ;
> )

armuke pole mitte katastroof vaid tihti hoopis logiseva abielu viimane päästerõngas.
peaksid tänulik olema, et keegi viitsib sinu mehe riista ja rahakotti ära kasutada, sel ajal kui sina otsuseid vastu võtad, lõualott pidulikult värisemas:)
 
viimasele 05. jaanuar 2017, kl 16.53
mul ei ole lõualotti :D ja minu mehe rahakott on koos minu omaga kenasti perekondlikus kasutuses.
kas nüüd just tänulik, aga ega see mind ei traumeeri, kui mu mees tahaks. ta nimelt ei taha, nii et teema pole isegi hüpoteetiliselt minu jaoks väga põnev.
 
abikaasa 05. jaanuar 2017, kl 16.56
ja no kui nüüd veidi mõelda, siis pidasid sa ju alguses ennast hoopis kassikese armukeseks - et siis minu :P nii et otsusta ikka ära, kelle armuke sa siis oled :D
mulle meeldivad mehed ja nad peavad targad olema. muul juhul ple sul mingit šanssi......
 
su mehe armuke 05. jaanuar 2017, kl 22.22
viimasele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mul ei ole lõualotti :D ja minu mehe rahakott on k
> oos minu omaga kenasti perekondlikus kasutuses.
>
> kas nüüd just tänulik, aga ega see mind ei traume
> eri, kui mu mees tahaks. ta nimelt ei taha, nii et
> teema pole isegi hüpoteetiliselt minu jaoks väga
> põnev.

naiivik, kui sa vaid teaksid, kui osavad on abielumehed jälgede peitmises. armukese juurde ostetakse isegi sama dushigeel, mida kodus kasutatakse, et lolli abikaasa nutikas nina võõrast lõhna ei haistaks.
arvad tõesti, et mees tuleks sulle seletama, keda ta panna tahaks või panemas käib? raha ja kingitused armukesele on elementaarsed ja tulevad ikka sealtsamast pere rahakotist, millel kodune moor arvab käppa peal hoidvat:)
 
sinu armukese mees 05. jaanuar 2017, kl 22.44
Veidi raskeks ei lähe kõikide abielumeeste armuke olla?
 
kana 05. jaanuar 2017, kl 23.14
sa armuke oled loll. võtad kõiki ja kõike oma rikutuse tasemelt ja arvad, et elu ongi selline. kõik mehed ei ole labastest armukesesuhetest huvitatud. aga sina sellest ilmselt aru ei saa, kuna endal muid suhteid ei ole.
 
sinu kuke armuke 06. jaanuar 2017, kl 00.32
kana Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sa armuke oled loll. võtad kõiki ja kõike oma riku
> tuse tasemelt ja arvad, et elu ongi selline. kõik
> mehed ei ole labastest armukesesuhetest huvitatud.
> aga sina sellest ilmselt aru ei saa, kuna endal m
> uid suhteid ei ole.

võrdsustades elukogemust lollusega, võin ka loll olla.
minu juures käivad mehed, kes 10 või 15 aastat oma moorile truu käpiknukku mänginud. ükskord lõpeb igal mehel kannatlikkus. paljud sellised mehikesed kannatavad südametunnistusepiinade all, aga tulevad ikka, lilled, kingid ja raha näpus.
on olnud ka muid suhteid ja abielusid, aga milleks ühte rooga süüa, kui menüü nii rikkalik:)
 
irw 06. jaanuar 2017, kl 08.35
Või neid abielumehi kohe lausa voorib sul massidena, rahatähed ja lillekesed näpus. Armuke on ikka midagi muud ja naisi, kel mehed ukse taga rahatähed näpuvahel, neid nimetatakse veidi teistsuguse nimega;)
 
incognito 07. jaanuar 2017, kl 00.41
irw Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Või neid abielumehi kohe lausa voorib sul massiden
> a, rahatähed ja lillekesed näpus. Armuke on ikka
> midagi muud ja naisi, kel mehed ukse taga rahatähe
> d näpuvahel, neid nimetatakse veidi teistsuguse ni
> mega;)

Nimeta kuidas soovid. Asja mõte ja eesmärk jääb samaks.
 
Mann6090 13. juuli 2017, kl 10.16
Ma kutsun oma kutti tuhkruks, sest ta nimi tähendab inglise keeles tuhkrut. Ja tema mind miisuks
Ja molemal ka kallis ja musi
Agne Tamm 13. juuli 2017, kl 15.23
Väike rind mul, noorena põdesin!
 
ohoo 13. juuli 2017, kl 17.51
Laula väike piimarind, laula
 
Doctor collins 14. juuli 2017, kl 20.10
Kas teil on võlg? Kas teil on vaja koguda sularaha tervishoiuteenuste kulude katmiseks või võlgade tasumiseks või rahalise jaotuse korral? Oota! Mõelge, kuidas müüte oma neerut valikul. Kui soovite täna oma neeru müüa. Sõnumit meile kohe. Neerud on ostetud maksimaalselt $ 900,000.00US dollarit. Riiklik Sihtasutus ostab praegu terve neer. Minu nimi on dr Collins, nefroloog, neeru riiklik haigla. UBTH Haigla on spetsialiseerunud neeruhaiguste ravile ja tegeleme ka neerude ostmise ja siirdamisega, kellel on vastav doonor. Asume Indias, Kanadas, Suurbritannias, Türgis, USAs, Malaisias, Lõuna-Aafrikas, Eestist jne. Kui olete huvitatud neerupealiste müügist või ostmisest, võtke meiega ühendust e-posti teel: doctorcollins3@gmail.com Vajad Geniune doonorid Ootan sinu vastust…. Parimate soovidega Dr Collins
 
Hüüdja 17. detsember 2018, kl 16.29
Aga meil koolis oli selline kelle nimi oli Oliver Kruup. Noh temal oli kohe mitu hüüdnime peale enda nime. Perekonnanime järgi siis kruubipurk siis loe perekonnanime tagurpidi. Ja eesnime poolest oliivi veri. Ja kui see kokku pandi siis oli oliivi veri kruubipurgis
 
Sheherezade 09. jaanuar 2019, kl 14.55
Kui on välismaa mees, siis saab kutsuda sõnadega "baby" "darling" "dear" naisele mehe poolt, või oma nime puhul kas lühend või muuta see hellitusnimeks. Mehele saab öelda "my lovely" või "my handsome" ja samuti nime lühendatul öelda jne
 
Sheherezade 09. jaanuar 2019, kl 15.04
Aga endist elukaaslast kutsusin kas "must kass" tema tumeda lea ja roheliste silmade tõttu või "türklane" sest kui tal oleksid olnud pruunid silmad roheliste asemel, siis olekski ta olnud sarnane mõne türgi mehega. Tema kutsus mind "väike valge hüljes" nii saigi naljatades ka türgi keeles öeldud "büyük siyah kedi" ja "küçük beyaş mühür" olin ka väga väike ta kõrval, vaevu õlani talle, tema oli pikk
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!