Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
noorem mees tahab vanemat naist miks?
 
alu 21. juuli 2009, kl 23.04
nonii, glamuuritarid ja vastupandamatud seksikiisud keskeas. teie veenvad argumendid ja ymberlykkamatud kogemused elust enesest-noorem mees vajab lähisuhet vanema naisega, ta saab sellest kogemuse ja rahulduse, hoiab seda.

mina pakun endiselt, et ei vaja ta midagi taolist.

ja pole ta kunagi vaadanud oma ema sõbrannasid ka selle pilguga et nooh...ehkki nood võivad ju paljugi oma arust poisule pakkuda:)
 
n39 21. juuli 2009, kl 23.40
sul on õigus...ja mis nüüd
 
mõmm-mõmm 21. juuli 2009, kl 23.52
Miks on hoopis netis nii palju noori kauneid naisi, kes pakuvad raha eest seksi või nõuavad sponsorlust - ning huvitaval kombel vanemad preilid seda ei tee v.a mõningad üksikud juhud. Mulle keegi tark preili oskas õelda, et nüüd ongi ajastu, kus naised kasutavad mehi ära ja mehed lolikesed sellest ei pidavat saama aru ja loevad iga pandud naist nagu uhkelt enda töövõiduks - üldse ei imesta, et naistearsti juures üleüldse selle "ärakasutamise" tulemusena nii pikad järjekorrad on

Miks statistika järgi näiteks meest vanuses 35-30 a. tutvussaidil klikkab 90% di ulatuses naised vanuses 40-45 ning püüavad suhteid luua ?
 
alu 21. juuli 2009, kl 23.53
ok. tõelised glamuuritarid magavad ammu kaunidusund igaõhtuse väsitava seksimaratoni järel, noore mehe poolt. loodan, et homme kuuleme ennekuulmatuid lugusid otse nende vooditest.

hommik on õhtust ikka targem.

aga mitte noorem:)
 
hinga, tropp 21. juuli 2009, kl 23.54
http://www.youtube.com/watch?v=G9bZVka7Yzs&feature=channel
 
Oijummel :D 22. juuli 2009, kl 00.20
Alu, sul on vist tõesti väääääääga igav :D:D:D:D
 
ha ha 22. juuli 2009, kl 00.26
mõmm-mõmm, need sinu neiud on lihtsalt prostide kuulutused, sütekas teeb reklaami
 
rita 22. juuli 2009, kl 22.38
alu on loll
 
ei ole loll 22. juuli 2009, kl 22.47
ta on nälgas
 
jaa 22. juuli 2009, kl 22.49
alu tahab noort liha:)
 
alu 22. juuli 2009, kl 23.16
ytleme nii, et eelistan iga kell viinamarju rosinatele.
 
V 22. juuli 2009, kl 23.31
Alukene, miks sa arvad, et sinu ema sõbrannad sind ahistada tahavad?
 
virsik 23. juuli 2009, kl 20.03
alu viinamarjad on lihtsalt puha hapud:), mida rosinate kohta öelda ei saa....
 
mõmm-mõmm 23. juuli 2009, kl 21.41
aaaaa muideks moderaator võtab igasugu viited maha, mis kahjustaksid naisi, sest ta on vist feminist - nii, et see foorum on bulli kaka täielik
 
juula 23. juuli 2009, kl 22.15
noh, alu, seleta siis ära, miks noor mees tahab vanemat naist. Just ühel tuttaval selline asi siis ja tõesti täiesti siiralt tahan teada. Mida leiab 4kympine mees endast ca 10 aaastat vanemas naises. Ja kas ta näiteks ei mõtle sellele, mis saab 10 aasta pärast, kui naine on 60 ja ta ise 50. Võib ju olla mehele jube meelitav, kui ta seni vooruslikule korralikule koduperenaisele suudab keele kõrva ajada, aga kas ta tagajärgedele ka mõtleb. Mis siis, kui naine lähebki peast segi ja tahabki hakata kodu mängima?
 
eneL 23. juuli 2009, kl 22.41
juula,
eks kogu elu tagajärgedele mõtlemine on ka sama hea kui elamata jätmine. Elama peab ikka täna ja praegu, mitte nagu mingi vene muinasjutu kangelane, kes vaatab naela seinas ja hakkab nutma mõtte pärast, et kunagi ripub seal häll, nael tuleb seinast välja ja laps saab surma.

Tegelikult on tegutsemine see, mis teeb elu elamisväärseks, mitte tegude tagajärgede pärast muretsemine :)
 
alu 23. juuli 2009, kl 23.00
äkki loodab proualt kausitäit suppi saada?..vaevalt ta seda suppi talt 10a järjest suudab vastu võtta, mingu või proua peast segi.

lihtne ju.
 
Kuul 23. juuli 2009, kl 23.17
Alukene, kas sul endal häbi pole siin foorumis jõlkumas käia :D:D:D:D , see ju 4 kümpiste naiste pärusmaa, mis sinu vabandus on ??????? :P Saad siit miski perverse rahulduse, paistab et sind kodus ei rahuldata piisavalt, et pead naistefoorumites käima :D:D:D
 
alu 23. juuli 2009, kl 23.22
kuul,
kassa tahaksid pikemalt rääkida perversest rahuldusest-ma nimelt ei tea, milline see võiks olla?
 
juula 24. juuli 2009, kl 00.17
alule
ok, tahab kausitäit suppi, kuid see supp on tal ju ka senini olemas olnud ja oluliselt nooremas väljaandes.



eneL, aga kui selle tagajärjel kannatab mitu inimest, sealhulgas ka mitu last? Oleks siis taga kustumatu ja vastapandamatu armastus - vaid põgus mõnekuuline armumine. Ja vaevalt, et me saame elada nii, et me üldse tagajärgedele ei mõtle või ei pea mõtlema. Jah, teatud olukordades on tegutsemine tarvilik ja möödapääsmatu, kuid tark inimene teab seda vanasõna uuest ja vanast kaevust... ja sinna sülitamisest. Kui see uus suhe on suuresti liivale rajatud, siis vaevalt ta püsti jääb. Leian siiski, et sellises vanuses naine peaks olema targem ja oskama olukorda ka mõistusega hinnata. Krt, keegi pole ju keelanud armukest pidada.
 
eks 24. juuli 2009, kl 13.43
Minu eks oli selline memmekas... ootas, minult täielikku emmetamist. Ikka, et ootaks kodus aknal, käsi põsakil, kui härra töölt tuleb, teises käes pudi põll ja varba otsas kulp, millega suppi segada, hammaste vahel taignarull, mis pirukaid vorbib, magustaoit pidi juba hommikul valmis olema. Kui ma nädalakese haiglas olin, siis käis vaeseke ilma sokkideta, sest ta ei osanud pesumasinat tööle panna ja söömas käis nurgataga hamburgeri putkas. Terve elamise organiseerimine, asjaajamine ja otsuste tegemine oli minu kraes, kuni mulle jõudis pärale, et milleks mul teda üldse vaja on? Sai lahutatud... ägedalt, pojuke ei saanud kuidagi aru, miks nii väärt mees maha jäetakse:D. Proovis siis ikka naiste kraesse pugeda, oma kolm tugevat, tarka eesti naist olid ta ära põlanud, kui lõpuks leidis endast 10 aastat vanema venelanna. Nüüd elab nagu kuninga kass, näeb isegi seda moodi välja, paks nigu orikas:D
Ju neil emmet vaja on, nooremad naised vajavad ju meest mitte mämmerdist, vanemad naised on mõlemat- emmed päeval ja naised öösel:P
 
eneL 24. juuli 2009, kl 15.56
juula,
50-nene naine ja 40-nene mees ja kannatab mitu last? Kui vanad need lapsed siis on? Eeldaks ikka, et nii vanade inimeste lastel hakkab juba varsti oma elu olema ja nad ei ela enam vanemate elu või kuidas?
Lastega vabandatakse üldse liiga palju asju välja. On see ikka kindel, et lastele meeldib kodu, kus vanemad teineteisele ei meeldi?
 
16a nooremaga 24. juuli 2009, kl 16.01
ma ei pea kedagi veenma.
sest armastust pole vaja õigustada ja kedagi suva jobu selle tõelisuses veenma.
peaasi, et me ise oleme õnnelikud. oleme õnnelikud juba 7a. kaua veel, ei tea. hetkel lõppu ei paista.
 
juula 24. juuli 2009, kl 21.59
40 aastasel mehel ikka päris noored lapsed veel. Tänapäeval ju ei alustata lastega väga varakult. Aga ka hilisteismeline saab ikka sellistest jamadest paraja trauma.
 
see 24. juuli 2009, kl 22.19
kõik siin kena lugeda kalamehejutt
 
eneL 24. juuli 2009, kl 22.23
juula,
ei oska öelda. Vaadates tänapäevast maailmapilti arvan, et dramatiseerid üle. Samas on muidugi on ikka veel peresid, kus on ühe katuse alla vanavanemad, vanemad, lapsed. Sellises peres oleks see küll trauma. Samas kui peres on juba lõhe (keegi ei ole keelanud armukest pidada!!!), siis ei saa rääkida eriliselt ühtehoidvast perest, vaid kooselu õnn on niigi suur teesklus. Lapsed nagunii juba teavad.
Ja on huvitav, et pead teemas süüdlaseks naist, kuigi väidad, et mehel on noored lapsed, mitte naisel?
 
eneL 24. juuli 2009, kl 22.25
Selle viimase lausega tahtsin öelda, et on väga intrigeeriv, et naised õigustavad mehi ja peavad normaalseks, et nad on surmani vastutustundetud.
 
noh juulale 24. juuli 2009, kl 22.34
minu õe poeg saab väga hästi läbi oma uue emamehega, kes ta emast 15a noorem.
igatahes on neil rohkem, millest rääkida ja kus käia, erinevalt mu õe eksmehest, ehk siis oma pärisisast, kes ongi see neljakümpine tüüpiline diivanikaunistusest jota, kes pole oma pojast iial huvitatud olnud, pole temaga iial tegelenud ega tema elukäigu vastu huvi tundnud.
 
alule 25. juuli 2009, kl 00.09
1.noorel mehel on ema kompleks
2.noorel mehel hormoonid müllavad ning oleks nõus kasvõi kassile selga ronima kui talle seelik selga panna.

rohkem põhjuseid ei oskagi tuua.
eks mehedki on erinevad-mõni ei saa ühe naisegagi hakkama, teine kargab kõike mis elab ja liigub.
 
noor 25. juuli 2009, kl 09.18
Kellelgi siin naine 50 ja mees 40.
No see on ju parim. Ära surevad ühel ajal.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!