Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
kuidas mehed suhtuvad lausesse "Ma armastan sind"
 
kivike 15. mai 2016, kl 14.45
Kae, õudu! :)
 
Alu 15. mai 2016, kl 17.02
Vot just, kae õudu. Kui pole pakkuda midagi peale sitavõitu vangerdava iseloomu ja ligi hiilinud vanadusele+mõõdust väljas vormid, pole ka mõtet rääkida ylelöömistest. Unistada muidugi võib.
 
kivike 15. mai 2016, kl 23.10
Alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kui pole pakkuda midagi peale
> sitavõitu vangerdava iseloomu ja ligi hiilinud van
> adusele+mõõdust väljas vormid, pole ka mõtet rääki
> da ylelöömistest. Unistada muidugi võib.

Ma ei saa nüüd aru hästi, kui tütarlapsel polnud sulle pakkuda midagi peale "sitavõitu vangerdava iseloomu jne.", mis sa siis üldse ennast üle lüüa lasid? Kui sulle teatud hetkel sobis, ju siis sobis või lohisttai sind kuhugi vastu sinu tahtmist ära aastaid ketnud vangipõlve? Või mis sinu mure oligi?
 
Alu 16. mai 2016, kl 13.21
Kivike, kuidas sa aru ei saa-jutt pole mitte mind yle löönud tytarlapsest vaid siin ylelööjatest tytarlastest. Loodan, et sul sellega seoses pole mingeid muresid ega kysimusi. Mul sulle kyll pole.
 
kivike 16. mai 2016, kl 13.40
Ma arvasin, et kuna sul on konkreetne kogemus ülelöödud mehena, siis on sul midagi öelda. Kuna sinu küsimus oli ju, mida mõtlevad ülelööjatest naised selle kohta, mida neil meeste arvates pakkuda oleks. Sina saaksid ometi vastata küsimusele, kuidas on päriselt vastukaaluks, mida naised arvavad, et neil on, sest sinu postide järgi oleks nagu aru saada, et need kaks asja ilmselgelt ei kattu. :) Või oli sind ülelöönud tütarlaps kuidagi niivõrd erandlik, et ta statistise keskmise piiridesse ei mahugi? Pealegi, sitavõitu iseloomuga mehi looduses nagu ei olegi olemas, ja vormist väljas olevaid ja ligi hiilinud vanaduses. :)
 
Agnes 16. mai 2016, kl 14.20
Absoluutselt ilma igasuguse irooniata arvan, et need ülelöömised on vist ikka nii, et kedagi vägisi kelleltki üle lüüa ei saa. Tõenäoliselt lastakse sellel asjal juhtuda ja looduses kipuvadki asjad nii olema, et tugevam võidab. Las ta siis võidab. Kui kauaks ja mis selle hind on..kas on alati mõtet elu üle mõelda ja moraalikoodeksis näpuga järge ajada.
Üldjuhul peaks inimene elama enda südame ja tahtmise järgi. Kui keegi, kes on küll hõivatud, laseb mind endale ligi, siis miks kuradi pärast ma seda tegema ei pea ja kui on keegi, kes tahab ja võitleb minu eest rohkem, siis miks peaks jõuga seda vältima.
Selge on ka see, et mitte iialgi ei saa kolmas pressida ennast kahe inimese vahele, kelle suhe on tugev ja kindel.
Inimesed on erinevad ja nende ellusuhtumine ka. Neis asjus pole absoluutset tõde olemas.

Kivike, vbla ma eksin, aga siin ekraanil sa tundud nii tuim, kui ka jõuline mammutnaine olevat.
Raiud mingit ühte jura ja isegi kui kasutad ":)" märke, siis midagi elusat, ega lõbusat sinust ikkagi ei kuma.
Vbla on nudistid ja ülelöödud mehed valus teema, aga tead, vahest ei olegi enda kaljukindlat seisukohta võimalik teistele selgeks teha. Põhjusel, et inimesed on erinevad, ega mõtle sarnaselt.
 
kivike 16. mai 2016, kl 14.42
Agnes Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Üldjuhul peaks inimene elama enda südame
> ja tahtmise järgi.

Hitler elas ka oma südame ja tahtmise järgi, tea, kas see ikka on kõige parem viis on elada?

Kui keegi, kes on küll hõivatud
> , laseb mind endale ligi, siis miks kuradi pärast
> ma seda tegema ei pea ja kui on keegi, kes tahab j
> a võitleb minu eest rohkem, siis miks peaks jõuga
> seda vältima.

A, et sa lased lahkesti ligi kõik, kes soovi avaldavad ja piisavalt pealetükkivad on?

> Selge on ka see, et mitte iialgi
> ei saa kolmas pressida ennast kahe inimese vahele
> , kelle suhe on tugev ja kindel.

Saab küll, suhte saab lõhkuda manipuleerimisega ja valetamisega. Ilukirjanduislik näide selle kohta on Otello, aga see oleks ka päris elus võimalik.

> Kivike, vbla ma e
> ksin, aga siin ekraanil sa tundud nii tuim, kui ka
> jõuline mammutnaine olevat.

Ikka ikka, blää, bläää, blääää. Sinu selgeltnägemise võimed on lihtsalt vapustavad! :)

> Raiud mingit ühte
> jura ja isegi kui kasutad ":)" märke, siis midagi
> elusat, ega lõbusat sinust ikkagi ei kuma.

Aga nagu peaks või? Austusest sinu vastu?

> Vb
> la on nudistid ja ülelöödud mehed valus teema, aga
> tead, vahest ei olegi enda kaljukindlat seisukoht
> a võimalik teistele selgeks teha. Põhjusel, et ini
> mesed on erinevad, ega mõtle sarnaselt.

Mul on hetkel lihtsal aega ja on igav. :) Ma käin lihtsalt hambaid teritamas, ära võta südamesse. :)
 
Agnes 16. mai 2016, kl 14.54
Okei..las olla..midaiganes..annan alla, mina ei jaksa :)
 
Alu 16. mai 2016, kl 15.49
saaksid ometi vastata küsimusele, kuidas on päriselt vastukaaluks, mida naised arvavad, et neil on, sest sinu postide järgi oleks nagu aru saada, et need kaks asja ilmselgelt ei kattu

...ma ei saa aru mittekuimidagi. Selgitama ei pea, sest segasemaks läheb.

Või oli sind ülelöönud tütarlaps kuidagi niivõrd erandlik, et ta statistise keskmise piiridesse ei mahugi?

A mis see õige su asi on, milline oli. Ei olnid suvaline hambaid teritav internetimõrd. Taolised vist enda arust saavad kord olema suured ylelööjad, kui tagumik neid enne endasse ei neela. Kusagilt läheb teravamaks, teisalt jälle töntsimaks.
Ka rohkem ei viici, missiis, et igav on.
 
kivike 16. mai 2016, kl 16.08
 
igavus hakkab ajule 16. mai 2016, kl 17.08
nagu näha on alu näitest, hakkab igavus ajule.
 
kivike aamen! 16. mai 2016, kl 17.58
mõistus sai tal lõpuks otsa või hakkas igavus ajule.
 
kivike 16. mai 2016, kl 22.24
kivike aamen! Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mõistus sai tal lõpuks otsa või hakkas igavus ajul
> e.

Täitsa lõpp kui originaalne! Ma olen kohe täitsa sillas.
 
pähh 16. mai 2016, kl 22.50
kivike Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Agnes Kirjutas:
> -------------------------------
> ------------------------
> > Üldjuhul peaks inime
> ne elama enda südame
> > ja tahtmise järgi.
>
>
> Hitler elas ka oma südame ja tahtmise järgi, te
> a, kas see ikka on kõige parem viis on elada?
>

Demagoogiline pa'sk. Jutt oli üldjuhust, igal reeglil erandid.


>
> Kui keegi, kes on küll hõivatud
> > , laseb mi
> nd endale ligi, siis miks kuradi pärast
> > ma s
> eda tegema ei pea ja kui on keegi, kes tahab j
>
> > a võitleb minu eest rohkem, siis miks peaks jõug
> a
> > seda vältima.
>
> A, et sa lased lahkes
> ti ligi kõik, kes soovi avaldavad ja piisavalt pea
> letükkivad on?
>

Järgmine demagoogiline pa'sk - omatahtsi tõlgendus. Proovi uuesti või veel parem, ära proovi.


> > Selge on ka see, et mitte
> iialgi
> > ei saa kolmas pressida ennast kahe in
> imese vahele
> > , kelle suhe on tugev ja kindel.
>
>
> Saab küll, suhte saab lõhkuda manipuleerim
> isega ja valetamisega. Ilukirjanduislik näide sell
> e kohta on Otello, aga see oleks ka päris elus või
> malik.
>

Kolmas demagoogiline pa'sk.
Kindla suhte puhul sa sinna sisse ei murra. Kui juba manipulatsioonga murrad, pole see suhe kindel ühti. See aga räägib eeldusele - kaljukindel suhe - vastu.

> > Kivike, vbla ma e
> > ksin, aga
> siin ekraanil sa tundud nii tuim, kui ka
> > jõu
> line mammutnaine olevat.
>
> Ikka ikka, blää,
> bläää, blääää. Sinu selgeltnägemise võimed on liht
> salt vapustavad! :)
>
> > Raiud mingit ühte
>
> > jura ja isegi kui kasutad ":)" märke, siis mida
> gi
> > elusat, ega lõbusat sinust ikkagi ei kuma
> .
>
> Aga nagu peaks või? Austusest sinu vastu?
>
>
> > Vb
> > la on nudistid ja ülelöödud mehe
> d valus teema, aga
> > tead, vahest ei olegi end
> a kaljukindlat seisukoht
> > a võimalik teistele
> selgeks teha. Põhjusel, et ini
> > mesed on erine
> vad, ega mõtle sarnaselt.
>
> Mul on hetkel lih
> tsal aega ja on igav. :) Ma käin lihtsalt hambaid
> teritamas, ära võta südamesse. :)

Ei, sa käid lihtsalt demagoogilist pa'ska ajamas. Vaidlemine vaidlemise pärast. Oled igav.
 
kivike 16. mai 2016, kl 23.05
See on ka muidugi lausa s...taks originaalne ja huvitav post, pähh! Aitäh! S...taks huvitav ka, pidin lausa põnevuse kätte surema.
 
irw 17. mai 2016, kl 07.12
IRW, tegelikult kivike oli see päris hea paikapanek. Tõepoolest, sa ajad demagoogilist jama, rebides kontekstidest välja ja vürtsitades oma juttu ebaadekvaatsete näidetega.
Su jutt ongi vaid nüri ümmargune mull, millel pole argumenteerimisega midagi pistmist. Ümmargune bullshit.
Vaidluses peaks välja tulema tõde aga plämast tuleb välja vaid vaidleja empaatiavõimetus.
 
kivike 17. mai 2016, kl 08.13
irw, ma loodan, et ka sinul hakkas kergem, kui said kõik südamelt ära rääkida. :) Minu nüri ja ümmargune jutt ei tee sinu oma kuidagi ei originaalsemaks, huvitamaks või üldse kuidagigi millekski, millele tähelepanu pöörata tasuks. "Ise oled loll" ei ole kohe üldse demagoogiline võte. :) Selle saime juba selgeks, et ma olen emapaatiavõimetu - seega, ärge nõudke minult võimatut! :)
 
ilus jutt eksole 05. juuni 2017, kl 17.08
umbes nagu, et ma armastan sind:D
 
stella roland 21. november 2019, kl 18.14
minu nimi on Stella Roland pärit seattle WA-st. pärast abiellumist 3 aastat olen olnud 2 kuud lahutus. mu mees jättis mu maha ja läks tagasi oma endise naise juurde, kes ta tegelikult tema endise abikaasa hooleks jättis. ta lahkus oma mehe juurest ja tuli siis minu abielu hävitama, mina ja meie 4 last oleme kurvad ja masenduses, vaadates iga päev uksele ja aknale ning arvame, et mu mees tuleks talle meelde ... aga ta ei teinud seda kunagi. mida? mu Californias elav õde rääkis mulle selgeltnägijast nimega +2348153044210 või emil agadagaspiritualhome@gmail.com, see õigekirja rull tegi minu jaoks õigekirja, mis töötas 24 tunniga. mu abikaasa tuli järgmisel päeval tagasi ja keeldus koos lahkumast, kuni ma talle andeks andsin. Ma helistasin talle politseisse ja ta hakkas nutma, et tahab mind tagasi, et tal on kahju oma perekonna hooletussejätmise pärast naise pärast, kes jättis ta mujale meheks. nüüd on juba 4 päeva möödas ja ta tahab mind ikka tagasi või ei sööks ta üldse. ta ütles, et ta nälgib ja sureb, kui ma teda tagasi ei võta. see õigekirjaoskus on fantastiline, ma olen nii õnnelik, et mu mees tahab kõigi vahenditega tagasi tulla. Ma armastan seda õigekirja ratturit minu perekonna aitamise eest.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!