Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Kas 165cm on tõesti NII lühike?!!
 
166 20. jaanuar 2010, kl 18.47
ma 166 ja igapäevaselt ka 10 cm konts all, alla 185 meestele ei jää pilk pidamagi. 170 o täiesti out juba mõttena. mis sihukese kääbikuga teha? mees peab ikka raamikas olema.
 
ceff 21. jaanuar 2010, kl 04.38
ja naised peaks targad olema, seega oled sina "out".
 
sille 21. jaanuar 2010, kl 09.00
Ma olen 167cm, täiesti rahul oma pikkusega, aga jh 170cm mees ja vähem on küll kääbik:D
 
kats 22. jaanuar 2010, kl 18.09
Mina olen 160 cm pikk (lühike) ja oma mehele meeldin just sellepärast, et olen pisike ja armas, mind on hea kaissu võtta:)Mees on minust 30 cm pikem:) Kunagi tegelikult põdesin oma kasvu pärast, aga enam mitte, milleks?:)
 
kats 22. jaanuar 2010, kl 18.11
Mina olen 160 cm pikk (lühike) ja oma mehele meeldin just sellepärast, et olen pisike ja armas, mind on hea kaissu võtta:)Mees on minust 30 cm pikem:) Kunagi tegelikult põdesin oma kasvu pärast, aga enam mitte, milleks?:)
 
s 23. jaanuar 2010, kl 06.40
:D mehi arvustatakse nende pikkuste ja suuruste kohta, et vähe pole ja siis üks mees ütles "midagi"

sellest kuidagi liiga pikk teema ei ole valmis saanud?

kumb pool siin rohkem karjub? ehk on hoopis neil kompleks?
 
mõttetu möla! 23. jaanuar 2010, kl 10.28
165 ON lühike!
mida siin vaielda.
normaalne naise pikkus algab 170+

ja mehe kohta on 170 ebanormaalselt lühike.
viska vastu, "mis? SINA kõigist inimestes julged mu pikkust kommenteerida? päkapikk!"
 
hehehe 23. jaanuar 2010, kl 11.31
Autor: s
Aeg: 01-23-10 06:40

:D mehi arvustatakse nende pikkuste ja suuruste kohta, et vähe pole ja siis üks mees ütles "midagi"



Ja oi kuidas mehed naiste rindu ja tagumikku arvustavad ;) Naised ei arvusta pooltki niipalju kui mehed kokku ;:D
 
fad 25. jaanuar 2010, kl 01.12
võta naiste leht lahti ja mõni meeste leht ja vaata erinevusi. meestel naistest juttu ainult katmata privaat osade juures. ja sedagi mitte kirjas vaid pildis.
 
Savi 11. mai 2018, kl 00.15
Sul on kompleksid seepärast vahid ja jooksed järele pikkatele meestele
 
savi kompleks 11. mai 2018, kl 18.07
on lühikesi naisi arvuatada, justkui keegi saaks end ise pikemaks/ lühemaks teha. hästi lollakas oma ahistamiskompleksi siin välja elada.
 
G 12. mai 2018, kl 12.59
Olen 160 ja sellega väga rahul, garderoobis on nii kuni 9 cm kontsad kui ka tennised. Millegipärast tunnevad minu vastu tihti huvi üle 1,90 pikkused mehed, aga minule meeldib just oma mehe kasv, st 1,76. Arnastus on ka suur, aga ikkagi: igaks asjaks paras.
1,90 ja üle on ok, kui on kena, tore ja tark, aga milleks mulle nii suures koguses meest?
1,70 cm on minu jaoks liiga lühike, sest kontsadest ma ühegi mehe pärast ei loobuks ja endast lühem mees on täiesti ebaseksikas mudel minu jaoks. See teemaalgataja 170cm meeson lisaks veel imelik.
 
Väga kummaline 12. mai 2018, kl 15.45
Mina olen näinud linnavahel liikudes ÜLE 2 meetriseid mehi! Kust sellised hiiglased välja on hüpanud!? Minu eks peaks sius selliste kõrval lausa päkats olema! Sest tema kasv on 190 vaid. Ja mina ise!? Olen vaid 155 cm pikk, seega peaksin lausa liliput olema!?
Vaat just sellised üle 2 meetrised on juba ebanormaalselt pikad tõesti!
 
niisama 12. mai 2018, kl 15.54
Ise 159 cm ja ei kurda, et pikemad mehed ei vaataks ega tahaks tutvuda, eelmised olid ka 179cm, 181 cm ja 185 cm pikad mehed. Kannan kõrgetel kontsadel jalanõusid ja pole muret, et oleksin mehest pikem.
 
naine 12. mai 2018, kl 16.23
Ei ole see NII lühike ka mehe jaoks, rääkimata naisest. Üks väheseid olukordi, kus ühe või teise osapoole kasv võib tõesti takistuseks saada, on teatavad paaristantsu stiilid, aga muidu vist mitte.
mansion ghost 13. mai 2018, kl 17.53
Kuulge "kontsakandjad", mind piinab pikemat aega küsimus; miks mehed teie kõrval paljajalu käivad?
Maitse asi aga mulle tunduvad isikliku 180 cm juures kõik alla 170 cm naisolevused ebaseksikalt lühikesed. Kaktlemata olen paljude 155 cm pikkustele lootusetu jupats. Kas see peaks mind häirima?
 
Alu 13. mai 2018, kl 18.53
Pika naisega on voodis esialgu naljakas aga pärast harjub ära-ükskõik kuhu tahad kätt või jalga panna, igalpool on naine ees.
Lyhikesed, st alla 170 naised on aga mõnusad kaissu võtta niiet pole neil häda midagi. Pealegi ei saa nad sinna parata midagi, et lyhikesed on. Seal juba tyhi jutt, et olen kyll 150 pikk aga paistan 170 välja, ei maksa midagi:)
 
gõustile 17.53 13. mai 2018, kl 19.12
sa oled juba nii vana, et sinu juures ei häri enam mitte midagi mitte üldse. võta rahulikult seda vanadust ja naistest ilmajäämist.
 
alukaiustaja 13. mai 2018, kl 19.13
milla see alu kedagi viimati nagu kaisutas? eelmises sajandis? muu on ju puhas luule...
mansion ghost 13. mai 2018, kl 20.06
"sa oled juba nii vana, et sinu juures ei häri enam mitte midagi mitte üldse. "


Paistab, et keegi ikka tunneb end häirituna, muidu ju ei kiunataks ;D)
Elus on muudki teha kui naisi taga ajada, saavad minutagi hakkama.
 
Alu 13. mai 2018, kl 20.24
alukaiustaja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> milla see alu kedagi viimati nagu kaisutas? eelmis
> es sajandis? muu on ju puhas luule...

Noki oma rosinat ja ära muretse võõraste asjade eest:)
 
siresäär 13. mai 2018, kl 23.34
Alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Pika naisega on voodis esialgu naljakas aga pärast
> harjub ära-ükskõik kuhu tahad kätt või jalga pann
> a, igalpool on naine ees.
> Lyhikesed, st alla 1
> 70 naised on aga mõnusad kaissu võtta niiet pole n
> eil häda midagi.

kui ise oled alla 170-ne kääbik, siis muidugi tundub 170-ne naine hiiglasena:p
aga kumminaisi peaks ju igas mõõdus müüdama, milles probleem:D
 
Njahh. 14. mai 2018, kl 00.08
Alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> alukaiustaja Kirjutas:
> ------------------------
> -------------------------------
> > milla see alu
> kedagi viimati nagu kaisutas? eelmis
> > es saja
> ndis? muu on ju puhas luule...
>
> Noki oma ros
> inat ja ära muretse võõraste asjade eest:)

No teatavasti on see enda rosina näppimine ikka sinu teema, rosína-Alu. Nagu keegi teine enam ei taha na vana rosinat. Aga tegelikult ka, ütle vähemalt seda, kas sa üldse kellegi teisesoolise kaissu saanud oled. Muidu rahvas jääbki arvama, et sa pede oled.:)
 
vana mees ju haiseb 14. mai 2018, kl 01.55
nii gõust kui alu on ju selles vanuses kus kere eritab aineid, mis tekitavad spetsiifilist vanamehe haisu.
 
Kaastunne 14. mai 2018, kl 07.50
Hale lugedagi, milliste õudustega on kokku puutunud kohalikud makaaknaised. Elu neil puhta raisus ja valedele meestele elatud, nüüd üritavad ennast ahvatlevaks rääkida ja kättesaadamatuid mehi maha teha. Kurb
 
Eelmisele 14. mai 2018, kl 10.44
Ega sul muud üle ei jäägi, rosína-Alu, kui vaid ennast haletseda, et kaunis lesk kättesaamatuks jäi ja nüüd õige mehega elab. Irw!!
 
siresäär 14. mai 2018, kl 11.44
hale lugedagi, et kohalikud paavianid on kokku puutunud ainult makaaknaistega, eriti selliste raskekaalulistega ilmselt:p
minu meelest pole olemas valesid mehi, sest igast abielust ja suhtest õpitakse midagi. nagu elukool:) maha tegemist väärivad ainult kibestunud pässid, kes oma komplekse virtuaalselt naisi sõimates välja elavad....või loodetakse selle eest kiitust pälvida:D

aga vihje 170 cm pikkusele on enda "ahvatlevaks tegemine"? no kui nii vähesest piisab ahvatluse tekitamiseks.......olgu siis pealegi:D
 
Hehheeirw 14. mai 2018, kl 13.18
Eelmisele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ega sul muud üle ei jäägi, rosína-Alu, kui vaid en
> nast haletseda, et kaunis lesk kättesaamatuks jäi
> ja nüüd õige mehega elab. Irw!!

elab õige mehega kraaksudes siin eri nimede all alu peale?...:DD
 
to 13.18 14. mai 2018, kl 17.15
Millest sa järeldad, rosína-Alu, et kõigi sinu kallal lõõpijate taga peitub ainult lesk. Ehk tasuks sul peeglisse vaadates selle lõõpimise põhjuseid hoopis iseenesest otsida, aga see on debiilikult vist palju nõutud. Muig.
 
vanameeste unelmad 14. mai 2018, kl 19.54
oleks leida noor naine, nõgusselga, kellet saaks ka invaliidusrahad ära kaasutada ja ehk aitab vana mehe veelgi vanemaid isa- ema kanseldada ja hooldada. see on siis siresäärte tulevik vana mehega.. irw.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!