Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
silmade värv
 
oh teid küll 27. juuni 2010, kl 01.15
veidi lugemist!

http://naistekas.delfi.ee/ilumood/ilusnaine/mida-kadedus-sulle-oelda-tahab.d?id=31845249&J=fplead
 
r 27. juuni 2010, kl 05.00
Mis sa "oh teid küll" tahad nüüd väita et kõik kadestavad pruunsilmseid või? Ega inimestel ei tohi olla sümpaatiaid teiste silmavärvide vastu . Ei, kõik salaja soovivad olla pruunsilmsed inimesed, naer.......
 
Välma Sirv 27. juuni 2010, kl 06.13
Tähtis pole see mis meeldib, vaid see, mis värvi te kõik varsti olete ehk mis värvi on armastus.
 
n. 27. juuni 2010, kl 11.21
Mulle on hakanud meeldima vaatepilt, kus mees on tõmmu ja naine siis blondim. Naine tundub ikkagi hapram-naiselikum, kui ta mehest heledam.. Mees selline "jõuline element" ja maskuliinsem- sobib tõmmuna kõrvale. Kuigi jah, vastandid elavad reeglina koos küll ja naine just tavaliselt tumedam. Vbl sp, et naistel võimalus end tumedamaks teha, kuid meestel see võimalus puudub.
 
n 27. juuni 2010, kl 17.21
Minu jaoks on kõige meeldivam paar, kus mees on blond ja sinisilmne, naine brünett ja sõstrasilmne.
Kõige lahjem on see paar, kus naine ja mees on mõlemad blondid ja heledasilmsed.
 
n. 27. juuni 2010, kl 23.19
Jah, kui mõlemad on blondid, on ikka lahja küll:) Ilma naljata!
 
sinisilm naika 27. juuni 2010, kl 23.24
ma ei vaata kaks korda tumeda silma sisse.
pruunisilmsed mehed on minu silmis aut ja aut alatiseks kooselu perspektiivis
 
naika 27. juuni 2010, kl 23.28
javeel
olen uhke oma heleda naha ja heledate silmade üle.
olen siis vist mingitmoodi ilmselt rassist, kui soovite.
selline, kes endast erinevaid maha ei tee, kuid endasarnaseid eelistab alati ja ainult.
 
maika 28. juuni 2010, kl 00.09
nii peabki naika.
 
naika 28. juuni 2010, kl 00.11
maika, ma loodan, et sa pesed ennast, enne kui kommid siin
 
naika 28. juuni 2010, kl 00.26
sest ise tahaks pesta, tutt haiseb nagu heeringas. Aga vett pole see keerati kinni ning seebi määrisin suure näljaga leiva peale:S
 
naika 28. juuni 2010, kl 00.28
lisaks on veel üks mure, nimelt ulakas naabripoiss vitja lasi kord õhuoüssiga mulle kaks tinaplõnni otse @!#$ ja nüüd igakord kui mõne parmuga @!#$ siis lööb mehe munnile augud sisse nagu vanasti bussides olevad pileti läbilöömisjunnid:S mis küll teha.
 
naika 28. juuni 2010, kl 00.31
tegelt mul pole siniseid silmi ega blonde juukseid, unistasin siin valjult:S Mu abikaasa konstatin lõi mul silmad rulli:s ennegi need olid kõõrdis ja nüüd puha sinised ka veel, mul on muidu punased silmad ja olen kiilakas kuna olen tsernobõli laps, olen ainuke hipi-albiino oma rajoonis:S elu on suht nukker:SS:S
 
m 28. juuni 2010, kl 00.32
naika, sa sellepärast mulle täna keppi ei andnudki? Püsigem ikka teemas.
 
naika 28. juuni 2010, kl 00.33
ja kuna olen tsernobõli laps siis on mul tupp otsa ees ja rinnad ripuvad kukla taga:S:S nii masendav.
 
m 28. juuni 2010, kl 00.35
Heeringas mulle muide ei maitsegi, angerjas on parem, tal silm, kui rosin saias välgub vastu.
 
baika 28. juuni 2010, kl 00.37
maika tuli ilmselt otse reidist üle.
maika, see pole siin 13 aastaste verbaalimpotentide oksekauss, ala reit.
mine tee midagi kasulikku, mida oskad - kepi oma vanaema vms
ära kägise siin jobult. tüütu on.
 
naika 28. juuni 2010, kl 00.38
Oh taevaisa avita. Eile kui müüsin linnas tuviliha pirukaid ja lokirulle tuli üks mees minu juurde ja küsis kas ma üherattalisel oskan sõita ja samal ajal elus angerjatega zongleerida, oh häda ei oska ju, palk oli soliidne muidu. Eluaeg olen tahtnud freak showsse tööle saada aga kuangi pole lihtsalt joppand erilisi andeid ei ole, ükskord sõin küll terve piibli paati minutiga ära aga see oli naljapärast rohkem:S Ei taha enam tuviliha pirukaid ja lokirulle äritseda. Tahaks püsivat tööd. Teate küll kuidas nende lokirullide ja tuvi äriga on, kord on tuvid otsas kord jälle pole kuskil kanalisatsiooni panekut et saaks veevoolikuid varastada ja neist lokirulle ehitada. ilgem jama on majas ja jube kass on peal. mees konstatin ka koguaeg peksab ja lapsed varastavad viimase raha ära. oh taevaisa avita
 
baika 28. juuni 2010, kl 00.40
maikale veel
helista kingole, küsi abi.
 
baika 28. juuni 2010, kl 00.44
Oi oi puha jama jah. Aga sul pole veel häda midagi, ma teenin elatist käokellaga triikraudade müümisega mis tegelikult ei triigi vaid on dekoratiiviks. Mitte keegi ei osta kujutad ette.Abikaasa ise teeb neid. Jah kunagi olid unistused suured:S Tahtsime teha vöökotiga bantaloone ja impeeriumi rajada kuid meie idee pandi pihta:S Siiamaani ei tea kes see pani, patendiametist öeldi nii peale 34 kirja koos joonistega sinna tuli lõpuks vastust et palun ärge enam kirjutage selline idee on olemas.
 
kaika 28. juuni 2010, kl 00.46
külakarla moodi püüdlused võõra nime alt, et ennast klouniks teha?
oma alaarenenud laste ees?
ei tule eriti hästi välja..
 
:D 28. juuni 2010, kl 00.49
 
kaika 28. juuni 2010, kl 00.51
Mis te siin vingute. minu esimene tööots oli meeste saunas rätiulataja ja seljapesijana.. ja ma olen naisterahvas kujutate ette kus seal läheb ikka ihu imelikuks. Sain ametikõrgendust õllesummerile kus töötasin välipeldikus nokuhoidjana ja oh seda rõõmu mis mul oli. Peale seda avasin oma äri masenduses kammkarpide terapeudina. Ostsin selle raamatu allahinnatute letist, hiljem sain aru et see oli peldikuhuumor:S:S:S:S Ühtki kundet polnud ja mitu nädalat olin näljas. Käisin end purskaevus pesemas. Nüüd aga ostsin liisinguga endale kuuri, mis siis et elulõpuni võlgu aga vähemalt see on minu oma.
 
alu sõber 28. juuni 2010, kl 00.52
aga see on ju tõsi. see ongi ju nii!
 
baika 28. juuni 2010, kl 00.57
a kle kaika kas sul kuuris vaba nurka pole, ma aitaks ka maksta?
 
baika 28. juuni 2010, kl 00.58
Mis nurka? mul pole kuuril katustki:S:S:S:S vb ülejärgmiseks aastaks saan otsa seina ja katuse peale siis võiksid tulla küll siia elama.
 
alu sõber 28. juuni 2010, kl 00.58
aga see on ju tõsi. see ongi ju nii!
 
kaika 28. juuni 2010, kl 01.03
kaika ära jama minu nime all, katus on küll aga seinu veel pole. talvel naika lubas appi tulla teemw lumest seinad ümber nagu iglu style. Ja kui retsilt joppan siis ümberkaudsed joodikud sirtustavad seinad ka veel kollaseks. Oi mulle meeldivad värvid. kui kuurile päris seinad saan , no ma ei tea küll millal aga kui saan siis ostan akna ka ja aknaraamideele naelutan ümber oma lillad retuusid et oleks rohekm särtsu.
 
alu sõber 28. juuni 2010, kl 01.06
aga see on ju tõsi. see ongi ju nii!
 
naika 28. juuni 2010, kl 01.06
nii äge, tee kuurile rõdu ka. või vähemalt terass. seal oleks suvel hea grillida ja tead mis veel hea oleks, katuseaken, et saaks suvel tähi vaadata taevast.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!