Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
silmade värv
 
kaika 28. juuni 2010, kl 01.07
Terass, rõdu? ei selliste asjade jaoks mul küll võimu pole aga katuseaken tuleb nagunii sest esialgu suudan osta vaid pool katust.
 
alu sõber 28. juuni 2010, kl 01.08
aga see on ju tõsi. see ongi ju nii!
 
baika 28. juuni 2010, kl 01.09
minge seavittu, artikuleerimatud jobud
 
baika 28. juuni 2010, kl 01.09
Aga kui te mind ka punti võtate siis ma võin anda teile suure asja. Vaata ma ju kogun kommipabereid, selle eest sain grupi peale ka kui mäletatae, mis siis et olen 39 aga kommipaberid köidavad mind ei saa neist kohe mööda minna, koguaeg seljakott on kommipaberitega seljas. Et kleebiks need seintele kui saad seinad siis oleks ju kuur veelgi vägevam.
 
laika 28. juuni 2010, kl 01.10
ma võtan selle peale, gaff
 
kaika 28. juuni 2010, kl 01.11
kle ei hakka minu kodus siin midagi ise disainima eks. muidu viskan kõik välja ja panen kuuri põlema S:S:S:S
 
laika 28. juuni 2010, kl 01.11
paberid mai äss, värd.
proovi parem midagi söödavat, jobu
 
naika 28. juuni 2010, kl 01.12
ega me tahame ainult aidata, et oleks ikka ülelinna pesa meil.
 
alu sõber 28. juuni 2010, kl 01.14
aga see ongi ju nii. see on tõsi!
vms
 
naika naabrimees 28. juuni 2010, kl 01.20
Te vanaeided ärge naikat küll enda juurde võtke. Tal on raskekujuline kuutõbisus. Eile kõndis ringi ja tuli minu ukse taha öösel lõhkuma. vaatasin piiluaugust naika ümar nägu vahib vastu, ja kujutate ette tal olid nailonsukad peas. Küsisin mis sa kuradi vana nahkhiir siin öösel kolistad. ei vastand kippu ega kõppu. läksin uuesti põhku. jälle kolistas, lõugasin uuesti mis sa vana ahjualune siin öösel lõhud ei vastanud midagi. panin põhku. ja jälle kolin, tegin ukse lahti ja panin esikust tule põlema tuli välja et ta kõndis hoopis kätel.
 
naika vanaisa 28. juuni 2010, kl 01.28
eka ma teid hoiatanud kui naika linna kolis. Juba siis kui ta veel teises klassis käis, jah oli küll teises klassis sest mäletan hästi tal oli 18-mnes sünnipäev , jah, korraldasime sünnipäeva aga naika oli jälle kadunud teadagi kus, talle meeldis metsas puu otsa ronida ja haraka moodi kraaaksuda, iga õhtu käis seal ja vahest kraakus mitu tundi niiet et terve küla kajas. hiljem kui ta 21 sai tõime talle õue suure kivi mille otsas ta ühel jalal seisis ja metsast puuoksi sinna tassis, vähemalt siis ta enam ei kraaksunud kuna arvas end toonekurg olevat, külainimesed olid ka juba kurjad aga sealt eks see kivi aitas paljuski.
 
baika 28. juuni 2010, kl 01.30
oota kas see oli see aeg kui ta endal rinna ja habeme karvad lasi üheks kasvada?
 
kaika 28. juuni 2010, kl 01.32
ei ei te ajate ikka täitsa segi kui ta 21 oli siis tal oli soku habe veeel. Mitu aastat hiljem kui tal esimesed hambad tulid siis alles hakkas ka habet kasvatama.
 
naika 28. juuni 2010, kl 01.33
Teeme nii et minu elu siin ei aruta.
 
baika, vanaisa,kaika,naaber 28. juuni 2010, kl 01.34
hea küll naika. me rohkem ei räägi.
 
alu sõber vms 28. juuni 2010, kl 01.35
aga see on ju tõsi, vms
 
naika 28. juuni 2010, kl 01.37
ma loodan küll. ärme räägi.
mulle ei meeldi see värk.
 
naika 28. juuni 2010, kl 01.47
btw kuidas te teadsite nii hästi selle puu ja kivi kohta?
lausa imelik.
 
btw 28. juuni 2010, kl 02.02
http://www.youtube.com/watch?v=byYxWKdKrNU

neil on pruunid silmad, aga ilus muusika sellegipoolest..
 
khm 28. juuni 2010, kl 08.16
lasteaed on siia sattunud vahepeal-naikad,kaikad ja baikad....
 
khm 28. juuni 2010, kl 09.17
Mina olen keskealine küürvaal ja ennekõike tahan siin arutada oma lörri läinud suhteid meestega. See on teema mis mind huvitab. Kõik teised on jaburus. Eks näljane mõtleb ikka leivast.Intellligentsuse ja sotsiaalse küpsuse diplomitöö olen. Nii küps.
 
sinine 08. jaanuar 2011, kl 20.50
Minul on sinised silmad ja blondid juuksed. Mulle meeldivad rohkem heledamad silmad, kuidagi armsad. Ma ise olen ka segunenud ühe lõuna-euroopa rahvaga, aga on säilinud heledad silmad ja heledad juuksed. Ma ei poolda eriti kontraste (nt. pruunid silmad heledapäisel). Pruunid silmad ei meeldi eriti: läbi puurivad ja ei tekita selles minus selle inimese suhtes usaldust. Samas ülejäänud maailmas on pruuni silmsete inimeste esinemine avaline, ainult Eestis on see veel eksootika. Ise eelistan heledapäiseid ja heledate silmsetega mehi.
 
sinine 08. jaanuar 2011, kl 20.51
*pruunisilmsete inimeste esinemine tavaline
 
fdsa 08. jaanuar 2011, kl 21.09
Silmavärv ja inimese usaldatavus ning ausus pole küll omavahel kuidagi seotud.

Endale tohutult meeldivad pruunisilmsed mehed (muidugi loevad ka muud faktorid, kõik sõstrasilmsed pole kenad).
Ent siiski vaatan inimeste juures pigem üldpilti kui silmavärvi.
 
kah mees 08. jaanuar 2011, kl 21.16
ikka pruunid. neis naistes on elu ja sädet. kõige viletsam variant on heledate ripsmetega seasilmad ja hõre vesinkblond pea.
 
prl 10. jaanuar 2011, kl 10.35
Keegi eespool rääkis kontrastist, olen sama meelt. Mulle meeldivad sellised kooslused: rohelised silmad ja teatud tooni punased juuksed, blond ja pruunisilmne, brünett ja ilusad sinised silmad :)
 
aaduvna 11. jaanuar 2011, kl 15.03
eriti ilusat kooslust nägin - helepruun viltune silm ja väljakasvanud punased blondeeritud juuksed, punakad ripsmed ja kulmud. Omg!
 
Hmm 11. jaanuar 2011, kl 19.31
Mina heledamate juustega ning rohekas-pruunid silmad. Ise olen rahul ning pigem on komplimente tehtud silmade kohta, kui silma värvuse osas. Lihtsalt öeldakse, et väga ilusad silmad. Maitse asi. Mulle endale ei meeldi nt mehed, kes on väga heledate juustega ning heleda silmavärviga (sinine, hall, hallikassinine), liiga plass kuidagi. Samas on kontrastid huvitavad. Kunagisel kallimal olid väga tumedad juuksed, väga hele nahk ning puhta värviga sinised silmad. Aga elukaaslast või kallimat saa siis vaid juuste- ning silmavärvi järgi valida:) Kui ikka tunded tekkinud, siis ega see väga enam rolli mängi, mis värvi on silmad või juuksed. Vähemasti emotsioonide teket need näitajad suurelt ei mõjuta.
 
Anaconda 11. jaanuar 2011, kl 21.04
Tumedad juuksed ja hästi heledad silmad. Noorena sain palju komplimente, mõne jaoks on liiga harjumatu ja ebamaine. Vahel kasutan erinevaid värvi läätsi (sinised, pruunid, rohelised).
 
lustigkurre 28. detsember 2016, kl 21.24
Tösi Kammler, olen sama meelt. Igasugu pasakarva pruunisilmseid on maailm täis, endal neil ka tihti alaväärsuskompleks, kyll blondeerivad ennast ja mida köike. Aga see ei aita - varesest paabulindu ei saa, murjam muutub halenaljakaks,sest murjami molu ja olemust blondeeritud juuste ja siniste läätsede taha ei peida. Hea, et on veel ilusaid pöhjamaalasi, kes oskavad oma geene hinnata, sest on ka palju mentaalselt alaarenenud (enneköike emaseid) tegelasi, kes ei pea paljuks sigida neegrite, araablaste ja muude murjamitega. Kole vaadata, kui tuleb vastu selline oma neegrist isasega ja mingi tukk syles vöi kärus.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!