Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
lapsega naine
 
mops 07. mai 2008, kl 16.58
Ma nõustun ka grete jutuga. Kui on ikka laps olemas, siis enamus naiste jaoks on laps ikkagi oluline ja kui uus mees ei suuda seda sellega leppida, siis pigem jäetakse mees kui laps (erandid on ka muidugi olemas). Lapsega naine ei võta endale igasugust jorssi.

Ja pealegi, milles on laps süüdi, kui tema isa mingi jobu oli, kes vastutada ei tahtnud ja mõne teise naise juurde minema tõmbas. Ega alati pole elu nii mustvalge, et kui naine jäi lapsega üksikuks, siis oli raudselt naisel midagi viga, et mees ta maha jättis.

See, kui mõne mehega lapse saad, ei saa ju kunagi kindel olla, et mees sinuga kohusetundlikult seda last kasvatama hakkab.
 
vallasemad 07. mai 2008, kl 17.24
No kes see teie saba siis ikka kergitab kui mitte te ise.
 
koba 07. mai 2008, kl 17.26
ära võta seda naist - see on l.ibu.
 
to vallasemad 07. mai 2008, kl 18.03
ei pea kergitama, vaid see lihtsalt on nii, pigem on laps lisaväärtus mitte puudus. aga noh eks igaüks tõlgendab omal tasandil...:)
jube raske tõesti uskuda, et vallasemal latt ikka palju kõrgemal. juba vastuts lapse ees paneb rohkem valima, mõtlema keda oma kõrval ja lapse elus näha tahad. inimene võib enda suhtes paras masohhist olla lapse suhtes haru harva
 
!!! 07. mai 2008, kl 18.18
Ahahaaa, huvitav kelle jaoks see võõras laps lisaväärtus on???
Võib-olla mõnele impotendile või siis luuserile kes ise ei jaksaks last üleval pidada ning loodab bioloogilise isa rahakotile!
 
ahjaa 07. mai 2008, kl 18.41
Takistuseks on sellele, kes selle endale takistuseks teeb. Enesekindlale ja sooja südamega mehele/naisele kindlasti ei ole. Ehk on valmisolek võõrast last kasvata ka inimese väärtuse mõõt ...
 
l6petuseks 07. mai 2008, kl 19.53
ennast kiitmast me ei väsi... rohkemat ei tahagi kommenteerida.
aga kuidas tegelikult on, seda teab ju niigi. reaalne elu on tavaliselt midagi muud kui ilusad netikommentaarid.
 
tore lugu 07. mai 2008, kl 20.56
aga mina olen naine kahe lapsega- no mida sa hing teed, kui mees oli sitapea ja oma pere maha jättis? Suren nüüd ära või?
 
öö 07. mai 2008, kl 21.16
mees ei vaja enam kasvatamist, aga lapsed vajaksid ema, isa ei jõua üksi kõike teha....võttis veel majaehituse ka käsile, sest lastele on kodu vaja...praegu elab üürnikuna eramajas...on korralik mees, ei napsuta, ei suitseta, korralik töö,ringi ei aele...pole aegagi selleks.....mees33a,186,85...1 laps läheb sügisel kooli,teine on 4a....nii on lood.
korralikkudel meestel on raske elus elada,neid naised ei vaja...naised ihkavad pätte ja kaabakaid, kelle kallal saavad nad viriseda ja tujutseda,kellelt saavad tohlakaid vasemalt ja paremalt, siis hea jällegi kiruda ja kaevelda, mees tegi liiga,aga korralik mees õrnutseb, see ei ole moodne...silm sinine, kulm rullis, vat siis on elul vürtsi.....................................:((((
 
alu 07. mai 2008, kl 21.33
grete,

see kui kikivarvukil latti kõrgel hoida ja kilgata, et nää, kus seisab...tead see latt ju väriseb ega jäta just kindlat muljet. et nyyd lapsega ema on nagu raudmutter roostevabast ega vaja oma ellu yhtegi muud polti, kui sellesama ainuõige "vindiga" (noh, see, kes mahub n.ö ta raudselt paika pandud ellu), kle, see on utoopia ja ilus netikommentaar ainult:)
 
l6petuseks 07. mai 2008, kl 21.34
ei, ega siis nii ei m6eldud. vähemalt mina kyll mitte. see enesekiitmise jutt käis nende enesekiitjate kohta, kelle meelest k6ik teised lasteta naised digimoonduvad koheselt tibideks.

anna andeks, ei tahtnud tuju rikkuda.
 
l6petuseks 07. mai 2008, kl 21.35
see oli m6eldud autorile nimega "tore lugu":)
 
kahe lapsega naine 07. mai 2008, kl 21.41
Grete, olen vägagi nõus sinuga. Kuigi võin vahel ennast veidi nukra ja üksikuna tunda, olen ma siiski pigem vaid lastega kui lihtsalt mingi mehega. Seni kuni ma kedagi minule väga meeldivat isikut, kellele ka mina igati meeldin ja sobin, ei leia, võtan pigem koos oma lastega midagi ette selle asemel, et nutta, et ma üksi olen. Ja kui on vaja valida, siis loomulikult on minu valik lapsed - minu suurim varandus. Neist on nii rõõmu kui muret, aga ilma nende olemasoluta poleks ma praegu see, kes ma olen. Jah, olen süüdi, et elus sellise valiku tegin, et ei osanud neile valida isa, kes nendega koos oleks tahtnud elada. Mis teha, olin noor ja loll, oma arust kuulasin küll ka mõistuse häält, aga mis sinna enam parata. Läks nii nagu läks. Minus on küll säilinud lootus, et vast ikka leidub minu ja ka minu laste jaoks kuskil üks sõbrake. Ja mina näeks täitsa hea meelega enda kõrval üht üksikisa, kui me hästi sobima peaksime. Olen arvamusel, et tema mõistaks meid ilmselt päris hästi. Lootus pidi küll lollide lohutus olema, aga mis siis. Ilma lootuseta oleks kah ju kuidagi mõtetu elada. Positiivsust teilegi!
 
saaresinine 07. mai 2008, kl 21.47
olen tähele pannud, et sellised lapsega naised saavad põhimõtteliselt iga partneriga uue lapse.
 
kutsikatega emistele 07. mai 2008, kl 22.08
olen tähele pannud, et kutsikatega emastel on vaja , et keegi neid ja nende kutsikaid üleval peaksid. üldjuhul ei ole nad nõus ka mehega veel ühte last saama, sest neil ju on ja mehel on ka ju nüüd irw. ma küll ei saa aru kust võetakse see arusaam, et sellise lolli emise pärast jätab mees ennast ilma saada isaks.
aga nohh sellepärast need emised üksi ongi kuna eelmine mees läks lolli juurest ja ajapikku kaob ka uus mees, sest ta saab aru, et on remondiks, kepiks ja rahakotiks, et rämps emane saaks oma kutsikad võimalikult hästi üles kasvatatud. ja olen ka tähele pannud, et rämpsemased, kes on saanud rahakoti endale ei küsi tglt eelmise mehe st laste isalt ka raha. tglt tahaksid nad seda kulti tagasi, aga teevad näo, et armastavad uut isast. vot selline on meie emaste tase. varakult lastakse kotid taha, tehakse tatnokad küla suurima pulli mehega, siis saasdkse kinga ja otsitakse uus ja lõpuks istutakse üksikult deflfi foorumis ja halatakse et mehed sead
 
grete 07. mai 2008, kl 23.17
enda elu kohta näidet tuues tuleks siit jällegi laviin, et upitan end ise kikkivarvul jne. seega ei hakka siin kellegi maalimapilti avardama ja "rikkuma" kogemusega, mis on mul enda elust:)
oleks ka teisi näiteid peale enda.
 
V 07. mai 2008, kl 23.26
Minul on kaks last, üks täikasvanud ja teine teismeline. Ise rohkem sünnitada ei plaani, aga olen mõelnud, et võiks armastust ja hoolitsust pakkuda mõnele lastekodulapsele, kelle ema on parema isase otsingul minema visanud......
PS! Mehed te olete NÄRUSED, piinlik lihtsalt lugeda, aga eks see ole teie endi probleem, mitte nende naiste.....
 
irw 07. mai 2008, kl 23.34
küsimus miks nii heade ja toredate naiste juurest ära minnakse. irw seksi pärast nagu armastate öelda. aga siis ju kõik selge. inimene läheb ikka sinna kus parem. seeega süüdistage endid
 
maailm on halb :) 08. mai 2008, kl 00.07
Jah, seal kus parem, mönel mehel on ainult üks suur m..n ja ei miskit muud , aru vähem kui kanal... ja siis nad tölpnevadki ühe emase juurest teise juurde...otsides ja otsides ja kurdavad siis kibeduses et naised on jubedad ja tahavad ainult raha ja ei ole neid öigeid....
 
ka kahe lapsega 08. mai 2008, kl 01.13
ja mul uus mees, kelle laps nüüd juba hilisteismeeas. Klapime kõik omavahel hästi.
Tegelikult olen arvamusel, et mina väikelapsega meest ei oleks partneriks tahtnud. Iseäranis lapsega, kelle ema on hukkunud...
Ta ihkaks kogu hingest ka ema ja võõra (algul) mehega suhtlema hakates ei saaks ju lapses lootusi õhutada. Ma ei kujuta ette olukorda, et see väike peaks siis veel kasuema kaotama, kui selgub, et mehega klappi pole. Jube. Lihtsam oleks üks laps veel lapsendada, et mitte lõksu sattuda.
 
alu 08. mai 2008, kl 08.23
yldiselt-naeruväärne eneseupitus naistelt. põhitõed on pea peale pööratud.

onju nii, et emane siiski valib omale isase, kellelt saada väärilisi järeltulijaid? praagib armutult välja kõik vähegi ebasobivad ja langetab otsuse yhe, sobivaima kasuks. yhtäkki, mingil põhjusel, tõmbab see isane siiski udu-põhjuseks siis naise tujude muutumine väljakannatamatuks raseduse ajal või synnituse järgselt-ja siis on korraga naine see kunn, kes valib omale uue isase, sobivaima tolle teise, lahkunu poolt tehtud lapsele?!? ja samaaegselt muutuksid nagu kõik isased järjekorraks selle naise järgi-märkamata teisi, neid, kel pole veel võõra roti poolt tehtud titte kodus.

"tahan juba synnitanud naist"

irw.
 
Raimo 08. mai 2008, kl 09.27
Siin pole midagi rääkida, väikse lapsega naisel ei ole mingit võimalust normaalse ja targa mehega. Keegi ei hakka võõra lapsega kodu mängima. Saavad mingi mõttetu tossikese. Ja ärge mehi süüdistage siin, ise te ajasite oma jalad laiali ja lasite kummita panna. Siin pole mehed süüdi.
 
no nii 08. mai 2008, kl 09.58
Huvitav lugemine.

1. Üskikemasid poleks, kui mehed suhtes nii kiirest raskustele alla ei annaks ja minema ei jookseks.

2. Lastega naised on tugevamad ja targemad kui beibed, kel aruraas alles kasvama hakkab.

3. Lastega naised valivad mõistuse alusel mitte tunnete ega hetkeemotsioonide ajel.

4. Seega mehed - ärge mõistke hukka vaid pigem mõistke neid kel olemas laps eelmisest suhtest.

5. Lapsi antud olukordades karistada oleks julm ja südametu ka kõige kalgima inimloomu poolest.

Mõelge enne natuke mida te kirjutate ja suust välja ajate !!!
 
Sina Raimo 08. mai 2008, kl 10.01
Sa oled ikka paras ajukääbus...... kes on teil meestel käskinud oma toru tühjendada sinna kuhu parasjagu juhtub. Siin on olemas ikkagi kaks poolt. Ja mehed on täpselt samapalju süüdi kui naised. Ära kujuta ette, et vastuts on ainult naise kanda tibla selline
 
Raimo 08. mai 2008, kl 10.07
Tibla võid sa ise olla kui soovid. Mis kuradi kahepoolne vastutus? Kas naine on nagu väike laps, kelle eest mees peab vastutama? Minu arust mehed ei rasestu. Naine peaks ikka ise vaatama kelle ta enda selga laseb ja mismoodis ee keegi teda kepib. Mehed tahavad täna oma füsioloogilisele eripärale igapäev keppi , naiste asi on aga valida , mehed pakuvad. Ärge nüüd tulge siia rääkima.
 
feminist 08. mai 2008, kl 10.08
Mehed- vaimse küpsuse puudus on teie teel ees kui puunott. Vaevalt, et enne küpseks saamist suudaksite nautida ka oma lihase lapse rõõme-jääte võõraks ja kõik. Selle nimi on inimlikkus, mida tuleb avastada. Aga kuulge ega teidki selle minakeskse jutu põhjal vaatama hakka. Muidugi on teil hetkel õigus ja elad ju ühe korra. Edu igaljuhul.Ja kaunist päikest!
 
Sina Raimo 08. mai 2008, kl 10.49
No nii, mehed ei rasestu - aga rasedaks teevad nad naisi küll või mis????? Ja millisest osast sa aru ei saanud, et vastutus on kahepoolne...... pauku kõlbab iga päev lasti lasta küll, kuid idanenud seeme vistakse koos naisega minema kohe kui rakseks läheb... tüüpiline alla meetri mehe arusaam....
 
Raimo 08. mai 2008, kl 11.01
ma ei viitsi sinuga vaielda, mind lihtsalt ei huvita üksikemad.
 
grete 08. mai 2008, kl 11.03
oehh, lausa naljakas on.
aluke ja raimoke vist tõesti suhtlevad selliste abitute naistega, kes ootavad, et isane neid üleval peab, ammugi siis lapsega naine -see ju puhtsalt koerapilk alandlik ees ja ootab kasvata mu kutsikas minuga üles ja anna pappi ka:))) "kolmas eesti" või mis?
kindlasti ei mahu sinna teooriasse varjant, et naine ja mees jõuavad kokkuleppele, et lähevad lahku, laps jääb naisele aga lapse elus osaleb ka isa, kes toetab materjaalselt jne. siinstele arvamusliidritele sobib muidugi vaid varjant, kus mees läks oma koleda ,paksu ja iniseva moori eest uutele jahimaadele, sest ta on seda väärt!!! ja seda kõike ju kinldasti on naine kel on laps:)
tegelikult, jäädes lapsega kahekesi, naine tahab seda enam vaid kvaliteetseid nähtusi oma ellu ja välistab täielikult proovireisijad ja niisama libedad.selline tasand on sellistele vennikestele muidugi tundmatu maa ja absurd:)
jube hoop jah egole, et lapsega naised isegi ei taha teid, aga reaalsus ongi selline paraku.
muidugi on olemas naisi, kes alu ja raimo suguste järgi õhkavad ja lapsed, kus kurat nende pärast jätavad, ja siis härrad erudeeritud , targad ja suure südamega saavad öelda PÄHHH :)
 
sinitihane 08. mai 2008, kl 11.49
grete´ke
variant,materiaalne
Tegelikult täiesti nõus sinuga
Nii üleolevalt saavad suhtuda mehed,kel endal ilm lapsi täis
ja naised kanna peale astunud - eks nad seepärast nii sapised ongi.Mida muud oskan arvata,kui viha nii suur on.


autor´ile
Tõesti,kui nii küsid,siis järelikult kahtled - kas saad omaksvõtmisega hakkama või kas laps võtab omaks.Need tõkked tekitad sa ise endas ja laps muide,saab sellest liigagi hästi aru.See ongi vaja sul läbielada ja selle läbi areneda,et mõlemad oskaksite teineteist respekteerida ja austada.Laste läheb vahel kauem aega,aga suur inimene peaks siis abiks olema - lihtsalt sa ise ei peaks enesele sellest probleemi tegema ja kohe algusest peale suhtuma temasse kui oma lapsesse,kes oma kasvamisega sind arendab.
Probleemid tekivad nii või teisiti ka OMA lastega,sest kõik arenguetapid ja kasvuraskused tuleb kõigil läbida,kellel kergemalt ,kellel raskemalt.Selline see eluks ettevalmistumine juba on.Väiksed lapsed-väiksed mured,suured lapsed-suured mured.
Ise tuleb rahulik olla ja siis näeb laps ka, et sinuga on turvaline olla ja siis saab ka usaldus tekkida.Algul on kindlasti armukadedus ja ´minu emme on minu oma´hoiak.Mõlemad vanemad peaksid säilitama tasakaalukuse ja küll laps kasvab sellest ka välja.
Kes ei riski - see šampust ei joo.
Targemaks(läbi kogemuse) saad nii kui nii.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!