Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Mehed(need valikuvõimalusega), mille järgi olete lõpuks naise valinud
 
nojah 15. november 2012, kl 15.10
Siin on püstitatud küsimus neile, kelle jaoks armastust enam pole.
Nemad valivad omale kaasasid kainetest kaalutlustest lähtudes.
 
Nneka 15. november 2012, kl 22.42
No mulle tundub, et küsimusele vastati stiilis, et milline oleks sinu ideaal e. siis need mehed polegi veel endale õiget naist leidnud. Loogiline, et tahaks ideaalilähedaste omadustega inimest enda kõrvale.
Mind üllatab kõige rohkem see fakt, et ei tohi karjäärist huvituda ega tööst rääkida :D Suht ebavõrdne mu arust, sest meeste puhul on karjäärihimu lauspositiivne omadus ning tööst armastab enamus niisamagi lobiseda.
Seksi suhtes mehed niikuinii nii erinevad, mõned on jahtijad ja teised karjatajad jne.
 
naine 20. november 2012, kl 23.41
Mehed, kes raha tähtsust ei väärtusta, on ikka täiesti luuserid. Karjäär ja raha ongi ainus asi, mille nimel elada tasub. Ennem oleksin elu lõpuni vanatüdruk, aga oma RAHAST ja tööst ma ei loobuks iial. Mulle meeldib töötada, teen vajadusel rohkemgi.Õppimine ja raha saamine annab elule mõtte. Kui on vaba aega rohkem kui hädavajalik, ei tahagi nagu üldse elada.
 
alu 20. november 2012, kl 23.47
"Mehed, kes raha tähtsust ei väärtusta, on ikka täiesti luuserid. Karjäär ja raha ongi ainus asi, mille nimel elada tasub."

väga hea, kui palgatöö karjäristid ja "raha" teenijad jäävad kusagile teisele poole:)
 
Nneka 21. november 2012, kl 23.03
Eelviimane libakas... Aga kas on tõesti nii, et mehel nii umbkaudsed ideaalid a la ilus, tark ja hoolitsev või lihtsalt ei osata/viitsita neid õigesti sõnastada.
Naistel enamasti kõik üksikasjadeni läbi unistatud a la millises riietuses käib, kui tihti võiks habet ajada (mis on muidugi veel totram mõtlemisviis :D).
 
to Nneka 22. november 2012, kl 01.21
mille pärast ma siis libakas olen? ahjaa, viinamarjad on hapud. Näe tahaks ka raha, aga pole seda. Kõik inimesed, kes väidavad, et raha ja asjade omamine pole üks põhilisi asju elus, valetavad. Ikka omakasu eesmärgil:)
 
Nneka 24. november 2012, kl 14.26
Aa sry, ma ei suutnud lihtsalt tõsiselt võtta järgmisi lauseid: "Karjäär ja raha ongi ainus asi, mille nimel elada tasub. Kui on vaba aega rohkem kui hädavajalik, ei tahagi nagu üldse elada.
"
Eksisin, tuleb välja, et inimesi igasuguseid.
 
fed 29. jaanuar 2013, kl 11.55
Üritaks nii, et ei üldistaks oma kogemuse põhjal eks.
 
helmet 29. jaanuar 2013, kl 15.20
http://www.youtube.com/watch?v=Kza36I-af_0
 
to arusaamatu 29. jaanuar 2013, kl 16.18
Kui inimene näeb endas sellisel hulgal positiivseid omadusi, siis on kuskil peidus üks fundamentaalselt negatiivne omadus, millest ta ise teadlik ei ole. Küll aga märkab seda partner (kas või alateadlikult) ja nii ta minema lähebki.
 
mnjah 01. veebruar 2013, kl 16.59
1. Välimus on oluline selleks, et üldse oleks võimalik mingisugune keemia kahe inimese vahel tekkida. Sellest saab kõik alguse.

2. Pühendumine edaspidi selgitab, kas inimesega on üldse võimalik mingit pikemaajalist suhet luua. Kui on selline niisama veiderdaja ja tilbendaja, siis enam välimus ei loe.

3. Usaldusväärsus tuleb mängu mõne aja pärast peale suhte tekkimist ja määrab selle kestvuse. Kui üksteist jäägitult usaldada ei saa, siis on veel natuke vara kodu mängida. Püsisuhte loomise ajaks peaks ikkagi sarved maas juba olema.

Ei ole sellist olukorda, et nüüd üks alfaisane valib mingi karja seest endale kõige meelepärasema emase välja. Milline naine ikka tahaks olla lihtsalt mingi valik teiste naiste hulgas.
 
tegelikult 02. veebruar 2013, kl 10.24
ütleb viimase sõna "jah" naine, naine teeb valiku.
Millegipärast on enamus naisi alaväärsuskompleksides, punnitavad ja rabelevad suhtes, kui vaid mees teda tahaks. Milleks? Õiges suhtes, kus on austus ja armastus, leitakse üksmeel, pole vaja tõmmelda, kõik peaks olema sujuv ja mõlemile naudingut pakkuv.
Kui saavad kokku 2 inimest, kes hindavad üksteise vajadusi, ühiseid eesmärke siis suhe toimib. Loomulikult valib naine sellise partneri, kes on oma jutu ja tegudega tasakaalus, kes on hooliv, truu, sõbralik, tark ja eesmärgi kindel.
 
janiiongi 02. veebruar 2013, kl 11.02
aastaid armastasin nii meeltult ühte meest, üritasin tema meele järele olla, ta oli suht tujukas ja egoistlik. Hiljem selgus, et ta oli paljude naiste kõhuvend. Andestasin talle paljutki ent ühel hetkel tuli mõistus koju, panin kokku tema head ja vead ning selguski kurb tõsiasi, ta ei ole mind väärt. Ta oli enesekeskne, mõtles vaid endale, ta ei olnud truu, ta oli valelik, salatsev, teda ei saanud usaldada mitte milleski. Temaga ei olnud mõnus koos aega veeta, meil polnud suurt millesrki rääkida, enamasti tema tööst need jutuajamised olidki, me ei veetnud koos vabaaega jne
Ta hakkas mulle nii vastu, ma tundsin, et ei taha teda enam, ma ei taha temaga mitte mingitki suhtust enam, suhtest rääkimata. Ma lõpetasin päeva pealt temaga igasuguse kontakteerumise, suhte.
Ma ei taha teda enam tunda.
Ma tegin oma valiku ja mitte hetkegi pole ma kahetsenud, mul on temata parem, ma sain tagasi oma hingerahu, rõõmsa oleku, alles nüüd ma tunnen kui halb võib üks suhe olla ja ma ei soovita mitte kellegile sellist suhet.
 
Tripp 05. veebruar 2013, kl 10.07
To mees
13. november 2012, kl 17.19
Osta peegel ja vaata, kas oled ikka oma nõudmisi väärt. delfikas nõmedaid teemaid vorpiv mees ei saa küll ühegi naise unistus olla. Tüüpiline meeste mõtlemine- ükskõik millise Quasimodoga tegemist ei ole, nemad tahavad enda kõrvale ainult Esmeraldat. tegelik elu paraku selline ei ole, Printsessid abielluvad ikka ja ainult printsidega ja Quasimododele jääb kõrvalt kibestunult kommenteerida ja vinguda ja arvustada, sest nad teavad, tõelise Esmeraldani nad lihtsalt ei küündi.
https://www.google.ee/search?q=quasimodo&hl=et&tbo=u&tbm=isch&source=univ&sa=X&ei=D70QUY7GGYfA0QW3toHAAQ&sqi=2&ved=0CEcQsAQ&biw=1092&bih=533#imgrc=J0Irn8ArIkfvsM%3A%3BA3bEyy6VhcJt6M%3Bhttp%253A%252F%252Fericcressey.com%252Fwp-content%252Fuploads%252F2010%252F10%252Fquasimodo.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.ericcressey.com%252Ftag%252Fquasimodo%3B640%3B427
 
Elli-Helena 05. veebruar 2013, kl 13.20
Uskumatu, mida kõike lugeda saab. Mulle väga meeldis Jajaahi ja veel mõne vastus kogu sellele idiootsusele, kas on või esitlevad end mehena siin kribades. Sellised meesesindajad ei leia vist kunagi endale hingerahu elus, rääkimata õnnetundest ja selle hoidmisest! Arvan, et peegel ei aita selliseid vaid üks korralik shokk elus kuluks küll ära ehk see surakas ärataks unest. Siinseid mehi ei tasuks tõsiselt võtta kulla naised, vaid tegelege oma igapäevaste tegemistega edasi, mis teid siia leheküljele toob!
 
luuserile 05. veebruar 2013, kl 13.27
Ära nüüd nii hästi ka endast arva, et siin mingisuguste luuserite pärast käiakse, pigem niisama lugemas.
 
Ja ongi nii 05. veebruar 2013, kl 17.11
Nii sarnane lugu mõnes mõttes siin ''janiiongi'' kirjutajaga. Ja kui see mees peaks veel saama sellise löögi, et mitu naist lõpetavad selle mehega suhtlemise päeva pealt, siis ehk hakkab mõtlema ja on võimeline muutuma. Saavad valida mehed ja ka naised. Siis, kui suhtes ei ole suuri probleeme, siis saavad naine ja mees teineteist valida.
 
mehmet 05. veebruar 2013, kl 20.26
Püsige teemas!!!
 
to janiiongi 05. veebruar 2013, kl 20.59
Äkki on see mees praegu minu elukaaslane, sest sinu jutt on oleks nagu täpselt temast.
 
Jaak 05. veebruar 2013, kl 21.20
Kunagi öeldi naise valimise kohta nii:
ilu tähtsus on 0
tarkuse tähtsus on 0
hea südame tähtsus on 1
1 ja 0 on 10
1 ja kaks 0 on 100

Ma kuulsin seda siis, kui mu enda valik oli juba tehtud, aga tema oli tõesti 100.
 
otsekohene 05. veebruar 2013, kl 23.30
Et väärtushinnangud peavad olema sarnased ja hariduslik taust, see on enesestmõistetav. Aga naine peab tahtma mind ja mina teda, seks peab olema hea. Mina pidin saama üle 40 aasta vanaks ja jõudma enne tosina naisega voodisse, kui õige inimene lõpuks neli aastat tagasi mu ellu tuli. Võib rääkida mida tahes, aga kui voodielu ei klapi, siis läheb kõik muu ka ajapikku käest ära, testitud. Olen olnud suhtes ka tõelise kaunitariga, aga kui voodis käib sõna otseses mõttes lõputu rügamine ja ma pean iga jumala kord nahast välja pugema, et naispool ka kuhugi üldse välja jõuaks, siis lõpuks on sellest suurest ilust ausalt öelda savi. Liiga ilusate naistega ongi see häda, et nad arvavad, et sina pead ilmtingimata iga hinna eest neid jahtima ja tingimusteta tahtma.
 
ago 06. veebruar 2013, kl 08.12
valiks selle järgi, kes anaalseksi tahab.
 
m26xxx 07. veebruar 2013, kl 15.24
paraku on nii, et esimese kontakti loomisel vaatan välimust.
sealt edasi on oluline juba see kas naine on minu jaoks huvitav.
pärast seda voodi.
ja siis ülejäänud pisiasjad - ntx kui naine pärast si**umist jätab wc-potti si**atriibu siis on ma ei usu, et sealt pikk suhe sünnib. Ümber kasvatada ei ole ka ju enamasti võimalik täiskasvanud inimest.
 
Ja kui 08. veebruar 2013, kl 16.07
mees jätab potiäärele oma kusetilgad,ega siis sealt ka head nahka ei tule.
 
SS. 10. veebruar 2013, kl 20.29
Minu endine mees kunagi rääkis mulle, et esmane huvi tekkis 100% ainult tänu välimusele, millest sai midagi kinnisidee taolist. Hiljem oli olnud minu kasuks see, et mina teda eriti ei märganudki. Olin aegajalt lihtsalt viisakas inimene ja lasin ennast pikemalt kõnetada aga erilise huvi puuduses siiski üsnagi harva. Tema muidugi "armastusest pime", tõlgendas seda kui luba jahipidamiseks ja tundis rõõmu, et ma ei ole kergesti püütav. Ega ta ei tea tänase päevanigi, kuivõrd huvitu ma olin. Aga oh, kui see huvi tuli...küll siis olid ilusad aastad...

Te mehed olete ikka kummalised olendid...kirjutate siin, et teate mida tahate ja oskate seda leida, paremad teist ka hoida aga samas olete nii kompromissitud oma ootustes.
 
aa 11. veebruar 2013, kl 20.50
et siis naine ei tohi seksi tahta ja mees peab tundma, et seda peale surub ehk siis vägistab?
mees- Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Meeldib:
> 1. Kui naine on ilus, hoolitseb oma vä
> limuse eest, tavalise, mittemidagiütleva naisega e
> i teki mingit tahtmist olla.
> 2. Kui naine on hu
> umorimeelne.
> 3. Kui naine oskab majandada, saab
> aru, et abielu on ühine ettevõtmine, ei käitu ego
> istlikult, ei arva, et mees on lüpilehm keda saab
> lüpsta.
> 4. Oskab ja tahab süüa teha.
> 5. Kui
> naine hoolitseb oma keha eest ja käib moekalt riid
> es.
>
> Ei meeldi:
> 1. Kui naine on nagu kana
> , kellel puudub oma arvamus ja on kõigega nõus mid
> a mees ütleb.
> 2. Kui naine tahab rohkem seksi,
> kui mees.
> 3.Kui naine hakkab mehele suhte algus
> es tihedalt helistama, kokkusaamist nõudma.
> 4.
> Kui naine pakub mehele alati seksi, kui mees vaid
> tahab, sellise käitumisega kaob mehel huvi selle n
> aise vastu, naine peab alati kergelt eest ära jook
> sma, et mehel oleks keda püüda.
>
> See oli kon
> kreetselt minu isiklik arvamus, lõppkokkuvõttes sa
> ab määravaks siiski omavaheline keemia. Võib olla
> mõnele mehele meeldivad hoopist teistsugused asjad
> naise juures.
 
Vot ei tea 13. veebruar 2013, kl 11.13
,kui on tegu tõelise armastusega,ollakse ikka siirad ja siiski püsib seksielu kaua kuum.
,kui on tegu rohkem seksuaalse mehe rahuldussuhtega nö.kumminaisega,siis peab jah meest peibutama ja tõrjuma.
tõelised tunded on pigem siirad ,neid on tänapäeval vähestel önn kogeda.siis ongi enamasti naine algataja ,kes märku annab.
 
mees 13. veebruar 2013, kl 11.37
tean mida tahan- tahan teatud aja tagant naisi vahetada siis on kõik OK. igal naisel on omad plussid-miinused.väga tihti ei soovi vahetada 1-3 a on selline sobilik aeg.
 
viimasele 14. veebruar 2013, kl 08.18
ja sellisel puhul ei aita meeste meele järgi olla püüdmine,nagunii vahetatakse sind varsti välja.
nii,et naised.võtke elu samamoodi ja ärge looge illosioone-rikas prints,lapsed,igavesti armunud.
 
Naine 24. veebruar 2013, kl 20.27
mees- Kirjutas:
------------------------------------------------------
>
> Ei meeldi:
> 1. Kui naine on nagu kana
> , kellel puudub oma arvamus ja on kõigega nõus mid
> a mees ütleb.
> 2. Kui naine tahab rohkem seksi,
> kui mees.
> 3.Kui naine hakkab mehele suhte algus
> es tihedalt helistama, kokkusaamist nõudma.
> 4.
> Kui naine pakub mehele alati seksi, kui mees vaid
> tahab, sellise käitumisega kaob mehel huvi selle n
> aise vastu, naine peab alati kergelt eest ära jook
> sma, et mehel oleks keda püüda.


On see "ära jooksmine" ja muu kassi-hiire mäng meestega suhtlemisel tõepoolest kohustuslik element? Olen seda alati meeles pidanud, kui huvi tekib kellegi suhtes, kuid loomult olen rohkem seda tüüpi, et tahan, lähen ja võtan! Kuidas siinsed mehed sellesse suhtuksid?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!