Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Mehed(need valikuvõimalusega), mille järgi olete lõpuks naise valinud
 
justus 24. veebruar 2013, kl 21.09
Milline NAINE, tahab ja võtab.
 
1 24. veebruar 2013, kl 21.11
Ikka rindade järgi, mida suuremad seda paremad, mis sest, et veidi lopergused.
 
Valikuvõimalusega 03. märts 2013, kl 12.21
Sain kunagi ühe süütu tütarlapse kätte ja võtsin ära, sain ta selliseks välja õpetada nagu mulle meeldis.
Sai lapsed ka tehtud, nüüd nad juba suured, aga ma ikka ei oska hästi naisi kasvatada, pealegi mu kasvatamine ei päästnud teda vananemisest, seega võtsin uue.
Ühesõnaga, et oleks süütu ja sobiks pereloomiseks.
 
süütuse kaotanud 03. märts 2013, kl 19.14
Sain just teada, et süütuse kaotanud naine pere luua ei saagi :)
Tundub, et kõikidel valikuvõimalustega meestel on juba süütud karvamütsid peas ja nöördiki lõua alt kinni seotud
 
1823 07. märts 2013, kl 18.23
Kui naine teab, mida ta tahab, siis on valik üsna lihtne.
Ei vali naist, kes ei tea mida ja kas ta tahab suhet või ei. Ma leian, et ma ei pea kõike naise eest otsustama ning teda mõjutama, et ta oma otsuse teeks. Iseseisev, otsustuskindel ja enesekindel naine on parim.
 
Max 14. mai 2013, kl 00.37
to: janiiongi, Ja ongi nii

Ma nüüd ei tea, kumma mees ma teist kahest olin, aga ehk olen nüüd need kirjeldatud löögid viimaks kätte saanud (et tõepoolest on kõik õunad laiali veerenud ja "korv" järel).

Ainult, et omast lollist mehearust püüdsin ma ju aus olla ja enne flirdilipu väljapanemist ütlesin Sulle, et ma tahan teada, kas kõik naised on nagu Sina. Sa naersid...
 
:) 02. juuli 2013, kl 11.12
Valikuvõimalusega Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sain kunagi ühe süütu tütarlapse kätte ja võtsin ä
> ra, sain ta selliseks välja õpetada nagu mulle mee
> ldis.
> Sai lapsed ka tehtud, nüüd nad juba suure
> d, aga ma ikka ei oska hästi naisi kasvatada, peal
> egi mu kasvatamine ei päästnud teda vananemisest,
> seega võtsin uue.
> Ühesõnaga, et oleks süütu ja
> sobiks pereloomiseks.

haige!
 
Präänik 05. november 2016, kl 10.57
Lõpliku valiku teeb alati naine, seega oleks õigem küsimuse esitus - Milline peab naine olema, et ma tunnen juba kohtumise algfaasis, et tema nimel ma soovin pingutada?

Need omadused on heasüdamlikus, enesekindlus ja oskus iseenda eluga hakkama saada! Sellist naist näen ma ka oma laste emana.
 
tissiekspert 06. november 2016, kl 04.59
Tissid peavad kindlasti suured olema, et perekond ära toita. Piima and on otseselt tissi suurusega seotud, suure tissilise piimast jätkub mitmeks päevaks ja saab ka kohvi peale, kui poodi minna ei viitsi.
 
to tissiekspert 09. november 2016, kl 14.24
täitsa loll ikka :)
 
õige naisega 09. november 2016, kl 20.15
koos olles aeg justkui peatuks.
 
ads 13. november 2016, kl 21.29
Vähene läbisõit, sale figuur, tugevad juuksed, saab hakkama ja võtab initsiatiivi nii köögis kui magamistoas. Kuna lähtun aksioomist, et minu parimad aastad saab naine kelle parimad aastad mina saan, siis üle 30 naised on sisuliselt out, 25 tegelikult juba on selline kollases tsoonis.
 
robi 19. november 2016, kl 20.35
ilu, toiduvalmistusoskused, huumorimeel.
 
monk 19. november 2016, kl 20.37
ads Kirjutas:
-------------------------------------------------------
... t juba on selline kollases tsoonis.

kuidas hiina naised klassifitseerivad, alla 25 siis?
 
ads 27. november 2016, kl 15.29
Rahvus ei puutu asjasse, mõned aksioomid kehtivad üle rassi või religiooni piiride. 30+ naine on vana nii Aasias kui Euroopas, eriti halb kui veel teise mehe lapsed ka kaasa tulevad lisavarustusena
 
kah mees 04. jaanuar 2017, kl 20.34
alguses sai otsutavaks ilu. suured kurvad pruunid silmad. hirvejalad. pikad paksud tumedad juuksed.
pärast tuli välja, et on tark ja rikas ka.
 
vanasõna 08. jaanuar 2017, kl 01.41
Mis siin mõelda, valel on lühikesed jalad.
 
Et siis 30. jaanuar 2017, kl 13.42
Alu meelest peab naine olema täielik mehe ori, kes olgu sünnitusmasin ja kellel ei tohi isegi mitte tööd olla, karjäärist rääkimata?

No on alles nõudmised teil 21-sel sajandil. :D
 
tänapäevane vanasõna 30. jaanuar 2017, kl 16.40
Valel on lühikesed jalad, aga pikkadel jalgadel on valed palju pikemad ja ilusamad:).
 
enamus mehi väidab: 31. jaanuar 2017, kl 01.50
et naine sattus ette. ses mõttes tasub end edukatele, rikastele juhuslikult ette sättida. ega nemad kah ei viitsi eriti rabeleda ja otsida selle ühe augu pärast.
lõpuks pole ju palju vahet.
 
see on õige 31. jaanuar 2017, kl 07.25
mehed on teatud asjades laisad ega viitsi rabeleda. kes ette satub see ää võetakse!
 
viimaste jutus 01. veebruar 2017, kl 00.49
on muidugi iva. Samas kõik oleneb, kui vana sa oled. Kui sul juba 50+, siis sa tahad lõpuks ometi mingit rahu ja stabiilsust(kui sul juhtumisi seda veel pole). Ja siis tuleb juba mängu see müstiline "miski". Ta ei pruugu olla klassikaliselt ilus, võib olla kaugel ideaalkaalust ja veel mitmeid asju, aga kui see on sinu veregrupi naine igas muus sind erutavas kategoorias, siis tuld ja viimased 20 aastat sa veedad õnduses:).
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!